Garlandówna: - doszliśmy do finału podboju i przejęcia Polski przez Żydów

Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
Humor i satyra

Poniższy tekst samozwańczej „prezydentki” zajął poczesne miejsce na „polskim” portaliku. Dokładnie bowiem wpisuje się w głębokie przemyślenia „dr” Opary czy też jawnie głoszone urojenia Jareczka Ruszkiewicza czy niebieskiego renegata.

 

Prezydentka Garlandówna znowu ostrzega:

 

Dotarły do mnie szokujące niepotwierdzone informacje że podobno od dnia 15 X 2020r. w szkołach mają być obowiązkowo zaszczepione i zaczipowane wszystkie polskie dzieci. To by miało swój sens w związku z pojawionym się niedawno filmikiem na internecie informującym o masowej mobilizacji mężczyn w Europie Środkowej zorganizowanej przede wszystkim przez żydowski MOSSAD (…).

Ci skoszarowani mężczyźni mieliby nie dostać broni, gdyż organizatorom skoszarowania chodziło tylko o to by rozdzielić polskich ojców od ich rodzin, by nie stawiali oni oporu kiedy nastąpi wymiana ludności w Polsce. Planowany jest ponoć masowy wywóz ludności polskiej na wschód, a tutaj brzybędą przybysze z Afryki. Jeśli dodam tę informację o tym możliwym obowiązkowym szczepieniu dzieci i czipowaniu ich w szkołach od 15 X 2020r. to obraz staje się dla mnie jasny dlaczego oddziela się poprzez skoszarowanie polskich ojców od ich dzieci.

Prawdopodobnie polskie dzieci - przyszli niewolnicy polscy, obywatele trzeciej kategori zostaną zaszczepione i zaczipowane jak bydło, oddzielone od swoich rodziców, matki wywiezione na wschód, a ojcowie będą siedzieć skoszarowani jak mysz pod miotłą w koszarach. Zrobione to zostanie tak jak to podobno zrobiono na początku lat 80-siątych podczas stanu wojennego, kiedy to wezwano mężczyzn do mobilizacji ale nie dano im broni!

Wygląda więc na to że odbywa się skoszarowanie ojców w celu BEZOPOROWEGO wyszczepienia i zaczipowania polskich dzieci. Na pierwszy rzut do skoszarowania ponoć wybierani są ci męzczyźni którzy mają dzieci, mają być skoszarowani ale nie mają dostać broni. Myślę że tu chodzić ma o to żeby oddzielić polskich ojców od ich dzieci i prawodopodobnie od 15 X 2020r. rozpocząć masową akcję szczepienia i czipowania w szkołach polskich dzieci!

(…)

Dodatkowo obraz składa się w jedną całość jeśli dodamy do tego fakt że media głównego nurtu właśnie podały informację o rzekomym przemieszczeniu do Polski, rzekomo polskiej ludności zamieszkującej kresy. Ja uważam że to może być kolejne wielkie kłamstwo, oszustwo medialne na użytek tych co chcą przejąć Polskę dla siebie. Czy w tej całej akcji propagandowej w mediach chodzi może o to aby Polacy bezporowo i z otwartymi rękoma przyjęli dosłownie! pod swój własny dach, przybywającyh z Afryki i być może udających polskich kresowian Żydów?! Bo nie będziemy mieli żadnej możliwości sprawdzenia skąd ci ludzie rzeczywiście do nas przybędą!

Ja uważam że doszliśmy do finału podboju i przejęcia Polski przez Żydów! Szkoda że Polacy nadal śpią. Szkoda że polscy mężczyźni i ojcowie okazali się całkowicie nieodpowiedzialni za swój kraj ani za swoje potomstwo, okazali się tchórzami i biernymi, leniwymi obserwatorami wydarzeń na internecie!Teraz być może jest już za późno by ratować dalsze istnienie Polski i Polaków, skoro plan deopopulacji Narodu Polskiego, czipowania go i plan przemieszczenia ludności polskiej na wschód właśnie ruszył.......

(za: NEon24)

 

Oto rzetelna informacja godna „polskiego” portaliku:

 

podobno, niepotwierdzone informacje, prawdopodobnie, rzekomo i być może.

