"Słowacy już się za nich zabrali - a my?"

Obrazek użytkownika wilre
Idee

Słowacy już się za nich zabrali,

Fotoalbumy - samusik92 - Slobodné Slovensko - Pokec.sk- a my?

 

 

Flaga Slowacji-mala„Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej „Rewolucji przeciw tyranii”, niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę. Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy ! Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać.  Nie będą to tylko dorośli, będą to pezede wszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość.”

Pod koniec września 2013 w słowackim Parlamencie posłanka Helena Mezenská odczytała poniższy tekst, który wcześniej przekazano w rozmowie telefonicznej, umieszczonej na YouTube na kanale ]]>tv24.li]]>. Nagranie szybko skopiowano, na link o największej oglądalności weszło już prawie 340 tys. osób! Przypomnę, że Słowację zamieszkuje niecałe 5,4 miliona mieszkańców (linki poniżej).

Słowa „Wezwania” pasują jak ulał do sytuacji w Polsce, tak więc wypadało by rozpocząć podobną akcję i u nas. Pomysł, uważam za znakomity, mały znaczek na ubraniu oznacza, że dana osoba przyłącza się do akcji usunięnia szkodników. Sądzę, że trójkorowowa wstążka – flaga Słowacji, także i u nas może być symbolem tej wspaniałej, oddolnej rewolucji.  ]]> SEE]]>

Odezwa wolnych obywateli Słowacji.

W 1989 roku wielu z nas z nadzieją wzięło udział w farsie , którą przygotowaliście sobie grunt pod coś , o czym nawet nam się nie śniło. 
Byliśmy naiwni. 
Stopniowo, przez 23 lata. rozkradliście i sprzedaliście wszystko to , co pokolenia Słowaków mozolnie budowały wraz z braćmi Czechami.  Oszukaliście nas przy tzw. kuponowej prywatyzacji.  Obsadziliście wszystkie miejsca swoimi ludźmi, a nam zaczęliście odstawiać szopkę.  Zmienialiście się w rządach i ciągle tylko obiecywaliście, że już będzie lepiej, tylko żebyśmy zacisnęli pasa, podczas gdy wy z przesytu nie wiedzieliście, na co jeszcze można wydać pieniądze, które ukradliście.  Przyciągnęliście tutaj inwestorów zagranicznych, stworzyliście im doskonałe warunki, a naszych przedsiębiorców stopniowo zniszczyliście.  Tworzyliście prawa, głównie dla swoich potrzeb, żeby przy każdej kradzieży lub ujawnionym przestępstwie można było powiedzieć, że wszystko było zgodnie z prawem tego kraju.

Aby mieć pewność, że się wam nic nie stanie, całkowicie opanowaliście sądownictwo, prokuraturę i policję. Pozwoliliście aby na półki sklepowe trafiła niezdrowa żywność – odpady, których ludzie w „rozwiniętych” krajach, nie kupiliby.  Z emerytów zrobiliście żebraków.  Zniszczyliście nasze rolnictwo i staliśmy się krajem zależnym od importu żywności.  Rozłożyliście opiekę zdrowotną – z powodu jej żałosnego poziomu cierpią wszyscy obywatele. Za nasze pieniądze uzdrowiliście banki, aby je potem niekorzystnie sprzedać za granicą. Edukację, z której wszyscy byliśmy dumni, doprowadziliście do takiego stanu, że ze szkół nie wychodzą wysoko wykształceni ludzie, ale rzesze ludzi z wyższym wykształceniem, którzy nie umieją zastosować tej wiedzy w życiu.

Nie potraficie kierować krajem, potraficie tylko łupić obywateli, którzy w desperacji popełniają samobójstwa, bo nie widzą wyjścia z sytuacji, w którą wpędziła ich wasza chciwość. Szczytem wszystkiego są wasze wysiłki o włączenie Słowacji do krajów z tzw.  „ochroną praw dziecka”, która pozwala na odbieranie rodzinom dzieci, co bezpośrednio zagraża istnieniu podstawowej jednostki naszego narodu – rodziny.

