Czy Wielki Wał pojawi się na granicy?

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Straż Graniczna poinformowała, że według wykonawcy prace idą zgodnie z planem, a zapora na granicy z Białorusią będzie gotowa do końca czerwca. Informacja o rychłym zakończeniu budowy zapory na granicy przez rząd PIS-u jest jak osinowy kołek wbity wprost w żelazne serce Führera totalnej opozycji, którego Niemcy wysłali do Polski, by dokończył dzieła totalnej destrukcji. W tym celu potrzeba było tylko arabów, dostarczonych do Polski przez otwartą granicę z reżimem Łukaszenki....

Tusk nominowany przez Niemców na Führera totalnej opozycji walczył nie tylko o odebranie Polsce funduszy europejskich, lecz także zabiegał o wstrzymanie budowy muru na granicy z Białorusią licząc, że nielegalni migranci z krajów arabskich dobiją Polskę, gdyż PIS - przy oporze totalsów - muru nie zbuduje: „Oni nie chcą zbudować żadnego muru; jakby chcieli, to by to zaczęli robić. Ja bym wiedział jak to zrobić, mam trochę doświadczenia w budowaniu w Polsce różnych bardzo czasami skomplikowanych infrastruktur" – mówił w październiku 2021 po posiedzeniu klubu KO Donald Tusk. – Bo ten mur nie powstanie ani w ciągu roku, ani w ciągu trzech lat, bo nie jest wcale intencją zbudowanie dobrych, skutecznych zapór. Ich intencją jest robienie emocjonalnych spektakli i wydanie blisko 2 mld zł bez żadnej kontroli – przekonywał Führer Tusk.

Platforma Obywatelska oczywiście głosowała przeciwko budowie muru na granicy z Białorusią, przez cały czas podgrzewana przez szkopskiego nominata: „Oni udają, że zbudują wielki mur, a tak naprawdę chcą zrobić wielki wał” – straszył Tusk…

Ciekawe więc, czy Wielki Wał pojawi się pod koniec czerwca przy murze na granicy z Białorusią – ze swoją nieodłączną żelazną miotłą oraz garścią czereśni dla zwolenników Platformy?

Zwolennicy szkopskiego führera muszą przecież pamiętać, jak Donald Tusk - twórca teoretycznego państwa oraz „ch…, d… i kamieni kupy” budował w Polsce różne „bardzo czasami skomplikowane infrastruktury”. Do dziś trwają poszukiwania niewidzialnej elektrowni atomowej, którą za czasów Tuska budował Aleksander Grad - pobierając miesięcznie 100 tys. zł za zarządzanie. Wspomniany Grad – wysunięty przez Tuska do przeprowadzenia skomplikowanej prywatyzacji - zasłynął także błyskotliwym rozgrabieniem polskich stoczni, co było marzeniem komunistów – w tym Mietka Rakowskiego!

A kto budował „bardzo czasami skomplikowane infrastruktury” na Ukrainie, jak nie prawa ręka Tuska – Lolo Pindolo, czyli Sławomir Nowak? A skąd społeczeństwo dowiedziało się, że za czasów Tuska "Ministerstwo Gospodarki generalnie w d***e miało całe górnictwo przez całe siedem lat” ? Społeczeństwo dowiedziało się o oszuście Tusku z ust… wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej, która została nagrana na taśmach prawdy w rozmowie z…. szefem CBA Pawłem Wojtunikiem!

Kradzież funduszy emerytalnych OFE wpisuje się w "doświadczenia Tuska w budowaniu w Polsce różnych bardzo czasami skomplikowanych infrastruktur". W trakcie tej operacji gdzieś się zagubiło 19 mld zł a "piniedzy" nadal nie było w budżecie teoretycznego państwa Tuska...

