TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO LECHA KACZYŃKIEGO?. AGENT STASI NA CELOWNIKU. PRAWICOWA DZIENNIKARKA SZACHUJE KWITAMI! AGENT STASI "OSKAR" NA POMORZU TO DONALD TUSK? MERKEL MA AKTA TUSKA - OSKARA! SAMA BYŁA W STASI!!!

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO LECHA KACZYŃKIEGO?. AGENT STASI NA CELOWNIKU.

 PRAWICOWA DZIENNIKARKA SZACHUJE KWITAMI! AGENT STASI "OSKAR" NA POMORZU TO DONALD TUSK? MERKEL MA AKTA TUSKA - OSKARA! SAMA BYŁA W STASI!!!

 

Przede wszystkim miało zginąć dwóch braci Kaczyńskich, bo taki był plan, tylko Pan Bóg nie pozwolił na to.

Jedni mówią że to przypadek sprawił że Jarosław nie poleciał z bratem do Katynia, bo zachorowała poważnie mama braci Kaczyńskich i  Jarosław został z nią. A ja uważam że to Pan Bóg sprawił, by Jarosław ratował Polskę przed nawałnicą lewacką, jaka miała zalać Polskę.

Nie trzeba być nawet bystrym by zrozumieć, co by się stało, gdyby zginął również Jarosław???

Droga do grabieży Polski, przez PO stała by się otwarta i oto ryżemu folksdojczowi chodziło, a podbój Polski stał by się faktem, bo by nie było żadnego innego polityka z taką charyzmą jak Jarosław, by ryżego bandytę powstrzymać i zbudować taką siłę, jak to zrobił Jarosław. Czego dowodem było dwukrotne wygranie wyborów i tych prezydenckich i tych parlamentarnych w 2015 roku.

Sam ten ryży bandyta tego nie wymyślił, miał POparcie i ze wschodu i zachodu na "skasowanie braci Kaczyńskich" jako zagrożenia interesów Niemiec i Rosji. I nagrodę otrzymał, wysokie i bardzo płatne stanowisko w UE.

Przypomnę!!!

Rozdzielenie wizyt wyjazdu premiera i prezydenta, oddanie naprawy samolotu do Samary i nie sprawdzenie go PO powrocie do Polski, brak zabezpieczenia lotniska w Siewiernyj przez BOR i awanse generalskie w prokuraturze wojskowej "Parulski" i w BOR "Janicki" po zamachu w Smoleńsku.

Źródła tych wydarzeń należy widzieć w ówczesnej sytuacji geopolitycznej i to co najmniej od 2007 roku, kiedy to w wyniku kombinacji operacyjnych doprowadzono do rozbicia koalicji PIS-SO-LPR i wmanewrowano J.Kaczyńskiego w decyzję o rozpisaniu przyspieszonych wyborów.

Wybory te były prowadzone pod hasłem "wszystkie ręce na pokład" i finansowane przez zagraniczne fundacje takie jak Fundacja Batorego, Fundacja Adenauera i krajowe takie jak FOR L.Balcerowicza i inne podmioty takie jak WOŚP Owsiaka czy prywatne TV takie jak Polsat czy TVN w ramach akcji pod nazwą "Koalicja 21 października".

Skąd taka mobilizacja "wszystkiego co się rusza" w IIIRP i z tyloma uczestnikami?

Rozkaz przyszedł z zewnątrz a przyczyną była potrzeba nowej polityki USA i Zachodu względem Rosji, w związku z interesami USA i Izraela na Bliskim Wschodzie a w szczególności wobec Iranu i Afganistanu.

Od początku lat 90-tych USA i Zachód prowadził politykę "przyciągania Rosji do Zachodu" i szła ona nieźle za panowania pijaka Jelcyna, kiedy to  "szerzono demokrację" w Rosji i w strefie posowieckiej a zachodnie, w szczególności żydowskie pieniądze używane były do przejmowania majątku Rosji na podobnej zasadzie jak w Polsce.

Wraz z pojawieniem się W. Putina jako prezydenta Rosji, sytuacja na tym polu uległa diametralnej zmianie, bo Putin postawił tamę złodziejskiej prywatyzacji i zaczął realizować politykę odzyskiwania przez Rosję statusu mocarstwa światowego po czasach smuty Jelcyna.

Wydarzenia 9/11 w USA wykorzystał Putin do nowej polityki z USA, oferując Bushowi współpracę w ogłoszonej przez niego wojnie z terroryzmem. Bush, który "spojrzał głęboko w oczy Putina i dostrzegł w nich szczerego demokratę" wszedł w oferowaną grę z Putinem i nastała intensywniejsza faza "polityki przyciągania Rosji do Zachodu" polegająca na wykorzystywaniu przez USA strategi "marchewki i kija".

Od początku tej polityki czyli od 2001 roku zastosowano "marchewkę" w postaci takiego sterowania cenami ropy naftowej i powiązanych z nimi cenami gazu(Arabia Saudyjska, OPEC), głównych składników przychodów budżetowych Rosji, że przez 7 lat (2001-2008)cena z ~25$ za baryłkę w 2001 roku w lipcu 2008 roku urosła do ponad 140$ za baryłkę.

