UKRYTY WRÓG - Tradycje zdrady narodowej - Żydowska narracja historyczna

Obrazek użytkownika zimny
Idee
Jerzy Andrzej Zimny (miedź, grawerowana, trybowana i srebrzona i malowana olejno, 2017)

 ...."Bezkrytyczne przyjmowanie   historycznej narracji żydowskiej, jest tradycją zdrady narodowej"...
Może się powtarzam, ale o tym będę pisać do znudzenia, dopóki  nie wryje się to do świadomości Polaków, z których większość wszystko przyjmuje bezkrytycznie i wciąż daje sobą manipulować. Polaków, którzy  w imię źle pojętej demokracji i wbrew logice ulegają wpływom  postmodernistycznych libero-manipulatorów.  Pamiętajmy zawsze, że celem ruchu soc-trockistowsko-marksistowsko-komunistycznego było i jest, nie tyle wprowadzanie dawniej komunizmu a dzisiaj demokracji, lecz po przez seksualizację kultury, wprowadzenie anarchii moralnej, która ma zniszczyć Chrześcijaństwo.... Polska jest dla nich największym zagrożeniem. Jesteśmy już ostatnim ze starych, wielkich i potężnych narodów Europy Chrześcijańskiej, w którym religia Rzymsko-Katolicka przetrwała w prawdziwej swojej żywej postaci i dla tego nad Polską rozpylana jest trucizna w postaci atmosfery, jaką roztacza się wokół trzech fundamentalnych zrębów, które konstytuują nas jako Polaków, jako naród. Te zręby to POLSKOŚĆ, WIARA i TRADYCJA. Wokół tych wartości i idei,  rozgrywa się największa bitwa naszej Wojny Polskiej. Dzisiaj wojny nie prowadzi się na terytorium państwa. Dzisiaj największe bitwy rozgrywa się na terytorium świadomości. Dla tego dywizje dewiantów rzucane są na Polskę i dlatego w Polsce rozgrywa się największa bitwa tej Wojny. Bitwa o Krzyż. Bo Polska i Polski Krzyż stoją twardo na przeszkodzie przecięcia się interesów Rosji i Niemiec. Bitwa o Krzyż to bitwa o prawdę. Bitwa o Krzyż to bitwa o Niepodległość...
Przegraliśmy jedną bitwę o Krzyż na Krakowskim Przedmieściu. Przegraliśmy bitwę o Krzyż w Oświęcimiu. Pokonali nas. Przegraliśmy. Przegraliśmy, bo nie stanęliśmy wszyscy murem jak jeden mąż, przeciwko fałszywej historycznej narracji żydowskiej w obronie Świętego Krzyża w miejscu gdzie za ten krzyż przelana została krew setek tysięcy Polaków i Polek.. Przegraliśmy, bo hierarchia Kościoła nie stanęła w obronie Krzyża, bo nie zabrzmiał i dalej nie brzmi donośny głos Kościoła Katolickiego w całej polskiej rzeczywistości publicznej.  To też był i jest, skutek braku lustracji w Episkopacie i w całym Kościele i dalej po wojsko włącznie. W efekcie seksualizacja kultury i anarchia moralna zagnieżdża się w mediach, w parlamencie, w kulturze i do czego nie możemy dopuścić, w szkole i przedszkolu. .
Jest już ostatni czas, w którym możemy i musimy, przejąć to państwo, z ryngrafem Konfederatów Barskich na piersiach jak Żołnierze Niezłomni i z Bożą pomocą. W przeciwnym razie nasze dzieci i nasze wnuki zarzucą nam, że mieliśmy szansę uratować Polskę, i tej szansy nie wykorzystaliśmy. Na początek musimy przejąć Polskę i chronić ją od dewiantów internacjonalistycznych w sferze edukacji. Będziemy bronić ostatniego bastionu jaki nam pozostał. Będziemy bronić naszej historii i prawdy. George Orwell powiedział,: “Kto kontroluje przeszłość, kontroluje przyszłość. Kto kontroluje teraźniejszość, kontroluje przeszłość”. Nie pozwolimy już żadnej władzy dłużej sobą manipulować, pamiętając, że jedynym kryterium oceny polskiej rzeczywistości od roku 1939 do dzisiaj, jest stosunek do niepodległości i stosunek do zdrady. Postsowiecki komunizm i europejski liberalizm, a dzisiaj bezkrytyczne przyjmowanie historycznej narracji żydowskiej, jest tradycją zdrady narodowej. Tą drogą zdrady narodowej, drogą kłamstwa historycznego, dalej podążają niektórzy rządzący.....panie prezydencie, panie premierze i panie prezesie.....
........“My zaś, czy mamy niepodległość, czy nie, bezkompromisowo, w imię prawdy historycznej, budujemy tożsamość narodową w oparciu o tradycję niepodległościową. Czy mamy niepodległość czy nie, ustalamy pojęcia wokół których budujemy moralność publiczną... na czas ciemny”.........
(J.Kurtyka)

