SŁAWA! Sławianie to MY

Obrazek użytkownika poeta
Historia

CUDZE CHWALICIE SWEGO NIE ZNACIE!

SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE......

 

Kiedyś znamienne padły słowa z ust człowieka XX Wieku - Alberta Einsteina:

POLACY TO NARÓD GENIUSZY. GDYBYM URODZIŁ SIĘ POLAKIEM, BYŁBYM PEWNIE JESZCZE MĄDRZEJSZY.......

 

 .....Nie dla siebie samych żyli Ojcowie Nasi. Ich granice, potęga, sława i same nieszczęścia były zbawieniem i świetnością całej Europy!

Która dzisiaj pozycję Polski paskudnie umniejsza........

 

Parę dni temu dostałem maila od Przyjaciela. Zacząłem czytać i do dziś jestem w szoku, do dziś nie mogę pojąć tej mojej niewiedzy. Czytając TE informacje szokujące dla mnie i niezwykłe, postanowiłem podzielić się NIMI z Wami, Kochani moi Niepoprawni Przyjaciele. Postanowiłem, aby to dziś, w ten szczególny Świąteczny Wieczór opisać TĘ Historie niezwykłą, TĘ PRAWDĘ Historyczną, o której wiedza w naszym Narodzie chyba nie istnieje. Bo przecież niedawno na kark wszedł mi 68 krzyżyk, a nie słyszałem nigdy nigdzie o TYM nic. A przecież interesuję się naszą Historią, dotykam jej Wspaniałości, bólu i radości, zwycięstw i porażek na przestrzeni wieków. Faktów tej ciągłej walki o istnienie i o trwanie, o przetrwanie.  A zawsze i wszędzie tylko słyszałem i czytałem słowo - Słowianie. Nigdzie nie trafiłem na słowo - 

SŁAWIANIE.....

więc:

                        "Sława"

My nie Słowianie Bracia Polacy!

Ród nasz od słowa się nie wywodzi.

TO SŁAWA była naszą "matką".

SŁAWA i CHWAŁA w naszym rodowodzie.

 

My Sławianami od zawsze jesteśmy.

Tysiące lat trwa nasza Historia.

TU przybyliśmy gdzieś z Azji Mniejszej.

Od stóp Himalajów TU na Ziemię dziś

Sławian......

 

TU nasze miejsce dzisiaj jest.

Lecz nasza Historia jest przedwieczna.

I w naszych genach  gen Ariów też.

Genom Historii, Sławianom przydaje Złotą Koronę Piękną....... 

 

Dr. Jan Sas Zubrzycki badał TE

Sprawy.

Życie poświęcił swe całe na TO!

Na służbę Dobrej Sławy Imienia 

Polskiego. 

By Ją - TĘ Sławę uchronić i zachować przed zalewem niszczycielskim bagna wrogiego.....

i germańskiego.

 

Unicestwić chciał szaleniec Adolf cały Polski Naród.

Wymordował Niemiec bandyta miliony Polaków!

 

Wiedział Hitler kim jesteśmy. 

Jak Sławianie wyżej stoją nad germańską rasą.

Czego dowodem porwanie w czasie ostatniej wojny prawie 300 tysięcy !!!

Małych Polskich dzieciaków

:

]]>https://search.yahoo.com/yhs/search?hspart=adk&hsimp=yhs-adk_sbnt&param2...]]>

 

Niech TA SŁAWA nas Sławian dziś powtórnie narodzi się!

Walczyć trzeba nam Bracia Polacy.

Dziś Dzień Narodzenia Pańskiego. 

Odbudujmy co chcą zniszczyć wrogowie nasi.

Przypomnijmy,

 ODBUDUJMY WIELKĄ PRZESZŁOŚĆ LUDU

SŁAWIAŃSKIEGO.

]]>https://m.facebook.com/julian.king.73932/posts/620257335076705 ]]>  

TEN, Który nad nami, Ma Swoje plany, mówią wszak Jego Słowa w Księdze Ksiąg, cyt.......BO MYŚLI MOJE TO NIE MYŚLI WASZE, a DROGI MOJE TO NIE DROGI WASZE.......

