"Nieznani sprawcy" Platformy Obywatelskiej ?

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Lata 80-e :
Milicjant warczy do młodych ludzi idących wieczorem ulicą :
- Studenci ?
- Nie, chuligani !
- A to przepraszam

Dowcip jak nic pasujący do dzisiejszej PO-lski. Gdy na Krakowskim Przedmieściu chuliganeria i bandytka w objęciach celebrytówek (Mucha), kopała ludzi i sikała na Krzyż, nasza jurna Mili... znaczy Policja odwracała głowy lub chroniła to bandyckie plemię które natychmiast po "akcji" leciało do knajpy "Zakąski i Przekąski" aby się nachlać - po 4 złosisze za piwko i kieliszek gorzałki. Knajpka prowadzona przez rodzinkę Gesslerów (tą samą która w osobie mało atrakcyjnej antygwiazdy kulinarnej szczerzy do nas kły w TVNnie) dziś ta "mordownia" jest ochraniana w majestacie prawa przez Strażników Miejskich Hanny GieWu. Ciekawe dlaczego knajpa znana z tego że dała przytulisko w czas walki o Krzyż najgorszym szumowinom warszawskim dziś jest tak ochoczo chroniona za nasze pieniądze, prawda ?

"Platforma to partia czystych rąk" . Jak wiemy nie było afery hazardowej, Graś ma prawo cieciować czemu chce a samoloty z prezedentami spadają na całym cywilizowanym świecie (Uganda, Górna Wolta, Sudan, Chad, Nigeria) no ale wyszła jedna afera. Zaraz afera ! - ot błąd.
Oto młody człowiek (ale w lato na pewno chodzący w moherze)napisał maila, sprokurował CV i poszedł na spotkanie. Wot i dzięki mailowemu "poparciu" naszego Bronka i Donka dostał program w TVP za 30 tysiaków. A później to "pisowski poputczik" (pozdrowienia dla Stefana N. - jak tam przebiega leczenie) opisał. Nie dało się ukryć 300 tys. nakładu RZEPY i nie tylko, no to PO w ramach swej kultury innej niż wszystkie na początek zwaliło winę na zmarłego aparatczyka a jak się nie dało to....
http://www.tvn24.pl/-1,1697167,0,1,podszyl-sie-pod-ministra-zostal-pobity,wiadomosc.html
- jak zauważyło chłodno TVN24 : podszył się pod ministra to dostał wp..l . Piękne prawda. Pan Marek Rosiak z Łodzi też pewnie został zabity przez byłego członka PO bo mu się to należało. Wszak należał do PiS !
Tyle że pobity przez "nieznanych sprawców" Paweł Miter nie chce się ni cholery przyznać że to PiS go wysłało (z Panią Cugier-Kotką się udało to może i tu by wyszło myśleli Ci co nie powinni za bardzo myśleć bo im to szkodzi) i dalej brnie w tą "aferę".
Młody człowiek to nie wie że NIEZNANI SPRAWCY najpierw biją (choć czasami przesadzą jak z Przemykiem) a później dopiero odkręcają śruby na kołach albo "uczą pływać" delikwenta.
W gruncie rzeczy z mojej strony DUŻY szacunek dla Pana Pawła i niech się strzeże NIEZNANYCH SPRAWCÓW. Sprawdza koła i patrzy pod nogi żeby nie wpaść w jakąś studzienkę jak pewien ksiądz.. i jak ma kominek niech go zdemontuje żeby nie rozbić sobie o niego głowy jak rzecznik ursuskiej solidarności.

A strach jest coraz większy. Im bardziej PO ubywa punktów procentowych tym bardziej przybywa agresji wewnątrz i zewnątrz. PO boi się oddania władzy i zrobi wszystko by tej władzy nie oddać. Powtórzę: WSZYSTKO.
Cuda przy urnie to będzie przy tym pikuś. Już tylko ostatni grzmot.

W Warszawce Hanna GieWu nie chce zezwolić na ŻADNĄ formę uczczenia 10 kwietnia.
Pewna Pani z byka (nomen omen LIGIA) ogłosiła że demonstracje w tym dniu powinny być zakazane. Wot demokracja i wolność : LIGIA WOLNOŚCI.
Najlepiej załatwiła nasza Heneczka sprawę koncertu na Placu Teatralnym . Jak się urzędnik zgodził na koncert firmowany przez Gazetę Polską to się zwolniło urzędnika i nowy już się nie zgodził. Dlaczego ? A no bo Pan Bronek też organizuje tam imprezę. Co prawda koncert był na kilka TYSIĘCY osób a Bronkowanie jest na 60 osób ale Hania lubi Bronisława. Nawet jeśli Bronek tej imprezy nie zorganizuje to przecież chciał chłopina.

I tu przypomina mi się dowcip :
Impreza u Hanki . Donio, Bronio i cała reszta ekipy. Hanka robi atmosferę zapalając świeczki i wtykając je w lichtarze nagle zostaje z jedną zapaloną świeczką w ręku i brakiem miejsca w lichtarzach.
Hania - Oj gdzie ja ją sobie włożę
Podrywa się Drogi Bronek i z uśmiechem zaczyna mówić :
- W...
na to Donek wrzeszczy nerwowo :
- BŁONEK, ZAMKNIJ SIĘ!!!!

Zawsze powtarzam i powtarzać będę :
PO kultura inna niż wszystkie

A to podsumowanie wczorajszej hmmm "debaty" :
Premier kontra Kazikowe "prostytutki".

Brak głosów

Komentarze

"Platforma to partia czystych rąk". Prawda. Noszą rękawiczki, A jak nie noszą to i tak są niewinni. Partia koszerna.

Vote up!
0
Vote down!
0
#148310