Żyd atakuje Ambasadora RP, czyli: Polacy, nic się nie stało.

Obrazek użytkownika Lotna
Kraj

Jak wczoraj doniósł Najwyższy Czas, izraelska prasa poinformowała, że „Ambasador RP w Izraelu Marek Magierowski został zaatakowany fizycznie i słownie przez mężczyznę przed budynkiem polskiej placówki dyplomatycznej w Tel Awiwie.”

https://nczas.com/2019/05/15/pilne-atak-na-ambasadora-polski-w-izraelu/

Pytanie pierwsze: Gdyby izraelska prasa o tym nie doniosła, czy byśmy się w ogóle o tym dowiedzieli?

 

Bardzo rozgniewany żyd, przeciętny obywatel Izraela, domagał się (!) spotkania z Ambasadorem Polski w sprawie odszkodowań za rzekomo swój stracony w Polsce majątek, czy w sprawie przedyskutowania antysemityzmu polskiego - bo źródła podają różne informacje. Nie uzyskawszy zgody na spotkanie, bardzo się rozgniewał na pana Ambasadora i zaatakował jego samochód, a następnie otworzył drzwi samochodu (!) i zaatakował pana Ambasadora.

Pytanie drugie: Jakim cudem ktokolwiek mógł otworzyć drzwi samochodu dyplomaty? Czym jeździ Ambasador Polski w Izraelu? Wozem drabiniastym?

 

Buta tego jegomościa przechodzi ludzkie pojęcie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie poszedłby do ambasady jakiegokolwiek kraju, bezczelnie domagając się spotkania z ambasadorem w swojej sprawie osobistej, czy nawet w sprawie polityki wewnętrznej. Jeśli jest inaczej - to idźmy wszyscy do Ambasador Izraela w Polsce i zapytajmy ją, kiedy w końcu Izrael przestanie mordować Palestyńczyków? Kiedy przestanie bezprawnie zajmować palestyńskie terytoria? Kiedy nam wypłaci zadośćuczynienia za pomordowanych przez żydów Polaków, choćby w Katyniu? Za pomordowanych przez NKWD? Zapewne, znalazłoby się jeszcze wiele pytań, na które możnaby się domagać odpowiedzi od Ambasador Izraela w Polsce. Jeśli żydzi mogą żądać spotkania z ambasadorem, to czemu nie Polacy?

 

Wykrzykiwał też ten Żyd coś na temat Polski i Polaków w swoim języku i dosłownie opluł najwyższehgo przedstawiciela polskiej placówki dyplomatycznej.

Ponoć działał pod wpływem emocji. Należy się cieszyć, że nie miał przy sobie noża lub pistoletu, bo również pod wpływem emocji, mógłby go użyć.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/marek-magierowski-ambasador-rp-w-izraelu-zaatakowany-w-tel-awiwie,935721.html

https://youtu.be/cHC75pTHNJ0

 

Pytanie trzecie: Gdzie była jakakolwiek ochrona ambasadora? Po pierwszym uderzeniu w maskę samochodu, napastnik powinien był zostać ubezwładniony, jeśli nie po prostu zastrzelony, albo przynajmniej postrzelony. Nie stało się nic, to znaczy nic się nie stało agresorowi na najważniejszą osobistość polskiej placówki dyplomatycznej.

 

Młodzież Izraelska przyjeżdża na holokaustyczne pielgrzymki oświęcimskie pod ochroną zbirów z pistoletami maszynowymi. Podobnie uzbrojone zbiry pojawiły się na polskich lotniskach. Czy ktoś ma wątpliwości, że oni zawahaliby się użyć broni, gdyby choć jeden z ich podopiecznych został fizycznie zaatakowany, albo w razie jakiejkolwiek niesubordynacji Polaków?