My obywatele Słowacji, wzywamy was, którzy rozkradli i sprzedali nasz kraj, którzy jesteście odpowiedzialni za eksterminację tego narodu, którzy jesteście odpowiedzialni za to, że porządni obywatele tego kraju popełniają samobójstwa z powodu warunków stworzonych przez waszą nieudolność i chciwość, którzy robicie z nas nowoczesnych niewolników – ODEJDŹCIE !

Wiemy, że ten apel wywoła na waszych bezdusznych twarzach tylko uśmiech.  Spokojnie się uśmiechajcie. My będziemy śmiać się na końcu, gdy pozbędziemy się was.  Potraktujcie to jako wezwanie do odejścia, bez żadnych konsekwencji. Powtarzam, odejdźcie a nic wam się nie stanie !  Jeśli tego nie zrobicie, sami poniesiecie odpowiedzialność za to, jak obywatele tego kraju was potraktują.  Nie łudźcie się, że będą was sądzić wasi sędziowie, zgodnie z waszymi prawami. Będą was sądzić ludzie, których doprowadziliście do ruiny, a będą was sądzić zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem. Sami będziecie sobie winni, jeśli postąpią z wami tak, jak teraz wy postępujecie z nami. Gniew obywateli, których zapędziliście w ślepy zaułek, z którego nie widać innego wyjścia, może być srogi.

Ukradliście nam naszą przyszłość, ale przede wszystkim naszym dzieciom i naszym wnukom, Jesteście bezduszni i skorumpowani.  My was tu nie potrzebujemy i nie chcemy !

Zaczynamy „Rewolucję przeciwko tyranii”.

Jeśli dotąd byliście przekonani, że nic wam się nie może się stać, to od tego dnia wasz spokojny sen zacznie się zmieniać w koszmar, który przypomni wszystkie krzywdy, które wyrządziliście własnemu narodowi i wciąż wyrządzacie.  Z czasem przekonacie się, że to, co właśnie czytacie i z czego się być może jeszcze śmiejecie, zacznie zmieniać się dla was w ponurą rzeczywistość.

Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej „Rewolucji przeciw tyranii”, niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę. Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy ! Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać.
Nie będą to tylko dorośli, będą to pezede wszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość. Będziemy cierpliwi, a kiedy nas będzie wystarczająco dużo (a to być może nie potrwa długo), przejdziemy do otwartej walki.  Ogłosimy strajk generalny i wyjdziemy na ulice.  Gdy to się stanie, a wy nie będziecie poza granicami kraju, biada wam !  Będziemy was sądzić jak największych przestępców jakich kiedykolwiek nosiła ta ziemia.
Obywatele Słowacji wam pokażą, że słowacki naród jest tu, budzi się i nie da się zniewolić !

To wy doprowadziliście do tej sytuacji ! Zaprzedaliście się mirażowi bogactwa i władzy. 
Ale my mamy tego już dosyć !  Nie ścierpimy więcej waszej nieprawości, sprzedajności i chciwości.

Apelujemy do wszystkich młodych ludzi, którzy nie są obojętni na to, jaka będzie ich przyszłość.
Obudźcie się ! Ukradli wam waszą przyszłość.  Dla was nie zostanie nic oprócz beznadziei, długów i niewolnictwa we własnym kraju. Pomyślcie o tym.

Apelujemy do dziennikarzy, aby rozważyli, po której stronie będą stać.  Czy za judaszowe srebrniki będą dalej ogłupiać własny naród, czy się przeciwstawią swoim chlebodawcom.  Jeśli nadal będziecie uczestniczyć w świadomym wspieraniu kłamstw i półprawd, za które wam płacą, staniecie w rzędzie tych, których ten naród surowo osądzi !