Wtedy Putin zachował się niezgodnie z interesami USA i w 2008 roku najechał na Gruzję i w ciągu 6-ciu miesięcy cena spadła poniżej 40$ za baryłkę, czyli wyciągnięto kija.

Ale zanim doszło do końca roku 2008, roku wyborczego w USA, Putin wzmocniony ponad miarę kasą z wysokich cen ropy, modernizujący ambitnie rosyjską armię, postanowił podłożyć USA i Izraelowi ogień pod ogony, by zmusić ich do ustępstw na rzecz Rosji a chodziło głównie o to by USA odstąpiły od zamiarów budowy tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach.

Akurat dla USA zaczęły się kłopoty z drogami zaopatrzenia wojsk NATO przez Pakistan i przez bazy w byłych sowieckich republikach Azji Środkowej. Rosja poprzez swoje wpływy w tym regionie destabilizowała sytuację i podbijała stawkę, dając do zrozumienia Ameryce, że jest gotowa pomóc ale nie za darmo.

Z drugiej strony Rosja wiedziała jak drażliwy dla USA i Izraela jest program atomowy Iranu i by podbić do góry stawkę w ewentualnych rokowaniach z USA, zawarła w 2007 roku z Iranem i Syrią kontrakt na dostawę systemów rakietowych S-300 i samolotów bojowych SU-31.

Uzyskanie takiego uzbrojenia przez Iran(szczególnie S-300) czyniły planowany atak Izraela i USA na irańskie instalacje nuklearne(podobny do ataku z 1981 roku, izraelskiego lotnictwa na irackie instalacje- operacja "OPERA") bardzo niebezpiecznym zadaniem.

To dlatego ten 2007 rok był tak tragiczny dla Polski, bo USA planując zbliżenie z Rosją w związku z sytuacją w Afganistanie i Iranie, potrzebowały wymienić rząd w Polsce z antyrosyjskiego PIS-u na prorosyjski i proniemiecki PO-PSL czyli mamy wytłumaczenie tego nadzwyczajnego wzmożenia całej agentury w IIIRP i ich pomagierów z zewnątrz w postaci zachodnich fundacji.

W 2008 roku amerykańskie wybory prezydenckie wygrał "mocno opalony" Obama, agent CIA od czasów studenckich i student Uniwersytetu im.P.Lumumby w Moskwie, którego wyznaczono do prowadzenia nowej polityki zbliżenia z Rosją czyli polityki resetu(polityka większych ustępstw USA na rzecz Rosji w zamian za oczekiwane ustępstwa Rosji na rzecz USA i Izraela).

Gdy tylko Obama wygrał wybory i objął urząd w styczniu 2009 roku, przywrócono politykę "marchewki" wobec Rosji i ceny ropy poszybowały w górę, by w szczytowym okresie polityki resetu osiągnąć pułap 125$ za baryłkę.

W 2009 roku w lutym Rosja udostępniła USA i NATO drogi zaopatrzenia wojsk w Afganistanie przez swoje terytorium i byłych republik sowieckich w Azji Środkowej.

17.09.2009 roku Obama ogłosił decyzję o rezygnacji z tarczy w Polsce i Czechach co przyczyniło się do większego zaufania i możliwy stał się sukces Rosji i podpisanie traktatu START II.

Ten wzrost wzajemnego zaufania miał polegać i na tym, ze USA ograniczyłyby swą obecność militarną w Europie o połowę czyli praktycznie oddaliby sprawy bezpieczeństwa w Europie Rosji i jej strategicznemu partnerowi Niemcom z przybudówką w postaci Francji, co było od lat celem Niemiec i Rosji.

Dlatego musiał w negocjacjach stanąć problem przeszkody w realizacji rosyjsko niemieckiej Eurazji, czyli problem prezydenta Polski L.Kaczyńskiego, który prowadził politykę powstrzymywania parcia Rosji na Zachód o czym mówił w Tbilisi w 2008 roku i do której mobilizował kraje Europy Śr.Wschodniej.

Klamka zapadła w IV kwartale 2009 roku, po decyzji Obamy w sprawie tarczy.

W październiku 2009 roku Tusk podjął próbę skłonienia Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. by ten zrezygnował ze startu w wyborach w 2010 roku ale prezydent odmówił mu tego i dlatego szybko podjęto sprawę fizycznego wyeliminowania Lecha Kaczyńskiego  z polskiej polityki, wykorzystując okazję, że w 2010 zbiegają się wybory i 70-ta rocznica zbrodni katyńskiej i słusznie zakładając, że Prezydent zechce w tych uroczystościach wziąć udział i to w bogatej asyście swoich współpracowników i zwolenników.

Dlaczego USA zgodziły się na taki scenariusz?

Zgodziły się, bo zakładały, że budowa Eurazji pod rosyjsko niemieckim kierownictwem, będzie oznaczać powstanie sinego wierzchołka wielobiegunowego świata, który jako sojusznik USA i pod politycznym kierownictwem USA, będzie wraz z USA stanowił przeciwwagę dla rosnącego w siłę głównego konkurenta USA czyli Chin.

