Mocodawcy wyrzucili Olejnik niczym starą zużytą szmatę

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Ale popłynęli... Teoria salonu - Olejnik straciła robotę w Zetce przez „polityczne czystki”...”Wczoraj gruchnęła wiadomość - po wielu latach współpracy Monika Olejnik odchodzi z Radia Zet. Oczywiście, informacja wywołała wiele spekulacji, ale niektórzy to mają fantazję. Sugerują wpływ PiS na szefostwo Zetki i usilnie kreują redaktor Monikę na męczennicę "politycznych czystek". Szklanka zimnej wody już pewnie nie wystarcza. „...”Salonowa aferka wybuchła, gdy portal press.pl podał - Moniki Olejnik odchodzi z Radio Zet, a jej miejsce zajmie Konrad Piasecki, dotychczas prowadzący audycję na antenie RMF FM. „...”Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska uważa, że Eurozet, rozstając się z Moniką Olejnik, „ulega politycznym naciskom”. 

- To jest też bardzo zła wiadomość dla wszystkich mediów, bo pokazuje, że nawet media komercyjne, o których mówiło się, że mogą być niezależne i naciski polityczne ich nie dotkną, jednak je dotykają - powiedziała.

Z kolei Jacek Żakowski twierdzi, że rozstanie z Olejnik mogło nastąpić ze względu na negatywny stosunek do niej środowisk związanych z Prawem i Sprawiedliwości.

Oczywiście możliwe są jakieś polityczne naciski, ale nie wydaje mi się, żeby Konrad Piasecki był PiS-owskim dziennikarzem - powiedział serwis wirtualnemedia.pl Żakowski.”...(źródło)

Monika Olejnik: w życiu ważny jest honorPo dniu milczenia Monika Olejnik zdecydowała się skomentować swoje odejście z Radia Zet. – Śpię spokojnie i czuję się dobrze. W życiu ważny jest honor. Do widzenia do jutra. Dziękuję" – napisała w lakonicznym oświadczeniu na Facebooku.(źródło ) 

Piotr Skwieciński „Giganci nie rozpadają się ze straszliwym hukiem. Raczej rozpływają się w powietrzu”...”Niezależnie od tego, czy zredukowanie przez kierownictwo radia Zet roli Moniki Olejnik w tej stacji ma, czy nie ma konotacji politycznych, warto zauważyć jedno: oto dokonuje się coś, co jeszcze kilka (a co dopiero kilkanaście…) lat temu byłoby wydarzeniem, uznanym za epokowe. Za wstrząsające. „..”Coś się bardzo zmieniło. I nie chodzi tu wyłącznie o samą Olejnik. Jej los ilustruje sprawę szerszą. Bywają otóż takie momenty historyczne, w których dotychczasowe systemy, wydające się potężne i wiecznotrwałe, nagle się rozpadają. I często nikt do końca nie wie, dlaczego.  „...”Tak czy inaczej, cechą takich momentów jest upadek - a często lepszym określeniem bywa rozpad – gigantów. Jeszcze wczoraj byli, jeszcze stali, jeszcze ich cień przesłaniał horyzont. Jeszcze wydawali się - a gdzie tam „wydawali się”, naprawdę w bardzo dużej mierze określali – rzeczywistość. Wywierali wrażenie tak potężne, że wielu nawet im nieżyczliwych nie potrafiło wyobrazić sobie, że kiedyś nagle może ich po prostu nie być. „...”Bo giganty trwały dłużej, niż ich czas. Warto pamiętać o tej prawidłowości. I przeprowadzić ze samym sobą pewne ćwiczenie, do którego obecne przygody Moniki Olejnik mogą być zaledwie wątłym preludium. Mianowicie zadać sobie samemu pytanie, czy potrafimy – nie twierdzę, że taki dzień na pewno nadejdzie, ale… - czy jesteśmy w stanie wyobrazić sobie, że kiedyś może zniknąć taka na przykład „Gazeta Wyborcza”…? „...(źródło )

Paweł Kukiz ocenzurowany przez Google? Kandydat na prezydenta „znika” z wyszukiwarki…...(więcej )

„ Facebok chce ceznurować rasistowskie antyimigranckie teksty „..”W związku z rosnącą liczbą obraźliwych, antyimigranckich wpisów na Facebooku, niemiecki minister sprawiedliwości poprosił o zwiększenie kontroli po stronie przedstawicieli mediów społecznościowych.”...”Z jednej strony możemy w mediach społecznościowych znaleźć całe mnóstwo wpisów popierających przyjmowanie uchodźców, a z drugiej - równie często widujemy posty zdecydowanie się temu sprzeciwiające. Niedługo tych ostatnich może jednak zabraknąć na Facebooku.