W związku z tym, ten apel szczególnie odnosi się do pracowników publicznej radiofonii i telewizji słowackiej, która w świetle prawa jest instytucją narodową, niezależną, informacyjną, kulturalną i edukacyjną, która sprawuje funkcję publiczną. Wzywamy wszystkich przyzwoitych i nieskorumpowanych policjantów żołnierzy, którzy tak jak my, zdają sobie sprawę, że ten system jest chory i wymaga natychmiastowej zmiany, żeby stanęli po stronie przyzwoitych ludzi i nie stosowali wobec nich środków represji, zgodnie z oczekiwaniami rządzącej elity.  Wy również jesteście obywatelami tego kraju, jesteście rodzicami, macie dzieci, wnuki, którym ci chciwcy ukradli przyszłość. Wy też zdajecie sobie z tego sprawę !  Jeśli działacie przeciwko własnym obywatelom, popełnicie straszną zbrodnię, nawet przeciwko własnym dzieciom, którym odbierzecie nadzieję na godne życie w ich własnym kraju.

Wzywamy wszystkich tych, którzy byli i są wykorzystywani przez ten reżim, aby przyłączyli się do tego apelu i publicznie zdystansowali się od tego zgniłego systemu.  Wzywamy wszystkich obywateli tego kraju, którzy identyfikują się z tym apelem, aby na znak tego przypięli trójkolorowe wstążki, abyśmy stopniowo poczuli naszą rosnącą siłę. 
Na koniec, jeszcze raz wzywamy was, którzy się uważacie za elitę tego narodu, a nie jesteście niczym innym jak tylko kompletnym dnem.  Nie potrzebujemy waszych pieniędzy, które nam ukradliście, nie chcemy zemsty, po prostu odejdźcie ! Weźcie wszystko, co nakradliście i wynoście się !  Każdy dzień bez was będzie błogosławieństwem dla tego kraju !  Bez was będzie nam tutaj tylko lepiej !  Odetniemy się od przeszłości i zaczniemy wszystko od nowa, ale tym razem już bez was !

Materiały.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

Dzień   Dobry.Słowacy  mają odwagę.Tego życzę mieszkańcom Polski.Tekst  odezwy 1:1 dla Polski.Brawo autorze i moje słowa szacunku dla Ciebie za twoją odwagę cywilną.Brawo...

Vote up!
22
Vote down!
-1
#1446316

Co Pan myśli o zaangażowaniu do tego szlachetnego przedsięwzięcia grupy AdNovum? 

Pan ma tam dobre wejścia :)

Vote up!
10
Vote down!
-3

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1446320

wirus  polski z  bigosem,z  oscypkami,kaszanką,kotletami,sernikami,pierogami ruskimi,z barszczem ukraińskim,nawet z koszernymi potrawami   jest znany na wszystkich kontynentach.Nie mamy broni jądrowej ani atomowej dlatego trzeba rozmawiać ale w interesie następnych  pokoleń w Polsce.Zamiast EU zjednoczona Europa w Polsce ze wszystkimi narodowościami.Chcę Polski neutralnej jak Szwajcaria.lzraelczycy chcą polskich paszportów?Bardzo proszę.Od zaraz.Chcą palestyńczycy mieszkać w Polsce?Bardzo dobrze.Od zaraz.Chcą amerykanie mieszkać w Polsce?Od zaraz wraz z paszportami.To samo dotyczy Rosjan.Im więcej Nas tym lepiej.Chcą Niemcy mieszkać w Polsce?Znakomicie.Od zaraz każdy obywatel może otrzymać polskie obywatelstwo..Podziwiam Pana jak napisałem na Pana Blogu ale i kontrowersyjnego indywidualistę Adnovum.

________

To co robi Facebook jest realne  również w Polsce.Niech  Pan   prowadzi swój interesujący portal.Kontrowersje w ramach prawa cywilnego są oczekiwane.Tak jak wspólne biesiady z kapelą góralską,klezmer music,z muzyką z Bawarii.....i chórem kozaków,którzy wraz z muzykami country music będą szczęśliwi.

_________

Komentuję na Pana Blogu poza NP.Mnie nie wolno podawać tutaj  linków gdyż tego zabrania mi Pan G. jak i Regulamin.Trudno.Akceptuję.Respektuję.

