Niebywałe chamstwo owsików

Obrazek użytkownika Sybilla
Kraj

http://kobieta.wp.pl/wojewoda-odmowila-wsparcia-wosp-na-licytacje-trafilo-wiec-jej-pismo-6079729697837697a

Pod powyższym linkiem znajduje się na wp.pl notka o tym jak to "niewdzięczna" pani wojewoda świętokrzyska odmówiła owsikom przekazania na ich "szczytne cele" fanta do licytacji. No to oni - "niesamowicie eteligętni " osobnicy rodem z ....Pacanowa, wylicytują owo odmowne pismo. Ależ śmieszne! I to ma byc ta ichnia demokracja? I to mają być te dobrowolne datki??? Bo wg mnie to jest ohydne przymuszanie ludzi do czegoś , czego robić nie chcą, z czym się nie zgadzają - i mało tego - za to, że są innego zdania - bezczelnie i publicznie się ich wyszydza i piętnuje. Ciekawe, czy takie licytowanie czegoś bez zgody autora nie jest przypadkiem przestępstwem?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:9)

Komentarze

Proponuję, by jutro idąc ulicą przypiąć takie oto "serduszka".

 

 

  

 

Satyr

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1530403

Play w ulotce "Play nakręca wośp" na stronie 2 pt. "Zarejestruj numer w Play i odbierz bonusy" po wykonaniu Krok-u 2 - SMS o treści START 300 - otrzymuje się "dodatkową premię, w sumie nawet do 500 zł na rozmowy i SMS-y." Tylko że wiedząc użytkownik telefonu nie wykorzysta te 500 zł, nie informuje się go co z niewykorzystana resztą ma zrobić, jak nie informuje dalej Pley zrobi np. 400 zł- mi. Pley nie pyta odbiorcę (właściciela telefonu) co z niewykorzystaną kwotą ma zrobić. Odpowiedź jest prosta: 1. pozostawi na premie dla pracowników czy bez wiedzy właściciela któremu oddał te 500 zł ODDA OSZUSTOWI. Nie dacie, to tak was załatwimy że ODDACIE coście dostali. Trala la, zabawa trw a złodzieje mają się dobrze.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1530407

Już niejednokrotnie  - na swoim blogu i w komentarzach, wspominałam o tej bezczelnej presji, jaką owsiki wywierają na ludziach. Z jaką bezwzględnością i nachalnością uzurpują sobie przyzwolenie na trzepanie kieszeni każdego, kogo na swojej drodze napotkają. Bardzo widoczne tego objawy dotyczą przede wszystkim ludzi powszechnie znanych. Nawet sam Prezydent, dla świętego spokoju tę akcję jakoś tam wspiera. Inaczej  - dopiero by się rozpoczęła nagonka piętnująca"niewdzięcznika". I to jest w tej hucpie najgorsze! Ta zuchwałość, ten krzyk, to prostactwo i naiwnośc ludzka, że owsik to zbawca polskiej służby zdrowia. Mam nadzieję, że w końcu lemingi zrozumieją...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1530411

I jeszcze trochę by się znalazło...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1530603