W 2010 roku Anne Applebaum,prywatnie żona Sikorskiego pisała na łamach WP, ze Zachód już powinien ćwiczyć przerzucanie żołnierzy i sprzętu do Rosji, by przygotować się do obrony Rosji przed Chinami.

W 2010 roku minister Grabarczyk podpisał ze swoim odpowiednikiem z Rosji memorandum w sprawie budowy szybkiej kolei na poduszce magnetycznej na trasie Berlin-Warszawa-Moskwa.

O resecie można powiedzieć, że "żarło, żarło i się ze...ło" za sprawą rozminięcia się interesów USA i Izraela z interesami Rosji na Bliskim Wschodzie a dokładnie wtedy gdy bandycka polityka USA postanowiła obalić Assada w Syrii, która była sojusznikiem Rosji i gdzie Rosja miała bazę morską, jedyną na tym obszarze.

To świadczy o naiwności Obamy i jego żydowskich doradców i lobbystów, którym wydawało się, że podporządkują sobie Rosję, poświęcając oddanych sobie sojuszników jakim był śp. Prezydent i jego środowisko.

Po niepowodzeniu w Syrii, Obama próbował z Putinem zagrać na II-gi etap resetu od 2013 roku, obiecując "bycie bardziej elastycznym"(Seul, Obama-Miedwiediew) ale Putin odrzucił ofertę Obamy.

Po klęsce polityki resetu Obama postanowił przywrócić PIS do władzy ale kosztem milczenia PIS-u na temat prawdziwych przyczyn zamachu i prawdziwych uczestników tego przedsięwzięcia, co stało się w 2015 roku po aferze podsłuchowej, która to przywrócenie miała gwarantować,czego skutki możemy obserwować, po zachowaniu się podkomisji MON, która kontynuuje ośmieszające ją działania ZP Macierewicza, który miał wtedy  za zadanie by nie wyszły na jaw prawdziwe przyczyny zbrodni a zwłaszcza tych, w których interesie tę zbrodnię popełniono.

Jeżeli byłaby to prawda, to mamy mega burzę na najwyższych szczytach i kręgach władzy. Czy były premier Polski - Donald Tusk mógł zlecić zabójstwo śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego?

"Gazeta Polska Codziennie" poinformowała, że według niemieckiego dziennikarza Jurgena Rotha, który dotarł do pełnego raportu niemieckiego wywiadu BND na temat katastrofy smoleńskiej, "wysoce prawdopodobny jest zamach przy użyciu materiałów wybuchowych". Informację tę miało potwierdzić "wysokiej rangi źródło wewnątrz polskiej ambasady w K". Miał nim być pułkownik polskiego wywiadu wojskowego o imieniu Robert, który "zna bardzo dobrze wewnętrzne życie tej służby".

Miał powiedzieć on, że zlecenie zamachu pochodziło od polskiego polityka, którego nazwisko zaczyna się na literę T - czytamy na se.pl Do tych informacji odniosła się praktycznie od razu prawicowa dziennikarka i reżyserka, Ewa Stankiewicz.

"Nie zdziwiłabym się gdyby politykiem T. który miał zlecić zamordowanie prezydenta L Kaczyñskiego okazał się Tusk" - napisała na swoim koncie na Twitterze, Ewa Stankiewicz. Donald Tusk 10 kwietnia 2010 roku pełnił funkcję premiera RP. Bardzo szybko po katastrofie jego poplecznicy zajmowali najważniejsze urzędy w państwie. Bronisław Komorowski jeszcze bez potwierdzenia zgonu śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego wszedł do kancelarii prezydenta i domagał się wejścia na jego miejsce jako ówczesny marszałek sejmu."Zgodnie z opisem Roberta [nazwisko zaczernione] zlecenia zamachu na Tu-154 pochodziło bezpośrednio od T. [nazwisko wysokiej rangi polskiego polityka, nazwisko zaczernione] do Desinova. Według BND: - Uwzględniając fakt, że w wypadku Tu-154 chodzi o rządowy samolot polskiego prezydenta o bardzo wysokich wymogach bezpieczeñstwa, umieszczenie w samolocie ładunku bądź nawet kilku ładunków TNT wyposażonych w zdalne zapalniki byłoby niemożliwe bez zaangażowania sił polskich" - twierdzi niemiecki dziennikarz śledczy Rurgen Roth. Wcześniej dziennikarka DOMAGAŁA SIĘ KARY ŚMIERCI DLA DONALDA TUSKA, jak sama twierdzi, za "ZBRODNIĘ SMOLEŃSKĄ".

AGENT STASI "OSKAR" NA POMORZU TO DONALD TUSK?