„..”Wszystko za sprawą ostatniego komunikatu wydanego przez przedstawicieli serwisu Marka Zuckerberga, którzy zobowiązali się do współpracy z rządem Niemiec. Cel? Usuwanie wpisów, które w obraźliwy i rasistowski sposób odnoszą się do innych. To reakcja na prośbę niemieckiego ministra sprawiedliwości o aktywniejszą rolę mediów społecznościowych w walce z internetową agresją względem przybywających się do Europy imigrantów. „...”Na tym historia się jednak nie kończy - Facebook zapowiedział także pomoc finansową dla organizacji, które skupiają się na śledzeniu i eliminowanie w sieci tak zwanej "mowy nienawiści". Co dokładnie jest za taką uważane - póki co nie wiadomo, w całym procederze ma jednak brać udział pokaźna część niemieckiej administracji. W tym miejscu warto zaznaczyć, że zapowiadana regulacja odnosi się póki co tylko i wyłącznie do "niemieckiej" części Facebooka - rozciągnięcie jej na pozostałe kraje wymagałoby nawiązania współpracy z kolejnymi rządami. „ ...(więcej )

Apple, Google, Intel i Adobe zapłacą swoim pracownikom łącznie 415 mln USD odszkodowania„...”W 2011 roku do sądu w Kalifornii trafił pozew zbiorowy, w którym ponad 64 000 pracowników firm Apple, Google, Intel i Adobe domagało się odszkodowania za zmowę pensyjną zawartą przez swoich pracodawców. Według oskarżycieli, największe przedsiębiorstwa z Doliny Krzemowej ustalały między sobą wysokość płac i porozumiały się w w sprawie niepodkradania sobie najlepszych osób. Wszystko to działało na niekorzyść pracowników.

Według informacji, które wyszły na jaw podczas procesu, cały proceder rozpoczął się w 2006 roku i został zainicjowany przez Steve'a Jobsa. Zmarły szef Apple postanowił dojść do porozumienia z firmą Google, ponieważ był rozgoryczony tym, że wielu zdolnych pracowników przeszło pod skrzydła konkurenta, który zaoferował im lepsze warunki. W związku z tym postanowiono zawiązać zmowę ograniczającą przepływ osób i standaryzującą wysokość wynagrodzeń. W późniejszym czasie do Apple i Google dołączył również Intel i Adobe, a nieuczciwe praktyki miały trwać aż do 2009 roku. ...(więcej )

Krzysztof Rybiński „ Google ułatwia życie przeciętnemu Polakowi do tego stopnia, że pewno wielu nie wyobraża sobie, jak by funkcjonowali, gdyby go nie było. „....”Na przykład coraz większy strumień pieniędzy przeznaczany na reklamy odpływa z polskich tradycyjnych mediów – czyli z gazet, radia i telewizji – i jest kierowany do internetu, w tym do Google. Oznacza to, że polskie tradycyjne media zaczynają mieć poważne kłopoty finansowe i jeżeli ten trend się utrzyma, reklamodawcy – pozwalając zarabiać coraz więcej amerykańskim Google i Facebookowi – przy okazji doprowadzą do narodowej katastrofy „.....”Ponadto, miliony użytkowników przekazują Google informacje o sobie, w postaci maili wysłanych na Gmail, dzieląc pliki na Google Drive czy po prostu korzystając z wyszukiwarki. Ten wielki zbiór danych być może jest chroniony, ale być może jest przeglądany przez zaawansowane programy, które mogą wyławiać informacje ciekawe, o dużej wartości rynkowej czy wywiadowczej. Tego oficjalnie nie wiemy, ale jest mało prawdopodobne, by tak wielkie zbiory danych, mające potencjalnie wielką wartość, pozostały niezagospodarowane komercyjnie lub przez służby specjalne „....”Tak się dzieje na przykład wtedy, gdy jedna z firm staję się bardzo duża i zdobywa taką przewagę nad innymi, że może zaburzać działanie wolnego rynku. Google z pewnością osiągnął już takie rozmiary. Oznacza to, że – by zapewnić dobre funkcjonowanie rynku i powstrzymać katastrofę mediów w Polsce – konieczne jest podjęcie odpowiednich działań przez rząd i parlament „. ( więcej )