 

Tylko żydowska inwazja jest zdaniem społecznej szefowej Janusza Górzyńskiego pewna.

 

Trzeba przed nią ostrzegać.

 

Ponadto Garlandówna zaleca ostrożność i radzi, jak się ratować:

 

… trzeba pilnie w każdej gmnie przy każdej szkole powołać ochotnicze grupy bezpieczeństwa składające się z obywateli polskich z RODZICÓW DZIECI, aby cały czas pilnowali swoich dzieci w szkołach. Dobrze by było aby każda taka ochotnicza grupa bezpieczeństwa została zaopatrzona w broń! W szkołach może pojawić się wojsko lub policja (niekoniecznie polskiego pochodzenia) które będą miały na celu przeprowadzenie przymusowego masowego szczepienia i czipowania polskich dzieci! Trzeba im będzie stawić czoła!

 

(Wszystkie cytaty: pisownia oryginalna)

 

I to wystarczy, aby taki gniot trafił do strefy promowanej na NEon24!

Najwyraźniej by zyskać uznanie u „redaktorów” tego portaliku trzeba pisać przeciw Polsce i przeciw Kościołowi.

Trudno natomiast znaleźć jakiś sensowny tekst krytykujący Izrael i jego politykę. „Neonowy antysemityzm” ogranicza się w praktyce do używania słowa „żyd” w charakterze wyzwiska. Oraz do umieszczania wymyślonej ponoć w Moskwie plakietki anty447.

Dokładnie tak, jak chce putinowska propaganda.

 

Ps. Swoją drogą ciekawy jestem, czy Rebeliantka znowu wystąpi w obronie Garlandówny, jak to już czyniła w przeszłości. Bo że tekst zaraz spałuje po opublikowaniu to zdarzenie pewne niczym podatki. ;)

 

7.09 2020

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.1 (głosów:9)

Komentarze

Nie mam nic wspólnego z opisywanym materiałem. Nie znam go. Domagam się usunięcia mojego nazwiska z tagów tej notki.

Wszystkie informacje podawane przez Humptego Dumpty na tym portalu, dotyczące mnie i członków mojej rodziny (w tym mojego brata Janusza Górzyńskiego), są nieprawdziwe. Wnoszę o ich usunięcie z portalu.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643574

wolność słowa co oznacza wolność rozpowszechniania opinii. Kiedyś pisałaś o sobie, że jesteś "osobą publiczną". Skoro więc się za taką uważasz, cierp krytykę. Zwłaszcza, że jest uzasadniona. A jeśli nie - to przecież obecność na forach społecznościowych nie jest obowiązkowa. Twierdzisz, że twój braciszek już nie zastępuje Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego u Garlandówny? A gdzie jest jakiś komunikat w tej sprawie?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1643575

Poza tym, mój brat jest dorosły.

Jeśli "autor" tej "opinii" chce uzyskać jakieś informacje dotyczące go, to niech się do niego zwróci.

Szerzenie nieprawdziwych wiadomości i insynuacji jest karalne.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643576

zresztą wytłumaczyli w prokuraturze. Więc jak masz coś do mnie, to do sądu cywilnego. Przecież twierdzisz, że wiesz o mnie wszystko, nawet konto na facebooku odnalazłaś 9 lat temu, chociaż go nigdy ani wtedy, ani teraz nie mam i nie miałem. W odróżnieniu od ciebie mam całkiem spory majątek, zatem jak wygrasz zarobisz sobie. Może nie 5 mln, jak chcesz od SP, ale zawsze cuś. Jakieś 20 lat twojej emerytury. Więc do dzieła, "prawniczko", specjalistko od zarządzania, dziennikarko, arcykatoliczko i co tam jeszcze ci się wydaje, że jesteś.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-2
#1643579

EOT

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643583

Przestań się ośmieszać.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1643586

Okażesz właściwe dokumenty właściwym organom. Twój majątek nikogo nie obchodzi. Chyba, że pochodzi z przestępstwa, ale tym się interesują prokuratorzy z urzędu. Mnie twoje zasoby nie interesują.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1643590

Zaraz po tym, jak wygrasz 5 mln dla brata i 40 tys. za złom komputerowy. ;)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1643592

Zobacz jakich debili piękniś aktorzyna Riccardo na zaplecze zaprasza .A złotych medali przybywa ohhhh przybywa ale ciągle jedynka z przodu.To dobrze,że UNE będą wszyscy w jednym miejscu.Odpadają koszty transportu,organizacji i logistyki celem utylizacji.
ps.
Jedna z blogerek kasyna leon23 podczas ostatniego party powiedziała:Jestem rosjanka ale mój tyłek jest międzynarodowy .