Czy Donald Tusk był NRD-owskim agentem Stasi o pseudonimie „Oscar”

działającym w latach 80-tych w Trójmieście? Twardych dowodów jak do tej pory nie ma, ale wielu opozycjonistów z Wolnych Związków Zawodowych, w tym Kazimierz Maciejewski, Krzysztof Wyszkowski i Lech Zborowski, mają wątpliwości w stosunku do Donalda Tuska. Jeżeli Tusk był agentem STASI i SB o pseudonimie „Oscar”, który aktywnie działał w gdańskiej „Solidarności”, to ewentualne zamierzchłe powiązania ze STASI mogą rzucać zupełnie nowe światło na wzajemnie wsparcie i zażyłe stosunki w polityce międzynarodowej Donalda Tuska i Angeli Merkel. Autorzy Ralf Georg Reuth i Günther Lachmann w swojej książce „Pierwsze życie Angeli M.” zadają wiele pytań, które wymagają analizy. Jakże zasadne w świetle książki  „Pierwsze życie Angeli M.” wydają się słowa Jarosława Kaczyńskiego, że Angela

Merkel została kanclerzem nieprzypadkowo. A jakże służalczy i jak śmieszny

wydaje się list ludzi rozumnych „Czujemy się w obowiązku wyrazić głęboki sprzeciw wobec ostatnich wypowiedzi prezesa Jarosława Kaczyńskiego o stosunkach polsko-niemieckich" - napisali byli szefowie polskiej dyplomacji: Władysław Bartoszewski, Włodzimierz Cimoszewicz, Andrzej Olechowski, Dariusz Rosati i Adam Daniel Rotfeld. Szczegółem jest to, że czterech z podpisujących ten wiernopoddańczy list było TW, o pseudonimach „ Must”, „Carex”, „Buyer” i „Ralf”. W świetle wspomnianej książki - żaden z sygnatariuszy listu nie przeprosił Jarosława Kaczyńskiego, ale czego wymagać od lokajów. Jeżeli naprawdę Tusk był „Oscarem”

Stasi, to jego papiery były znane zarówno Merkel jak i Putinowi, stąd nie dziwi zachowanie Tuska w stosunku do Putina. Proniemiecka polityka Tuska spowodowała zrujnowanie kraju. Stała się przyczyną ucieczki Tuska z Polski pod skrzydła Angeli Merkel, która załatwiła mu bardzo świetną synekurę w Brukseli. Dla Merkel jest to bardzo wygodne, gdyż ze strachu przed kompromitacją Tusk zrobi wszystko co mu Angela każe. Jak miecz Damoklesa nad Tuskiem wisi wydanie książki niemieckiego dziennikarza śledczego Jürgena Rotha o katastrofie smoleńskiej  „Zamknięte akta S.” Po raz pierwszy prezentuje ona prawdziwe tło katastrofy polskiej maszyny, bada bardzo aktualną kwestię, co łączy katastrofę w Smoleńsku, zestrzelenie samolotu MH-u17 z konfliktem na Ukrainie.

Według Jürgena Rotha źródła w BND (Bundesnachrichtendienst) mówią - był to zamach. Mało tego - dziennikarz utrzymuje, że zna nazwisko odpowiedzialnego za zamach. Jeżeli jest prawdą to co napisał ten autor, boję się o jego życie, czy np. nie zawita do niego seryjny samobójca.

Całość opracował Aleksander Szumański "Głos Polski Toronto

Dokumenty, źródła, cytaty:

Sylwester Raczyński" Głos Polski" Toronto nr 8 24 - 29. 02. 2016 "Głos" Toronto nr 27; 05.07 - 11.07. 2017

https://wzzw.wordpress.com/2013/05/10/merkel-ma-akta-oscara-vel-d-tuska-%E2%98%9A-przeczytaj/          (link is external)

https://wzzw.wordpress.com/2013/05/10/merkel-ma-akta-oscara-vel-d-tuska-%E2%98%9A-przeczytaj/

 

 

 

  

 

 

 

 

 


 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:30)

Komentarze

- zabrakło mi tylko kilka słów o tej największej antypolskiej świni - tfuuuu lechu walesie pseudonim bolek bez którego nic by się nie stało.

To on wytworzył podwaliny do tej zaplanowanej katastrofy w Smoleńsku jak i rozkradania z żydo-bolszwikami (lewandowski,balcerowicz) - majątku narodowego Polaków. Byliśmy jak w letargu w masie kłamstw i dezinformacji.

Przypominam forumowiczom i Polskiemu Rządowi że proces rozkradania nieruchomości w tym działek czasem o ogromnym obszarze trwa w najlepsze w całej Polsce. Przyjrzyjcie sie tym "porzuconym" i zaniedbanym przez lata placom koło Was z nowymi ogrodzeniami. To często przygotowanie pod fikcyjne zasiedzenie lub akt darowizny.

Uczestniczą w tym masowo badyci w togach którzy zawodowo stwarzają pozory legalności tej masowej kradzeży. To dlatego świnie w togach dają taki odpór polskiemu Rządowi.

To jest afera która skalą szkód przebije wszystkie razem wzięte do tej pory !