____________

Marek   Maria   Lipski

 

 

 

_

 

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1446330

https://www.youtube.com/watch?v=PWWCxNz4SMM

te pierwsze 30 minut to bedzie o tym F-16, i F-35 i F-423424q14 a wstaw co ci sie chce, a reszte tez ogladnij, kto wie, kto wie?

Bog litosciwy.

PS.  A temu buddyjskiemu wesolkowi z Gdyni tez podeslij.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bogdan

#1446357

Wygląda na to, że nie jesteśmy osamotnieni. Żydomasoneria we wszystkich krajach, które zostały nowymi członkami UE działa tak samo. Korumpuje miejscowe władze, wysprzedaje majątek, przy cichej aprobacie koncesjonowanej opozycji.

Być może czas już czas ku temu, żeby i  władę i opozycję kopnąc w d..ę.

CZAS NA NOWĄ WIOSNĘ LUDÓW.

 

P.S. Z jednym w powyższym apelu jednak  sę nie zgadzam. Złodziejom i zdrajcom nie można pozwolić odejść i to z pełnymi workami zrabowanych dóbr narodowych.  Ich trzeba osądzić i wykluczyć z życia w społeczeństwie a dla najgroźniejszych czapa

Vote up!
18
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1446319

W Polsce pokolenie 20  - 40 -latkoe nie znaja i nie wiedza co to jest Honor,Ojczyzna  nie wspomne  o BOGU.

To zwykla masa chodowana na zmywak.

PraPolnus

 

Vote up!
14
Vote down!
-3
#1446321

do okupacji od 89 i niewolnictwa płacowego.Młode pokolenie jest utalentowane i jako młode Wilki polują na "kasę" nawet jako znakomici , młodzi chirurdzy ale po innej stronie Nysy czy Odry a nie przy zmywaku.Nie kłóćmy się.Czasami warto napisać:kocham Ciebie Bracie.( bez podtekstów seksualnych).Amen.

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1446332

Wszystkich - zachęcam do  poznania blizej  co i jak mówi, jak działa  p. Helena Mezenska.

To  też  warto zobaczyć:
https://www.youtube.com/watch?v=pCaiTOL1aIs

NAHNEVANÍ OBČANIA V PARLAMENTE

Vote up!
15
Vote down!
-1


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1446399

Idea dobra, ale w Polsce niemożliwa do zrealizowania i mówię tu o samej idei, a nie o jakichkolwiek znaczkach w klapach marynarki na wzór Wałęsy, bo to w Polsce, to akurat można zrealizować. Polacy w swojej niemocy lubią się identyfikować z czymś, co dla nich jest nieosiągalne.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1446417

i się realizuje w Polsce,chociażby w buirach i kołach RM.Tylko co dalej?

Vote up!
10
Vote down!
-3

Verita

#1446426

Nic dalej. Na tym koniec!

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1446434

Tak samo zrobili nas w wała po 89r. i robią do dziś świnie z Plandeki Odbytwatelskiej Pawlakowe pachołki z PSL-u,czerwone wieprze z SLD.

Koryto w zębach i świń za ogon nie odciągniesz puki pełne.

10 kwietnia był dla nas znakiem i jeżeli będziemy czekać to tylko będzie dla nas gorzej nie lepiej.

Kuglaże radiowi i telewizyjni wraz z rządzącą kastą uspokajaja i urabiaja ludzi.

Wystarczy tego syfu!

Pozdrawiam znajomych i całe rzesze Niepoprawnych.

Mało komentuję bo z klikania nic nie wynika do takiego wniosku doszedłem.

Zacznijmy działać.

Vote up!
10
Vote down!
-3

Tylko życie poświęcone innym jest warte przeżycia.

