"Najodważniejsi"z odważnych...

Obrazek użytkownika zimny
Humor i satyra

...150 izraelskich policjantów, najodważniejszych z odważnych, którzy nie zawahali się (w co wątpię) przyjechać i do tego w mundurach, do "światowego gniazda społeczności antysemickiej", która w czasie II Wojny Światowej, nie bacząc na niemiecką okupację i terror, stworzyła na terenach III Rzeszy i Generalnej Guberni "obozy zagłady", do których zwoziła żydów z całej Europy, przy współpracy nazistowskich rządów Francji, Włoch i innych. Ale znalazł się jednak element skrajnie faszystowski,  rdzennych Polaków, który szmalcowników żydowskich, którzy byli w większości i szmalcowników narodowości polsko nie wiadomo jakiej, ośmielił się wbrew ogólnie przyjętym europejskim zwyczajom, karać śmiercią, za denuncjację żydów. Takiego skandalicznego zachowania wobec szmalcowniczej kasty  nie było w całej Europie. Co tam w całej Europie. Nie było w całej Azji, w całej Afryce, Ameryce Południowej i Północnej, w całej Australii i Oceanii, a nawet we wszystkich zakątkach Antarktydy...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Ość został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Km jstś?

Zmny, pjwłś s ngl z nkąd, chć zrjstrwny dwn, głssz prwdy bjwn, km jstś, ż pwzn C t d zbrn głs w sprwch zydwskch c chcsz nm przz t pwdzc? B Twj wywdy są tk jks mętn, jk n rz.

Vote up!
2
Vote down!
-8

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1565753

...?!
...jakim prawem?!...
..moim  prawem... nawet jeśli miało by być to prawem kaduka...
...wchodzisz "ość" jak Dybuk, pisząc, że jesteś wnukiem oficera zamordowanego w Ostaszkowie.... a jakiej narodowości, jeśli mogę wiedzieć... Bo ok. 10 procent z 22 tysięcy Polskich Oficerów zamordowanych przez Sowietów w 1939/40, lekarzy, prawników, nauczycieli i policjantów, to byli Żydzi, oficerowie rezerwy, porucznicy, kapitanowie. To byli Żydzi, którzy czuli się Polakami i nimi byli. Dlatego żydpwskie NKWD ich zamordowało... i myślę, że w sposób najbardziej okrutny. Byli również Tatarzy, Białorusini, Gruzini.... Byli Katolicy, Ewangelicy, Unici, Prawosławni i Muzułmanie. Dzisiaj ich wnukowie, w znacznej większości, mają taki sam stosunek do rzeczywistości jaki mają Polacy, a nie element polskojęzyczny, rodem z lumpenproletariatu, o bolszewickich korzeniach. Bo potomkowie tych oficerów, polskiej elity inteligenckiej i intelektualnej, "narodowości żydowskiej", (choć nie było takiej),  wyznania Mojżeszowego, szczycą sie tym i mówià, że "ziemia obiecana" to Polska. Tylko to jest ta nieliczna grupa, która szanuje Polskę i Polaków,  bo do nich chcce należeć i należy.

 To ja jako pierwszy (jeden z pierwszych) podniosłem ten argument, uczestnictwa Żydów, Polskich Oficerów WP, zamordowanych w tym Polskim Holokuście,   w obronie Ponika Katyńskiego najważniejszego na kontynencie amerykańskim. Ja też  jestem wnukiem Oficera 51 PPSK w Brzeżanach Kpt. Włodzimierza Mariana Sas-Wasilkowskiego (korzenie unickie XVII/XVIII w.). który symboliczny grób ma w Bykowni (gdzie dzwon otaczają symbole Krzyża Rz. Katolickiego,  Krzyża Prawosławnego, Półksiężyca,  i Gwiazdy Dawida) i jest z rodziną na stronach albumu fotograficznego IPN. Mnie można sprawdzić, i rozpoznać z imion i nazwiska i nie unoszę się w sieci jak wspomniany już Dybuk, na pograniczu dziwnych i sprzecznych rzeczywistości.
pozdrawiam