Podoba mi się!
21
Nie podoba mi się!
-5

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1599395

Tak
Wpis na czasie i poparty faktami.Ilość lajkow,wysokie oceny i jak na tak krótki czas to bardzo duża ilość odsłon.
Ale blogerze Aleszumm,ten sam wpis na szambie 24ru został umieszczony w piwnicy.Pewnie jeszcze dziś zniknie.Bo to o Tusku jest.
Jakim trzeba być chujem, ludzką szmatą,zwykłym ścierwem bo takie coś zrobić.Skurwysyn!!

Panie niech się Pan zastanowi gdzie zamieszczać takie notki

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-2

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1599410

Szkoda że ten Neonowy śmieć nie leciał tym samolotem
Gnój.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1599414

To nie piwnica a loch się tam nazywa
a "mottem".... LOCH - treść, od których ja debil, jednoosobowa redakcja.... się dystansuje
Brawo za celną "diagnozę" dyżurnego świra

8-))))))

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1599430

Salon 24 to nie jest bardzo dobre miejsce. Ale i tam trzeba umieszczać tego typu notki.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1599464

Bezcenne trzyletnie niekończące się tłumaczenia ośmieszonych bez reszty PiSiorów. Jak zwykle "bułkę przez bibułkę" a tu trzeba ch... gołą ręką. Sensacja to jest tak, że minęło 9 lat i nikt nawet nie siedzi w kryminale.

Jak działa to państwo z dykty - to jest sensacja!

Wielu miało za złe Polakom, że nic nie potrafią. Smoleńsk pokazał co innego!

Proszę, tak pięknie zabić delegację robiąc z niej "ostatni transport do Katynia", bo to wszak "polacy" w Warszawie uzbroili te ładunki wybuchowe rozlokowane w samolocie.

Celowo piszę "Polakom" bo wielu matołów uważa tych sowietów z żydo-bolszewii za Polaków właśnie. Uważają, że należący do: KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP jak też później ukryci w PO/PiS/PSL/SLD oraz i ich potomni - to Polacy.

Błąd wołający o pomstę do Nieba.

 

Kupa Gówna Śmierdzącego a nie sensacja.

Jak działa to Jedno Wielkie Pośmiewisko którego symbolem jest teściowa Marcina P. pokazuje, że władze polskie są zajęte różnymi kabarecikami piątej klepki jak Komisja VAT, Jakiego, Amber Gold i 46 innych. Nawet dzieci wiedzą, kto za tym stoi a oni wyposażeni w prokuratury, policję (118 000 etatów), sądy (10 000, 2x więcej niż w 80 milionowej Francji), śledczych, tajne i widne służby, 500 tys. konfidentów, sądy i ch… wie co jeszcze – NIE WIEDZĄ!

No, kurwa nie wiedzą i co im zrobisz. Do tego 500 przesłuchanych i ani jednego odprowadzonego z sali w kajdankach choć każdy z nich sobie drwił z tych komisji piątej klepki.

Zastanówcie się sami jak liznęliście trochą matematyki: jakie jest prawdopodobieństwo takiego wieloletniego działania na szkodę państwa i jego obywateli przez ponad 1000 urzędników i funkcjonariuszy? Można by zrozumieć, że jeden czy dwóch mogłoby wyciąć jakiś numer na rzecz przestępcy, ale ponad 1000! Mówi Wam to coś matoły głosujące od 29 lat na PiS/POPSL/SLD/Nowoczesną/Kukiz.

 

I pomyśleć, że żaden z tych ponad 18 tys. pazernych imbecyli nie wyświetlił sobie wykresu z kursem złota i nie spojrzał, że procenty od 6 do nawet 16,5 proc. w skali roku są niemożliwe. Tylko KONFEDERACJA noże z tym coś zrobić.

Dla przykładu:

Dariusz Szpineta – 2 grudnia 2011 r. znaleziono go powieszonego w łazience ośrodka wypoczynkowego w Indiach. Szpineta był ekspertem, pilotem i instruktorem lotniczym oraz prezesem mającej wejść na giełdę spółki lotniczej. Był krytyczny nie tylko wobec koncepcji wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej na podstawie 13 załącznika konwencji chicagowskiej. Szpineta tropił także i ujawnił prokuraturze fakty korupcji w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego.

Punkt AKSIL, a nie ASKIL i powinien, jak zwracał uwagę Szpineta, zostać przez system odrzucony. Odnośnie punktu trasowego AKSIL zamiast ASKIL. Taka literówka powoduje natychmiastowy komunikat FMC - NOT IN DATABASE !!!.

Zresztą - taki sam komunikat został by wygenerowany podczas wprowadzania do komputera XUBS !!!. Dlatego wartości te, mogły zostać wprowadzone jedynie jako FIXED POINT (samodzielnie nazwane przez pilota punkty trasowe z określoną długością i szerokością geograficzną oraz wysokością nad poziomem morza.

Pozostaje jeszcze jedna niejasność. Jak powiedział Dariusz Szpineta, w planie lotu była zrobiona literówka. Punkt lotu zamiast nazywać się Askil B102, został zapisany jako Aksil B102.

- Komputer nie przyjmuje, nie koryguje literówek. Taki plan lotu może zostać odrzucony, jeżeli zrobimy taką literówkę - dodaje Dariusz Szpineta.

