Bóg czy złoty cielec rządzi w Polsce

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Jakimi jesteśmy chrześcijanami i katolikami, można sobie zadać pytanie, czy idziemy drogą jaką nam wskazał Bóg i czy przestrzegamy Jego Prawa które nam Bóg dał. A może Boga już Polska nie potrzebuje tak jak na zachodzie, bo wystarczy nam rząd i tylko wspominanie o Bogu, gdy przyjdzie taka potrzeba polityczna, jak na przykład wybory czy inne wydarzenia polityczne które stosuje PiS i w tedy pamięta o obecności Boga.

 

Napisanie tego artykułu na moim blogu, spowodowało tym, gdy poruszyłem sprawy aborcji tu na NP i pasywnej postawie rządu Zjednoczonej Prawicy w tej materii, a przecież sztandarowe hasło PiS jest Bóg Honor Ojczyzna.

To ci "prawdziwi katolicy i patrioci i obrońcy Boga i naszej katolickiej wiary" jakoś nie chcą stawać w obronie mordowanych nienarodzonych dzieci, bo interes partii na którą głosowali jest ważniejszy, jak Prawo Boga i tak samo do tego podchodzą wyborcy PiS-u w całej Polsce. Tak ma wygląda podziękowanie dla Boga za wolność dla Polski ze strony PiS-u i wyborców co ich wspierają, że olewają Prawa Boga bo interes partii ważniejszy.

1050 lat istnienia Polski, Która przechodziła różne dziejowe burze i zawirowania i nawet straciła niepodległość na 123 lata, nie spowodowało to że Polska znikła jako Państwo i Naród. Tylko dzięki Bogu i Polakom z ogromną wiarą w Boga.

W Polsce tej z 1939 za obrażanie Boga i wiary chrześcijańskiej szło się do więzienia i koniec i kropka.

Dzisiaj w Polsce jedynymi co można ich obrażać to chrześcijanie , a w szczególności katolików co dla nas jest najświętsze, gdzie na Boga i Matkę Boga Maryję wylewają hektolitry POmyj. Taka jest postawa PiS-u  w obronie wiary o której tylko głośno krzyczą, bo interes partyjny znowu ważniejszy przed wyborami.

Spróbujcie państwo obrazić uczucia religijne żydów, czy nawet muzułmanów publicznie, jak to zrobiła dzicz lewacka w Gdańsku, gdzie wagina zastąpiła Hostie jako Najświętszy Sakrament.

To gwarantuje że ABW wkroczy do waszych domów o 6 rano i was zwiną, jak groźnych przestępców i w sądach nie będzie taryfy ulgowej

Nawet za krwawej komuny, komuna by nie pozwoliła na obrażanie uczuć religijnych Polaków i nikt nawet nie śmiał tego czynić, choć to byli bezbożnicy i wrogowie kościoła, gdzie zamordowali wielu kapłanów, jak to dziś się obecnie dzieje za rządów Zjednoczonej Prawicy, co krzyczą Bóg Honor Ojczyzna i widać wyraźnie ze to tylko slogany na ich ustach.

W Polsce zaczyna dokładnie tak się robić, jak wiele lat temu we Francji i Niemczech, gdy społeczeństwo zaczeło się wzbogacać za wszelką cenę, nie pamiętając o obecności Boga w ich życiu. Dzisiaj szwaby i żabojady to większości lewactwo, a w ich krajach burzą kościoły katolickie, a budują meczety. I tą drogą widać zaczyna iść Polska.

Czy się komuś podoba czy nie, ale to tak zaplanowano przez żydo-masonerie, zniszczenie Polski i wartości chrześcijańskich Polaków. Więc uderzają w Boga i naszą wiarę katolicką by te wartości rozbić jakie nosimy w sercu, a w tedy wrota do twierdzy Polski się otworzą, a Polska stanie się bezbronna i multi-kulti zawładnie duszami Polaków, a Bóg już nie będzie potrzebny.

Ja jestem gotowy by nawet sam stanąć w obronie Boga Ojczyzny i naszej wiary katolickiej, bo takie jest moje credo, jako katolika i patrioty. A obrona wartości chrześcijańskich i Ojczyzny, jest to największym zaszczytem dla patrioty Polskiego, nie możemy być gorsi jak nasi przodkowie, to oni swoją krwią dali nam przykład, co to jest Bóg Honor Ojczyzna.

