Roman i jego wiedza...

Obrazek użytkownika maciej1965
Grafika komputerowa

Donald Tusk tak skomentował zatrzymanie Romana Giertycha pod zarzutem działania na szkodę jednej ze spółek: "Roman Giertych naraził się władzy ujawniając jej korupcyjny charakter i broniąc jej oponentów. ... Nie darują mu tego."

I tu chyba prawie zgodzę się z Tuskiem... Giertych został zatrzymany nie tyle dlatego, że „ujawniał korupcyjny charakter władzy”, ale, że może go ujawnić. W końcu tak bardzo współpracował ostatnio z PO, był adwokatem jej prominentnych działaczy, że na pewno zna od podszewki większość przekrętów tej partii z czasów, gdy sprawowała przez 8 lat władzę... Dla śledczych tropiących afery jest bezcenny jako świadek koronny. Tyle, że jakby zaczął sypać, to oni rzeczywiście mu tego nie darują...

Za Niezalezna.pl

Grafika: 
Ocena grafiki: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:4)

Komentarze

... Donald to raczej myśli ,że  jak powróci na szkapie z Brukseli do waaadzy w POlsce  ,to na polecenie ministra sprawiedliwości Romana ,kooooordynator służb Bartłomiej znajdzie w piwnicach na Żoliborzu rytualnie ubitego kota albinosa. Napewno znajdzie ,eurokomisarzyca Elżbieta wie ,że ma taką "koncepcję" . Kot będzie miał znamiona ewidentnego grilowanego na węglu drzewnym z budki spod wiadomej ambasady. A czy rytuał  żoliborski został formalnie zatwierdzony przez odpowiedni urząd ,to będą toczyły się niekończące się deliberacje legalistów . Taka "rozsądkowa" prognoza  . "Antycypacja ekstrapolująca obserwowalne tryndy" .

Że Donald ,a także Grzegorz z Szetyna nie wybaczają ... to sprawdziło się wielokrotnie . Ćwity Donaldinio należy czytać "między wierszami" . Po przekładzie z eurospeak na "nasze" to może brzmieć . "Nie daruję Kaczorowi ,że aresztował mi Papugie"

PS

http://youtu.be/ZWwcmaB_xt8

:-)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1648365

...ale jednak Grzegorz z Chetyna.

A tu o nim Ballada

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Krispin z Lamanczy
PAŃSTWO TEORETYCZNE JUŻ BYŁO
Każdy uczy się na błędach. Niektórzy z uporem maniaka chcą się uczyć na swoich

#1648419