 

Pomijając już literówkę w oznaczeniu nawigacyjnego punktu ASKIL („komputer nie przyjmuje, nie koryguje literówek, taki plan lotu może zostać odrzucony”, mówi Szpineta), to, jak pisał kiedyś w komentarzu biskup, odnosząc się do tego „planu”: „Samolot nie leciał drogą UM863 RUDKA-ASKIL. Leciał kursem 67 RUDKA-AKSIL poza drogami”

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-7

panMarek

#1599396

Ciekawy i wartościowy wpis panie Aleksandrze.Potwierdzający tylko to o czym niemal wszyscy wiedzą.
Nie ma gorszej żyjącej jeszcze ludzkiej kanali i bydlaka od tuska
Nie ma !!!!
Ręce po łokcie w Polaków krwi zbryzgane
Niemiecka wsza.
Dziekuje za wpis

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
-3
#1599406

scenariusz wydaje mi się wiarygodny. Kluczową dla mnie jest informacja czy Obama rzeczywiście był studentem uniwersytetu im. P. Lumumby w Moskwie? W sieci jest mniej niż niewiele na ten temat, a jest to informacja kluczowa. 

Dostrzegam też (pamiętam!) "all hands on desk" sformułowane nie przez kogoś innego jak przez Adama Michnika. 

Honic

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1599411

Drogi Honic, TO czy Obama był studentem, czy nie był, mniejszą wagę ma niż fakt, że został "wybrany" zanim były wybory!

Ja pamiętam, że czytałem gdzieś w internecie informację sprzed wyborów Obamy, że już został "wybrany". I to był dokument, a nie tylko czyjakolwiek opinia. No i jeszcze ciekawostka w tej samej materii, tym razem bardzo tragiczna dotykająca bowiem utraty życia przez amerykańskiego żołnierza. Żołnierza zamordowanego wraz z żoną murzynką, przez bandytów murzynów. On był ich dowódcą w armii amerykańskiej. A oni przyszli w nocy mordować i gwałcić - dlatego tylko, że on był białym co ośmielił się pojąć za żonę afroamerykankę. To zadziało się gdzieś w Kaliforni, bardzo krótko przed wyborem Obamy na prezydenta USA. Więc wszystkie mordy były w kubeł, i nigdzie w USA żadnej wzmianki o tym okrutnym mordzie czarnych morderców nie było, no bo nowy, prezydent "wybrany" przed "wyborami" też był czarny. Matka tego zamordowanego amerykańskiego Polaka, Jana Pawła (nazwiska nie pomnę), już po "wyborach", upubliczniła swój list do Obamy prosząc o wyjaśnienie tej strasznej zbrodni. Wyczytałem to wszystko w jakiejś polonijnej gazecie. Chyba był to nowojorski Nowy Dziennik. 

Jedno wielkie bagno, i szambo, gdzie nie dotknąć, i czego nie ruszyć. A tuski łajdak POwinien wisieć albo kula w łeb. To i tak zbyt mała kara za ten ogrom przestępstw popełnionych przez tego śmiecia, głupka matoła.............

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1599647

o ile mnie pamięć nie myli, Obama otrzymał nagrodę Nobla rok po wyborze na prezydenta. Podobno procedury noblowskie trwają około roku. To oznacza, że jego kandydatura została zgłoszona mniej więcej w tym czasie gdy wygrał wybory prezydenckie. Nie wiem, czy "trochę przed" czy "trochę po". Ale w całości oznacza, że amerykańskie, czasem odrobinę perwersyjne dążenie do prestiżu zostało genialnie wykorzystane, a Obama dostał największą łapówkę w historii (i przyjął ją). I oczywiście "reset Obamy" zyskuje pewne niezbyt chwalebne tło. Lub raczej haniebne tło. Wobec takiej hańby, piłeczki golfowe (pamiętamy?) to pikuś.

Honic

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1599653

  Witam! Ryży będzie się zapierał nogami przed stałym powrotem do Polski, bo zdaje sobie doskonale sprawę, że w kraju znajdą się odważni ludzie, którzy mogą wziąć sprawy w swoje ręce. Chyba, że inni ubiegną według maxymy pewnej nacji, że świadków się nie zostawia. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
-2

ronin

#1599429

dzisiaj mija kolejna miesięcznica ,kolejny RAZ zapalimy świece ku pamieci Tych ,którzy na zawsze odlecieli ostatnim Lotem na drugą stronę Zycia

 wracają wspomnienia,wracają pytania na które  do dzisiaj nie znamy odpowiedzi

Wraca obraz nienawiści jaka żywił Tusk do Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polski wybranego przez Naród 

Wraca również czas smutnego Grudnia 2009 roku niczym zapowiedz,tego co będzie się działo póżniej ,czyli korowód dziwnych samobójstw,

samobójstw,które niczym złe cienie idą za Tuskiem

zacznę od nigdy niewyjaśnionej  i konsekwentnie  zamilczanej śmierci dyrektora kancelarii Tuska,człowieka przez którego ręce przechodziły najtajniejsze dokumenty,

ś.p Grzegorza Michniewicza

Co takiego powiedział mu Tomasz ARABski,że doszło do takiego "niby" samobójczego kroku,

a wspominała o tym żona nieżyjącego Dyrektora,przywołując  treść rozmowy telefonicznej w czasie ,której  mówił  o tym wzburzony ś.p pan Michniewicz ?

