Wałęsa nie zagłosuje na PO

Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
Kraj

Lech Wałęsa zapowiedział że nie będzie wspierał PO, tylko PSL+V kolumna Kukiza i prosi PO by go zwolnili z przyrzeczenia dane PO, że tylko na nich będzie głosował.

Nasz światowy joblista i mędrzec Europy Bolek, co sam komunę obalił, znowu zadziwił Polskę swym genialnym umysłem, jak na joblistę i mędrca przystało.

Dzisiaj z wiadomych sobie przyczyń oświadczył, że nie będzie w nadchodzących wyborach do sejmu i senatu głosował na PO, a tylko na PSL  i V kolumnę Kukiza.

"Chcę wesprzeć Kosiniaka-Kamysza!” – oświadczył. „Nie mogę sobie wyobrazić by tak zdolny polityk jak Kosiniak-Kamysz, jak i ludzie wsi z »Jego zorganizowania« nie mieli miejsca w parlamencie” 

Co spowodowało tak radykalne posunięcie u Wałęsy??? Czyżby obraził się na PO??? Czy przyszedł rozkaz by wzmocnić przystawkę dla PO, jakimi są pijawki ludowe PSL+ Kukiz???

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:6)

Komentarze

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1605477

Oby tak się stało, hi hi 

Idzie  Jonasz zanieś Hiobowie wieści, tym razem do PSL + V kolumna Kukiz.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1605482

- trzeba go napuścić na SLD bo coś mają za wysoki wynik ;)

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1605541

Czemu obrażasz - czy tego uczyli na religii? 

Czymu Kukiza nazywasz V-kolumną? Czy za to że nie przystąpił do koalicji z PiS w celu dodania PiSowi elektroratu w zamiam za to że żaden z jego postulatów nie zostanie przez PiS spełniony? 

Stąd ta twoja agresja na Kukiza?

A może uważasz że jednomandatowe okręgi dające w końcu realną władzę POLAKOM są czymś złym? Rozumię wodzów wszystkich dużych partii - odebrało by im to absolutną władzę nad swoimi że tak powiem członkami, ale jaki ty masz w tym interes?

A może nie podoba ci się aby ogólnonarodowe referendum było dla władzy wiążące? - Czy to ci nie pasuje?

A może postulat możliwości odwołania posła przez swoich wyborców jest ci nie w smak? - Jesteś może posłem?

PiS kiedyś odda władzę. Biada wtedy Polakom jeśli system jaki jest będzie dalej obowiązywał. A będzie jeśli taki na przykład Kukiz w końcu nie wywalczy czegoś lepszego dla Polaków. Jeśli Kukiz jest V-kolumną, to kim ty w takim razie jesteś? Pomyślałeś o tym? Bo ja swoje lata mam i pamiętam sojusz PiSu z Samoobroną, założony dokładnie w tym samym celu. 

Jasne... wtedy to nie była V-kolumna....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#1605704