Przyszła koza do woza..

Obrazek użytkownika aty
Kraj

Awantura Targowicy przybiera na sile. Robi się naprawdę nieprzyjemnie.. Naturalną koleją rzeczy PiS szuka wsparcia. Pojawiają się w publicznym obiegu takie oto myśli:

]]>http://wpolityce.pl/polityka/319992-wazna-deklaracja-brudzinskiego-jezeli-beda-prowadzili-do-anarchii-wezwiemy-panstwa-do-poparcia]]>

]]>http://wpolityce.pl/polityka/319996-kiedy-polacy-powiedza-dosc-awanturze]]>

Autorzy pytają z przejęciem: Co na to polskie społeczeństwo? Co musi się stać żeby polskie społeczeństwo zareagowało w obronie wywalczonej zmiany?

Nie jestem całym społeczeństwem, odpowiem więc za siebie:

  1. Oczekuję, że uchwalona zostanie ustawa o ochronie życia poczętego.

  2. Oczekuję, że cofnięte zostaną bandyckie stawki VATu nałożone przez PO.

  3. Oczekuję, że podniesiona zostanie kwota wolna, zgodnie (co najmniej) z obietnicą wyborczą.

  4. Oczekuję, że cofnięta, zostanie akcyza na samochody dostawcze nałożona (właśnie co) przez PiS na polskich przedsiębiorców (hańba grabieżcom!).

  5. Oczekuję, że wypowiedziana zostanie „konwencja przemocowa”

  6. Oczekuję, że w trybie natychmiastowym uchylona zostanie ustawa 1066 o działaniu obcych służb na terenie Polski.

 

Mógłbym wymieniać dalej, ale:

..niektóre inne postulaty chwilowo wzięła na sztandar Targowica (np. ograniczanie wolności zgromadzeń, ograniczanie swobód dziennikarzom) ..a PiS jakoś dużo chętniej realizuje postulaty Targowicy niż moje, więc się nie wcinam.

.. na pozostałe mogę poczekać. Wystarczy, że PiS zrealizuje trzy z wymienionych sześciu punktów (w tym natychmiastowy punkt 6) ..a stanę pod Sejmem na barykadzie przeciwko Targowicy, ..albo zrobię cokolwiek, o co PiS poprosi w tym zakresie.

Przykro mi, że w takim momencie nie mogę być ot tak po prostu po ich stronie. Ale bezwarunkowe poparcie rządu przekłada się niestety natychmiast na jego kolaborację ze lewactwem, jak to było w przypadku ustawy antyaborcyjnej, albo na działania hamujące gospodarkę, jak to jest w przypadku akcyzy na samochody dostawcze.

Tak! Oczekuję dobrej zmiany! Ale jest mi naprawdę wszystko jedno kto tej zmiany nie robi...

 

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.2 (15 głosów)

Komentarze

Otóż to...

Pisałem też o tym tu: http://niepoprawni.pl/blog/mpyton/salon-zagrzewa-lewackie-bojowki-do-wojny-domowej

Wiedziałem juz wtedy, że wyprowadzą hołotę na ulicę. Wszystko się potwierdza...

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1528395

Często mam wrażenie, że PiS podchodzi tak, że cokolwiek zrobi niedobrego (nawet nazwijmy to kolokwialnie: "prolewackiego", "proeurokratrycznego", "probanksterskiego") to i tak ma głosy ludzi uważających się za (większych czy mniejszych) patriotów, bo i tak  są lepsi i stawniejsi (tenże PiS) dla patriotów od tzw. "tamtej strony", budzącej co tu duzo gadać, no u mnie  - właściwie odruchy wymiotne. I ma w tym zakresie -co tu dużo gadać - rację, ale kończy się że jakby nadwykorzystuje ten przyznawany bez sprawdzania, na ślepo - kredyt zaufania,

No i potem mamy kwiatki, prócz tego co wspomniał Autor i inne sprawy np.: "PIS po cichu podpisał w UE deklaracje o promocji gender w szkołach", o polityce zagranicznej nawet nie wspomnę.

Miło by było - moim skromnym zdaniem -  gdyby się choć trochę upodmiotowili w stosunkach z nacją/kręgami zydowskimi, no ale wiem, że to nieosiągalne (szczególnie że trudno przeczyć iż się z nimi przenikają - istnieją osoby należące do obu tych podzbiorów:) oraz niesprawdzalne w krótkim okresie czasu, no bo jak - jakąś deklarację ogłoszą?:). Postęp jest  to fakt, oceniam, że  z leżenia całkowitym plackiem  przed "nacją" przez poprzednie rozdanie (kręgów rządowych/okołorządowycyh) przeszliśmy na leżenie plackiem, ale z uniesioną nad posadzką głową, a moze nawet zgielismy nieco łokcie jak przy poczatkach wstawania, choć za to może z większym entuzjazmem te leżenie(w niektórych aspektach). Chyba marzeniem, w zakresie upodmiotowienia i "równości" stron,  może się wydawać pozycja z przyklękiem na jedno kolano:))) - przykro tak żartować, ale to właściwie nie jest żart.