Panie Tusk,wiele jeszcze takich pytan padało i pada pod pana adresem,pytan na które nigdy nie dostaliśmy odpowiedzi

natomiast na zawsze zapamiętamy pańskie "żółwiki z Putinem na ciałami ofiar Smoleńskiego Dramatu ,"

"Zółwiki "

nad ciałem Polskiego Prezydenta unurzanego w smoleńskim błocie

Hańba nieszczęsny człeku,hańba temu,któremu Polskość była i jest Nienormalnością

     a Pasażerom

Ostatniego Lotu nad Smoleńskiem, słowa Pamięci i serdecznej Modlitwy

Pamiętamy WAS i nigdy nie zapomnimy i nie przestaniemy pytać,DLACZEGO 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

gość z drogi

#1599443

- osób niewygodnych z ich punktu widzenia i takich które stoją im na drodze do ich ponownej ekspansji.

Usypiają gazem a potem nieprzytomną osobę wieszają na linie aby było wrażanie że popełnili samobójstwo (patrz. Lepper i inni w tym i trzy morderstwa w celi więziennej łobuzów którzy na zlecenie komentanta Polcji w Płocku przetrzymywali syna Pana Olewnika bo porwali go policjanci)

Tym przeklętym międzynarodowym bandytom i mordercom ze wschodu trzeba zakazać poruszania się po terytorium całego swiata. Wybudować 10-cio metrowy mur i zamknąć z nimi wszystkie granice bo penetrują naszą Ojczyznę i Europę bez ograniczeń i zabijają co i raz kogoś.

Kiedy Rząd wywali na zbitą morde komendantów - bandytów z Policji ??? - ile będziecie jeszcze tolerować te obce zboczone k*rwy - synków NKWD-istów !!!! - to bandyci w mundurach Policji przynoszą najwięcej szkód naszym obywatelom (przyp. sprawę ze Szczucina i morderstwo 17-to letniej Iwony Cygan którego sprawcę ukrywało i współpracowało z mordercą 18-tu tfuuu policjantów i prokurator - potem zamordowali jeszcze przynajmniej jednego świadka) Czasem nie mogę patrzeć na te nieporadne PiS-owskie psity.

Styk prokuratorów z komendantami komisariatów i polityczne Sądy to największa patologia w naszym kraju (nie mam tu pretensji do szeregowych Policjantów bo oni wykonują tylko rozkazy przełożonych)

Pytam poprzez to forum ponownie Polski Rząd - co dalej z bandytami z Prok.Warszawa Praga Północ która pomagała zamordować syna Pana Olewnika matacząc całe dochodzenie i wycofując obserwację z przekazania okupu aby porwanie i przekazany okup było skuteczne. Tam dalej "kręcą wały". Jak pamiętacie policyjny morderca i tak kazał zabić zakładnika.

Jak już mieli tego policjanta bandyte aresztować to upozorował własną śmierć a rodzina w 20 minut spopieliła jakieś inne ciało (możliwe że zamordowali następną osobę)

Tak PiS sobie "radzi" z patologiami. To tylko zachęca tych obcych bandytów których jest całe mrowie w wymiarze niesprawiedliwości - do dalszego terroryzowania spokojnych obywateli Polski.

Tomasz Komenda to kolejny przykaład zbrodni sądowej aby ochronić synka człowieka z układu. Ostatnio zamordowali kolejnego świadka aby sprawa nigdy nie wyszła na jaw.

Tu link do tematu:

https://nczas.com/2018/10/29/nie-zyje-kolejny-swiadek-w-sprawie-tomasza-komendy-zostal-brutalnie-zamordowany/

Tfuuu tusk to żydo-faszystowski potwór i bestia bez uczuć. To tacy jak on masowo mordowali ludzi i nawet powieka im nie zadrżała. To czarcie bękarty o których jest mowa w Piśmie Świętym.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-6

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1599450

- aby przed śmiercią coś niewypaplał.

Pamiętacie wszyscy depozytariusze tej tajemnicy smoleńskiej że tylko przekazanie prawdy daje Wam szanse na ocalenie życia.

Tak naprawdę to nie macie wyjścia bo dni wasze są policzone i tylko kwestia czasu kiedy i Was zabiją zamachowcy.

Przekonał sie o tym i Lepper tylko ciut za późno.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

Pytanie dziejowe o najwyższym znaczeniu - czy działacze PiS-u i Zjednoczonej Prawicy za miliony ze SKOK-ów poświęcą niepodległość Polski ?