zimny drań

(tekst zaadoptowany z moich wcześniejszych)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Ale ta niewiedza polega nie tylko z glupoty, ale w wiekszosci z zaniechania.Polska jest panstwem okupowanym od 39 roku non stop.Ponad rok sluchalem propagandy Sakiewicza ze -Ojczyzne wolna poblogoslaw Panie - Sakiewicz celowo czy z glupoty zaczarowywal rzeczywistosc.Polska rzadzi obcy, tylko czasem sie zmienia nasilenie z ktorej srony wiecej placa zdrajca rezydentom - bo nie Polakom, aby niszczyli ,okradali Polakow i sluzyli na kazde zawolanie na zawolanie placacego.Zdrajcy ktorzy w przedwojennej Polsce by wisieli zaczynajac od pelniacego najwyzszy urzad w panstwie.Zreszta przed wojna taka swolocz w rzadzie by nigdy dlugo miejsca nie zagrzala jesli by juz jakos zostala wybrana.

W najciezszych czasach okupacji tych w latach i niemieckich i sowieckich Polacy potrafili byc swiadomi i zzjednoczeni przeciw wrogowi,niewierzono okupacyjnym mediom,czytano bibule i zakazane ksiazki wydawane na kolanie i przekazywane tajnie swoim zaufanym,sluchano rozglosni ,ktore zagluszano i czerpano z nich prawde, wymagalo to wysilku i poswiecenia gdyz bylo to karane - za posiadanie radia za okupacji niemieckiej grozila smierc tak jak za ukrywanie Zyda.Za posiadanie drukowanie czy kolportarz nielegalnych wydawnictw za PRLu grozilo wiezienie i przesladowania, zreszta za same poglady niezgodne z linia PZPRu ludzie byli wywalani poza marginez spoleczny i napietnowani,wywalenie z pracy i wilczy bilet bylo nagminne.

Mimo to spoleczenstwo wiedzialo kto jest wrogiem i bylo skonsolidowane oraz podejmowalo walke z owczesna wladza mimo ze tam miala za soba potezna sile swoich okupacyjnych sluzb specjalnych i wojska ,ktore krwawo tlumilo bunty.Teraz prawdy oczywiste nie trafiaja do wielu Polakow ,pochodzacych z dobrych patryjotycznych rodzin,wola tkwic w matrixie, i nie slyszec o jakis tam problrmach ,problemach, ktore tak naprawde dotycza ich ich rodziny, dobytku i zycia.Czy dopiero jak im zabraknie na chleb ,wylacza prad,spowrotem wprowadza kartki na wszytko to sie przebudza?

Vote up!
18
Vote down!
0
#1566840

Czy dopiero jak im zabraknie na chleb ,wylacza prad,spowrotem wprowadza kartki na wszytko to sie przebudza?
Przecież to już było...najpierw pójdą do kolejki a potem wybiorą następnego wałęsę. Młody wałęsa już się szykuje do startu.

Vote up!
8
Vote down!
-3

Verita

#1566871

Nie tylko Rosja i Niemcy są antypolskie...a Żydzi?

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1566890

Napisałem o dewiantach ruchu soc-trockistowsko-marksistowsko-komunistycznego. Większość tego lewactwa to kto?
Kim są łże-elity "nocnikarskie", łże-mediów w Polsce i cała reszta zainstalowana na sowieckich bagnetach we wszystkich kluczowych miejscach, z których można manipulować, rządzić i karać Polaków.....
...wystarczy poczytać ich ("naszą") "prasę mózgów"....

http://niepoprawni.pl/blog/zimny/nocnikarze-dzienni

Vote up!
10
Vote down!
-1

zimny drań
 

#1566893

Zamiast szukać wrogów należy pozyskiwać i wychowywać przyjaciół. Zgoda, zgoda, a Bóg wtedy kę poda.

