LIST OTWARTY DO MARTINA SCHULZA

Obrazek użytkownika Aleszumm
Świat

mgr Jerzy Korzeń

przewodniczący Towarzystwa Pamięci Narodowej

im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego

 

Aleksander Szumański

Korespondent światowej prasy polonijnej                           Kraków, 15. 12. 2015 r.

 

                                                          Szanowny Pan

                                           

                                                           Martin Schulz

                                                           Przewodniczący Parlamentu Europejskiego

 

                              LIST OTWARTY

 

Szanowny Panie,

 

ostatnie wydarzenia w Polsce związane ze zmianą rządu Rzeczypospolitej Polskiej i podjęte parlamentarne decyzje nazwał Pan ze znaną od lat Narodowi Polskiemu niemiecką butą "zamachem stanu". Podobnie do Pana zachowywał się w latach 30. ub. wieku  Adolf Hitler w "Mein Kamfp", gdzie zawarł podstawy swoich teorii antysemickich i narodowo-socjalistycznych. Stała się ona czołowym dziełem ideologii i propagandy nazistowskiej  III Rzeszy. Powołując się na eugeniczne tezy rasistowskie, dowodził, że „rasą panów” są Aryjczycy, a wśród nich szczególna pozycja należy się Niemcom. Słowianie natomiast byli traktowani jako najniższa z warstw aryjskich, dobra wyłącznie do prac niewolniczych. Według Adolfa Hitlera najniższą rasą są Żydzi, których po przejęciu władzy w Europie za wszelką cenę pragnął zlikwidować.

Pana zachowanie jako przewodniczącego Parlamentu Europejskiego w stosunku do Polski, Polaków i polskości stanowi analogię do "dzieła" Hitlera pisanego w więzieniu, gdzie Pan powinien się znaleźć po przeprowadzeniu ataku zamachu stanu na suwerenną Rzeczpospolitą Polskę.

Gdy Pan się urodził w 1955 roku, współautor niniejszego listu, 84 letni świadek historii, przeżył już dwie okupacje, jedną okrutniejszą od drugiej. To Pana rodak Adolf Hitler napadł na Polskę pamiętnego 1 września 1939 roku i zniszczył ją zupełnie. Czy Pan przeprosił za ów napad jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego?

Czym Pan może się więc legitymować poza oczernianiem naszej Ojczyzny, przez niestety pańską wrodzoną wypitą z mlekiem matki wrogość do Polski, Polaków i polskości.

Ponadto jest Pan całkowitym ignorantem współczesnej wiedzy o Polsce, Polakach i polskości. Pana przewodnikiem politycznym w Unii Europejskiej, jest związany z uprzednim wielo aferowym układem społeczno-politycznym w Polsce  Donald Tusk, były premier polskiego rządu z ramienia partii rządzącej, Platformy Obywatelskiej, dla którego:

"Piękniejsza od Polski, jest ucieczka od Polski tej  ziemi, konkretnej, przegranej, brudnej i biednej".

Dzisiaj 15. 12. 2015 roku  przed kamerami oświadczył Pan, iż nie zamierza przepraszać Polaków.

A więc za co nie zamierza Pan przepraszać Polaków?

- Za to, iż ubliżył Pan w sposób bezczelny, arogancki, ordynarny i chamski właśnie nam Polakom i naszej Ojczyźnie!

- Czy też za to, iż pańscy poprzednicy wymordowali przeszło 6 milionów obywateli polskich w czasie II wojny światowej!

- Czy też za to, iż pod maską niemieckich zbrodniarzy, kryją się dzisiaj jacyś zamaskowani publicznie  n a z i ś c i!

- Czy też za to, iż zbrodniarze niemieccy zniszczyli doszczętnie stolicę Polski Warszawę!

- Czy też za to, iż m.in. media niemieckie nazywają niemieckie obozy zagłady utworzone na terenie okupowanej Polski, "polskimi obozami koncentracyjnymi"!

- Czy też za zbrodnie niemieckich najeźdźców w Oświęcimiu symbolu martyrologii narodu polskiego!

Czy też za utworzenie w okupowanej Polsce gett żydowskich, w których zostało wymordowanych przeszło 3 miliony polskich Żydów!

- Czy też za sposoby uśmiercania Polaków i Żydów, obywateli polskich, gazem - cyklonem B, komorami gazowymi i krematoriami.

- Czy też za bestialskie mordy dokonane przez niemieckich okupantów na polskich dzieciach m.in. w obozie koncentracyjnym w łódzkim getcie (Obóz dla dzieci polskich w Litzmannstadt Ghetto ul. Przemysłowa (Gewerbestrasse).