 

MSZ zaapelowało (!) do władz Izraela o ochronę polskich dyplomatów. Bardzo ładnie, ale tu zachodzi pytanie czwarte: Gdzie była polska ochrona? Dlaczego każdy może podejść do Ambasadora, którego osoba, nawet w czasie wojny jest tradycyjnie chroniona przez wrogie państwo na swoim terytorium, nie ma żadnej ochrony na terenie kraju naszego rzekomego sojusznika, o którym każdy myślący człowiek wie, że jest naszym największym wrogiem?

 

Dyplomaci i posłańcy są nietykalni, co jest długowieczną tradycją całego cywilizowanego świata, a atak na placówkę dyplomatyczną jest równoznaczny z wypowiedzeniem wojny. No ale Izrael, to nie Europa i nie kraj cywilizowany, a kraj, w którym zabija się palestyńskich cywilów, bo nie ma dla nich wystarczająco dużo miejsca w więzieniach:

https://www.dailysabah.com/mideast/2018/05/16/israeli-govt-justifies-killings-of-palestinians-saying-we-cant-put-all-of-these-people-in-jail

 

Pytanie piąte i najważniejsze: Jak polski rząd zamierza się ustosunkować do tak haniebnego, drastycznego i niebezpiecznego naruszenia wszelkich zasad i protokołów dotyczących zarówno polskiej dyplomacji, jak i jej ochrony? Bo apele do Izraela o poprawę i ubolewania, tym bardziej w świetle „kary”, jaka spotkała izraelskiego terrorystę, może co najwyżej zachęcać następnych. A następny terrorysta może przyjść z nożem, karabinem, albo z bombą.

 

 

To, co się wydarzyło w Izraelu powinno być przestrogą dla wszystkich polskich żydów i szabesgojów, którzy chcą zadość uczynić żydo-syjonistycznym uroszczeniom, a tym samym przepotwarzyć państwo teoretyczne, jedyne, jakie mamy, jakim jest tzw. lll RP w całkiem realny Polin: będziecie tak samo traktowani jak Marek Magierowski pełniący funkcję Ambasadora Polski w Izraelu. Tak samo, albo i jeszcze gorzej. Nawet najwyższym funkcjonariuszom byle żyd będzie mógł napluć w twarz i dostanie za to co najwyżej 30 dni aresztu domowego, pod warunkiem, że poszkodowany sam zrobi zdjęcie sprawcy. Gorzej, jeśli poszkodowany dostanie porządnie po pysku i będzie się trzymał za bolącą szczękę, co mu uniemożliwi operowanie smartfonem. W Polinie może go żadna kara nie spotkać, no bo kto kara Izraelczyków za ataki na Palestyńczykach? A Wy będziecie co najwyżej nadzorcami Palestyńczyków bis.

 

Podczas gdy Polak, który spalił kukłę globalisty Sorosa dostał dzięki gorliwości polskiego rządu wyrok 10 miesięcy więzienia bez odwołania !

Widzicie różnicę?

Za atak na dyplomatę 30 dni aresztu domowego; za spalenie kukły - 10 miesięcy w więzieniu.

 

My, Naród polski, w Polinie będziemy mordowani dzień w dzień, bo nie wystarczy więzień dla wszystkich Polaków, a Wy będziecie na porządku dziennym bici, opluwani i poniewierani.

 

A więc, panie Kaczyński, panie Duda i panie Morawiecki, razem ze swoimi świtami, gabinetami, wyznawcami, kotami i Misiami - macie wybór. Nie liczcie na złote okruchy ze stołu szlachty jerozolimskiej, jaką nam chcecie zainstalować w Polsce, bo jeśli Wam spadną, to gorzkie one będą, bo bardzo słono za nie zapłacicie.

Wiem, że honor to dla Was tylko słowo, no ale cuchnące czosnkiem plwociny na twarzy, sińce, a tym bardziej rany cięte i szarpane, mogą nawet dla Was być bardzo dotkliwe.

 

Polecam morał bajki La Fontaine’a:

 

„Lepszy na wolności kęsek lada jaki, niźli w niewoli przysmaki.”

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:18)

Komentarze

w związku z niebywałym zdarzeniem - fizycznym atakiem na polskiego ambasadora w Izraelu. I brakiem ochrony polskiego ambasadora, jak też - brakiem adekwatnej reakcji izraelskiego MSW.