 

Vote up!
10
Vote down!
-1

zimny drań
 

#1565757

"ość"...Kilka miesięcy jesteś dłużej ode mnie, ale jako "g-ość" bardziej, bo jako  bloger ("żółto-dziób" w ramce blogerskiej po 6-ciu latach!!!) raczej nie błysnąłeś. Mnie znają bardziej, jako dziennikarza, publicystę i recenzenta rzeczywistych "po-czynań" -  WARSZAWSKA GAZETA, Śląska {WG), G. Częstochowska, IPN i inne lokalne. Od 1980 własne tytuły drugiego obiegu. Straciłem kilka tysięcy punktów blogerskich i rangę na "N" za nieobecność, a i tak otwartym tekstem biję ciebie na głowę (zajrzyj do reszty i statystyk) i jak widzę również staję ci ością w gardle, w kwestii komentowania narracji żydowskiej, niemieckiej i każdej innej kłamliwej.  Polecam również, czytać satyrę ze zrozumieniem, bo jako taką  zamieściłem wpis, (taka żółta naklejka u góry) czy raczej sarkastyczny komentarz, krótki, do retoryki  jakiej używają oszczercy z różnych "nacji i opcji", wobec Polski, Polaków i naszej pięknej historii. Historii której bieg  tak bezczelnie próbuje się odwrócić i zafałszować.
pozdrawiam...;)
P.s
....człowieku bez twarzy i nazwiska, skądś... kim ty jesteś?....;)

Vote up!
9
Vote down!
-1

zimny drań
 

#1565758

Widzę, że Cię poniosło i przejechałeś się po mnie jak po burej suce... Przyznaję, że mój komentarz był nierozwazny i mógł wywołać takie emocje - przepraszam. Nie mam ostatnio głowy do udanych komentarzy w związku z chorobą żony.

Ale od żydów i trolli mnie nie wyzywaj, gdyż ani jednym ani drugim nie jestem i mój dziadek też nie był żydem. Poza tym nic nie wiem o żydowskim pochodzieniu któregokolwiek z członków rodziny. 

Więcej mogę napisać na priva.

Pozdrawiam

 

Vote up!
4
Vote down!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1565851

OK sorry, ale mnie też w sieci ponosi. Zmieniam na tyle jak się da....;)
przepraszam
ps. Drugiego koment. nie da się już edytować, żeby zmienić, ale jest bardziej lajtowy
pozdro.

Vote up!
6
Vote down!
0

zimny drań
 

#1565862

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

no to wyjaśniło się, całe szczęście że jesteś upoważniony do wypowiadania się o kwestiach żydowskich, uff. drogo kosztuje taka koncesja?

Vote up!
0
Vote down!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1566023

"Pejsy za wachle" komentatórze.... blogo-niepiśmienny. Widzę, że to  ty od Sanhedrynu  dostałeś 30 srebrników za koncesję na trolowanie, bo otwartym tekstem to nikomu "nie pojedziesz", bo  to nie ta półka. Blogersko to nawet "żółtodziobem" nie jesteś. Punkty blogera 0. Nul. A wszedłeś sobie z marszu jako bloger i szpanujesz "fioletową ramką" . Gdzie twoje teksty prócz trolowania?  Wracaj na Pejsbooga, Twittera i Pudelka, gdzie twoje miejsce i klimaty.

pozdrawian
 

Vote up!
3
Vote down!
0

zimny drań
 

#1566037

Czy nie za dużo tych żydowskich wizyt w Polsce ostatnio?

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1565816

...myślę Yagon, że to tylko preludium....;)

 

Vote up!
8
Vote down!
0

zimny drań
 

#1565819

pojawili się u nas izraelscy policjanci , jakby nie wiedzieli, że w Gecie warszawskim żydowska policja była wyjątkowo obrzydliwa do swoich ziomków... W tym kontekście ta " mundurowa" wizyta , to albo farsa, albo znowu specyficzna narracja " izraelskiej przyjaźni " ...