Michał Wachnicki” To nie rząd USA nas szpieguje. Szpiegują nas Google, Facebook i YouTube, a rząd amerykański jedynie z tego korzysta. Nagłośnienie tej prawdy przeraziło internetowe koncerny. „...„Bomba została odpalona w piątek 7 czerwca przez dzienniki „The Guardian” i „The Washington Post”. Gazety opublikowały artykuły dowodzące, że rząd USA ma dostęp do prywatnych e-maili, wiadomości, zdjęć, wideo i innych danych, które zamieszczamy na serwisach: Google, Facebook, YouTube, Skype, etc. O programie PRISM – czyli o współpracy amerykańskich służb specjalnych z internetowymi gigantami poinformował gazety były pracownik CIA, Edward Snowden. Według jego doniesień, amerykański wywiad o internautach może dowiedzieć się wszystkiego: od gustu muzycznego, przez upodobania seksualne, do pomysłów skonstruowania bomby z nawozów sztucznych. Możliwość inwigilacji dotyczy także obywateli USA, co za oceanem wywołało burzliwą debatę nad prywatnością w internecie. „...”Do koncernów internetowych docierają nie tylko informacje cenne dla reklamodawców. Wszechwidzące oko Google widzi też, że w internecie szukamy filmów pokazujących obcinanie głów niewiernym. Odnotuje fakt podzielenia się na blogu chęcią zabójstwa prezydenta. Wreszcie zauważy, że za pośrednictwem wyszukiwarki uczymy się jak zbudować ładunek wybuchowy. Wszystkie te informacje zostają bowiem zapisane na serwerach. „...(więcej )

W sierpniu 2012 roku władze Indii żądały od mediów społecznościowych natychmiastowego pozbycia się treści, przez którą powstała panika wśród mieszkańców stanu Assam w północno-wschodnich Indiach. W wyniku publikacji na Facebooku i Twitterze, doszło do serii konfliktów pomiędzy miejscowymi Hindusami a muzułmanami, przez które straciło życie wielu ludzi, a tysiące innych musiało zamieszkać w utworzonych dla nich tymczasowych obozach. Wezwanie do zamieszek można było znaleźć w mediach społecznościowych. Rząd Indii zwrócił się do portali społecznościowych z takimi wpisami z prośbą o usunięcie siejących zamieszanie postów. Facebook zgodził się, wydając oświadczenie, że część treści niezgodna regulaminem zostanie usunięta. Twitter na prośbę rządu Indii pozostał niewzruszony. „....”Obecnie jedna osoba na cztery używająca Facebooka na świecie pochodzi z Azji. Przykładowo, Indonezja jest drugim, za USA, na świecie krajem pod względem użytkowników Facebooka, choć jego zasięg ogranicza się głównie młodych osób.  W Chinach chętniej używany jest Qzone, na Tajwanie Wretch, w Vietnamie Zing, podczas gdy w Azji Wschodniej, w Korei i Japonii, dominują Cyworld i Mixi. Ich popularność wynika głównie z powodów językowych oraz uwarunkowań historycznych. „. ( więcej )

 Naszą ewolucję hamuje rozwój prawa - ostrzega w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" prof. Jerzy Dzik, dyrektor Instytutu Paleobiologii PAN.- W ewolucji niezbędna jest selekcja. Proszę mi wskazać choć jeden aspekt ludzkiej anatomii czy fizjologii, który by dziś podlegał intensywnemu doborowi naturalnemu - mówi prof. Dzik. - W pierwotnych społeczeństwach kobiety wydawały na świat kilkanaścioro dzieci. Z tego 60-70 proc. ginęło, zanim dotarło do okresu dojrzałości płciowej. A teraz? Śmiertelność niemowląt prawie nie istnieje. Możemy mówić co najwyżej o selekcji embrionów w trakcie rozwoju płodowego, bo spora część z nich nie dożywa do porodu. Ale jak pan wie, ustawodawca idzie w tym kierunku, by ochroną objąć nawet zygotę. To już całkowicie wyeliminuje wszelkie aspekty doboru naturalnego. No i koniec, nie ma ewolucji – ostrzega.”...(źródło)

