#NieStrajkuję

Obrazek użytkownika michael-abakus
Świat

#NieStrajkuję To co się w Polsce dzieje jest puczem starego totalitarnego reżimu komunistycznej PRL przeciwko demokratycznej władzy w Polsce, realizowanym pod fałszywą flagą. Celem tego puczu jest odebranie Polsce jej państwowej Niepodległości poprzez przywrócenie starego reżimu totalitarnej władzy i jej pasożytniczego systemu.

Harmonogram rewolucji październikowej 2020 roku w Polsce:

Hipoteza o tym, że przygotowania tej aktualnej awantury wystartowały około sześć miesięcy temu

po pierwsze może być wynikiem "feasibility study" pobieżnie opracowanym w moim przydomowym warsztacie logistycznym, a po drugie jest uprawdopodobnione wnioskowaniem z jawnych informacji przeanalizowanych w laboratorium ewaluacji danych, które tradycyjnie utrzymuję w łazience. Mianowicie:

Przygotowanie tak złożonej kombinacji operacyjnej, jaką widzimy w polskiej rzeczywistości musiało zająć minimum sześć miesięcy od chwili wystawienia zlecenia oraz uzgodnienia ze zleceniodawcą harmonogramu czynności przygotowawczych zawierającego termin osiągnięcia gotowości bojowej obliczony na dzień 15 października 2020 roku +/- jeden tydzień.

Wobec tego początek sześciomiesięcznych przygotowań musiał nastąpić na przełomie kwietnia i maja, czyli w szczycie bezpardonowej walki totalitarnej opozycji o przełożenie wyborów prezydenckich na jesień roku 2020. Jesień 2020 roku, jak wynika z tajnych informacji otrzymanych od meteorologicznych służb specjalnych rozpoczęła się dnia 22 września. Biorąc pod uwagę założoną przez zleceniodawcę w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) tygodniową tolerancję terminów, już od początku października zleceniodawca mógł przystąpić do wyselekcjonowania ze strumienia bieżących zdarzeń dogodnego pretekstu koniecznego do wyzwolenia ataku, co oczywiście mogło nastąpić dopiero po osiągnięciu gotowości bojowej ustalonej na dzień 15 października 2020 roku.

Pretekstem oczywiście mogło być dosłownie wszystko, każde zdarzenie. Mogło to być na przykład zatrzymanie Romana Giertycha, wzrost liczby zakażeń COVID-19, cokolwiek bądź. Każde zdarzenie mogło być potraktowane dokładnie tak jak kiedyś prowokacja gliwicka, która rozpoczęła wojnę. Akurat 22 października trafił się wyrok K 1/20 Trybunału Konstytucyjnego.
No i wojna wybuchła.

Fakt, wszystko dzieje się zgodnie z programem. Na finansowanie ogólnopolskiej rewolucji październikowej w listopadzie poszło najprawdopodobniej coś około 45 milionów EUR, rewolucja wybuchła zgodnie ze starą komunistyczną tradycją wtedy, kiedy trzeba było. 

Pozostaje retoryczne pytanie:
Kto jest zleceniodawcą?
Kto trzyma smycz?

A zleceniodawca ma inny kłopot. W ulubionym przez bolszewików terminie 7 listopada nie ma wyborów prezydenckich. Prezydent Andrzej Duda został wybrany 12 lipca.

Ale gdyby jednak w maju udało by się przełożyć wybory prezydenckie na czas rewolucji październikowej w dniu 7 listopada, to by były jaja. Gdyby...

Ale tak, zamiast Feliksa Dzierżyńskiego mamy Martę Lempart.

________________________________________

Przypisy:
1.
Trynunał Konstytucyjny - Wyrok K1/20 z 22.10.20 r. Planowanie rodziny, ochrona płodu ludzkiego, ...
2. Hau - zwiastun demontażu RP i odbudowy Rzeszy
3. Polrewkom
23 lipca 1920 roku przekształcono Biuro Polskie przy Komitecie Centralnym Rosyjskiej Komunistycznej Partii (bolszewików) RKP(b), w Tymczasowy Komitet Rewolucyjny Polski. Ów Polrewkom zawiązał się w Smoleńsku, a tydzień później w Wilnie – a nie, jak podano oficjalnie, w Białymstoku. Ogłosił „Manifest do polskiego ludu roboczego miast i wsi”. Znamienne, że podobnie było 128 lat wcześniej z dokumentem, który napisano w Petersburgu, a ogłoszono w Targowicy lub z tekstem napisanym 24 lata później w Moskwie i przesłanym do Chełma, a ogłoszonym rzekomo w Lublinie. Autorem tego z 1920 r. był polski z urodzenia szlachcic wileński Feliks Dzierżyński, który bez mrugnięcia okiem zapowiadał utworzenie Polskiej Socjalistycznej Republiki Rad, upaństwowienie ziemi i rozdział państwa od Kościoła, wzywając jednocześnie „polski lud roboczy” do przepędzenia kapitalistów i obszarników, zajmowania fabryk i ziemi, a także tworzenia komitetów rewolucyjnych jako organów nowej władzy. Manifest był więc zapowiedzią wtopienia Polski w rozprzestrzeniające się jak zaraza imperium sowieckie oraz wywrócenia do góry nogami całego porządku cywilizacyjnego.

100 lat później, nieomal w setną rocznicę utworzenia przez Feliksa Dzierżyńskiego pierwszego Polrewkomu, komitetu rewolucyjnego, pojawiła się Marta Lempart stając na czele drugiego Polrewkomu.

Prawdziwym celem obu Polrewkomów było i jest odebranie Polsce Niepodległości.

________________________________________

Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej ideologii ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy!

__________________ 

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Kto trzyma w rękach smycz?

Komunizm zawsze był formacją pasożytniczą, zajmującą się kolonialną rabunkową eksploatacją zarządzaną przez zupełnie inne osoby. Prawdziwe "capi di tutti capi" także dzisiaj, tu i teraz używają frajerów, przeróżnych krzykaczy takich jak ta budka co szczeka, różnych aktywistów jako zawodowej agentury zwanej funkami i całkiem sporej gromady jurgieltników, zaprzańców i gawnojedów, administratorów kleptokracji oraz formacji kompradorskich.

A wszystko to rojowisko pasożytów na długich smyczach. A zasadniczym pytaniem jest jedno: Kto trzyma smycz?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650700

Tak napisał jazgdyni, co mogę skomentować tylko tak:

Taka jest prawda, komunizm jest i bezczelnie istnieje minimum od 1789 roku i przez te wszystkie lata uczy się dostosowywania aktualnej maski i stosowanych narzędzi do wymagań czasu. Taki ZEITGEIST, dezinformacją przyssany do historii świata: WSPÓŁCZESNA DEFINICJA KOMUNIZMUWNIOSEK O DELEGALIZACJĘ TOTALITARNEJ OPOZYCJI.

#NieStrajkuję To co się w Polsce dzieje jest puczem starego totalitarnego reżimu komunistycznej PRL przeciwko demokratycznej władzy w Polsce, realizowanym pod fałszywą flagą. Celem tego puczu jest odebranie Polsce jej państwowej Niepodległości poprzez przywrócenie starego reżimu totalitarnej władzy i jej pasożytniczego systemu.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

michael

#1650735

Oczywiście, te "spontaniczne protesty" dzieją sie na zlecenie - tych samych zamawiających - finansowych grandziarzy z papą Sorosem na czele, niemieckich polityków i służb specjalnych by po prostu - było jak było....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1650810