Wykopać Kopacz

Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Rząd prezesa Tuska, zwany też rządami koalicji Platformy i PSL (kto to? co to?) pozwala sobie na numery, o których zapewniał, że nigdy nie nastąpią, grożąc procesem: mowa o komercjalizacji (czytaj: prywatyzacji) szpitali.

 

Pani Kopacz, która okryła się już wątpliwą sławą w związku z reakcją na krytykę jej osoby po tragedii smoleńskiej, chce teraz kuchennymi drzwiami przeprowadzić prywatyzację służby zdrowia. Nazywa się to komercjalizacją, aczkolwiek nie wiem, dlaczego nie uspołecznieniem,

 

słowa

 

nie mają bowiem dla Platformy żadnego znaczenia. Oczywiście PO owija kwestię prywatyzacji służby zdrowia w grubą bawełnę, bo wielokrotnie zarzucała JK kłamstwo, kiedy ją o to podejrzewał. Teraz miarka się przebrała – mówi JK i żąda  votum nieufności dla min. Kopacz.

 

Kaczyński

 

uważa, że o komercjalizacji (ojcowie Nowego Oświecenia wszystkie wojny, jakie prowadzili, nazywali przecież walką o pokój) służby zdrowia należy zapytać ludzi. A zatem referendum. Trzeba zebrać pół miliona podpisów. Może przyśpieszy to odejście najgorszego rządu w dziejach.

 

http://www.youtube.com/watch?v=AjeRc1SZVWk

 

 

Post scriptum: JK przemawiał w Rzeszowie, gdzie przypomniał, że rząd prezesa Tuska odwołał liczne inwestycje, jak budowę dróg S19 i S74; czy na rzecz walki z powodziami. Widać dla Tuska tworzenie miejsc pracy w Polsce jest niepotrzebne, skoro od 1 maja Polacy mogą jeździć na saksy do Niemiec i Austrii. A ja proponuję, by sam wyjechał. Tylko kto go tam zatrudni?! Oni poszukują przecież wyłącznie fachowców!
Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jednym z haseł wyborczych chyżego ruja (tak ktoś to coś nazwał a mnie się to bardzo spodobało) było iż młodzież zacznie wracać do kraju a mnie interesuje ile rodaków za jego rządów do Ojczyzny wróciło a ilu wyjechało. Zbliżają się wybory i trzeba społeczeństwu pokazać kolejną spełnioną wyborczą obietnicę plugawca o której mało kto dziś mówi.

Panie Janie- prośba do Pana i innych tutaj piszących- proszę o wiarygodne statystyki poparte linkami do źródeł zaczerpniętych informacji, ja jestem w stanie wydrukować i rozrzucić w terenie trochę materiału.

POZDRAWIAM

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#158511

Jan Bogatko

...za wpis, o ile znajdę dane statystyczne. o które Pan pyta, napiszę o tym felieton,

pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#158573

że ten rząd miałby gdzieś nawet referendum. Oni po prostu idą w zaparte ze swoimi pomysłami szkodzącymi bytowi narodu. I chyba nawet mają pewność, że wygrają jesienne wybory. Jakimi metodami, to już zupełnie inna sprawa.
A to, że odwołano wielkie inwestycje? Przecież pieniądze były potrzebne na błyśnięcie Tuska w okresie prezydencji. Po co i za co kupiono kilkadziesiąt luksusowych limuzyn i całą masę wcale nie tanich gadżetów do obdarowywania unijnych dygnitarzy? Żeby pokazać jaka Polska jest bogata i że warto jeszcze porządzić następną kadencję aby w końcu zniknęła z mapy Europy.
Tak przynajmniej ja to widzę.
Pozdrawiam
Szpilka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#158557

Jan Bogatko

...droga Szpilko z tezą, że ten rząd ma wszystko gdzieś. Nie wykluczam też, że jesienią mogą rządzić, niekoniecznie po wygraniu wyborów. Ale my zapominamy o tym, że nawet to poparcie, jakie wg oficjalnych słupkarni ma PiS, należy do największych wśród partii opozycyjnych, a nawet i współrządzących w Europie.

Węgry też długo czekały na swój rząd.

Róbmy swoje!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#158575