G**no ostatnim orężem Michnika

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Jarosław Kaczyński stwierdził, że przemiana „państwa teoretycznego” w „państwo prawdziwe” zajmie od 8 do 12 lat oraz pół żartem pół serio dodał: Mateusz Morawiecki sądząc, że PiS będzie rządzić do 2031 roku, jest defetystą. Wszystko to byłoby bardzo możliwe, gdyby polska polityka i życie publiczne kierowały się jakimiś racjonalnymi przesłankami. Jest oczywiste, że w sytuacji, kiedy ludziom zaczyna żyć się lepiej automatycznie wzrasta zaufanie do władzy, co przekłada się na społeczny optymizm i popularność rządzącego ugrupowania. Jednak nie tylko Jarosław Kaczyński, ale i my wszyscy musimy pamiętać, że to, co wydaje się logiczne i oczywiste w państwach poważnych niekoniecznie takie logiczne i oczywiste musi być w Polsce. Wystarczy przypomnieć, że PiS w 2007 roku przegrał wybory, choć w czasach jego rządów mieliśmy rekordowy wzrost PKB, bezrobocie spadało, a wciągu zaledwie dwóch lat powstało aż 1,2 mln miejsc pracy. Cena benzyny z 4,30 zł zjechała na 3,70, a składający PiT-y rodzice po raz pierwszy mogli skorzystać z odpisu podatkowego na każde dziecko. Wprowadzono becikowe, a na dożywianie dzieci rocznie przeznaczano pół miliarda zł. To tylko kilka faktów świadczących o poprawie życia Polaków, które wtedy zupełnie nie przełożyły się na wyborczy wynik.  

Dlaczego więc w Polsce nie króluje logika i nie działają oczywiste mechanizmy, które obowiązują i działają powszechnie nawet w przyrodzie? Dlaczego stado nie podąża za przewodnikiem, który udowodnił, że potrafi nie tylko wyprowadzić je z wyjałowionego stepu na urodzajne pastwiska, ale również ochronić przez krwiożerczymi drapieżnikami? Sprawa wbrew pozorom jest dość prosta. W Polsce, tak w latach 2005-2007 jak i dziś brakuje prawdziwej opozycji, a jej miejsce zajmuje mafia, która uważa, że w historycznym geszefcie stulecia z 1989 roku otrzymała dożywotni monopol na rządzenie Polską. I w ten oto sposób zamiast normalnej opozycji mamy kierujące się tylko własnym interesem sitwy, które za każdym razem, kiedy tracą władzę przepoczwarzają się w opozycję totalną. Oni nie proponują żadnego konkurencyjnego programu budowy lepszej Polski tylko przekonują, że powrót na scenę starej obsady uratuje społeczeństwo przed wyimaginowanym i nieistniejącym złem. Za każdym razem, kiedy okrągłostołowa ferajna traci władzę dochodzi do zmasowanego ataku na opcję patriotyczną, a wsparcia zdrajcom i szkodnikom udzielają ich liczni zagraniczni protektorzy.

Mija 12 lat od chwili, gdy w 2005 roku na niespotykaną skalę uruchomiono język nienawiści, a debatę publiczną zdominował dyskurs skupiony głównie wokół kłamstw, które z rozmysłem i premedytacją wrzuca się do medialnego obiegu i wymusza polemikę na ich temat. To wywołuje w oczywisty sposób utratę przez rządzących energii, którą wysysają jałowe spory dotyczące wyimaginowanych grzechów i zbrodni wymyślanych na bieżąco w zacisznych gabinetach tych, którzy uważają się za posiadaczy Polski, a nasz kraj traktują niczym należne im trofeum, które trzeba za wszelka cenę odzyskać. Temu odzyskaniu musi towarzyszyć akt prymitywnej zemsty. Zemsty w swoim okrucieństwie wprost proporcjonalnej do czasu jaki trwa odstawienie bandytów od koryta. Dzisiaj o zawłaszczeniu państwa przez PiS najgłośniej wrzeszczą ci, którzy po tragedii smoleńskiej nie mieli żadnych zahamowań by rzucić się jak hieny na wszystkie zwolnione przez poległych urzędy i stanowiska. Ich jedynym programem politycznym dla Polski jest dintojra, czyli zemsta za odsunięcie od koryta. 