Choć czasy inne, ale walka o te wartości ta sama

To jak nam Polakom Błogosławić ma Bóg, skoro my Polacy nie szanujemy Praw Boga

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:15)

Komentarze

Gdy Bóg na pierwszym miejscu w sercach Polaków, a nie interes partyjny, to w tedy Polska będzie Polska

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-2
#1592421

Większość mieszkańców Polski nie wie co to znaczy, że Bóg powinien być na pierwszym miejscu.  Nikt im tego widać nie powiedział. Wystarczy poczytać NP.

Podobnie jak większość biskupów nie wie co to znaczy obrać Jezusa Chrystusa za króla Polski.

Jasnogórskie śluby też nie zostały wypełnione. Taki to katolicki naród !

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1592471

Tak to wygląda.

A kler dobrze wiedział co robi, by zadowolić starszych braci wierze.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2
#1592480

Jeszcze nie koniec świata, to że tych kilku z "kwartetu egzotycznego" się nie załapało na posadki w Eurokołchozie to jeszcze nie powód abyś stracił "cojones" czyli ostre pióro. Mogło być gorzej: zamiast 700 - 800 tysięcy głosów mogło być 700 - 800 głosów.

Dzisiaj u red Sakiewicza (https://niezalezna.pl/273489-operacja-447-w-mediach-spolecznosciowych-jednym-z-celow-atakow-trolli-tomasz-sakiewicz) wyczytałem, iż 447 to ściema. No i co? Czy to pycha, która kroczy przed upadkiem, czy zwycięstwo?

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Apoloniusz

#1592485

Nie mów głośno takich bzdur o 447...bo możesz dostać w zęby i nie będziesz miał   co  zaciskać.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1592489

Czy ty przeczytałeś mój artykuł ze zrozumieniem, bo widzę że nie.

Ja piszę o coraz mniejsze wierze Polaków, którzy robią się coraz bardziej tylko niedzielnymi katolikami i tyle.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1592530

łem Politechnikę Warszawską), ale nie labiduj, nie dawaj "cienkim" satysfakcji. Pisz jak pisałeś. Będzie dobrze, w górę serca!, ... póki my żyjemy!

Pozdrawiam podobnie myślących.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1592536

Boga się wykorzystuje patronem

Kiedy bieda przychodzi i panuje

Wtedy Go woła lament wywołuje

 

Honor stał się niewygodny judaszom

Wolą srebrniki niż się żywić kaszą

Ojczyznę zamienili na unijną

Podobną ruskiej komuszej, partyjną

Pozdrawiam

Szczęść Boże

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1592422

Polska zawsze świeciła przykładem Bóg Honor Ojczyzna, a dzisiaj lewactwo i masoneria puka do drzwi a Polacy im otwierają i zapraszają do środka, zamiast kopem w dupsko ich potraktować i won z Polski.

Szczęść Boże Jacku.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1592425

jak się chce uderzyc psa, to kij się znajdzie.

a kto wcześniej był fanatykiem Szydło i Macierewicza? Aby nie Jjj? Nie tępiło się innych za wątpliwości?

to nie PiS dokonuje aborcji, legalizuje ją czy wspiera. czynią to konkretni ludzie, którzy ponoszą winę.

nigdzie nie jest zapisane, byśmy żyli w szariacie. nawet Dekalog nie jest zapisany w prawie. powiedziałbym, że odwrotnie- nauka KK akcentuje wolność wyboru, bo tylko wtedy mozna mówić o konsekwencjach moralnych, nie wtedy gdy jest się poddanym przymusowi. każdy musi zadbać o siebie, swoje zbawienie a nie być sędzią innych.

próba wprowadzenia całkowitego zakazu wyglądała na dywersję, ktora podpaliła społeczeństwo z czynnym oporem tysięcy, grożąc nawet obaleniem rządu. episkopat ocalił tylek PiS-u. jakie masz moralne prawo nakazywać coś innym? czemu to polskiej hierarchii kościelnej się nie czepisz? czemu nie czepisz się papieża, który powinien naciskać caly czas o to?

i nie udawaj, że PiS nie ma żadnych zasług moralnych. powstrzymał zgnilizne postępactwa, w obszarze aborcji również. 

piszesz tez o historii Polski, strasznie manipulując. w historii z aborcją to różnie bywało, też za komuny, którą wychwalasz, że jakoby nie pozwalała na obrażanie uczuć religijnych. no chyba w innej galaktyce. wyobraź też sobie, że uczucia religijne innych też są obrażane i to powszechnie. ostatnio pajac Berkowicz, twoj idol nawet grasował z mycką- symbolem szacunku wobec Boga. powszechnie też obraża sie muzułmanów, choć to też ludzie a wiara katolicka zabrania.

przyjrzyj sie swoim narodowcom i korwiniarzom, zajmij sie najpierw swoim podwórkiem i pomyśl, kogo sam wspierasz, czy aby to wzorcowi chrześcijanie. inaczej jesteś zakłamany, gdzie swoim przeciwnikom wytykasz grzechy a równocześnie popierasz takich, którcyh zdanie i czyny różnią się widocznie od Katechizmu. nie możesz udawać, że tego nie widzisz.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1592488

Wyborca PiS-u Kontrik, geszefty partyjne ważniejsze jak Bóg i Jego Prawo, w całej okazałości, kropka w kropkę jak opisałem.