Ach Ci nasi ... , no cóż,  jak to Duda, Morawiecki, Kaczyński & Co. to wyrazili ? Polska , to kraj obydwu narodów... ze wszystkimi tego konsekwencjami...dla Polaków...

Gdy pisałem w 2005 roku , że rząd jest zażydzony, to większość była bardzo urażona... również tutaj na Portalu otrzymałem wówczas " szturchańce" ( ...że tak nie przystoi...) 

Trzeba było trzynastu lat, bym usłyszał to medialnie...tyle,  że dzisiaj mamy już...Polin...

Duda podpisał dokument zwalniajacy obcych inwestorów w Polsce od płacenia podatków i to na wiele lat.W tym samym czasie Polak placący podatki i zalegający z jakimikolwiek opłatami na więcej niż 3 miesiące będzie karany i to włącznie z upadłością . 

Tak więc Icek z Hajfy otwiera sklep obok Kowalskiego i sprzedaje np.litr mleka po złotówce... itd.

Kowalski zalegający z jakimś rachunkiem np.za telefon zamyka interes i 10 lat ma szlaban... Taka dbałość naszych " politycznych inżynierów "... o gospodarkę...

Brawo PiS , brawo Kaczyński...

 

Masel tov qrwa wasza mać! 

 

 

 

 

Vote up!
9
Vote down!
-7

chris

#1565825

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Lotna nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Mało tego; nie tylko polscy przedsiębiorcy, ale także polscy pracownicy są już obywatelami 2 kategorii w Polsce.

Kto nie wierzy, niech przeczyta poniższy tekst, który w kwietniu ukazał się na Twitterze

 

"Natalia Michalska > Praca Bydgoszcz17 kwietnia o 19:37

 

Oferuję pracę na nowo otwartych magazynach, okolice Poznana, Wrocławia, Bydgoszczy, Gdańska oraz Warszawy. Mamy wakaty dla 100 osób, na każdym magazynie. Zatrudniona osoba będzie miała za zadanie:

- liczenie towaru

- układanie towaru

- robienie dostaw

- rozładunek ciężarówek

 

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Stawkę godzinową 26 zł. netto + 50% płatne nadgodziny i soboty

- Dodatkowe benefity ( pakiet Lux Med, pakiet FitSport)

 

Uwaga! Podane stawki i benefity dotyczą wyłącznie bcokrajowców (szczególnie mile widziane osoby z Ukrainy oraz Syrii). 

Dla obywateli Polski stawka to 13,70 zł bez płatnych nadgodzin i bez benefitów. Połowę wynagrodzenia oraz benefity refunduje Europejski Fundusz Pomocy Imigrantom i Uchodźcom w Europie Środkowo-Wschodniej."

 

Czyli Polak będzie pracował za stawkę jeszcze mniejszą, bo będzie odrabiał nadgodziny bez dodatkowego wynagrodzenia albo straci pracę, a na jego miejsce przyjdzie obcokrajowiec.

Mazel tov!

 

 

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-8

Lotna

 

#1565913

Tak właśnie,  obecnie panujący wypełniają obietnice wyborcze , a nawet więcej. Zmieniają nasz kraj na Multi Kulti pod żydowskim panowaniem.

Kula w łeb! 

Vote up!
4
Vote down!
-2

chris

#1566117

w Palestynie

https://www.youtube.com/watch?v=I-_yOiZZjgY

Vote up!
7
Vote down!
0

eni

#1565844

Prawdziwi Żydzi, ci naprawdę religijni, uważają, że Izrael jako państwo może powstać dopiero po przyjściu Mesjasza, więc powstanie państwa izraelskiego było niezgodne z  religijnym prawem żydowskim....;) tak twierdzą ortodoksi...;)

Vote up!
10
Vote down!
0

zimny drań
 

#1565849

Zamordowali Człowieka... I z kimś takim rozmawiają politycy, Polski kolejny NIErząd , prezyDent i kilku innych pomniejszych szuji... 

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1565880