Układ gdański i święty Paweł od Kont i Migrantów

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Amber Gold, OLT, Inicjatywa Imigrancka, Agencja Mienia Wojskowego.  Gdańsk bierze wszystko we własne ręce (odnóża, odnogi?). Jak one przytulają, dokąd sięgają, czyj plan naśladują? Kto je wspiera duchowo? Czy duże miasta w Polsce wchodzą w fazę umacniania "niezależności wyspowej"? Czy nadchodzi faza "miast sanktuariów"?

 

 

 

Koniecznie trzeba to obejrzeć. Wszystkie 4 części. A po obejrzeniu można ekstrapolować sytuację z Gdańska na inne miasta. Duże miasta w Polsce wchodzą w fazę umacniania "niezależności wyspowej". Faza "miast sanktuariów" nadchodzi? (o miastach sanktuariach jest część III i IV, ale żeby w pełni zrozumieć część III i IV konieczne jest zapoznanie się z cz.I i II. Są rzeczy tak ważne, że na nich nie ma co próbować oszczędzać czas, tym bardziej, że klipy nie są długie. 

Klipy zrobione lekko, z elementami humoru i trafnie śledzące newralgiczne miejsca ośmiornicy.

 

 Flaga Hayreddina Barbarossy – admirała wojsk Imperium osmańskiego, tureckiego kapra, najsłynniejszego pirata jaki kiedykolwiek grasował na Morzu Śródziemnym

 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (7 głosów)

Komentarze

Wenezuela, Kuba itp. ...to państwa wzorowo praworządne w porównaniu z Polską- Polin , z Gdańskiem. z ministerstwem sprawiedliwości i nie-rządem w tym kraju. Skandal goni skandal !!!! Poliyczne potwory. !!!! Oligarchia  w Rosji  może się uczyć od niepolskich sądów.!!!!

Wszyscy święci z wybrzeża ,żywi ...i nieżywi ,.zamiast słupów , powinni siedzieć w więzieniu. albo wisieć na latarniach ..a nie na stanowiskach unii jewropejskiej. A tymczasem....jak nie stanowisko...to nagroda nobla.

Polacy nie zasługują na suwerenne państwo. Nie przypuszczałam ,że jest aż tak tragicznie.

Sczególne wyrazy uznania dla reżysera załączonego filmu. Wajda ze smarzowskimi , pawlikowskimi i tym podobnymi  ...mogą się uczyć od niego warsztatu reżysera, scenarzysty i lektora . Rewelacja.!

Dziękuję i pozdrawiam .

Vote up!
1
Vote down!
-1

Verita

#1579889

z takiej prawdy...

 

z takiej prawdy

ma kacap wiele radości

jej głosicielkę

bimbrem on ugości

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1579904

Gdzies u schylku lat szescdziesiatych znajomy rzucil w przestrzen medialna takie oto pytanie :

A co bedzie po uplywie tych 40 lat, ktore to ustalono w Jalcie i Teheranie ?

Prawie nikt dookola nie wiedzial o czym mowa...

Tylko wybrani slyszeli o tym, ze Polska to eksperyment i to wlasnie na 40 lat, a pozniej...?

" sie zobaczy "

" sie ustali "

...

No i ustalili i stworzyli... POLIN...

To znaczy wlasnie obecnie " oczyszczaja" teren...oczyszczaja z tubylcow...

Szczepionki, zlikwidowanie ducha narodowego, " edukacja szkolna " i oglupienie polskiego Narodu,

aborcja, adopcja, sluzba zdrowia...procedury..., itd.

 

A co na to Polacy ?

Sa zajeci "wazniejszymi " tematami.... jakies wojenki o "pincdwadziescia " 5,20  czy inne " drobniaki"

 

rece opadaja....

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1579909

Słabego nikt nie uszanuje! Słabego po prostu się żuchla, tak długo jak to możliwe, potem się wypluwa i przechodzi się po nim. Tak czyni świat! Dla mnie to obrzydliwość! Filmiki załączone chętnie posłucham, zobaczymy co tam w trawie nadmorskiej piszczy. Jednak jedna sprawa nurtuje mnie mocno od tygodni, jak to możliwe, że mianowicie człowiek tak kontrowersyjny, jak Adamowicz spoczął w Bazylice Mariackiej. Człowiek, który publicznie propagował w Gdańsku i tym samym na polskim Pomorzu demoniczną ideologię gender! Odpowiedzialność za to wydarzenie spoczęła tym samym na barkach Metropolity Sławoja Leszka Głodzia. Osobiście jestem przekonany, iż nasza wiara się nie myli, a to oznacza iż szerzenie czynów homoseksualnych to grzech ciężki, znaczy śmiertelny, a zatem to nie szerzenie wolności ale strasznego, realnego zniewolenia. Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
2
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1579912