A może Garland nie jest kobieta? Wirtualne gierki mają to do siebie,że nigdy nie masz jednoznacznej pewności kto jest po drugiej stronie klawiatury .
A jeszcze w tym złomowisku ludzkich pragnień,próżności i ambicji jakim jest zaplecze kasyna Leon23.Iluzja targowiska ludzkich uczuć
Jak myślisz,jest patriotką lokalną ?..... bo nie wiem .

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1643597

Podpadniesz Astralnej Szmacie vel Szeptunce W Oparach. Jej to można podstawić pod nochal dane z Centralnego Rejestru Lekarzy RP a i tak wie swoje, że Oparenkov to doktor i zacznie się drzeć. Cóż, po próbach znalezienia chłopa w necie może dalej pozostaje jej nadzieja na australijskiego pięknisia

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643602

Hortensja de LaLuna ?
A gdzie są laski nebeskie kasyna , wcięło panienki w oralnych polemikach?
Kasta leonkowych parchów ma się dobrze ,żyją kosztem Polaköw od 10 lat jak jemioła a może huba na drzewie.Kasyno Leon23 jest już bardzo opinotworczym portalem w sowiecko-mendialnym rynku chłamu socjotechnicznego .

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1643606

Czy pisałem już że ta Garlandówna jest ulepiona z.... gówna?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1643613

są ulepieni ci, którzy ją promują?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1643614

Napisałabym o tym do LaLuni ale chyba nie można, bo jest chroniona z racji upośledzenia.

To tylko fotkę jej  (i renegatowi a i SL tys)  wyślę

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

White Lives Matter

#1643615

i jego redakcji serdecznie dziękuję za kolejną wnikliwą analizę tekstów tam publikowanych przez wybranych przez Pana autorów. Portal szczyci się tym, że nie jest tubą jednej partii, jak tubą PZPR była Trybuna Ludu a dziś tub partyjnych na pęczki a prezentuje opinie Polaków, tak różnych jak różnymi jesteśmy.

O opiniotwórczości tego portalu może świadczyć fakt iż autor tego tekstu czyta portal i pisze swoją opinię jak tylko się obudzi a przynajmniej zanim na portal napłyną teksty okolicznościowe i redakcja zdąży je wypromować, gdyż analizy strony głównej dokonane przez Humpty Dumpty pojawiają się z samego rana. 

Rozumiemy ból Humpry Dumpty, który nie sprostał dość skromnym wymaganiom dotyczącym języka jakim Polacy posługują się stąd zamiast wziąć udział w dyskusji Polaków musi na swym blogu omawiać te teksty, które jemu do gustu nie przypadły. Rozumiemy też, że wykształcenie które zdobył wpoiło w niego zasadę iż wszyscy muszą myśleć zgodnie z wytycznymi partii. Wieloletnie doświadczenie rozbiorów i okupacji spowodowało iż inteligentni Polacy zwykle na papki propagandy się nie łapią. Łapie się tylko pewna grupka którą Jacek Kurski, Urban dzisiejszych czasów celnie określił "Naród głupi wszystko kupi". 

Dziękujemy za wysiłki w propagowaniu poczytnego polskiego portalu. Dziękujemy również redakcji portalu niepoprawni.pl iż pozwala na dość częstą reklamę naszego portalu. Myślę, że dzięki Humpty Dumpty każdy z blogerów niepoprawni.pl i czytelników wie o portalu Neon 24  i sam może ocenić. A liczba blogerów publikujących swoje teksty na obu portalach to potwierdza. 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1643687

Margocie niebieski , tobie się przypadkiem sufit nocny na pysk nie zj*bał ? Rozumiem , że napierdalasz nadgodziny by na rachunki starczyło , ale czy nie przeginasz ? Przecież tego bełkotu nie da się kuźwa czytać . Monotonia bezładnego logicznego wytrysku spermy zwanej szczurzym intelektem .Idź bodnij sobie samiczkę albo samca co wolisz i przestań pierdzieć ziewem przewodnika stada , którym kuźwa nie jesteś ....... skond biorą się takie zadaniowe ***** i debile?