Jakub Jałowiczor „Krasnoludki nie płacą . Lewice sponsoruje biznes Coca Cola sponsorowała Paradę Równości, Microsoft finansował kampanie na rzecz „ ślubów” homoseksualnych, a Konfederacja Pracodawców Lewiatan szukała sponsorów Kongresu Kobiet. Rewolucja obyczajowa kosztuje miliony. Lewica dostaje je od kapitalistów. „...”Walkę o przywileje dla homoseksualistów popierają najważniejsze firmy informatyczne. W czerwcu tego roku w paradzie homoseksualistów w San Francisco wzięła udział 700-osobowa grupa pracowników Facebooka. Przewodził jej twórca serwisu Mark Zuckerberg. „....”W Microsofcie działa oficjalnie grupa pracowników będących homoseksualistami GLEAM. Podobna grupę, zwaną Gayglers, ma Google. Prezes Apple'a, Tim Cook znalazł się na pierwszym miejscu listy najbardziej wpływowych gejów Stanów Zjednoczonych opublikowanej przez adresowany do homoseksualistów magazyn „Out”. Tim Cook nie opowiada publicznie o swoich upodobaniach seksualnych, ale nie oponował wobec publikacji pisma „Out”, a jego firma jest znana z poparcia dla ruchu na rzecz przemian obyczajowych. Najlepszym tego przykładem było wyłożenie 100 tys. dolarów na rzecz kampanii na rzecz utrzymania „ślubów” homoseksualnych w Kalifornii. „....”„Małżeństwa” gejowskie ustanowiono w tym stanie w 2008 r. Po kilku miesiącach obrońcy rodziny zaproponowali poprawkę do konstytucji stanowej, mówiącą, że tylko związek kobiety i mężczyzny może być w Kalifornii uznawany za małżeństwo. Zorganizowano w tej sprawie referendum. Oprócz Apple w walce przeciw poprawce wzięło udział kilka dużych firm oraz celebrytów. Według serwisu Lifesitenews.com, Levi's wpłacił na ten cel 25 tys. dolarów, a 100 tys, dał emerytowany szef Levisa Robert Haas. Twórcy Google Sergey Brin i Larry Page przeznaczyli na kampanię 140 tys. dolarów. Po 250 tys. dołożyli: Pacific Gas & Electric, Kalifornijskie Stowarzyszenie Nauczycieli oraz Kalifornijska Rada Pracowników Usług. Telekomunikacyjna firma AT&T dorzuciła 25 tys, a po 100 tys. dali Steven Spielberg i Brad Pitt. „....”Microsoft wsparł także inne referendum. W 2009 r. w Waszyngtonie głosowano w sprawie nadania różnym związkom, w tym homoseksualnym, praw małżeństw. Jak podaje bizjournals.com, firma Billa Gatesa przeznaczyła na kampanię 100 tys. dolarów. Akcję wsparł także Boeing,Nike oraz mniej znane w Polsce Puget Sound Energy(elektryka i gaz), RealNetworks (oprogramowanie komputerowe) i Vulcan Inc (fundusz inwestycyjny należący do Paula Allena, jednego z założycieli Microsoftu). Na kampanię zebrano w sumie 780 tys. dolarów.Firmą z branży informatycznej wspierającą środowiska homoseksualne jest też IBM, który w 2010 r. został głównym sponsorem Parady Równości w Warszawie.”....”Paradę Pride London w 2012 r. wsparła sieć Tesco, a także Smirnoff.Kilka lat wcześniej podobny marsz w Bolonii finansował Mercedes Benz. W Brazylii, gdzie w tym roku ustanowiono „śluby” homoseksualne, tradycyjnym sponsorem marszów gejowskich jest naftowy gigant Pétrobras. Przedsiębiorstwo w 2011 r. zajęło 8. miejsce na liście najdroższych firm świata „....”Oprócz paliwowego molocha pieniądze na manifestacje wykłada rokrocznie państwowy bank Caixa Econômica. „....”Lista firm wspierających gejów w Polsce nie kończy się na wspomnianym już IBM. W 2006 r. Paradę Równości w Warszawie sponsorowała Coca Cola. „....”W 2010 r. do kieszeni sięgnęły Hotel Westin, biuro podróży Mazurkas Travel oraz First Class Fitness. W lewicowe projekty społeczne zaangażowana jest także Konfederacja Lewiatan. „.....(więcej )

----

Ważne

http://naszeblogi.pl/52750-jakies-zagraniczne-popychadlo-chce-zniszczyc-kukiza

https://naszeblogi.pl/57247-facebook-nowa-policja-polityczna-nowych-lewackich-niemiec

http://naszeblogi.pl/45999-google-i-facebook-rybinski-podziela-moje-wczesniejsze-obawy