Oczywiście to wszystko nie zmienia skrajnie negatywnej oceny destrukcyjnych działan wraz z chęcią doprowadzenia do rozlewu krwi, aby usprawiedliwić "interwencję unii w obronie demokracji", strony "słusznej"-eŁropejskiej-"fajnej"- kodowo-nowoczesnej-pełowej i last but not least, chyba tak bym to określił - hołotowej.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1528396

Byle nie krwawe zamieszki

 

http://newsweb.pl/2016/12/18/narodowcy-pytaja-mamy-wkroczyc-w-postubecje/

http://wpolityce.pl/polityka/320037-piotr-duda-przygotowujemy-sie-do-wyjscia-na-ulice-i-policzenia-sie-my-ich-czapkami-przykryjemy

Vote up!
5
Vote down!
0
#1528397

Warto mieć odwody. Szkoda by było, gdyby wykrwawili się w obronie PiSu a nie Ojczyzny. Wolałbym oczywiście, gdyby to PiS wyprowadził nas z tej matni (zawsze to kilka lat do przodu), ale póki co.. widoki marne. Niech więc Narodowcy się zbroją i czekają na swoją kolej.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1528487

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A no nic ! Gdzie ty widzisz polskie spoleczeństwo? Część poległa na wojnach, katorgach i obozach. Część wyjechała za chlebem. A ci co zostali chcą aby było tak jak było. Obawiam się ,że PiS nie bardzo wie co ma robić ....albo boi się ...albo pragnie oddać władzę. Tylko wtedy już naprawdę nie będzie na kogo zagłosować. Zostanie Braun...a NP się załamią:-) Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-6

Verita

#1528409

A dlaczego nie mielibyśmy pójść z Braunem? I dlaczego mielibyśmy pokładać nadzieję tylko w głosowaniu? Możliwości jest wiele... Ale miejmy jednak nadzieję, że i PiS da się jeszcze naprostować, bo szkoda kolejnych lat na budowanie wszystkiego od początku..

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1528488

To byłaby jakaś szansa dla Polski. Przed wyborami próbowałyśmy z markową nawrócić NP na kierunek narodowy....ale zadziobały nas kruki,wrony i gawr(i)ony. Już samo pozdrowienie markowej zostało maksymalnie spałowane. Niepoprawni to zabetonowany elektorat lewicowo-centrowy PiSu, nie mający nic wspólnego z narodowcami i patriotyzmem, na czele którego stoi Gawron-dyktator,który tak ustawił regulamin aby maksymalnie ograniczyć wymianę wolnego słowa i wszelkiej, merytorycznej dyskusji. Natomiast chamstwo i wulgaryzmy i "dowcipne"obrazeczki są tu najwyżej oceniane. Pozdrawiam patriotów i narodowców.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1528508

Vote up!
6
Vote down!
0
#1528511

...i prawym żydem był św. Józef, twój patron. Bierz więc z niego przykład a nie z Judasza, póki czas. Wizje piekła przekazywane przez świętych są przerażające.

Vote up!
4
Vote down!
-3

Verita

#1528530

"Wizje piekła przekazywane przez świętych są przerażające."

Nie bój się, może tam aż tak źle nie będziesz miała  :-)))))))

Vote up!
4
Vote down!
0
#1528534

..nie warto tracić czasu i nerwów na pyskówki z nimi. Poza pewną granicą pozostaje już tylko modlitwa.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#1528536

aty to kim pajacu jesteś

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1528539

"z markową" ?... Zastanawiające... Od zawsze myślałem, że "markowa" należy do "zabetonowanego elektoratu lewicowo-centrowego PISu" jak wiele byłych i aktualnych gwiazd portalu... A tu niespodzianka:). Tak, to tylko w "RP" i po okrągłym stole fabrykowano życiorysy. Jak widać, "moda" nie przeminęła :).

Vote up!
0
Vote down!
0
#1528537

odubekizacji i puszczenia z torbami zlodzieji ,zdrajcow i dywersantow z poprzedniego nierzadu.
Rozgrzane sady i sedziowie ubeccy wciaz sa elita sezdiowska.
Za uwalenie tortem ubeckiej sedziny co ochronila bandyte i morderce Polakow Kiszczaka Miernik dostal 10 miesiecy odsiadki i nikt z PISu i Dudek nie kiwnal palcem aby go wyciagnac.
Tak ze jak Polacy maja pomoc Rzadowi kiedy nieodsabaczone sady za najmniejszy gest wobec PObolszewi i KODorastow beda skazywac na lata wiezienia.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1528415

Za pierwszej komuny ludzie siedzieli, to i my byśmy dali radę.. :)  ..w słusznej sprawie oczywiście! Bo nadstawiać d. za to, że PiS zrobi dobrze lewackim feministkom, albo za to, że dołoży nam kolejną akcyzę blokując rozwój kraju na następne długie lata, albo za to, że żony Glińskiego i Ujazdowskiego będą wespół z żoną Rzeplińskiego "prowadziły fundacje" za państwowe (nasze znaczy) pieniądze..

..to głupio jakoś :)

A już zupełnie odchodzi ochota gdy widzę, że PiS sam nie przejmuje się swoją dolą. Przecież za chwilę będzie miał na karku nie ciamajdy z KODu, ale uzbrojone niemieckie specsłużby.. bo zamiast zająć się ustawą 1066 woli przepychać się z dziennikarzami w Sejmie.. Już chyba lepiej zachować siły i zdrowie na Korwina, Ruch Narodowy, albo niechby i Kukiza.. ..kogoś, kto rozumie o co toczy się gra.

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1528485