Zamiast rachować swoje krzywdy należy pomyśleć co by tu można zrobić dobrego i jak się da to to zrobić.

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1566899

Powiedz to żydom, my im chlebem i solą, a oni nuż w Polskie plecy.

Najlepiej załóż sobie kajdany i zostań niewolnikiem, może w tedy żydzi cię docenią.

Pała to nie moja robota.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1566918

....jeden miłosierny papież nam wystarczy....tak jak jeden Donald.

Vote up!
5
Vote down!
-4

Verita

#1566931

Właśnie ten portal, to Polska w pigułce. Kilku "wyeksportowanych" cwaniaków nadaje ton całej portalowej społeczności, Biernie obserwujecie sytuacje, gdy w sposób niezwykle bezczelny i chamski obrażane są osoby autentycznie zatroskane losem naszej ojczyzny. Głosy rozsadku duszone są tu w zarodku.
Nie ma świętości.
Przez tych "ludzi z nikąd", w szczególności i wbrew świętej , polskiej tradycji, w sposób niezwykle wulgarny atakowane są tu kobiety.
Brak waszej reakcji na ochydną wulgaryzuję i brutalizację język polskiego na portalu ośmiela tych ludzi i powoli sprowadza portal do roli "budki z piwem".
Przykro patrzeć jak głupota i niewiedza bierze górę i zdobywa nowych "zwolenników" na portalu, a mądrość i rozsądek upadają.
Polskim nieszczęściem zawsze było to, że Polacy ze szczególnym "uwielbieniem" oddają się w brudne łapy fałszywym prorokom i zbawicieli.
Tradycyjnie, większym atorytetem dla was jest "wyeksportowany idiota z Londynu" i "zawiedzony" ojczystym językiem "intelektualista", niż mądre, twardo stojące na ziemi, "Niepoprawne", patriotyczne Polki.

A szkoda... Podobnie jak w polityce, tu też wybieracie swoje autorytety...

Vote up!
9
Vote down!
-5
#1566904

"Tradycyjnie, większym atorytetem dla was jest "wyeksportowany idiota z Londynu" i "

Onuco !!!!

frajerze......wypad

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1566906

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Maria I. Onuckina został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Onuco !!!!

frajerze......wypad"

Właśnie potwierdził pan co napisał "a nie mówiłem".

To przykre ale jest pan jednak chamem i idiotą jak tutaj pana nazywają. Ale w sumie to nawet dobrze, że pan i pańscy koledzy tak się w końcu odkrywają.
Ciekawe kiedy zauważy to pan Administrator i da wam kopa w dupę?

Vote up!
2
Vote down!
-6

M.I.Onuckina

#1567067

Skoro nie jest - jak daleko posunięty jest zakres jej uzależnienia? Czyli inaczej: czy ktoś może ultymatywnie podyktować Polsce niekorzystną zmianę przyjętego legalnie prawa?
Spór z ostał rozstrzygnięty, odpowiedzi udzielono.

Oto ustawa rzekomo suwerennego państwa uchwalona przez sejm, czyli najwyższy organ ustawodawczy w państwie, na dodatek wybierany w wyborach powszechnych przez naród zostanie zmieniona pod wpływem sił zewnętrznych.
W skrócie można powiedzieć, że zostaje podważony głos Narodu, o którym tak mówi art. 4. Konstytucji RP: Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
Złośliwie można by dodać, że w szczególnych przypadkach władza zwierzchnia w Rzeczpospolitej Polskiej należy do narodu żydowskiego, co właśnie w nieco zawoalowany sposób potwierdzili przedstawiciele polskiego rządu.