O rabunkowych rządach Donalda Tuska wiedzieli więc jego ministrowie i służby, skoro wicepremierka Bieńkowska wyznała Wojtunikowi, że „…Były pieniądze, a oni wiesz pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz ile zarabiali i nagle pierdyknęło"…

Dziś – starannie przygotowany przez Niemców führer totalnej opozycji – okazał się Wielkim Wałem. W niecały rok przekonaliśmy się, że decyzja PIS-u uchroniła Polskę przed zalewem arabskich migrantów – wbrew Platformie Obywatelskiej i jej Führerowi Tuskowi! Temu samemu Tuskowi, który straszył Polaków sankcjami za nieprzyjęcie nachodźców ze wschodu!

Czy wyobrażacie sobie ten totalny zamęt w Polsce? Z setkami tysięcy nielegalnych migrantów z krajów muzułmańskich - w sytuacji najazdu Rosji na Ukrainę i przy otwartej polskiej granicy z Białorusią? 

Bo totalny zamęt był i nadal jest programem Niemców na Polskę i ich Wielkiego Wała – nienawidzącego polskości Czereśniaka Tuska, który straszy Polaków „żelazną miotłą” i garstką czereśni po 260 złotych…

Boże! Chroń nas od wszelkiego zamętu!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

To wszystko prawda, bo najbardziej szkodzi się  krajowi kwestionując wszystko, co rząd robi, i nie zważając na to, czy służy to dobru czy jest niewypałem. Sam Tusk zasiał Polskę niewypałami. Nie musiał się sadzić na nic mocniejszego, bo to wystarczająco osłabiało kraj a tym samym budowało wpływy niemieckie i będącą na rękę Niemiec zależność od Rosji. Zastanawiam się, czy PO to partia destrukcyjna, czy po prostu złożona z centusiów, którzy stale jeszcze wierzą, że Tusk im zapełni trzosy, zamiast dawać na polskie dzieci. Dekadencja Poznania (ostatnio wyczyn pani Kaniewskiej) to wynik takiego bezmózgowia czy rzeczywiście wolta ideologiczna. 

Vote up!
7
Vote down!
0
#1644632

Warszawa jest większa i mafia burmistrzowsko-developerska większa, wszystko podporządkowane gminie żydowskiej mylnie zwanej Ratuszem!

Wiedzą że to ich koniec i łupią ile wlezie, Rafał paleta rządzi!

Vote up!
3
Vote down!
0

Niepoprawny

#1644644

W zasadzie, to dziś Ukraińcy powinni być nam wdzięczni za nasłanie Sławomira N. Przecież, gdyby on wywiązywał się właściwie ze swoich obowiązków, to dziś rosyjskie orki miały by znakomitej jakości autostrady dla swoich tanków. A tak, grzęzną w błocie i są łatwym celem dla dronów. Za Nowaka Tuskowi powinno się nieźle dostać po głowie od Putina.

Vote up!
6
Vote down!
0

M-)

#1644635

Tusk ma zdradę w genach i za polityczne konfitury jest gotów zdradzić każdego, o czym chyba już wie cały świat. 1.Oto dziś wczorajszy  "Nasz człowiek w Warszawie" Kremla zdradza lekką ręką Putina kreując się na największego putinożercę w Polsce i UE. 2. Przez całą swą karierę polityczną od założyciela PO, przez premiera RP, "króla Europy" po szefa EPL jadł z ręki Berlina i lizał buty za paciorki władzy i perkalik bycia na świeczniku. 3. Moskwę sam sobie zrobił wrogiem, w Berlinie i Brukseli mają go po kokardki, a Waszyngton totalnie go olewa. 4. Ostatnią deską ratunku Donalda miał być mafioso Berlusconi, po którego grzbiecie kilka dni temu Donald spróbował wdrapać się na szczyt swej sypiącej się piramidy. Wyszło co wyszło. Dobrze, że Wezuwiusz nie puścił  bąka... 

https://wpolityce.pl/polityka/599542-tusk-chcial-zmienic-centrale-z-berlina-na-waszyngton 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1644658