Bolek razem z Ubywatelami

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Ze względu na groźbę procesu o bezprawne ujawnienie nazwiska Bolka - czym Bolek zagroził publicznej telewizji – nazwiska TW Bolka nie będę ujawniać. Jest jednak faktem, że po spektakularnym położeniu się na ulicy Wlada Frasyniuka w gronie Ubywateli RP - Bolek oświadczył, że w ramach swojej działalności „obronnej”  - także będzie brał udział we wszystkich manifestacjach.

Ta zapowiedź niewątpliwie wzmocni siłę rażenia Ubywateli RP, gdyż leżący na bruku Bolek będzie trudny do usunięcia przez Policję. Nie tylko ze względu na tzw. ciężar gatunkowy. Bo kto się odważy leżącego na bruku TW Bolka wynieść za ręce i nogi ? Dlatego, gdy Bolek bruku dosięgnie już na bruku pozostanie. Trzeba więc będzie Bolka ogrodzić, aby nikt już ikony „okrągłego stołu „ nie tykał". A przynajmniej – nigdy już nie wymawiał nazwiska TW Bolka.

W tym miejscu warto dodać, że „legendarny” działacz z Wrocławia, który położył się na jezdni, blokując wrogą Ubywatelom RP manifestację – pytany przez Policję o nazwisko oświadczył, że nazywa się Jan Józef Grzywko. W ten sposób stało się dla wszystkich jasne, że w wyniku układu dawnych bohaterów z komunistami, stali się oni zwyczajnymi świniami, opisanymi przez Orwella w „Folwarku Zwierzęcym”.

Oni dzisiaj nawet swoich prawdziwych nazwisk się boją, gdyż może się to źle kojarzyć dla tych, w których obronie zawsze stali i dzisiaj stają. Oni są po stronie ZOMO, gdyż stają w obronie złodziei, zdrajców i aferzystów z restauracji „Sowa i Przyjaciele”, oraz krzywdzonych przez reżim PIS-u agentów UB, SB i WSI. Wprost się za nimi ujął na Marszu Wolności organizowanym przez PO, dawny współpracownik Bolka - minister spraw wewnętrznych w latach 1992-1995, Andrzej Milczanowski:

- Dzisiaj się im odbiera emerytury…. Jak ja przyjmowałem tych ludzi do służby, to ja im gwarantowałem pewne warunki w zakresie zaopatrzenia emerytalnego. Również. I ja jestem dzisiaj z nimi – dodał reporterowi TVP  były koncesjonowany opozycjonista. Milczanowski stanął więc po stronie dawnych ubeków i esbeków oraz ZOMO - którym już w 1992 roku gwarantował takie uposażenia, jakich prawdziwi opozycjoniści na oczy nigdy nie zobaczą. Ci, którzy nie poszli na układ z komuną, często zmarli w biedzie, gdyż po ich stronie nie stanął nigdy  TW Bolek i reszta koncesjonowanego towarzystwa. Jak wspomniany Józef Grzywko, Wujec, Rulewski, Pinior, czy Borusewicz... Taka jest prawda po 27 latach ich układu z komuną... 

Jest więc logiczne, że manifestacje organizowane przez odciętych od koryta przez PIS członków PO i PSL, skupiają dzisiaj dawnych funkcjonariuszy PRL-u, którym „legendarni” opozycjoniści gwarantowali nie tylko to, że nikomu nie spadnie włos z głowy, to jeszcze będą mieli zagwarantowane uposażenia emerytalne. Takie – jakby PRL nadal trwał...

PRL w istocie nadal trwał po 1989 roku - lecz pod zmienioną dla niepoznaki nazwą III RP. W tej hydrze teoretycznego państwa dawni funkcjonariusze systemu wraz z wyselekcjonowanymi przez Bolka „opozycjonistami” – stali się de facto – beneficjentami i utrwalaczami postkomuny. Tego wszystkiego dowiadujemy się z ust  ześwinionych opozycjonistów dopiero po 27 latach od cyrku pt. „Obalenie komuny". Nic więc dziwnego że ci, którzy zdradzili Polskę i „Solidarność” kładą się teraz na jezdni wraz Ubywatelami RP i dawną ubecją.

Nie zdziwię się, gdy po leżącym na bruku Józefie Grzywko także na bruku się skończy kariera legendarnego Bolka…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Pękają magdalenkowe "gwarancje" - sedno porozumienia czerwonych z różowymi - i dlatego jest wrzask i kładzenie sie na ulicy...

Vote up!
16
Vote down!
0

Yagon 12

#1542190

Część środowisk proplatformerskich i postkomunistycznych III RP nie wyobraża sobie sytuacji w której postanowienia poczynione przy tym MEBLU zdezaktualizowały się. Kiedyś oglądałem w TV Południk Wildsteina gdzie prowadzono dyskusję o koniecznych zmianach w sądownictwie. Przedstawicielka Stowarzyszenia Sędziów "Iustitia", stwierdziła wprost, że żadnych zmian nie należyu wprowadzać, bo to co jest "ustalono przy Okrągłym Stole". Pomijam już głupotę tej pani, używającej w programie TV dyskusji tak absurdalnych argumentów. Ale co innego jest istotne, Okrągły Stół to wzorzec metra z Sevres, CO WÓWCZAS USTALONO MA TRWAĆ.

Vote up!
12
Vote down!
0

Traczew

#1542195

Nagradzając za obalenie komuny
„Bolka” - pokojową nagrodą Nobla
- popełniono niewybaczalny błąd.

„Bolek” tylko donosił i namiętnie
grywał w „Totka”. Zaś komunę
obalono za porozumieniem stron.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1542198

I pomyśłeć, że ten człowiek najprawdopodobniej nadal jest rycerzem Jasnogórskiej Pani. Przecież dokonania Wałęsy, a szczególnie te z ostatnich lat, wystawiają mu jak najgorszą opinię! Ostatnio znów popisał się licznymi, obleśnymi wyzwiskami i czyni to publicznie. Teraz dołożył i to, że choć chce nadal pozostawać osobą publiczną, to nie życzy sobie, by w TVP ujawniać jego nazwiska, przy okazji Bolka. Faktycznie jak na dłoni widać dziś, że nie było wolnej Polski po 1989 r., niech każdy uczciwie rozważy to w sercu i sam w końcu przyjdzie do takiego przekonania. Zarazem jakie to straszne, że takie kreatury moralne, jak Wałęsa, Tusk i Komorowski, miały tak wiele możliwości do działania. Pozdrawiam M.Pyton, dobra robota i nie pękaj Brachu.

Vote up!
4
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1542244

Wczoraj w dokumencie wypowiedź syna Jaroszewicza. Ciekawa to była wypowiedź. Andrzej Jaroszewicz powiedział, że jego ojciec Piotr zawsze powtarzał, że TW Bolka przywieziono motorówką, i niech ci "solidaruchy od stołu" tak nie skaczą bo naród dowie się, że to wszystko to współpracownicy bezpieki.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1542249