Pan Premier uczynił zadość rozkazom kongresmenów amerykańskich i żydowskiego rządu ... Pan Premier po to został premierem żeby przygotować rewindykacje żydowskie...

https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5719-zagranica-koryguje-polskie-ustawy-czy-jestesmy-naprawde-suwerennym-panstwem

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23297&Itemid=100

http://www.bibula.com/?p=102381

Vote up!
7
Vote down!
-2

Verita

#1566909

Wasze elity, to w większości żydzi pochodzący z Polski, uratowani przez nie mniej zagrożonych Polaków.
Pamiętajcie !.
Za krzywdy wyrządzone Polakom... Za bezczelne szkalowanie narodu Polskiego... Za współpracę z największymi wrogami Polski i czynny udział w eksterminacji naszych obywateli... Za próbę zagarnięcia naszej ojczyzny... żaden Polak nie kiwnie już palcem w waszej obronie!.
A bójcie się, bo nie jest tajemnicą, że jesteście znienawidzonym narodem przez połowę świata...
Przypominam... W sytuacji ogromnego zagrożenia dla waszego narodu amerykanie przegnali waszych obywateli od swoich granic jak wściekłe psy, francuzi pakowali was do wagonów jak zwierzęta, niemcom służyliście jako materiał na abażury nocnych lampek ich żon, własni obywatele traktowali was w grttach i obozach koncentracyjnych jak bydło...
Bójcie się , bo co kilkadziesiąt lat w niemcach wzmaga się krwawy instynk, a wtedy wyginieci i wy i wasze elity.

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1566920

zakonserwowal zydowskwsiokowskie sdownictwotak,tak aby dalej stanowili podstawe funkcjonowan ia i bezkarnosci wszelkiej masci zdrajcow i swoloczy niszczacej Polske.Zdrajcy z PISu tez nie zlikwidowali zdradzieckiej ustawy o pomocy zewnetrznych wojsk, ktore w momencie kiedy Polacy wezma kraj w swoje rece i powstana polowe sady i w imie narodu polskiego osadza zdarjcow na to na co zasluzyli ,beda do Polakow strzelac.Nie przypadkowo tez zydowskie wojska braly pierwszy raz udzial w cwiczeniach na terenie Polski.A przeciez Izrael nie jest czlonkiem NATO czyzby robily zydy rekonensans ,malo tego zdrajca Dudaczewski oglosil istotne zmiany kadrowe i zarzadzania w wojsku,az strach pomyslec co ten zdrajca z BBNem wymyslil ,Polska po rekonstrukcji rzadu, ktora mila byc pretekstem do wywalenia Macierewicza stala sie krajem bezbronnym.

Sady polowe w imieniu narodu polskiego moga wydawac wyroki zaoczne, moga byc wykonywane wszedzie niezaleznie od miejsca i czasu i  nie tylko przez zaprzysiezonych zolnierzy podziemia ,ale tez przez obywateli polskich w momencie kiedy tylko skazany wpadnie w rece.

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1566927

Ale mają zakute łby, niestety a wyjątki tylko potwierdzają regułę.

Masz rację zimny, ostoją narodu jest jego tradycja, religia i jego korzenie antropologiczne. Polski Naród przegrywa każdego dnia konsumując pokarm duchowy, jaki mu serwuje ukryty wróg.

To się dzieje na naszych oczach:

.

Zmieniłem temat i wspomniałem o naszych dzieciach, po czym dodałem, że media celowo ogłupiają ludzi, utrzymują ich na niskim poziomie intelektualnym, dostarczając taniej rozrywki. Iluminat odpowiedział :

 

„Oczywiście. Ale ludzie mogą przecież wybierać ten czy inny kanał. My zapewniamy nie tylko pozbawiającą duchowość pornografie, ale również spektakle teatralne i koncerty. Czy sądzi pan, że obejrzałem choćby jeden taki talk-show ? To jest coś dla ludzi na najniższym poziomie umysłowym . - Rozmowa Jan Vana Helsinga z iluminatem w 2003 roku

Vote up!
10
Vote down!
0

r.z.

#1566933

www.bastiondialogu.pl

Vote up!
3
Vote down!
-2

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1566939

...Król Rzeczypospolitej odbierał Hołd Pruski
Wielki Mistrz, klęcząc przyjmował to brzemię..,
Potem był Hołd Ruski
Carowie na kolanach całowali ziemię

Upadła Targowica a z nią rząd zd-radziecki
Angela już wkrótce ucałuje dywan
Kolej więc teraz Hołd przyjąć Niemiecki
Tak to w dziejach Polski co jakiś czas bywa.

