Wywiad angielski i pigułka gwałtu "Harry Potter"

Obrazek użytkownika wawel24
Świat

Nie musicie używać imadeł lub noży, by zadać komuś ból i by zredukować liczbę aktywnych synaps jego mózgu - wystarczy zadrukować białą kartkę określonymi znakami. Z powodu istnienia fenomenu dziedziczenia kulturowego - uzyskany mózgowy efekt u całych pokoleń może być multiplikowany przez dekady.

MOTTO 

  1. "Nie musicie używać imadeł lub noży, by zadać komuś ból i by zredukować liczbę aktywnych synaps jego mózgu - wystarczy zadrukować białą kartkę określonymi znakami. Z powodu istnienia fenomenu dziedziczenia kulturowego - uzyskany mózgowy efekt u całych pokoleń może być multiplikowany przez dekady. "
  2. Kielnia - narzędzie murarskie przeznaczone do nakładania i rozprowadzania zaprawy murarskiej w trakcie murowania elementów.
  3. „Dla najwyższej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc. Męskie dziecko o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najodpowiedniejszą i najbardziej satysfakcjonującą ofiarą””.
  4. “Crowley twierdził, że w naszym stuleciu rozpocznie się okres przechodzenia do kolejnego Eonu – Eonu Horusa. Nowy Eon narodzi się w bólu i cierpieniach, gdyż ludzkość będzie musiała porzucić dogmaty, z których budowała swoją rzeczywistość. W Eonie Horusa znikną struktury dominacji, matriarchalne i patriarchalne. Każdy przejmie odpowiedzialność za własne życie. Kobiety odnajdą mężczyznę w sobie i mężczyźni odnajdą kobietę w sobie.”
  5. “W okultystycznym projekcie Harry Potter nie ma takich bytów jak Bóg, jak Zły. Rzeczywistość pozbawiona jest trzeciego, najwyższego wymiaru, transcendentnego. Rzeczywistość pozbawiona jest najwyższej Pełni i najwyższego Braku. Egzystują tylko dwa poziomy świata: 1. świat ludzki 2. pozaludzki świat demonów, czyli pozaludzki świat wnętrza rozprzęgniętego umysłu”.
  6. Osłabianie siły sprzęgającej umysłowe władze wydaje się być wspólnym mianownikiem projektu Harry Potter i innych podobnych. W porównaniu do okultyzmu poprzednich epok - okultyzm XX/XXI jest tworem wyrafinowanym. Tylko wysoki stopień wyrafinowania konstrukcyjnego pozwala przenikać do głębi w kulturę popularną. XX wiek dał prezent lubiącym robotę murarską - psychoanalizę. Gnostyccy demiurgowie psychiki nowożytnego człowieka, manipulatorzy wojen kulturowych wraz z pojawieniem się freudyzmu oraz szkoły frankfurckiej dostali do rąk szereg narzędzi użytecznych przy destrukcji przeciętnego użytkownika popkultury. Dziwne by było, gdyby z nich nie zaczęli korzystać.

 

Jak nas uczy przypadek choćby tylko Johna Dee, Swedenborga i Crowleya - służby lubią pasjami posługiwać się mistykami, magami, mistyką i magią. Otwiera to przed nimi różne środowiska trudne do infiltracji tradycyjnymi metodami. Np. środowiska niekontrolowanych przez rząd tajnych stowarzyszeń, środowiska łapczywych na cuda bankierów i przemysłowców z innego kraju (casus: Gudzowaty) oraz ludzi kultury (Chazbijewicz). A także środowiska… dzieci. Kto wie, może nawet sukces indoktrynacji drewniano-kamienno-spodkową magią odniesiony wewnątrz pokolenia 8-12 lat jest ważniejszy, bo brzemienniejszy, bo takie będą rzeczypospolite etc. …

Są dwa główne cele matrixów tworzonych inteligentnie przez Intelligence Service: —>CZYTAJ DALEJ<--

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.1 (głosów:16)

Komentarze

Zachodni komuniści już dawno temu zamienili karabin sowiecki na kulturowa indoktrynacje młodych...z widocznym efektem...

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1585374

nadają się do spalenia.

Tylko dlaczego tak późno...i dlaczego Prymas Polski  nie rozumie zagrożenia?

– To, co gorszy księdza prymasa, zasługuje na aprobatę, pochwałę. Ksiądz prymas znany jest z różnych, „dziwnych” wypowiedzi, które relatywizują dobro, prawdę. Nie jest to człowiek o wybitnym intelekcie i konsekwentnej wytrwałej wierze. Różni byli prymasi w naszej historii, to, że ktoś pełni taką ważną funkcję nie przesądza o słuszności jego poczynań – stwierdził kapelan "Solidarności".

https://www.pch24.pl/ks--malkowski--ksiazki-niosace-zlo-zasluguja-na-odrzucenie--jedna-z-form-odrzucenia-jest-spalenie,67359,i.html

Czy wszystkiemu jest winny analfabetyzm religijny?

Dla wielu osób edukacja religijna kończy się na przygotowaniu do pierwszej komunii świętej czy bierzmowania.

Z tym dziecinnym rozumieniem religii idziemy w życie dorosłe.

https://trojmiasto.onet.pl/wojna-religijna-w-polskim-kosciele-rozmowa-z-...

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

Verita

#1585377