I właśnie taki niedzielny judeo-katolik jak ty kontrik pyszczy nie wiedząc czego mój artykuł dotyczy, zaślepiony pisowską narracją ty fanatyku, a zabierasz głos

Albo się doucz w sprawach wiary, które jest naszym bezpieczeństwem, bo gdy jest Bóg to i jest Polska, albo zamilcz i się nie wtrącaj do rzeczy, co do których nie masz zielonego pojęcia chłopku roztropku i wiejski filozofie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1592506

Możesz śmiało pałować, to jest ta wasza judeo-katolicka narracja pisowska.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1592532

ataki zewnętrzne, zarzucanie nam "mowy nienawiści" i bluzgi nie wyrządzają katolikom tyle szkody ile wewnętrzna "dekompozycja" w strukturach Kościoła Katolickiego. Wiara jest łaską, u większości nie jest "odporna" na wahania a nawet odrzucenie.

Wielkiej siły ducha i woli potrzeba nam, by dzisiaj trwać przy Panu Jezusie i nie ulec modernistycznym nowinkom. Podobno ma ulec zmianie treść Pisma Świętego dot. faryzeuszy! Opcja judeo-chrześcijańska w KK, której nie wystarczają zmiany liturgiczne dot. żydów  (np. w Wielki Piątek) naciska na dalsze fałszerstwa.

Kłamstwa wypierają prawdę i uderzają w tradycyjną wiarę, powodują dezorientację wśród wielu. W miejsce Sacrum włazi polityka (kasa, klimat, "prawa człowieka"), politycy PIS, dziennikarze GP przemawiają z ambonek, kamery pokazują przyjmujących Komunię Świętą a hierarchia KK traci autorytet - np. "cyrk" w Gdańsku na pogrzebie prezydenta.

Polecam książkę abp. Lengi "Przerywam zmowę milczenia", kazania ks. Glasa, o. Pelanowskiego itp.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1592535

Jak napisałaś swój komentarz.

Nie można być na pół gwizdka wierzącym i robić geszefty na potrzebę partii jak to robi PiS, zapominając o Bogu, a gdy była potrzeba polityczna to pokazywali jacy są katolicy.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1592546

Już kilka lat temu pisałem o tej zadziwiającej nienawiści do PiS i J. Kaczyńskiego - różnych osobników uważających się za katolików... Na portalu Legion sami się nadymają tą swoją nienawiścia, a mnie wręcz stamtąd wyrzucono. Doszło do tego, że nawet A. Macierewicz jest ich wrogiem, a polityków PiS chcą wsadzać do więzienia.   Teraz ta nienawiść, zwłaszcza na Legionie sięga do szczytów paranoi... Na moje pytania co taka nienawiść ma wspólnego z katolicyzmem nie mają odpowiedzi...

* * * * * * *

Jestem wręcz zszokowany tą nienawiścią, z jaką niektórzy blogerzy – uważający się przy tym za religijnych katolików – odnoszą się do Jarosława Kaczyńskiego oraz do osób nie uważających braci Kaczyńskich za zło większe czy takie samo, jak te postbolszewicko-mafijne struktury władzy stworzone przez PO w ciągu ostatnich kilku lat, które konsekwentnie ograbiają i rabują Polaków oraz Polskę.

Jednocześnie ci sami blogerzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że PO sterowane jest przez sowiecką agenturę rodem ze zbrodniczych organizacji z PRL znanych jako SB i WSI oraz tych wszystkich spadkobierców PRL, którzy za pomocą urbanowsko-michnikowskich, postbolszewickich mass mediów – zalewają Polaków morzem nie znającej żadnego umiaru nienawiści do braci Kaczyńskich i Radia Maryja oraz ich „moherowych beretów”.