Ale, podobna do żydowskiej napaści, agresywna forma końcówki jej wpisu wobec reprezentantów władz Polski - świadczy o postawie (kulturze?) zarówno osobistej, jak też politycznej Lotnej. Właściwie - Lotna mogłaby mnie zadziwić jedynie prawdziwą kulturą. Jednak - na to nie ma raczej co liczyć.

Gwoli ścisłości - cytat, nieco przekręcony, to z wiersza Mickiewicza Pies i wilk (naśladowanie z La Fontaina).

Za całość wpisu +3,

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1590680

@katarzyna.tarniawska uczy dobrych manier.

Polecam gorąco spojrzeć w lusterko:

https://youtu.be/eayljnEyy0M

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Lotna

 

#1590688

Nieznośna ta K...rowa i ta K...woka .  Dwa w jednym.

Lotna !

Gdzie twoja kultura polityczna? Mogłabyś zadziwić  wszystkie niepoprawne krowy i kwoki...a ty co?

Powinnaś się nisko ukłonić prezydentowi, pozdrowić ..i poprosić o właściwą ochronę tak wspaniałrgo ambasadora...

Ech ty, ani kultury osobistej ...ani politycznej.

Mimo to serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Verita

#1590701

Może Pani nie lubić Lotnej, i darować sobie te impertynencje...
Wygląda to na zwykłe "czepialstwo" z Pani strony.
Troszkę to niepoważne...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1590714

no, mnie też ujął pomysł odszkodowań od Izraela za Katyń i NKWD.

niestety, nie musze sobie wyobrażać takich sytuacji, bo mamy takich obywateli

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1590727

Polski już nie ma.

Decyzja zapadła

Jak żyć?
Jak tu  żyć?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-4

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1590682

Rosyjska Lotna agentura w działaniu... Czyli derzać w polskie sojusze, jakie nie podobają się sowieckiemu zbrodniarzowi Putinowi...

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Rosyjscy "narodowcy" z Neon24 sterowani przez rosyjską agenturę wpływu

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590756

POŻYTECZNI IDIOCI PUTINA PODKOPUJĄ POLSKĄ PAŃSTWOWOŚĆ

Przez 200 lat Rosja panowała w Europie Środkowo-Wschodniej za pomocą zasady „dziel i rządź”. Głównym jej narzędziem było podburzanie do nienawiści etnicznej. Przede wszystkim między Polakami i Ukraińcami. Skuteczność tego narzędzia Moskwa sprawdziła w XVIII wieku w przeddzień rozbiorów Polski podczas rzezi humańskiej (rewolty hajdamackiej) oraz w XX wieku na Wołyniu po wybuchu II wojny światowej.

Kreml do dziś aktywnie korzysta z tego narzędzia. Po mistrzowsku, manipulując pamięcią o tragicznych wydarzeniach z historii, ciągle podżega do konfliktu między Polakami i Ukraińcami.

Włodzimierz Iszczuk Redaktor naczelny portalu Jagiellonia.org i czasopisma „Głos Polonii”

Source: https://jagiellonia.org/duma-duma-narodowa-duma-patrioci-czy-pozyteczni-idioci-putina/

* * * * *

„Na eurazjatyckim kontynencie dla Polski nie ma miejsca” – nieustannie powtarza czołowy kremlowski ideolog Aleksander Dugin.
Source: https://jagiellonia.org/duma-duma-narodowa-duma-patrioci-czy-pozyteczni-idioci-putina/

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1590758

Świetny wpis, jakby można

Świetny wpis, jakby można było dał bym 10. Jak zobaczyłem średnią jaką dostał to przykro się zrobiło, że tylu antypolaków jest na Niepoprawnych.