Polskie, nie żydowskie dzieci zostały w tym obozie okrutnie wymordowane i zagłodzone m.in. w bunkrach dla dzieci bezwiednie oddających mocz!

 

- Czy też za Modlitwę do niemieckiego Boga:

 

„Z modlitwy do niemieckiego Boga”:

 

…[…]Spraw Boże, żeby lud polski gromadami zamieniał się w popiół. Użycz nam nieznanej rozkoszy mordowania dorosłych, jak też i dzieci… Będziemy wołać umierając: zmień o Panie, Polskę w pustynię…[…]…

 

Tekst ukazał się na krótko przed 1 września 1939 roku nakładem „Veretinung zum Schutze Oberschlesiens”( Niemiecki Komisariat Plebiscytowy (niem. Plebiszitkomissariat für Deutschland).

 

Autorem tekstu jest Hans Lukaschek (ur. 22 maja 1885 r. we Wrocławiu, zm. 26 stycznia 1960 r. we Fryburgu Bryzgowijskim) – niemiecki urzędnik państwowy, działacz polityczny, doktor nauk prawnych, hitlerowiec, niemiecki polakożerca, minister do spraw wypędzonych w pierwszym rządzie Konrada Adenauera.

 

W pierwszym rzędzie powinien Pan jako przewodniczący Parlamentu Europejskiego przeprosić Polaków za pakt Ribbentrop - Mołotow, szczególnie za jego tajną część, który zgotował nam Polakom taką gehennę II wojny światowej, za współczesne "polskie obozy koncentracyjne", za napad III Rzeszy Niemieckiej na Polskę 1 września 1939 roku, za bandycki napad na Westerplatte i Pocztę Gdańską.

Jeżeli przyjmiemy przeprosiny, to zastanowimy się, czy przekazać Panu całą prawdę o Trybunale Konstytucyjnym z jego prezesem Andrzejem Rzeplińskim, członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.

W imieniu Polski, Polaków i polskości, jako obywatel Rzeczypospolitej Polskiej  żądam od Pana przeprosin.

Aleksander Szumański - jestem uhonorowany Medalem Komisji Edukacji Narodowej i medalem "W Hołdzie Komendantowi",  rocznik 1931, świadek historii, skazany na śmierć przez niemieckich okupantów, więzień okresu okupacji niemieckiej, męczennik,  urodzony we Lwowie, który utracił całą rodzinę z Ojcem doc. medycyny Maurycym Marianem Szumańskim, asystentem prof. Adama Sołowija na lwowskim Uniwersytecie im. Jana Kazimierza z rąk niemiecko - ukraińskiego batalionu "Nachtigall"

 

 

                                           mgr Jerzy Korzeń przewodniczący Towarzystwa Pamięci

                                  Narodowej im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego

 

 

                                    Aleksander Szumański korespondent światowej prasy polonijnej

                                  

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Który naśladuje Hitlera i próbuje straszyć Polaków, można olać ciepła uryną, pani premier dała ostrą reprymendę małemu Hitlerkowi wraz z ministrem spraw zagranicznych Waszczykowskim.

I to jest Polski rząd, a nie jak za POlszewi odbieranie POleceń z Berlina i wciąż na kolana liżąc dupsko Niemieckiej pani.

Vote up!
15
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502120

                        

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502143

Dziekuje!!!!!

Vote up!
9
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1502121

i podpisuję sie pod nim.

Może warto byłoby umieścić go na stronie z petycjami i zebrać parę tysiecy podpisów, a potem wysłać go razem z podpisami do Parlamentu Europejskiego.

Vote up!
14
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1502153

Swietny pomysl! Na pewno zebralo by sie pare tysiecy podpisow!

Vote up!
6
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1502184

Dziękuję że wygarnął pan temu chamowi z grubej rury,

Vote up!
13
Vote down!
0

zza winkla

#1502128

Vote up!
12
Vote down!
0
#1502144

Serdecznie dziękuję za ten list

Jest bardzo emocjonalny i prawdziwy. Tak trzeba reagować na niemiecką współczesną butę. UE to twór, w którym Niemcy obecne realizują bez wojny militarnej swoje cele, od zawsze takie same, czyli kolonizację Europy a naszej jej części w szczególnosci. Polska od zawsze im przeszkadzała i zawsze jej nienawidzili. To im zostało do dzisiaj a M. Schulz jest przykładem tej niemieckiej nienawiści do Polski. Jest na tyle prymitywny intelektualnie, że nie umie jej ukryc jak wielu dzisiejszych Niemców, szczególnie w sferach niemieckiej partii socjalistycznej, której od zawsze działał ten nienawistnik. 