Nie wiemy co będzie, co przyszłość nam przyniesie, ale wiemy co było, z czego możemy być dumni. Co jest naszą Sławą i co jest naszą Chwałą. Nie byłoby Polski Naszej, gdyby nie ofiara z Krwi Serdecznej Przodków Naszych, Ojców, Dziadów, Którzy stawali zawsze w obronie TEJ, Która po Bogu Jest Najważniejsza. OJCZYZNA Matka Nasza, Jak mówił Nasz Papież JP II. Nie byłoby Jej, nie byłoby Naszego Pięknego Języka. Wszak celem odwiecznym wrogów naszych było totalne unicestwienie Polski, wyniszczenie totalne Narodu Sławiańskiego. Germanizacja była! Rusyfikacja byla! Nie daliśmy się! Istniejemy! Możemy Chwałę Boga, Jego Syna, Maryi Matki Jego Zawsze Dziewicy głosić dziś u siebie, w Polsce Naszej, Która wciąż jest, choć wciąż zakusy widzimy wrogów JEJ, którzy usilnie starają się by dopiąć swego, by zamienić Naszą Polskę na jakiś mityczny, wstrętny, ochydny polin, a z Polaków zamierzają zrobić niewolników, którzy będą tylko na nich pracować. Nie udadzą się wam te szatańskie plany! Nie będzie nic z myckowatych, pejsatych, judaszowych - danielsowych zamierzeń. 

A dziś, w TEN Dzień Narodzin Pana Naszego Jezusa Chrystusa, Dziękujmy Jemu, Dziękujmy Matce Jego Maryi Królowej Naszej Polski, Dziękujmy Bogu, za TO, że jesteśmy, i za TO, że możemy świętować PO POLSKU Dzień Bożego Narodzenia, I DZIĘKUJMY TYM, Którzy 100 lat temu przywrócili Naszą Polskę do Istnienia. 

Chwała IM, Wieczna SŁAWA SŁAWIANOM!

Wciąż mamy jeszcze rok 2018 - Stulecie Niepodległości. Zapraszam więc w TĘ Bożonarodzeniową Noc, na TEN Niezwykły Jubileuszowy Koncert. Wysłuchajcie proszę, Bądźcie TAM, jak ja będę za chwilę. Wysłuchajcie, Wsłuchajcie się w TE Legionowe Pieśni, które śpiewają Polskie Dzieci. Niezwykłe emocje czuję patrząc i słuchając tych dziecięcych głosów, w tak niezwykły sposób oddających atmosferę tamtych DNI, gdy Polska Budziła się znów do życia, po tak długim okresie niewoli, nieistnienia. DUCH NASZ, DUCH SŁAWIAN Obudził się wtedy i już nigdy nie "zaśnie". POLSKA Nasza TO Wyspa Piękna w coraz bardziej obrzydliwej jewropie. Najpiękniejszy, Najwspanialszy Kraj na TEJ mapie świata.

CHWAŁA NAM i SŁAWA! CHWAŁA i SŁAWA NAM - SŁAWIANOM!

]]>https://www.youtube.com/watch?v=qCdi49U4wms]]>

 &

Pierwszy jezyk na swiecie TO BYL JEZYK POLSKI

:

]]>https://m.youtube.com/watch?v=-cvWAnF_ZeQ]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

już nie wypada być tak naiwnym.

Poza tym nazwisko Zubrzycki, za sprawą współczesnych neokomuchów, Polakowi kojarzy się dzisiaj tylko z hasłem: Wszyscy won!

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1577494

1. Kierunek wędrówek cywilizacyji sławiańskiej był odwrotny. Nie z Azji Mniejszej i nie spod Himalajów; tylko do. TU jest nasze miejsce i zawsze było.

2. Germanie to nie Niemcy. Germanie to było plemię Sławiańskie. Niemcy to Teutoni -saxonowie, bandyckie plemiona, które się ze Sławianami wymieszały, podbijając i rabując ich ziemie.

Nie będę tu przytaczał źródeł ni dowodów. Radzę zainteresowanym i niedowiarkom samym szukać prawdy historycznej.

Vote up!
3
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1577510

napisali ci ze wschodu,zxachodu i ci NASI tutejsi po to zeby nas tylko w bloto wdeptac szlak trafil gdy juz nie moga zaprzeczyc badaniom opartym na haplogrupach.Ale klamstwo dalej sie toczy jak ciezki walec za sprawa inercji co to raz rozpedzony nie moze sie zatrzymac szczegolnioe ze oplacani peseudonaukowcy dalej go popychaja ,tak jest z klmastwami na temat Slawian i Polakow.

Nawet na logike jak bysmy przyszli z indi to powinnismy byc bardziej sniadzi a jest odwrotnie to my poszlismy tam i wybielilismy im rase ,zanieslismy im nasz jezyk,kulture/wiedze- wede   i bostwa (nasza ZIWA to jest  ich SIWA).Nie ma mozliwosci zeprzez przypadek w ich hinduskich mantrach jest tak duzo slowiansko brzmiacych slow.Zreszta w samym hinduskim slownictwie jest wiele  takich samych czy bardzo podobnych.Najwieksi hinduscy duchowni posiadaja najbardziej czysta krew jesli chodzi o grupe R1A1.