Nie wiem czy ci blogerzy zdają sobie sprawę z tego, że zatruwając się tą swoją nieracjonalną nienawiścią oraz rozpowszechniając przejętą m.in. także i z urbanowsko-michnikowskich oraz innych postbolszewickich mass mediów nienawiść wobec PiS – usiłują tym samym zdyskredytować jedyną w PRL-bis siłę polityczną, która może chociaż trochę łagodzić te wszystkie antypolskie oraz typowo bolszewickie, antykatolickie ekscesy z jakimi mamy do czynienia w PRL-bis na co dzień.

Czyli tym samym znakomicie ułatwiają antykatolicką propagandę wywodzącej się z marksizmu ideologii politycznej poprawności rozsiewanej przez takie ateistyczne partie, takie jak: Ruch Palikota, Platforma Obywatelska i SLD oraz ich neomarksistowskich, neostalinowskich i różnych innych lewackich sprzymierzeńców.

Moja cała notka "O nienawiści grupy religijnych katolików do J. Kaczyńskiego oraz PiS"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1592531

Może dlatego, że najpiękniejszy hymn o miłości napisał św. Paweł  - o zgrozo - Żyd, którego Pan nasz i Zbawiciel wybrał sobie za narzędzie nawrócenia pogan. 

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1592538

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Zarzucanie nam, katolikom nienawiści  to jest to samo - co zarzucanie Polakom antysemityzmu.

Ta sama szkoła propagandy.. Cele żydów znamy, czy tobie te same przyświecają? Zniszczenie kościoła katolickiego i Polski?

Przecież to widać gołym okiem. Nawet ks. Heller ci nie pomoże.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1592570

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

 Słabo was szkolą ,trolle. Nie potraficie ukryć swojej głupoty...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

Verita

#1592571

Dobrze napisane i nie słuchaj jakiś Apoloniuszy, którzy prowokują do wrzasków - i tak wg nich wygląda człowiek co ma jaja - wg mnie, to tak wygląda kastrat jak tylko wrzeszczy ;)

Co do PiS-u i praw Boskich to sam zauważyłeś, że tacy sąwłaśnie w Polsce katolicy - z jednej strony mówią, że wierząw Boga, a z drugiej strony nei przestrzegająjego praw. I niestety o tym wie PiS i chcąc mieć duze poparcie nie wyłamuje się z takiej retoryki. Nawet o. Rydzyk, do którego zadzwonili słuchacze mówiac, ze zagłosuja na Konfederację, bo PiS nie zrobił nic z aborcją - miotał się strasznie i nie wiedział jak powiedzieć "głosujcie na PiS" - bo takie mamy społeczeństwo katolickie (i co wiecej - ta katolickość naszego społeczeństwa jest i tak o niebo większa nizna zachodzie). Jakby PiS poszedł na całość i teraz uchwalił zakaz aborcji, to straciłby tych "katolików", co by skutkowało tym, że PO znów by rządziło i zrobiło całkowitą legalizacje aborcji - niestety taki mógłby być efekt.

Tak sobie po cichu myślę, że PiS czeka i daje się też wyszumieć lewakom na zasadzie - niech walą w nas i się obnażają, a ludzie to widzą i w końcu sami ich będą chcieli pogonić i wtedy PiS wkroczy mając poparcie większości społeczeństwa - oczywiście jest to wkurzajace, bo najpierw wielu porządnych ludzi zostanie skrzywdzonych (nie mówiac o Bogu - ale Bóg da sobie radę), jest też strach, że nim PiS tego dokona, to wcześniej lewactwo znó przejmie władze, a wtedy będzie jeszcze gorzej i rozgrzani na zaniechaniu PiS-u pójdą na całosć - tak więc to co robi PiS jest bardzo ryzykowne.

Niemniej jeśli taki jest mniej więcej scenariusz PiS to go rozumiem, bo jakąś decyzję trzeba podjąć, a ryzyko wtedy też jest. Jak by Polacy byli faktycznie w 90% katolikami, to byśmy już dawno nie mieli aborcji i dewiacji ale co zrobić jak nawet wśród ksieży się zdażają tacy co sąza aborcją i dewiacją? Gorzej jeśli PiS po prostu jedzie na pasku żydowskim i nie ma zamiaru nigdy wprowadzić praw Boskich (czyt. normalnych) w Polsce - dlatego tak ważne jest aby ktoś taki jak Konfederacja patrzył im na ręce.

Ps. (to kolejny artykuł który pośrednio ponagla mnie abym w końcu się wziął i napisał 2 cz. co z nami katolikami ;)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1592564

Dzięki za tak obszerny i dobry komentarz, ochrona dzieci nienarodzonych bardzo leży w moim sercu.

Gdy jest Bóg, to i jest Polska.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1592572