#1446590

Mylny wniosek 

Właśnie aktywność na portalu pokazuje że nic nie jest nam obojętne.

pozdrawiam i zapraszamy do wpisów i komentarzy

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1446591

A kto u nas wyglosil cos takiego ?  Chyba jedynym co cos takiego glosil z trybuny byl Andrzej Lepper. Dlatego Jego sprzatneli. Jeszcze raz powtarzam do znudzenia ze jedyny warty sluchania to Grzegorz Braun. Slowacja ma identyczne problemy co Polska dlatego warto by bylo przyjrzec sie co robia a moze nawiazac kontakt i pozamykac bande zlodzieji.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
3
Vote down!
-3

casey

#1486631

 oczywiście w pełni się zgadzam z wypowiedzią słowackiej posłanki, to bardzo odważna osoba. Myślę, że w Polsce też taki ruch jeszcze nadal jest możliwy, dopóki całkiem nie zostaliśmy zaprzedani obcym, teraz żydo-masonom. Nadal jest mnóstwo Polaków, którym Polska tradycja, zwyczaje, polski język, po prostu wszystko co polskie jest drogie i będą tego bronić!

Nie wiem tylko, czy w obecnym parlamencie znajdzie się chociaż jedna uczciwa i odważna osoba, która wierzy w Polskę i Polaków i chce rzeczywiście działać dla ich dobra, żeby coś takiego wygłosić? Ale jeśli tak, to polska młodzież zwłaszcza ta w wieku 16 - 35, 40 lat (zgromadzona głównie wokół formacji narodowych), jest nastawiona patriotycznie, kocha polską tradycję, polską historię, polską tożsamość narodową, jest niezdemoralizowana i gotowa działać dla dobra Polski i Polaków.

Moim zdaniem to są nieodrodni synowie tamtych, wojennych i powojennych Niezłomnych Bohaterów wymordowanych przez sługusów i oprawców żydo-stalinowskich i nie wystarczy na nich tupnąć nogą, czy kiwnąć pejsatą głową!

Tyle, że czas ucieka i trzeba to zrobić jak najprędzej, bo dzieją się rzeczy bardzo negatywne!!!

Vote up!
7
Vote down!
-1

Serce słowianki nie zna łez ...

#1572932

Ale cóż - jak wielu wartościowych blogerów - Franticador juz tu nie publikuje.

Vote up!
1
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1627418

Chociaz precyzyjnie okresla degrengolade ich kraju, a dokladnie taki sam poziom zniszczenia istnieje w Polsce, jednak nie okresla wyraznie sprawcow tych zniszczen. W Polsce jedni beda twierdzili, ze to wina ruskich onuc, inni ze pejsatych, a jeszcze inni, ze to Tusk i Szwabia. Pomysl, by wszyscy protestujacy wlasnorecznie sie okolczykowali, by pojsc na rzez, jest dla mnie kompletnym idiotyzmem. Pomysl wprost genialny w swojej prostocie. Pamietam namowy SB-ecji, by wszyscy nosili oporniki, czy znaczki Solidarnosci. Pamietam nawolywania pewnego "komandosa" o ktorym wszyscy, oprocz SB-ecji, wiedzieli ze ukrywa  sie u Wizytek, a ktory oglosil strajk powszechny, nie liczac sie z tym, ze w Stanie Wojennym kazdy strajkujacy zostanie natychmiast aresztowany. Mniejsza z nim, ale nikomu nie polecam takich demonstracji. Banksterzy swoimi prowokacjami sami doprowadza do nastepnego holokaustu. Szkoda mi tylko niewinnych Zydow, ktorzy beda gineli na skutek prob opanowania swiata przez ich pobratymcow - wyznawcow Zlotego Cielca.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1613629

- na dobry początek wszyscy wywalcie na zbitą mordę komunistyczne i zbrodnicze świnie ze swoich profili z grona znajomych na Fecebook-u.

Niech komuniści i zdrajcy tworzą sobie sami swoje zamknięte getto skoro nie chcą z nami budować silnej i sprawiedliwej Polski.

Tak broń przeciwnika czyli sympatyzującego z komunistami facebook-a można użyć przeciwko nim samym a to najwyższa sztuka wojenna.

My już mamy swój symbol - czyli małą polską biało-czerwoną flagę którą polscy politycy noszą w klapach marynarek.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1627419