Żeby opisać zagrożenia dla naszej ojczyzny oraz moralne dno i całkowite wynarodowienie, które jak trąd dotknęło całą tę wrogą Polsce i Polakom totalną opozycję nie będę wymieniał ugrupowań politycznych, organizacji i całej serii nazwisk tych wszystkich antypolskich szkodników. Ułatwię sobie zadanie i w myśl powiedzenia, „Mówimy - Lenin, a w domyśle -partia,  mówimy - partia, a w domyśle Lenin” - zastosuję jego parafrazę brzmiącą, Mówimy - Michnik, a w domyśle totalna opozycja, mówimy - totalna opozycja, a w domyśle – Michnik. Jednym słowem Michnik będzie takim swoistym podmiotem zbiorowym i symbolem zła, które – nie bójmy się tego słowa – musimy wyplenić. Ostatnio Ojciec Redaktor Adam Michnik gościł w austriackiej telewizji ORF, gdzie jak przystało na wybitnego lewackiego intelektualistę rzucił następującą ponadczasową maksymą: Wszystko, czego dotyka się rząd PiS, zamienia się w gówno! [sic]. Ale ludzie to widzą i jestem pewien, że przy następnych wyborach PiS straci władzę. I tego Polsce życzę. No cóż będę się trzymał tej niejako wymuszonej przez Michnika g…….j poetyki.

Słuchajcie matki i ojcowie, babcie i dziadkowie! Słuchajcie Polki i Polacy!  

Fakt, że wasze dzieci i wnuki dzięki programowi „Rodzina 500+” po raz pierwszy pojechały w wakacje nad morze to dla Michnika g…o. To, że tysiące rodziców mogło im kupić szkolne wyprawki bez brania „chwilówek” to dla Michnik g…o. To, że skrajne ubóstwo w Polsce zmniejszyło się o 48%, a to wśród dzieci w ciągu kilkunastu miesięcy spadło o 94% to dla Michnika g…o. Fakt, że bezrobocie jest dzisiaj najniższe od ćwierćwiecza dla Michnika oznacza g…o. To, że najniższe wynagrodzenie wzrosło do 2 tys. zł., a minimalna stawka godzinowa do 13 zł. to dla Michnika g…o. To, że seniorzy po ukończeniu 75 roku życia otrzymują darmowe leki to dla Michnika g…o. G….m jest dla Michnika program „Mieszkanie +” stwarzający młodym szanse na własne cztery kąty. Drgnęło w końcu w naszej demografii i wszystko na to wskazuje, że zaczęło się rodzić więcej dzieci, a optymiści twierdzą, że rozpoczął się prawdziwy „baby boom”, ale cóż z tego skoro radosna wieść, że w końcu zaczęło przybywać młodych Polaków to dla Michnika śmierdzące g…o. Wartość spółek skarbu państwa wzrosła o 44 mld zł., a w szczecińskiej stoczni w drugim półroczu położona zostanie stępka pod budowę polskiego promu pasażersko-towarowego. Tak więc rusza odbudowa zniszczonego polskiego przemysłu stoczniowego, co według Michnika warte jest tyle, co g…o. G….m dla Michnika jest obfitująca w ewidentne sukcesy wojna z mafią paliwową i zorganizowanymi grupami przestępczymi wyłudzającymi podatek VAT.

Co siedzi w głowie Michnika, który udając całkowitą ślepotę jeździ po świecie obrzucając Polskę g….m? Michnik czuje, że traci rząd dusz, który powierzono mu w Magdalence i przy okrągłym stole oraz wścieka się, że jego protegowani stracili władzę i z każdym dniem tracą wpływy. Przyświecające totalnej opozycji hasło „Im gorzej tym lepiej” Michnik zastąpił właśnie zawołaniem, Im lepiej tym większe g…o.