8-))

laluś - bądź elegancko uczciwy i wypierdz melodię.... kto płaci za twoje nieśmiałe gówno sieczki słownej ????

aaaaa tak po męsku : to wypi***alaj - na elitarny przytułek zaplecza dla obłąkanych...... kasyna Leon23 .

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

White Lives Matter

#1643689

żyję już wiele lat, ale takiego pośmiewiska jak wasza grupka niedorobieni.pl to jeszcze nie spotkałem. Plujesz jadem, błyszczysz dialektem rynsztokowym obszczekujesz ew. obsikujesz blogi i ciągle zaorany. Jesteś jak:

Hamptuś w pocie czoła kolejną recenzję tekstów z poczytnego i opiniotwórczego portalu Neon24.pl z samego ranka szykuje. Dzięki niemu wszyscy, którzy nawet przypadkiem trafią na portal niepoprawni.pl wiedzą od razu o portalu Neon24.pl. A, że dużo czasu nie potrzeba, by zrozumieć iż to tylko idiota, co opluwając Rebeliantkę w sposób niegodny mężczyzny swą mizerną opinię buduje.

Popatrz, co zobaczy ktoś, kto po raz pierwszy trafi na portal niepoprawni.pl? Idiotę, motającego się by oszczerstwami zniszczyć kobietę i jej rodzinę, czyli całkowite dno moralne i kobietę, co od pomówień nie jest w stanie się wybronić. Popatrz ile procent komentarzy w tym bagnie rośnie? A przy tym zerze widzimy kundelka szczekającego zza nogawki, swego "pana" gotowego wesprzeć.

Internet się śmieje z tych, co wylecieli z polskich portali za to, że sprostać poziomowi dyskusji nie potrafili, tu wijecie się jak robak, co go wędkarze na ryby zabrali. 

Śmieszni jesteście tutejsze ZOMO, co pałuje teksty o polskich bohaterach, śmieszni jesteście, gdy sami się zaorujecie, ale cóż wymagać, gdy nieprzebytych pustostanach waszych czaszek jednej komórki myślącej nie sposób znaleźć. 

Goń swój ogon Husky, staraj się go ugryźć, może jak go ugryziesz to może mnie zaboli? Kto wie, wiara lemingów podobnież mury obala

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1643694

@ Zawisza Niebieski

Piszesz cytat : "żyję już wiele lat, ale takiego pośmiewiska jak wasza grupka niedorobieni.pl to jeszcze nie spotkałem.."

Przekroczyłeś granice przyzwoitości, obrażając nas wszystkich. Poprosiłem Admina o pozbawienie ciebie miana blogera na tym portalu. Należy się to tobie już od dawna.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

Tezeusz

#1643697

Szef portalu już dawno temu powinien kopnąć w dupę tego leonkowego szambonurka zwanego małym atlantem.I bez znaczenie czy kop będzie w zadek czy krocze. To nie ma znaczenia.I tu i tam tylko dupa.

Taka ciot(k)a

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1643705

Co w kilku tekstach bezspornie udowodniłem. Tworząc wiele tekstów będących sklejką z kilku tekstów innych autorów robisz szkodę prawdziwym autorom, co wiele czasu, by tekst napisać poświęcają. Oni w tym samym czasie, co ty kilka sklejek zrobisz są w stanie napisać jeden tekst, który jest wypierany z portalu twoimi sklejkami.

Nie kłam. Przecież już się wypowiedziałeś, że prosiłeś admina, by mnie wyrzucił z tego portalu, bym twych plagiatów nie pokazywał. Oczywiście plugawa mowa wyrzuconych z polskich portali to dla ciebie "czysty język polski", zaś kulturalna mowa to "słowa obraźliwe". Niedorobieni.pl to grupa trolli szkodliwych dla polskich portali posługujących się mową plugawą, pomówieniami, kłamstwami, choć wydaje mi się, że ich dobrze wskazałeś, w tym względzie się zgadzamy, choć w ocenie ich działań zupełnie nie. 

