Order proszę pocztą

Obrazek użytkownika triarius
Humor i satyra
Joseph Mushroom vel Fungus

Do Kochanej Władzy (Lokalnej, Krajowej, Europejskiej, Globalnej i Intergalaktycznej, plus Trójcy Przenajświętszej z Franiszkiem Na Czele)!

Uprzejmie donoszę, że umyłem dzisiaj ręce, więc, jak psu zupa a kornikowi kora, zależy mi się Order! Proszę mi go przysłać pocztą, żebym nie musiał wychodzić z domu, rozsiewać, zagrażając przetwaniu Ludzkiego Ganunku, Kornika w Puszczy i Żaby Nad Raspudą. A że już i tak przez trzy dni z domu nie wychodziłem (bo mógłbym uronić jakąś bezcenną dla Mego Przetrwania z Przetrwaniem Ludzkości Na Czele telewizyjną informację - czy myć nogi i... co tam jeszcze mam... oraz w jakiej pozycji z Kama Sutry w zaistniałej sytuacji mi wolno), więc bez wątpienia Order należy mi się z takimi dodatkowymi... No takie tam złote... mogą też być diamenty... Naprawdę nie jestem wybredny, co, tuszę, Władza (wszystkich gatunków) doceni.

Z góry dziękuję, pozostając uniżonym sługą... co tam sługą - niewolnikiem po prostu!... Kochanej Władzy, z pewnym takim niepokojem, bo wobec tylu na bieżąco światle nas prole informujących programów w naszej (ach, Zenek i te wszystkie Małysze, mniam!) TV mogłaby mi np. umknąć wiadomość, że, dla Wspólnego Dobra, nie wolno mi już np. oddychać czy, powiedzmy, nic z siebie wydalać. Na szczęście nie jestem całkiem głupi, Światłe Programy (Zenek, ach!) pilnie oglądam, to i wiem, że aby bezkarnie móc kopać Policję, kiedy przyjdzie np. sprawdzać czy się stosuję i nie zagrażam np. wirusowi, który przecież jest taką samą miłością Matki Natury, jak gwałcona przez samców Krowa czy prześladowany i pozbawiony paszportu Karaluch, muszę się nazywać Józef Grzyb, lub co najmniej Cośtam Frasyniuk (w stanie wojennym gołymi rękami piętnastu ubeków, potem tymi samymi na dziesiąte piętro po rynnie, tam za kominem do samego końca nieuchwytny, cały czas obalając... nic dziwnego, że ma fajne przywileje!)

Uniżenie całuję Kochaną Władzę (wszystkie gatunki i klasy rozgrywek) w spracowaną stopę i czekam na dalsze instrukcje - co mi wolno, a co tylko Panu Wojewodzie, a nie tobie... I Grzybom oraz Kornikom

/podpis nieczytelny/

triarius

P.S, A najzabawniejsze widzi mi się to, że już nie wiem, czy Kurski poleciał za koszmarnego Zenka, czy też za b. dobry serial o Piłsudskim. W końcu miksowanie patriotyzmu ze szmirą to nic wobec wynoszenia na ołtarze faceta, który "nie potrafił żyć w wychodku", coś z tym naprawdę robił, a nawet uzyskał pewne drobne sukcesy, zaś "kurwy i złodziei" chciał po hejtersku "bić". Zgroza, no nie? Podczas gdy przecież dzisiejszy patriotyzm to: kochać Unię bez zastrzeżeń, lub ew. bez zastrzeżeń wierzyć w możliwość jej pozytywnej zmiany; chodzić na wybory; traktować każdą mendę z wyszukaną kurtuazją w stylu "chrabia z wodewilu"; siedzieć w domu, kiedy tak się spodoba Władzy... Te rzeczy! Piłsudski w tym kontekście jest przecież gorszy od Bin Ladena skrzyżowanego z Che Guevarą, i każdy K*win wam to bez długiego proszenia powie!

Twoja ocena: Brak Średnia: 1.9 (6 głosów)