Śpiewak o planach zniszczenia PiS ,Macierewicza i Ziobry

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Prof. Śpiewak o zemście szykowanej przez opozycję: "To będzie krwawa vendetta, w której ludzie PiS-u zostaną wycięci do samej kości"....”To jeszcze nie jest walka na śmierć i życie, ona się dopiero zacznie. Jeśli po wyborach w 2019 roku rządzić będzie ktokolwiek inny niż PiS, Antoni Macierewicz stanie przed Trybunałem Stanu.
Tylko on?
Na pewno będzie to Macierewicz, na pewno będzie to Zbigniew Ziobro. I tym razem nie będzie zmiłuj…”...”To będzie krwawa vendetta, w której ludzie PiS-u zostaną wycięci do samej kości. To nie ulega dla mnie żadnej wątpliwości. Jeśli wygra Platforma, to ten PiS-owski przewrót, który obserwujemy obecnie, będzie skutkował radykalną rewolucją po wyborach. {...(źródło )(link is external)

„ Maziarski narzeka na posłankę Krystynę Pawłowicz, która zaatakowała „Fakty” TVN, uderza też w portal wPolityce.pl, który „śmiał” przeprowadzić rozmowę z aktorką Anną Chodakowską. Oczywiście ostrze krytyki kieruje tez na tych Polaków, którzy „mają czelność” popierają „dobrą zmianę”. Widać, że dla Maziarskiego, spora część polskiego społeczeństwa, „nie dorosła” do „prawd objawionych” płynących z łamów „Gazety Wyborczej”.(…)PiS jest partią antydemokratyczną i dyktatorską.W(…) obozie „dobrej zmiany” wprost roi się od ludzi o mentalności zamordystów domagających się zakneblowania oponentów i pozbawienia Polaków ich konstytucyjnych praw. Do Krajowej Rady napłynęło ponad 12 tys. identycznie brzmiących listów żądających odebrania koncesji na nadawanie programów TVN i TVN 24.”...”Pytanie, z którym prędzej czy później będziemy musieli się zmierzyć, brzmi: czy te i inne dowody antykonstytucyjnej działalności PiS-u – np. zniszczenie Trybunału Konstytucyjnego, dążenia do podporządkowania sądów rządowi itp. – wystarczą, by po odsunięciu tej partii od władzy rozważać postulat jej delegalizacji, rozliczenia liderów i przeprowadzenia w Polsce szerokiego procesu depisyzacji?– konkluduje Maziarski ..(więcej )

Petru nawołuje do przewrotu: "Być może potrzebna będzie rewolucja, by obalić rząd 'dobrej zmiany”...”Jarosław Kaczyński powiedział, że się nie cofnie, ja też się nie cofnę. Idziemy na zderzenie. (…) Być może potrzebna będzie rewolucja, w dobrym znaczeniu, by obalić rząd „dobrej zmiany” ...”To co się dzieje na ulicach polskich miast, to jest pokojowa rewolucja. Z drugiej strony mamy człowieka, który łamie prawo i nawołuje do dyktatury „...”Petru stwierdził, że jedynym wyjściem z sytuacji są przyspieszone wyboryW przeciwnym razie niebawem nie poznamy Polski!”..."ider Nowoczesnej skrytykował również rządowy program „Rodzina 500 plus”.
Nie będzie pieniędzy na 500 plus. PiS nie ma z czego brać tych pieniędz— powiedział.W podobnym tonie wypowiedział się o programie „Mieszkanie plus”.
Nie można zgłaszać projektu, który ma dać pierwsze mieszkania tuż przed wyborami
— stwierdził Petru.
Nie inaczej było w przypadku programu wicepremiera Morawieckiego.
Jeśli ktoś ma program na slajdach, to powinien mieć również w formie ustaw „...(więcej)
--------
Ważne

http://naszeblogi.pl/46282-pozniej-tusk-zostanie-skazany-przez-trybunal-stanu
http://naszeblogi.pl/46247-kaczynski-powinien-dostac-uprawnienia-jak-erdogan
http://naszeblogi.pl/62343-petru-jesli-nie-obalimy-kaczynskiego-teraz-juz-nigdy

Ryszard Petru chce rewolucji przeciwko PiS”...”Nie poznamy Polski po czterech latach rządów PiS. Mamy już pierwsze sygnały m.in. polskie firmy już przestały inwestować. Wybory byłyby wyjściem naprzeciw oczekiwaniom społecznym - stwierdził lider Nowoczesnej. Dodał, że zmiany wprowadzane przez PiS są nieodwracalne. „ (więcej )
-----
Mój komentarz
Repolonizacji i reakatolizacji Polski jakie zachodzą pod rządami Kaczyńskiego nie da się odwrócić. Mówi o tym między innymi Petru. Dlatego też jedynym wyjściem dla lewactwa i jego zagranicznych mocodawców jest wprowadzenie lewackiego terroru w Polsce i zniszczenie do kości jak to sformułował lewak Śpiewak PiS ,Kaczyńskiego, Macierewicza, Ziobry i zrobienie totalnych stalinowskich czystek w całym aparacie władzy. Polacy, katolicy zostaną wyrzuceni z uczelni, szkół.,samorządów , banków, sądów, mediów ,z teatrów, z życiu publicznego,gospodarczego i polityki . Media polskie i katolickie zostaną całkowicie zniszczone i zlikwidowane.

Bo chyba o to chodziło Śpiewakowi ,kiedy definiował wyniszczenie obozu Kaczyńskiego jako wycięcie do samej kości. Wygłaszane tezy Michnika i Śpiewka to instrukcja suflowana dla lewactwa Platformie i Nowoczesnej . A za wszystkim stoją Niemcy i oligarchia lichwiarska bo bez nich takiej planów tak głębokich represji w stosunku do Polaków ich muppeety by się nie odważyły planować.

filmPrawdziwa Historia Zbigniewa Brzezińskiego
film MASAKRACJA! MACIEREWICZ-CZY TUSK BYŁ AGENTEM STASI? OSTRO!!
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj (link is external)
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:14)

Komentarze

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1537851

śpiewaki michniki i inne lewackie śmiecie pozagryzają się i wylądują na śmietniku historii, tam gdzie ich miejsce.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#1537868