Popatrz na tych "niedorobionych zomowców" co tu z rozpaczą w oczach pałują tekst o Ince, tekst o Wiźnie, bo rozumu im nie stało. Prawda jest taka, że kilku z "niedorobionych" po wyrzuceniu z polskiego portalu z łzami w oczach przy nim wiszą, oglądając go jak dziecię ciastko przez witrynę w cukierni. Z samego rana, co pokazuje tekst Humpry Dumpty, robią analizę portalu zanim na nim teksty patriotyczne się pokazały. Jak sam widzisz, w swej głupocie robią reklamę portalowi, bo lemingów, co ich tekst za dobrą monetę przyjmą nikomu nie potrzeba, zaś każdy mądry teksty oceni i jego będzie to ocena a nie Humptego. Za głupi jest by tłumy poprowadzić, na bycie samcem alfa rozumu mu nie staje.Podpowie kilu ludziom, że tam też można pisać, a oni ocenią i jak widzisz, wielu publikuje na obu tych portalach. Mam ci wymieniać? Nawet sam Humpty chciał swój tekst tam wciśnąć poprzez kopię dokonaną przez Jozio z Londynu (wł. Joszko z Londynu). {https://jozio.neon24.pl/post/156824,powstanie-warszawskie-najwieksze-klamstwo-komunistow} Bo chyba Joszko, nie zrobił tego wbrew jego woli. Wyrzuceni, wszelkimi sposobami chcą wrócić, bo znają wartość portalu, bo miejsce gdzie im pozwolono pisać za ciasne dla nich.

Popatrz na komentarze tu, większość to damski bokser co z radością okłada pomówieniami rozpaczliwie broniącą siebie i swą rodzinę kobietę. Jeśli jakaś rozsądna się dyskusja pojawi, to zaraz pojawi się piesek, co dziesiątkami idiotycznych komentarzy, zdjęć, w tym obscenicznych miłości męsko męskiej (widać go to rajcuje) obszczeka/obsika każdy mądry tekst. Porównaj to z dyskusją na "ziemi dla was utraconej". Tam masz dyskusję wielu blogerów/komentatorów, wielu blogerów jest promowanych, wiele różnych zdań wyrażanych. Taka to trudna prawda, ale ona brzmi, trolle trzyma się w kagańcach, a śmieci wymiata z portalu, by portal nie stał się śmietniskiem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1643707

Zamknij pysk wredny szambiarzu 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1643708

Jeśli potrafisz choć trochę pomyśleć, to pomyśl czyż nie jest prawdą.

Hamptuś jak tylko z rana zlezie z kibelka leci na opiniotwórczy portal Neon24.pl i wyczytuje wszystko, co tam w nocy nowego się pojawiło, później jak już coś dla niego ciekawego znajdzie zaraz pisze recenzję. Nie potrafi się powstrzymać, musi przed szybą płakać i tylko kilka plugastw na portal wypisany pozwala mu wrócić do równowagi. 

Prawda, oczywista prawda i wykazana prawda was boli stąd wijecie się plugawe słowa z siebie wyrzucając. Twoje argumenty to twój "pysk", twoje "szambo" czyli język meliny. Na więcej cię nie stać? Na argumenty też nie? Wiem, że o nie ciężko, bo ich nie ma jest tylko dialekt rynsztokowy i w nim nadzieja "orzeszka, co się po pustostanie czaszki pałęta". 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1643711

Nie pękaj , jesteś nikim więc przeżyjesz..... A jak lansujesz debili i kretynów twoj problem . A te twoje brednie ? Już ci kiedyś mówiłem - rozwalibym to całe sowiekie tatalajstwo bez miłosierdzia.Dołek z wapnem.....etc Bez przebaczenia . A ty kmiotku nie odpowiadasz na proste pytania jakie to typowe u neonowych parchów,zwód uszami i pytanie następne . Masz jaja czyli coojones to odpowiedź :Jaki procent ogółu polskich gnid to realni czytelnicy szamba neon24 .Jedna mucha może się mylić ale setki.... Pytanie retoryczne kmiotku , sprytny żydowski czerwony czubie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1643698