Przejdźmy teraz do podsumowania. To michnikowe g…o skądś się przecież wzięło i bez zbytniego krygowania się przyznajmy, że wiemy skąd. Przecież na tyle każdy z nas zna fizjologię by wiedzieć gdzie kończy się ostatnia droga odpadowych produktów procesu trawienia. Michnik zdemaskował się totalnie, ponieważ tym g….m w austriackiej telewizji udowodnił po raz kolejny, że tak naprawdę Polskę i Polaków ma i zawsze miał w d…e. To, że zaczyna żyć nam się lepiej jest dla niego koszmarem. To, że Polska zaczyna mówić w świecie odważnie własnym głosem powoduje, że „nowego człowieczeństwa Adam” miota się nocami ze strachu w mokrej pościeli. Wolna, zdrowiejąca z odradzającym się patriotyzmem Polska mu śmierdzi i sam w austriackiej telewizji wyartykułował czym. Pamiętajmy, że nikt nas tak nie nienawidzi jak ci, którzy to nam tę nienawiść na każdym kroku zarzucają. Jako, że nigdy nie aspirowałem i nie aspiruję do miana nadzwyczaj kulturalnego oraz poprawnego politycznie publicysty powiem wprost. Michnik jest dzisiaj większym zagrożeniem i złem dla Polski niż wczoraj, ale znacznie mniejszym niż będzie nim już jutro. Jak mówi staropolskie powiedzenie, zwierz w sieci najsroższy. Oczywiście dopóki go się nie dobije. Jak wiemy sprzedaż „Wyborczej” ciągle spada i już zbliża się dzień, kiedy powszechnie będzie się mówiło, że wszystko czego kiedykolwiek dotykał się Michnik doszło już do kresu swojej podróży kończąc się publiczną defekacją i zamieniając w g…o.

Artykuł opublikowany w tygodniku ]]>"Warszawska Gazeta"]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Michnik to żydokomunista, rosyjski agent wpływu sowieckiego jeszcze chowu - zero zdziwienia...

Vote up!
10
Vote down!
0

Yagon 12

#1538630

Kiedyś dobrze rokował, teraz ma tytuł "Hieny dziennikarskiej". Na jego przykładzie uczy się studentów, jakie NIE może być dziennikarstwo.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1538634

Co ta sznurek na szyi tego smiecia dziennikarskiego?

Vote up!
9
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1538639

Vote up!
12
Vote down!
0
#1538645

TW - Wolski, TW - Alek, TW - Stokrotka.

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1538650

czyli 

GNIDY

Vote up!
9
Vote down!
0
#1538656

Czerwone gnidy, one najgorsze, nawet gorsze od Brukselskich lewackich gnid.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1538657

Witam! Czyli, sowieccy utrwalacze.

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1538673

Mi...  ch... NIK: (...) " dopóki ten świat jest taki, jaki jest, ja nie mam ochoty umierać we własnym łóżku (…)":

* zafascynowany Che Guevarą;

* sympatyzujący z Franco Piperno;

* rozpowszechniał tzw. ulotkę wietnamską;

* flirtujący z Moskwą.

Wniosek?

http://fabrykamemow.pl/memy/422290

 

Vote up!
11
Vote down!
0

casium

#1538652

Mi...  ch... NIK: (...) " dopóki ten świat jest taki, jaki jest, ja nie mam ochoty umierać we własnym łóżku (…)":

* zafascynowany Che Guevarą;

* sympatyzujący z Franco Piperno;

* rozpowszechniał tzw. ulotkę wietnamską;

* flirtujący z Moskwą.

Wniosek?

http://fabrykamemow.pl/memy/422290

 

Vote up!
9
Vote down!
0

casium

#1538653

Pozwalam się z Szanownym Kolego nie zgodzić.

Michnik to też figurant. Hodowana od wczesnej młodości ubecka kreacja. Nadal posluszna rozkazom i prowadzona za rękę. Malo to jeździł do Rosji po wytyczne?