Na szczęście Pani Premier Beata Szydło, jak i polskie MSZ oraz eurloparlamentarzyści PiS-u wyrazili ostro swoje zdanie. To ważne, że mamy wreszcie polski rząd dbający o polskie interesy i dbajacy o dobre imie naszej Ojczyzny. I ważne są takie głosy jak ten list, w którym można mniej dyplomatyczne upominać się o godność i poszanowanie Polski i Polaków. 

Poprzednie rządy PO-PSL (ale tak naprawdę PO) to były rządy wasalne wobec UE a ściślej wobec Niemiec. D. Tusk, który wychowywał sie po niemiecku w Gdańsku i nienawidzi polskości podobnie jak M. Schulz przez lata udawał, że rządzi a tak naprawdę podporządkował Polskę zniemczonej UE, Polska za jego czasów realizowała politykę, którą nakreslał mu Berlin. Za to A. Merkel wywindowała go na wysokie niemieckie (unijne) stanowisko i będzie dalej wykonywał polecenia Niemiec.

Szaleństwo polityki niemieckiej idealnie widać na tle zaproszenia do Niemiec setek tysięcy islamistów. Sami Niemcy sie buntują a A. Merkel i M. Schulz starają pozbyć się problemu islamskiego nakazując innym krajom przyjmowanie islamistów. M. Schulz posunął się nawet do groźby, że jeżeli poszczególne kraje nie zgodzą się na przyjęcie tych islamistów to zmusi sie ich siłą. Doprawdy... niedaleko temu lewakowi do jego rodaka też lewaka A. Hitlera i słysznie S. Berluskoni niemal porównał go i jego mentalnoiść do nazistowskiego kapo wieziennego. 

Wiele narodów europejskich juz dzis zdaje sobie sprawę, że UE to w rzeczywistości IV Rzesza Niemiecka i przestaje im sie to podobać. Buntuja się kraje Grupy Wyszehradzkiej, Wielka Brytania, Irlandia i wiele innych. Proces ten bedzie narastać. Stąd ta histeria m.in. M. Schulza i niemieckich mediów. Polska przestała być lennikiem Niemiec a to zaprzepaszczenie idei budowy IV Rzeszy, współczesnej Mittleuropy.

Jeszcze raz dziekuję za list i pozowlę go sobie polecić na róznych forach.

Pozostaje z szacunkiem

Vote up!
13
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1502132

                   

Vote up!
13
Vote down!
0
#1502139

Dziękuję Panu za ten list, który obnaża całą prawdę o tym Shultzu. Bandyta i tyle. Szkoda więcej słów na tego gnoja.

Vote up!
12
Vote down!
0

Tomek N.

#1502146

Nazywanie tego gudłaja niemcem jest obrazą dla tych wszystkich potomków Hitlera jego zydowska morda nie pozostawia zadnych złudzeń czyżby się pan obawiał napisać do gudłaja ze nim jest?pana obawy udzielają się wszystkim i dlatego zydostwo jest coraz bardziej beszczelne i chamskie jezeli oni będą widzieli że czujemy strach przed wzięciem tego zydowskiego gówna na łopate i wrzucić do szamba tam gdzie jego miejsce bedą na nas jechać jak na osłach a my bedziemy jak te osły to wozili,więc nie bujmy się bądzmy odważni tak jak nasi przodkowie nie obawiajmy się konsekwencij oni mordują kradną i nie boją sie nikogo nie musimy ich mordować ale nie pozwalajmy sobie aby te gudłaje nas obrażali jak ruwnieżWybrany przez nas rząd!!!

Vote up!
14
Vote down!
0

adolfnr2

#1502154

on dokladnie spelnia mu powierzona role na tym stanowisku.
To nie przypadek ze te bydle jest przewodniczacym Parlamentu Europejskiego.
NWO wlasnie go tam wcisnelo zeby realizowal wraz z innymi kundlami jak Tusk i jego PObolszewicka antypolska partia dzielo eksterminacji Polakow i zaglade calej Polski.
Temu planowi zaglady przeciwstawili sie Polacy i wybrali w sposob demokratyczny propolski rzad, aby doknal nie tylko zmian,ale w zasadzie restytucji Polski.
I wlasnie dlatego ze ich plany zostaly pokrzyzowane jest taki rwetest AJ WAJ w calej zydowskiej mendialnej spolecznosci ktorzy sa propagandowym ramieniem tej masonskozydowskiej organizacji jakiej jest NWO.
Przegrana PObolszewi oplacanej i sterowanej z zagranicy Polski to maly pikus, problem jest duzo wiekszy i dopiero teraz zaczynaja sobie uswiadamiac jakie konsekwencje czekaja ta cala swiatowa i polska bande zywiaca sie na zlodziejstwie i krwi Polakow.

