Psów salonowych ujadanie

Obrazek użytkownika zimny
Idee

Strategia podchodów pod Prezydenta elekta, dziennikarzy prowadzonych na pasku dogorywającej już mafii, przybrała po "klęsce majowej" bardziej wyrafiowaną formę. Klakierzy mainstrimowych mediów, zaczynają układać własny scenariusz rządów prezydenckich. Próbują uparcie przedstawić Andrzeja Dudę jako przywódcę "sekty smoleńskiej", który pierwsze co zrobi, to postawi pomnik zamordowanym w Smoleńsku. Tak to przebiegle sugerował  R. Mazurek w tzw. "Rzeczypospolitej" samemu prezydentowi, zadając podchwytliwe pytania, z góry narzucające jaka ma być odpowiedź.... "pierwszą decyzją będzie postawienie pomnika smoleńskiego?"... Gdyby nie ten znak zapytania na końcu... Ani to po polsku, ani to pytanie. Wredna i jakże cyniczna sugestia. Duda jednak ze stoickim spokojem, jak na męża stanu przystało, rzeczowo i sugestywnie podkreslił wagę i swoje przeżycie tej tragedii, jaką był zamach. Kończąc skwitował, że "teraz ma być prezydentem a nie kustoszem nieistniejacego muzeum". Jednoznacznie przy tym okerślił  lokalizację pomnika przy Krakowskim Przedmieściu oraz to, że pomnik ma wreszcie stanąć. Nie spodobało się to, czemu się nie dziwię, ojcu redaktorowi. Idąc w ślady Mazurka, w tytule swojej "nie" koszernej już gadzinówki, sprytnie wstawił wyrazisty tytuł "Usunąć Poniatowskiego"  i pod tym czcze dywagacje nie na temat. Ale poszło w świat i o to chodziło. Oliwy do ognia zaczynają dolewać inni z "grona". którzy ani mają do tego prawo ani kompetencje. Bo ani Piotr Brabander, Konserwator Warszafki, ani ministra "kultury", M. Omilanowska, nie będą zmieniać decyzji społeczeństwa, które już dawno wybrało gdzie Pomnik ma stanąć. Wybrało modlitwą i czcią jaką obdarzało nasze polegle elity. Na szczęście już wkrótce, na co mam nadzieję, czystka medialna i urzędowa, usunie w niepamięć te niecne kreatury, które w swoich ostatnich podrygach obrzucają błotem Polaków w  ("swoich" jeszcze, na razie), polskojęzycznych mediach. Ale cóż, psy mainstrimowe szczekają, a karawana idzie dalej.
A dla nas mimo wszystko, piewszą rzeczą jaką powinien zrobić prezydent, to wlaśnie postawić ten pomnik na Krakowskim Przedmieściu, przed Pałacem Prezydenckim. Powinna jednak znaleść się na nim pusta li tylko tablica. Tablica czekająca na czas, kiedy wykujemy na niej, na wieki, "To nie był zamach, to była egzekucja".
Tablica, która cały czas będzie przypominać sprawcom, że kiedyś, a mam nadzieję, że już wkrótce, za zbrodnię  odpowiedzą przed Trybunałem Stanu i zostaną z całą surowością ukarani, jak na zdrajców i renegatów przystało.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

czego chcą zrobić aferę by przypisać ją komu innemu, szczególnie  opozycji.

Taką właśnie aferę chcą "przypiąć" Andrzejowi Dudzie, a przecież  sprawa pomnika smoleńskiego to jest właśnie ich  - platfonsów - afera, tak jak ich aferą jest w ogóle cała sprawa smoleńska bo śledztwo smoleńskie, które prowadzą ci różni pożal się Boże "śledczy"  platfonsiery - z NPW, z OPW itd. to jest afera afer, każde ich zaniechanie - potraktowanie per noga nowych poszlak, informacji, to jest afera. Aferą jest zbliżające się awansowanie przez Komorowskiego  Artymiaka i Szeląga na generałów. Za co ? Za nieprowadzenie i za mataczenie śledztwa.

Aferą afer jest również przygotowanie lotu do Katynia przez "ekspertów" Tuska. Badała to NIK, wydała opinię negatywną stwierdzając wiele naruszeń ale jakiś bałwan stwierdził "małą szkodliwość czynu", a inny bałwan stwierdził, że naruszenia nie miały żadnego bezpośredniego wpływu  na proces doprowadzający do katastrofy. I mamy już 4 afery w aferze - pierwsza to olanie opinii NIK, drugie dwie to działania obu wspomnianych bałwanów i czwarta - ktoś to wszystko zlecił do wykonania.

 

Od tego ma platfonsiera swoich cyngli - bo wicie, rozumicie, mamy właśnie taki gorący kartofel i wy macie coś z nim zrobić. No to robili - nie robił na nich wrażenia Bronisław "pobożny" ale że Duda jest pobożny to przez tydzień wyła do Księżyca Olejnica i reszta ratlerków.

Itd., itp.

Zrobi Duda coś z pomnikiem - cyngle orzekną, że źle. Nic nie zrobi - też będą wyć. Za to im platfonsy płacą.

Niech wyją, a my będziemy wyśmiewać tę ich nadgorliwą prostytucję.

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1485887

https://www.facebook.com/TymczasemWAzji/photos/a.401621063272975.1073741829.383075208460894/644031722365240/?type=1

Vote up!
4
Vote down!
0

zimny drań
 

#1485892

Ten pomnik stanie, myśle, ze niedługo. Czy to otrzeźwi lemingi? Wątpię...łżennikarze wykopali przepaść między rodakami na dzieisątki lat. Celowo, na polecenie, kłamliwie...ich tez trzeba "przewietrzyć" jesienią...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1485909

Witam! Jeszcze skomla, bo wiedza ,ze jesienia przejda do historii! Narod wyrzucil rozowe okulary! To jest strach przed wielkim sprzataniem kraju Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1485914

...ale nie tak predko, bo władzy raz zdobytej tak łatwo nie oddadzą, jak to w zwyczaju władzy rodem z PRL-u. Wokół Kukiza służby, ale to już z założenia. Wokół Brauna same służby sie zgromadziły, bo najbardziej niebezpieczny. A PIS to jakies 40% służb. Wystarczy przesledzić kilka tysięcy ustaw sejmowych ostatniej kadencji, przeciwko narodowi za olgarchią finansowa, jednomyślnie przyjętych głosami PIS-u./dostępne wszystko na stronie sejmu/. Tłumaczą mi koledzy, ze to dyscyplina partyjna i tak muszą, a wogóle to życia by im nie starczyło jakby mieli to wszystko czytać. Kartka, skrót i guzik, prawy lewy. A jak kto przeciw, to niewyspany  albo "niekumaty wczorajszy" i sie machnął. I tyle w temacie....
Pozdrawiam!

Vote up!
3
Vote down!
0

zimny drań
 

#1485932

niebezpieczny ale mam nadzieję, że z polityki się nie wycofa bo Polska potrzebuje niebezpiecznego Grzegorza Brauna i jemu podobnych !

 

To, że Kukiz może być lansowany przez służby - jest duże prawdopodobieństwo ale co do reszty to powiem tak trochę "biblijnie" - najpierw była PO i zamrażarko-niszczarka!...

Z mobilną gilotynką na wszelki wypadek i pic, pardon - wic polega na tym gdzie i kiedy ta gilotynka ciachnie albo się zatnie i kto za to zapłaci. PO zastawiała pułapki aż w końcu przedobrzyła i... sama we własną się złowiła. A zapłaci PiS.

Enigmatycznie wyszło ale kto chciał rozczytać to rozczytał.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1485942