Ale wracajc do SLAWIAN na sile nam przekreconych na SLOWIAN ze to niby od slowa ,albo od z angielskiego od niewolnikow -SLAVE co jest kompletna bzdura ,ale dzieki propagandzie tak wlasnie uwazaja nie tylko Polacy ale reszta swiata.

Otoz Slawianie nie  byli niewolnikami, ani poddanymi w swojej histori nigdy nie zostali zwyciezeni przez potegi perskie rzymskie geramanskie itd.malo tego na bazie Slawian powstala najwieksza  potega panstwowa i militarana na swiecie jaka byla Polska.

Baza slowa SLAW caly czas istnieje czy to w slownictwie czy  nazewnictwie polskim czy w innych krajach slawianskich jak w bylej JugoSLAWi ,a nie JugoSLOwi.Tam tez na balkanach znajdziez biuro turystyczne SLAWtur ,a nie SLOW tur.

Studjuje sie SlAWistyke ,imiona polskie wciaz brzmia orginalnie po SLAWiansku- jak Slawomir czyli slawiacy sie mirem czyli pokojem ,a ten co sie slawil orezem nazwany zostal Bronislawem itd.

Tak ze od SLAWY jestesmy SLAWIANAMI, a nie slowianami, ale nie wiele osob chce to wiedziec choc wiedza nie boli a moje porawianie tegp slowa na poprawne to tak jak poprawianie tych co pisza Zyd z duze litery i nie potarfia mi powiedziec dlaczego katolik  tez nie pisza tez z duzej litery - ot doopowlastwo zakodowane badz odziedziczone.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1577567

jak zwykle piszesz słusznie, prawdziwie i po polsku, wielkie dzięki.

I chociaż niektórzy zarzucają Ci naiwność, to Ja także jestem i chce być tak naiwna jak TY, bo prawda jest po Twojej stronie!

Lepiej być naiwnym i wierzyć w zwycięstwo dobra i prawdy niż konformistycznie iść na układy z kłamliwą wszawą polityką, czyli okłamywaniem wyborców, jak to nagminnie robią politycy i ich klakierzy!

Nie chodzi o to czy jakiś dyskutant ma dowody, widział dokumenty, publikacje i wie lepiej, bo prawda jest, ze różne wszawe nacje usiłują zakłamać naszą historię i wyniszczyć nas, wynarodowić, ogłupić in okraść, a to wszystko dzieje się przy aktywnym udziale pseudopolskich przekupnych i zdradzieckich polityków i biznesmenów służących obcym panom!

Niech żyje Wielka Polska i Wielki Naród Polski - Sławianie. Wbrew układowiczom, kłamcom, konformistom, klakierom oraz wszawym zdrajcom i zaprzańcom jest nas coraz więcej i przed nami jest przyszłość!!!

Vote up!
9
Vote down!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1577551

Polacy od zawsze byli wyjatkowi i jest tak do teraz. Wszystkich zainteresowanych interesujaca wiedza i nowinkami w swiecie zapraszam na [link usunięty przez admina] genialna strona.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1577580

i weszła na wskazaną stronę, ale ja tak i niestety nie potwierdzam Twoich rekomendacji.

Ani wiedza tam zaprezentowana nie jest interesująca, ani te nowinki nie są nowinkami, no chyba, że tanie ploty i jakieś żałosne porady dla kogoś są nowinkami. W sumie ta strona to żenada jakich jest w nadmiarze w necie, nie wyróżnia się niczym, no może złym gustem autorów!

Ale oczywiście każdy bloger pisze co mu ślina na język przyniesie, opisuje jakieś swoje lub wyimaginowane ubogie doświadczenia, tyle że niech sam to czyta, bo to jest lektura dla ubogich duchem i rozumem!!!

Niestety nie ma czego polecać, ale jak mawiali starożytni "de gustibus et coloribus ..."!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1577582

http://niepoprawni.pl/blog/godny-ojciec/kto-wynalazl-wielka-lechie-i-dlaczego-niemieccy-sponsorzy

Już od kilku lat możemy obserwować w Polsce usilne, a niekiedy wręcz nachalne upowszechnianie wizji najdawniejszej historii naszego kraju, która bardzo się różni od tego, co możemy przeczytać w książkach historycznych. Książki, artykuły i filmy sprzedają nam wizję wielkiego starożytnego imperium słowiańskich Lechitów rozciągającego się od Renu i Dunaju daleko na wschód

Vote up!
2
Vote down!
0

LechG

#1577797