Polacy powinni sobie teraz uswiadomic ze walka o Polske dopiero sie zaczela ze demokratyczne wybranie Prezydenta I PISu to dopiero poczatek na odzyskanie Polski.
Teraz narod jak najbardziej powinien byc aktywny V kolumna wciaz sie rozrasta i podjudzana przez stary uklad i oplacana cholota powoduje anarchie w Polsce,do tego doloczyli jacys z katedry prawa z UW wyrazajac swoja negatywna opinie na tema niby bezprawia jakie PIS dokonuje.Jakim prawem ci z UW sie mieszaja do polityki - prawem Bermana.
Kazdy antyPISowski,a zarazem antypolski wiec powinien byc natychmiast skonfrontowany z propolskim kontr wiecem i to w duzo wiekszej ilosci Polakow, tak zeby tamci mieli pelne gajory, bo tu nie ma na co czekac,czas jest walczyc.
Mysle ze powinni Polacy autokarami pojechac pod Parlament Europejski i tam rzadac natychmaistowej dymisji tego gudlaja.
Nie ludzmy sie zaden gudlaj jeszce w zyciu nie przeprosil goja,ale stracic stanowisko to ta swinia musi.

Panie Szumanski tekst doskonaly tylko po kiego grzyba pan ta swolocz tytulujesz SZANOWNYM - takie tytulowanie uraga Polakom.

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1502162

Dziękuję za komentarze, bardzo pomocne przy rozpowszechnianiu listu otwartego.

Podziękowanie dla "Wilka na kacapy", przy równoczesnym wyjaśnieniu,iż terminu "szanowny" wymaga etykieta listu otwartego.

                                                                              Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie

                                                                                                Damy radę.

Vote up!
9
Vote down!
0

lwowianka

#1502168

Jeszcze chwila i Brunon Kwiecień wyjdzie z aresztu i zajmie się platformą oraz Schultzem:-))))))

Vote up!
7
Vote down!
0
#1502165

A co na to .........Petru

                 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1502172

Pani Premier Szydło, za grzecznie postąpila wobec butnego niemieckiego chama.Niemcy , to naród , któremu obce są uczucia  człowieczeństwa,bowiem w rodzinach u nich takowych nie ma.Czy to genetyczne ,czy nabyte????.Z Niemcami trzeba rozmawiać twardo i zdecydowanie, bowiem każde wahanie przeciwnika wykorzystują na swoją stronę.(takich mamy sąsiadów i z lewa oraz prawej strony naszej granicy).Tak stosunek Hitlera, jak obecnych władcow JEWRORZESZY   wobec nas Polaków wynika z bojaźni przed naszym Narodem.Faktem jest ,że nigdy nie umieliśmy sobą rządzić, daltego zależy teraz tym niemiaszkom nadal na utrzymaniu DeutschlandFranchising fuer Polen.Taki status zapewniala PO-PSL, szczególnie Donald TUSK. 

Vote up!
8
Vote down!
0

rach

#1502176

....nie gniewaj się na małą krytykę - ale te szanowny panie - na wstępie za bardzo gryzie:)

Szanowny on nigdy nie będzie i nie był a jedynie koło szanownego może kiedyś i stał.......

ale ok rozumiem dyplomacji język - tylko że takim łajzom to jedynie rozmowa z naszymi kibicami by pomogła no powiedzmy względnie pomogła bo to chyba typ - pluj na świnię to powie że ciepły deszcz pada........

Vote up!
7
Vote down!
0

ardawl

#1502191

A moze by tak z angielska

 
Dear idiot
Vote up!
1
Vote down!
0
#1502276

pana S. potraktowałeś elegancko. Formuła listu otwartego tego nie przewiduje, więc może w innej formie zadać panu S. pytania o przodków? Przodków ładnie opisanych przez Pink Panthera w jego tekscie "Chłopcy z ferajny czyli wojna z Polską. Juncker, Faymann, Schulz i Renzi", na stronie 3. Tekst PP (aka bobry7) polecam swoją drogą.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502206

http://wpolityce.pl/polityka/275131-kolejny-eurokrata-grozi-polsce-szef-msz-luksemburga-ue-nie-tylko-ma-prawo-ale-wrecz-obowiazek-ingerowania-ws-polski?strona=1 

 

Panie Aleksandrze - doskonały list!

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1502274