kiedyś głosiłeś, że byłeś adminem na portalu Neon24, zanim tę nazwę przyjął. Pod jakim nickiem, nim byłeś, bo jakoś nikt takiego admina nie pamięta. A much niewiele, (debili i kretynów, wymiecionych z polskich portali) mnożą się, powielając siebie kilkoma innymi nickami. Wymieciesz drzwiami wrócą nawet rurą kanalizacyjną przez kibel przyniesiony przez Huskyego, czy też innymi dziurami, bo polska różnorodność im wraża. Czy na Neon ktoś analizuje teksty z niepoprawni.pl? A twórczość Humpty, jeśli w danym momencie nie chce pomówić Rebeliantki to najczęściej recenzja teksów Neon24. Teksty na inny temat na palcach ręki policzysz. Tak go boli, że Polacy mu powiedzieli, przy twym umyśle, to my jednak z rozmowy z tobą przyjemności nie czerpiemy. Czy ktoś przez podstawionego Joszkę z Londynu swe teksty na niepoprawni.pl chce przecisnąć? Nie widzisz rozpaczy w ich oczach? To chyba ślepy jesteś.

Popatrz jak sam zawyłeś, gdy rozumu nie stało "kmiotku , sprytny żydowski czerwony czubie." Tak wyją zaorane trolle, gdy rozumy zabrakło. Ale cóż się po was spodziewać, taki sort, taki sort. Ja nie muszę was nazywać czerwonymi, was innymi przymiotnikami obrażać. każdy to widzi, czym jesteście. Inteligentnemu dwa kulturalne wystarczą idiocie to nawet cała epopeja to zbyt mało.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4

Państwo teoretyczne już było, dziś mamy państwo z tektury oparte na kłamstwach i pogardzie dla Polaków. Czas na pozytywizm, na pracę u podstaw, by śmiechem pognać uzurpatorów.

#1643710

znowu oskarżasz innych o chwalenie się administrowaniem ścierwomedium?

pewnie coś świta ale chcesz wywęszyć, jak głęboko i kto siedział XD

ubeckie nawyki, zresztą kłamca zawsze podejrzewa o kłamstwo, oszust o oszustwo...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643712

Kiedy matole pisałem że byłem adminem

Kiedy ?.....szambonurku

Kiedy?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1643715

//Internet się śmieje z tych, co wylecieli z polskich portali //

O kochanku piszesz .....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

White Lives Matter

#1643699

Paramonow dzień przed powieszeniem. Brrrrrr...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1643703

Co zrobimy z tym mentalnym , żydowskim parchem zwanym wielkim atlantem ?

Ucieczka kominem

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1643709

Naprawdę nie potrafisz odmieniać nicków?

A- nie, to ZN, co ja się dziwię.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643690

Jeszcze dzisiaj "wypromuję"pana "doktora". ;)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1643692

tego, co rozmawia z Bogiem? gość ciągle ściemnia, że jest lekarzem z powołania. tylko że życiorys na to nie wskazuje i nawet poza Polską nie pracował legalnie jako lekarz. wymyślił, że może wejdzie w medycynę niekonwencjonalną a potem znalazł stronkę cyber-doctor o tzw. medycynie kwantowej, z której zerżnął parę ang. tekstów i wklejał na leonie jako swoje; zapewne przez wbicie w cyber-doktorowanie chciał móc uzasadnić swoje podszywanie się za lekarza. no i jakby nie patrzyć, jesli praktykuje w jakikolwiek sposób, choćby udzielając porad w tych swoich bzdurnych tekstach, to bez PWZ jest nielegalne. a pomysły to ma takie na poziomie ezoterycznych salowych z dawnej epoki. wszystko jest energią i wibruje, sztuka oddychania z jogi, cudowne własciwosci magicznie przemienionej po zamrożeniu wody... porady medyczne też pyszne. 
http://1do10.blogspot.com/search?q=opara 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1643700

Raczej wszystko na to wskazuje.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1643702

To co mieszamy dalej szwejom w ich zakutych wiesniaczo łbach ?Wiesz,tak się zastanawiam co ta wrażliwa rycerska kobieta robi tutaj. Służbowo czy prywatnie, pytam bo nie wiem .

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1643706