Wybrano takiego, który i rodzinnie i etnicznie pasował, a potem lansowano w warszawce na potęgę. Intelektualnie niczym się nie wyróżnia. Nadrabia to cwaniactwem i bezczelnością, czując za plecami solidne wsparcie. I to międzynarodowe. Przez jego wpływ na Paryż nie ma wątpliwości, że jego głównym sternikiem jest Kreml.

 

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1538672

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika marek chrapan został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..


PS w 2007 rk n przgrł wybrów l z włsnj n przymsznj wl przkzł włdzę drgj klc n mjąc km bsdzć pdstwwych stnwsk rządwych. Pdbn dzj sę dzsj mm  tzw. &qt;klcj prwcwj&qt; w którj jst &qt;prwcwc&qt; Plszwck  Gwn czy tg smg typ &qt;prwcwc&qt; P. Glńsk, bckrjwc Wszczykwsk trzymjący stlnwską pststlnwską gntrę w jdnym z njwżnjszych rsrtów bsdzjący stnwsk dyplmtyczn ntyplkm jk przysłwwym  n tylk &qt;Pkłm&qt;.  c sę dzj dpr w trn jk np. w mm rgn gdz cłkwc zbltwn w Plszwą, pstkmchm SLD ZSL PSwcy wykńczją kżdg kt próbj wjść w rlę PSwc czy nnj prwcy. Knczynkę d tg kższk ddj jszcz głswn z glryfkcją stlnwskg żydkmch zbrdncz rjnjącg Pnstw Plsk p 1989 rk - T. Mzwckg. Żdn prt chcąc być prwcą rządzć n zrbłby Nrdw tkg nmr t PS pkzj tk swją &qt;prwcwść&qt; jk chęć &qt;rządzn&qt;. &qt;Rządy&qt; PS t jst ty7lk czs n wycszn zbrdnczych mchljk pprzdnch &qt;rządów&qt; - SLD jż j3st prmwn przz PS pękną bzą nwt mądrym wystąpnm Pn dr M. górk zs którą cz sę L. Mllr, . Kwśnwsk czy SBck gntr w pstc chcżby męż Pn dr Mgdlny. T są rln dknn PS.

Vote up!
1
Vote down!
-8

antyleming

#1538674

Aaron Szechter przecież wiadomo, to żaden Polak, ale żydowsko-bolszewickie ścierwo http://www.bibula.com/?p=18836 . Wiadomo też, że opluwa Polskę i Polaków nie za darmo, ale za pieniądze przez inne światowe żydowskie ścierwo Georga Sorosa.   I to wszystko co można o nim napisać. 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1538676

by było, jak było!

pzdr

Vote up!
9
Vote down!
0

antysalon

#1538679

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1538691

która daje d... za każdym rogiem, żadna to tajemnica.

Vote up!
7
Vote down!
0

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1538696

Vote up!
7
Vote down!
0
#1538749

Bystro patrzysz na fotkę BronkoBula. Zwróciłbym jeszcze uwagę na bezmyślną facjatę tego idywiduum.

Pozdrawiam Cię

Vote up!
5
Vote down!
0

Traczew

#1538784

świetna grafika!

Vote up!
6
Vote down!
0

JW

#1538754

W sklepie zawsze zasłaniam tę g...... gazetę.

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Marika

#1538779

To jest nienormalne państwo. W tym ubeckim "państwie" wszystko opiera się na przesądzie, że 20 ministrów potrafi lepiej wydać zarobione pieniądze przez tych 27 000 000 pracujących, niż ci którzy je zarobili.
To jest taki nowoczesny zabobon jakby powiedział o. Bocheński.
I kto jest winny?!
Niestety, ale winni są właśnie ci pracujący w liczbie wielu milionów, którzy jako przygłupiaści wyborcy, sprowadzają nam na nasze głowy to nieszczęście poprze ciągłe co 4 lata wybieranie potomków ubeckich dynastii przywleczonych w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i WSI.

Vote up!
2
Vote down!
-2

panMarek

#1538824