---

Mój komentarz

Olejnik w głowie się przewróciło. Myślała że jest kimś ,ale jej mocodawcy, lichwiarze i oligarchowie kontrolujący media pokazali jej ,Kuźniarowi ,że są nikim. Dosłownie. Popychadła, pożyteczni lewaccy idioci wysługujący się obcym. Prostytuujący się intelektualnie.Właściciele mediów tylko pstryknęli palcami i ikona lewactwa wylądowała na śmietniku. To powinno być przestroga dla innych zakłamanych , zaprzedanych propagandystów. Są dla właściciel mediów tylko nic nie wartymi popychadłami, które po wyeksploatowaniu wyrzuca się na śmietnik , niczym stare,wysłużone, podarte szmaty.         

Rody lichwiarskie posiadające koncerny medialne maja swoje długofalowe interesy ,tak jak skurwienie Polaków i katolików. Lichwiarstwo zmienia tylko taktykę , a nie swoje cele. Pozbywa się wysłużonych medialnych ladacznic i łajdaków. Za bardzo kłują w oczy. Naród polski zorientował się kto jest jego wrogiem .A lichwiarstwo zawsze uderza w plecy, z ukrycia ,zamaskowane.

Teraz zaczną od nowa degenerować Polaków przy użyciu nowych twarzy, nowych ladacznic medialnych. Ale zmieniają też technikę. Coraz większe znaczenie ma manipulacja i sterowanie zainteresowaniami, świadomością Polaków poprzez Facebooka, Google, Tweetera i tym podobnych narzędzi . Mało kto zdaje sobie sprawę jak bardzo można zgnoić psychikę Polaków przy użycie najnowszych technik psychologicznych i nowych mediów stosowanych na gigantyczną skale

video Dramat Moniki Olejnik - Kowalski & Chojecki 1.06.2016

video Unia Europejska - narzędzie niemieckiej hegemonii w Europie - Stanisław Michalkiewicz

Marek Mojsiewicz

Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz i  na  Twitterze  

Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści „ Pas Kuipera” 

Rozdział drugi Rozdział trzeci 

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „

rozdziały 1
„ Dobre złego początki „ Na końcu którego będzie o boginiKali„ Nienależynerwosolu pić na oko „ rzeźbie NiosącegoŚwiatło Impreza Starskiego „ Tych filmów już się oglądać nie da „ 7. „ Mutant „ „ Anne Vanderbilt „ „ Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. „ Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. „ Niemierz i kontakt z cybernetyką „  13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „

Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe

Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Jestem zainteresowany współpracą z portalem informacyjnym w zakresie dokonania przeglądu prasy , w tym anglojęzycznej , ewentualnie tłumaczeń z tego języka., tworzenia serwisu informacyjnego Analiz programów i tym podobnych Zainteresowanych proszę o kontakt 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:11)

Komentarze

Raczej Sommer?....A to, wyjaśnia wszystko!.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1514231

już pewnie nie będzie trwał zbyt długo. Pęknąć musi jak bańka mydlana. Jak długo ma tym światem rządzić zło ? Wszak Księga Ksiąg powiada: CAŁY ŚWIAT JEST W MOCY ZŁEGO.....

a w innym miejscu czytamy słowa: W DNIACH OSTATNICH LUDZIE BĘDĄ IŚĆ OD ZŁEGO KU GORSZEMU.... małżeństwa gejowskie, Sodoma Gomora !!!  panie dziejku. Tolerancja głupki mówią,

i tej materii dotyka właśnie poniższy film: Apokalipsa - 7 znaków.... 

https://youtu.be/hQTs6nRPtYo

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1514234

To pokazuje, że władza -dzięki koncesjom i wielokanałowemu wsparciu finansowemu- ma przeogromny wpływ na "wolność słowa". Za kilka lat znów wrócą do władzy "oni" i nastąpi przełożenie wajchy. Wtedy masowo powrócą "znani i lubiani", choć nieco bardziej pomarszczeni.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

              

#1514272

,,Prostytuujący się intelektualnie.Właściciele mediów tylko pstryknęli palcami i ikona lewactwa wylądowała na śmietniku.''-powiem tylko, że jestem na tak. Należało się ,,Ubecjance,, od dawien dawna. Wszak ona to opluwała, siała zamęt i szkalowała Polskość i Polaków namiętnie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1514274