Spójrzmy więc w stronę Starego Zakonu
bo czas teraz nadchodzi na Mędrców Syjonu....
JAZ...
15.01.2017.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/zimny/czekajac-na-holdy
 

Vote up!
6
Vote down!
0

zimny drań
 

#1566940

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika mirek300 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chciałem nieśmiało przypomnieć że przedmiotową religię wymyślili żydzi.Jezus i wszyscy apostołowie byli żydami.Celem tej nowej religii było zdobycie władzy nad światem i eksploatowanie go.Jeśli ktoś ma wątpliwości to proszę sobie przypomnieć czy było możliwe koronowanie się na głowę państwa bez zgody Rzymu ?Chodziło o to żeby władcą został człowiek "koszerny" dla tej nacji,czyli posłuszny.Czym było Świętopietrze jeśli nie haraczem ?Co wyprawiano z podbitymi (czytaj ochrzczonymi) ludami ?Niszczono ich kulturę i wszelkie jej ślady,w Polsce również.Przykład:Mieszko I był 16-tym królem Polski a przedstawia się go jako pierwszego,co jest bezczelnym kłamstwem.Prawdy trzeba szukać w zagranicznych kronikach,albowiem u nas kościół wszystkie ślady państwowości z przed 966 r zniszczył.Oczywiście każdy ma prawo wierzyć w co chce,ale to nie oznacza że musi być ślepy.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Mirek300

#1567341

...nie rób z siebie idioty kolego sympatyczny ....cokolwiek to znaczy,
przejechał bym sie po tobie, jak na to zasługujesz, ale nie mam czasu na miernoty....

 

Vote up!
8
Vote down!
-4

zimny drań
 

#1567343

Tu dyskutują kulturalni ludzie,więc jeśli masz odmienne zdanie od mojego wyłóż swoje argumenty.Ubliżanie to nie argument.Nie odpłacę ci pięknym za nadobne ponieważ nie zniżę się do twojego poziomu.Apeluję o więcej kultury w dyskusji.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Mirek300

#1567433

Dyskusja z głupotą jest pochwałą i akceptacją głupoty....
pozdrawiam i dyrdymałów nie zamierzam czytać a już na pewno nie komentować..... polecam podręczniki do szkoły podstawowej IV-VI...
na początek.....

Vote up!
4
Vote down!
-1

zimny drań
 

#1568040

Puk, puk!
- Kto tam?
- Ateista.
- Nie wierzę!
- Jak Boga kocham!

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1567367

Przypomniałeś mi Józiu podobny dowcip który "chodził" u ans za komuny.

Cytuję z pamięci:

Chodzi ksiądz po kolędzie puka puk, puk otwierają się drzwi i wychyla się zaczerwieniona morda. Co tu ksiądz... nam nie potrzeba księdza i zatrzaskuje mu drzwi przed nosem. Ksiądz ponownie puka. Co? tu jeszcze ksiądz mówiłem ze mi nie potrzeba księdza. A dlaczego ci Synu nie potrzeba księdza, a bo ja jestem ateista. tak ty jesteś ateista, to powiedz mi synu czym ty jeździsz do pracy, czy przyjeżdża po ciebie służbowy samochód, czy może własnym, nie tramwajem pada odpowiedź, a co robi syn gdzie studiuje - nie studiuje siedzi w więzieniu, a córka ,,,eeech pytany zamiast odpowiedzi macha ręką. Żeby nie przedłużać pominę resztę dopytywań domniemanego ateisty. Na koniec przepytywania ksiądz z rezygnacją macha ręką. Synu jaki z ciebie ateista ty jesteś po prostu bezbożnik a nie ateista! Rozczarowany ksiądz traci całe zainteresowanie, żegna się i odchodzi.

Pozdrawiam

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1567767

Mieszko nie był królem tylko księciem.... i radzę się dokształcić..... wiedzą z podstawówki...

Vote up!
5
Vote down!
-1

zimny drań
 

#1567870

Bolesław Chrobry syn Mieszka pierwszego został pierwszym królem Polski w 1025 r, z dynastii Piastów.

Wystarczyło tylko zapytać wujka google i byś wiedział, ale trzeba chcieć, a nie bazować na słabej wiedzy z podstawówki.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1568197