Putin i Kaczyński dwa bratanki

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

UWAGA : Premierowi specjaliści od propagandy wrócili z Dolomitów.
Jeszcze wczoraj pisałem za pewnym żurnalistą że nagła wolta Putinka to : "Podobno jak pisze pewien żurnalista ... prezent Putina dla Kaczyńskiego" i trafiłem jak szóstkę w totka.
Od rana wszyscy zachłystują się informacją o "wojnie polsko-polskiej" i o prezencie Putina dla PiS. Kolejne wyrażenie pałka zostało stworzone.
Znaczy jeśli chcesz wyjaśnić katastrofę smoleńską i kopiesz tuskoidów po jajkach to jesteś człowiekiem Putina.
Bo to nieważne że nasz beznadziejny Premier z beznadziejnym rządem zawalają z rozmysłem lub nie każdą sprawę. Ważne że jeśli chcesz im to wypomnieć to jesteś wrogiem... Polski. Nasz Donald XIV - Król Słońce - Peru i Dolomitów. POLSKA TO ON.

"On - właśnie on, wyśpiewane z pietyzmem,
On - druga Polska i polska sprawa.
On - znaczy naród, jego- ojczyznę,
On - to Police ,Łańsk i Warszawa."
Wódz a za wodzem wierni.

Wszystko jest proste w propagandzie. Szczególnie dla propagandystów. Zastanawiacie się PO CO wczoraj zaproszono Kaczyńskiego do TVN24 ? Na logikę lepiej było zaprosić kogoś z bandy Dona. A nie. Jarosława zaproszono aby móc zaatakować. Nie, nie w programie. Dziś od rana przeróżne Nałęcze i całą resztą tej krwawej bandy upa-dupa nicuje i zmienia każde wypowiedziane wczoraj słowo Kaczyńskiego. Troszkę im się PLAN posypał bo i Rymanowski to nie chamska Olejnik a i Kaczyński wczoraj był nieźle przygotowany i poza jedną wpadką (Tusk podobny do mnie) zaprezentował się nieźle. Kapitalny był wręcz ruch wskazujący na "specjalistów lotniczych" PO i TVN (a w szczególności HYPKE)jako osoby niewiarygodne pozostające w kręgu zainteresowania służb specjalnych. Czyżby kontrwywiadu ?

Ogólnie ciekawe.
Podziwiałem wczoraj Tuska walczące o coś czego nie ma "dobre imię", po czym dotarło do mnie że gość tak faktycznie walczy o życie. Naprawdę o życie. On nie może iść siedzieć. Pamięta sprawę Pazika.
Myślę że te same osoby które wykańczały Olewnika dziś dużo mogą w służbach i nie tylko.

A dziś będzie tonowanie emocji. Już widać to w wypowiedziach "ekspertów" rosyjskich w szczególności ale i naszych też :)

A tu coś o naszych żurnalistach :

Brak głosów

Komentarze

Się uśmiałem, dobry humor od rana :)

Bo rano był Nałęcz i klarował w radiu że ruscy widzieli że Donald jest w Dolomitach i celowo ogłosili raport MAK w tym momencie bo wiedzieli że PiS to podchwyci i będzie atakować będącego w Dolomitach Donalda.
PiS to sługusy Moskwy - tako rzecze "polityczna prostytutka" Nałęcz.
Remek.

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#126935

Najpierw twierdził że Rosjanie ogłosili raport bo Tusku się dolomitował a chwilę później że nie o to im chodziło żeby zaskoczyć Tuska.
I pozostaje pytanie : Czy Bronek się nie pokazuje bo czeka na potknięcia Tuska czy też zakazali mu się pokazywać żeby czegoś nie przywalił ("jak łysy grzywką o parapet")i nie przykrył tukowizmów które tenże Tusk nam sprzedaje.
Sapere Aude

Vote up!
0
Vote down!
0

Sapere Aude

#126939

To refleksja Schetyny na brak symultanicznej odpowiedzi Polski na raport MAK .
TO JA SIE PYTAM PO JAKA CHOLERE ONI GRAJA W PILKE NOZNA !!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Maciej61

#126940

Bo dziś jakiś młodzian z PO o nazwisku Dubois twierdził że powinniśmy zdjąć czapki z głów przed premierem za to że zechciał przerwać urlop (do którego miał prawo) i wrócić do Polski pozostawiając w Dolomitach swą nieutuloną w żalu rodzinkę.
Przerwać ?!!! Urwać nać ! Jakie oni kocoboły wygadują a dziennikarz w studiu a jakże POLSZMAT tylko ze zrozumieniem kiwał głową i ślinił się z uciechy.
Sapere Aude

Vote up!
0
Vote down!
0

Sapere Aude

#126942