Właściwie nie ma co dodać ani ujmować ale w związku z przypomnieniem jak to żydzi przyjeżdżajądo Polski i ochrania ich "mosad" z broniąw ręku - przypomniało mi się jak dziś mówił jeden z polityków PiS jak to się cieszył, ze na Monte Casino udało się uzgodnić z władzami włoskimi, że pierwszy raz na obchody pojadą tam polscy żołnierze z kompanii reprezentacyjnej i pierwszy raz wezmaze sobą ślepe naboje i bedzie salwa honorowa oddana przez Polaków.

Widzicie różnicę? Po tylu latach po uzgodnieniach między rzadowych pierwszy raz do Włoch pojadą nasi ze ślepakami (pierwszy raz dostali pozwolenie na wwiezienie broni) aby oddać hołd, a żydzi od dawna jeżdżą sobie do Polski z bronią ostrą i bynajmniej nie po to aby komukolwiek oddawać hołd. Gdzie my żyjemy?!?!?!?!

Ps. Pani Katarzyno, myślę że Lotna bardzo delikatnie się wypowiadała o naszych rzadzących, tym bardziej, ze zachowuja się ostatnio jak nie nasi...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1590712

przecież to zupełnie nieporównywalne sytuacje. 

brzmi tak, jakby Polakom nie było wolno jeździć z bronią (to dziwne, że wojsko z bronią nie może sobie pojechać, gdzie zechce bez zezwolenia?) a jakieś uzbrojone żydy wielkie krzywdy czynily w Polsce.

to jakaś teoria spiskowa?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1590726

nie widzisz zbieżności? - współczuję...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1590729

wyjazd zagraniczny wojska z bronią różni się znacząco od zwyczajnej uzbrojonej ochrony, którą każdy może sobie wynająć i nie ma w niej żadnej sensacji. salwa honorowa we Włoszech też się różni od ochrony wycieczek czy czegokolwiek w Polsce. nawiasem mówiąc, w Izraelu również można skorzystać z uzbrojonej ochrony, nawet polskiej- polskich obywateli. No to gdzie teorie spiskowe, jak to Polacy przejmują Izrael i lada sekunda będą mordować tubylców bronia palną?

odkąd to jedną z różnic ma być, że się jedzie składać hołd a ta zła ochrona nawet holdu nie składa?

kto tu nie widzi różnicy a się oburza i to nieporównywalnymi rzeczami?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1590812

W Polityce pl pisze: 
„Na 23 czerwca w Tel Awiwie zaplanowana jest rozprawa sądowa dotycząca ataku na ambasadora RP w Izraelu Marka Magierowskiego - poinformowała w czwartek rzeczniczka MSZ Ewa Suwara. Mężczyzna, który zaatakował polskiego dyplomatę, usłyszał zarzut napaści i gróźb karalnych - dodała.
Te zarzuty zagrożone są karą do pięciu lat więzienia.
Sprawca ataku, 65-letni Erik Lederman w środę decyzją sądu został umieszczony w areszcie domowym, (...)
Lederman dodał, że pragnie osobiście przeprosić ambasadora. W swym oświadczeniu podkreślił też, że jego rodzina doświadczyła Holokaustu i że do polskiej ambasady zwrócił się w sprawie zwrotu mienia. Oskarżył też ochroniarza polskiej placówki dyplomatycznej, że ten użył wobec niego pogardliwego określenia Żyda - informuje matzav.
Ambasador Magierowski wykluczył na Twitterze, by ochroniarz mógł się dopuścić niewłaściwego zachowania i niestosownego języka.”
Całość:
https://wpolityce.pl/m/swiat/446894-lederman-stanie-przed-izraelskim-sadem

Pójdźmy więc do ambasador Izraela w Polsce i domagajmy się rekompensat za naszych pomordowanych przez Żydów Polaków.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-4

Lotna

 

#1590753

Ot i całe żydy - pragnie przeprosić, jednocześnie łgając i próbując zwalić wine na ochroniarza.

Ps. po zwrot mienia niech idzie do szwabów pętak jeden.

No i fakt, powinniśmy iść teraz pod ambasade żydowską i żądać rekompensat za naszych pomordowanych przez żydów bohaterów, za żydowska kolaborację z hitlerem itd.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1590755