Nachodźcza UA. W-wa pod okupacją

Obrazek użytkownika wilre
Idee

 KikiKrzysztof - W o j n a   z lewactwem

 

markowa33   18 godzin temu

W necie jest wielu komentatorów, ale jak zwykle - kiki jest niedościgniony w temperamencie, odwadze - i lakoniczności. Podziwiam poziom graficzny. Panią Danutę Orłowską, która pojawia sie na chwilę 0:31 znałam osobiście. Pracowała jako nauczycielka rytmiki. Pełna Życia, elegancka kobieta. ZOBACZCIE, JAK ZOSTAŁA ZNISZCZONA! Za Jej krzywdę hgw powinna skończyć w kamieniołomach. Historię Danuty Orłowskiej opowiada 10-cio minutowy film "Łączniczka Danusia". Cześc i Chwała Bohaterom!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

To prawiczki, a nie rząd prawicowy, wszystkiego się boją, ustępują, jadą się tłumaczyć, a gdy trzeba kogoś ukarać to srają ze strachu

Co najlepiej im wychodzi, to rozdawanie państwowych fundusśzy, żydom i banderowcom na wieczne oddanie.

W kraju totalna rozpierducha i anarchia, nikt nie przestrzega prawa, bo Juda nie pozwolił by wypierdzielić starą sitwę żydo-komuny w togach, a PiS to te weta Judy poparł.

A dziś te Mośki z PiS-u, udają że walczą z sądami, robiąc igrzyska dla gawiedzi, jak to oni chcą naprawy państwa, tylko po to by zyskać elektorat.

A naprawa państwa została zgrabnie zatrzymana i zahamowana, dzięki Judzie i jego wetom i zażydzonego PiS-u który te weta Judy poparł.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1570395