#1599465

Podziekujmu autorowi za słowa prawdy

Ale i pewnej (już ustalonej) wszy z Neonu24ru. za umieszczenie tego wpisu w tamtejszej piwnicy

Gdyby ktoś nie wiedział kto to, to informuję że jest taki ludzki śmieć Rycerzem zwanym

Gnida 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1599494

pisałem na "NK", że w zbrodnię zamieszane są "nasze służby" na podstawie bezwiednie zasłyszanej w POSK - Londyn rozmowie dwóch rezydentów "służb" będących w otoczeniu Ś.p. Ryszarda Kaczorowskiego,

Ponadto uważam, ze w samym ŻydoPiSie było wsparcie tego zamachu -ktoś przekonał Prezydenta  do zabrania tylu prominentów do jednego samolotu. Nie dopuszczono do Prezydenta byłą porucznik BORu - przez parę dni starała się do ostatniej chwili przed wylotem (nazwiska teraz nie pamiętam ale mam gdzieś w którymś tekście) - która próbowała odwieść  od takiego składu pasażerów w samolocie. Takie posunięcia mógł zrobić tylko ktoś "wysoko" postawiony w ŻydoPiSie, a ponieważ zmian na wysokich szczeblach nie było, jest on tam nadal i nadaje ton prożydowskiej polityce ŻydoPiSu być może stosując jako zasłonę słynnego J. Danielsa. Ponieważ polityka jest już bardziej prożydowska niż propolska, nie ma obawy na kolejny zamach - chyba, ze na Narodowców.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-9

antyleming

#1599449

@Aleszumm - dzięki za te materiały zebrane z różnych źródeł.

Osobiście nie mam mocy przerobowych, by weryfikować choćby podane przez Ciebie źródła. Mniemam jednak, iż nie pisałbyś fake informacji, bez jej weryfikacji. Co do zawartości - poraża i zmusza do jeszcze głębszej refleksji nad naszą sytuacją w dzisiejszym świecie.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-1

...

#1599522

Jurgen Roth - niemiecki dziennikarz śledczy z "najwyższej półki"  wykazał całkowity brak wyobraźni pisząc, że zna zleceniodawców "katastrofy smoleńskiej". Dlatego "zmarł na raka w wieku 72 lat".

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Leopold

#1599568

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Halina44 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Nie zdziwiłabym się gdyby politykiem T. który miał zlecić zamordowanie prezydenta L Kaczyñskiego okazał się Tusk" - napisała na swoim koncie na Twitterze, Ewa Stankiewic"

Rownie zle (a nie dobrze !) mogłabym napisać w twiterze, że

"Putin zostanie królem Polski !"

hahahahaha !

Ludzie, nie dorabiajcie dennych teorii w imię jakiejś manipulacji...

- TO AZ WYJEEEEEEEEEEEEEEEEE !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-8

H44

#1599571

sprawiają że krytykowana teza staje się w moim odczuciu bardziej prawdopodobna. A więc: z postu "Haliny44" wynika, że w moich oczach teza "politykiem T. który miał zlecić zamordowanie prezydenta L Kaczyñskiego okazał się Tusk" staje się bardziej prawdopodobna. No cóż ja poradzę, że "H44" osiąga skutek przeciwny niż zamierzyła? 

Ja tak mam. Może i inni. Zawsze mnie dziwiło, skąd "Gazeta Wyborcza" wie, że cokokolwiek się zdarzyło w Smoleńsku, na pewno nie był to rosyjski zamach. Wie na pewno. A skąd?

Honic

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1599654

1 za MANIPULACJE

2 za NAIWNOŚĆ

no comment

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4

H44

#1599703

Bardzo duży fragment tekstu(analiza geopolityczna tła wydarzeń z 10.04.2010 roku) zaczerpnął Pan z moich tekstów, więc dla przyzwoitości powinien Pan o tym wspomnieć.

35stan

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1599573

Ciekawy wpis i jeśli choć część z tego jest prawdą (a myślę, że tak), to włosy się jeżą na głowie i to pokazuje w jakiej tragicznej sytuacji jesteśmy.

Przy okazji słowa "Po klęsce polityki resetu Obama postanowił przywrócić PIS do władzy ale kosztem milczenia PIS-u na temat prawdziwych przyczyn zamachu i prawdziwych uczestników tego przedsięwzięcia, co stało się w 2015 roku po aferze podsłuchowej, która to przywrócenie miała gwarantować,czego skutki możemy obserwować, po zachowaniu się podkomisji MON, która kontynuuje ośmieszające ją działania ZP Macierewicza, który miał wtedy  za zadanie by nie wyszły na jaw prawdziwe przyczyny zbrodni a zwłaszcza tych, w których interesie tę zbrodnię popełniono." Pokazują też, że wszyscy co są zaniepokojeni ustawą 447 i służalczymi w tym względzie poczynaniami PiS do amerykańców i żydów - mają racje! Teraz tutaj komentujący, którzy tak lemingowato bronicie PiS i gderacie, że ustawa 447 nam nie zagraża - sami macie dowód ze swoich własnych źródeł, że (delikatnie mówiąc) się mylicie! Skoro PiS zaprzepaszcza sprawe Smoleńska w imię relacji z USA i żydami, to tak samo zaprzepaszczą ustawe 447, a Polacy będą w d... kopani przez żydostwo.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1599712