Świnia na stole

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

Od przedwczoraj festiwal horroru.
Jeden dziadek ględzi coś o nekrofilii (co w jego przypadku jest może i zrozumiałe), drugi zabójca pomników pluje bez ładu i składu (a to na kamerę a to na mikrofon) zaś trzeci artysta PRL i pieszczoch komunistów czepia się spódnicy posłanki PiS bo podobnież jest dla tego człeczyny za czarna. No cóż są to jakby nie było paciorki jednego różańca które to paciorki przewija jakiś doktor PieR-doła z kancelarii premiera w ramach "kulturalnej" walki wyborczej o zwycięstwo Drogiego Bronisława.
Chyba już widać jak ma przebiegać kampania. Jak? Jak zawsze.
Donald to znaczy teraz Bronisław ma grać Prezydenta i być ponad to a przeróżne podskakiwacze pod kulturę mają prowadzić kampanię zwaną pospolicie "obrzucaniem gównem".

Palikot Walczy
Na razie cicho siedzi Palikot tzn pisze w temacie kultura a to Mickiewicz a to Surianie ale nie martwcie się wyznawcy Palikota i on się objawi. Jeśli Bronisławowi będzie tak opadać jak opada to do podtrzymywania wyślą i Palikota. Pewnikiem stanie się to w I połowie czerwca , jak już wzniesie się kurz bitewny i będzie można zarzucać PiSowi że stosuje "chwyty poniżej pasa" - nieocenieni dziennikarze dworscy Tuska. Na razie Pierwszy Cham Tuska wyjechał i ze 2 tygodnie go nie będzie.

Dorżnąć sforę.
Sfora medialna przebiera nóżkami i rączkami. Dziennikarze platformy nie mogą doczekać się dorwania w swe wredne łapki wypowiedzi Kaczyńskiego a tu nic.
Na razie przenicowano krótkie przemówienie z momentu ogłoszenia o zebraniu podpisów. I nic! Nic nie dało się obśmiać.

Kampania.
Przyznam że jak do tej chwili kampania PiS prowadzona jest prawie bez zarzutu ( jedyna wtopa to sprawa Marty Kaczyńskiej). W porównaniu do poprzedniej kampanii po prostu majstersztyk. Patrząc na późniejsze transfery z PiS członków sztabu wyborczego zastanawiam się czy ktoś tam nie grał wtedy na dwie strony...?
Przydałaby się koordynacja działań z działaniami w internecie. Jeśli 100-200 tyś od Nas rozpocznie wpisy pod kampanię PiS na Onecie czy WP to naprawdę będzie to widać. Oczywiście Nas obowiązuje inna kultura niż PO więc i nośność jest mniejsza jednak ludzie w swej masie wolą na dłuższą metę kulturę - prawdziwą.

Ciekawostka
Wczoraj Szanowna Małżonka wskazała mi wywiad Drogiego Bronisława z 29-04-2009 r.(tak tak 2009 r.) polecam szczególnie od 1:43 do 1:50 (mniej więcej). Wiem że mówił w kontekście ambasadorów ale dziś inaczej brzmi... prawda :

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie mam już żadnych wątpliwości. Ten cieć blokowy maczał w tym swe tłuste paluchy. Powinien się spotkać z plutonem egzekucyjnym.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58351

Na poczatku tego wywiadu ta lajza mowi ze nie pretenduje do miana Nostradamusa a potem te slowa o locie Prezydenta...

I jeszcze takie cos, ktore posrednio badz bezposrednio ma krew na rekach ma czelnosc kandydowac. Tragedia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#58421

bo mi wstyd za tego pana,wszak mieni się polakiem,

pozdr dla żony i podziękowania

za "wskazanie"

dobrze zresztą Radek to posumowal.........

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#58538