Macierewicz zna Luśnię, czyli kto nie zna Michała Boniego

Obrazek użytkownika TLMaxwell
Kraj

Klub parlamentarny Platformy Obywatelskiej złożył wniosek o odwołanie z pełnionej funkcji ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Powodem takiej decyzji ww. gremium jest fakt, że Antoni Macierewicz zna niejakiego Roberta Luśnię, człowieka uznanego przez sąd za kłamcę lustracyjnego i płatnego agenta SB (TW "Nonparel").

Jak ustaliła niezawodna "Gazeta Wyborcza" minister Macierewicz zasiada wraz z Luśnią w radzie fundacji "Głos".

]]>https://www.wprost.pl/kraj/10011493/PO-zlozy-wniosek-o-odwolanie-Maciere...]]>

No tak, skoro członkom Platformy Obywatelskiej przeszkadza znajomość Antoniego Macierewicza z agentem SB, to należy przypomnieć, że Tomaszowi Siemoniakowi ministrowi Obrony Narodowej nie przeszkadzała znajomość i bycie w rządzie razem z Michałem Bonim, również agentem SB (TW "Znak").

Tak więc znajomość z "Nonparelem" kwalifikuje do dymisji, a znajomość ze "Znakiem" jest mile widziana. No, ale ponoć TW "Znak" nikomu nie zaszkodził. A TW "Nonparel" szkodzi jak widać jedynie Antoniemu Macierewiczowi....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Podążając tym tokiem rozumowania, to redakcja Gazety Wyborczej jest również do skasowania — pracował tam Lesław Maleszka.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1515230

A to, że "Polityka" istnieje ho, ho.

Wszak tam pracowali i pracują: Baczyński, Passent, Szostkiewicz....

 

Vote up!
2
Vote down!
0

Olszewik, Kaczysta, NadUBowiec, brakujący typ Michnika

#1515281

W PO_sitwie agentury SB byłej i aktualnej jest tak dużo,że nie warto wspominać. Obok Boniego mamy więc TW "Karola" czyli Buzka, mamy donosicieli zasłużonych - Krzywonos, Niesiołowskiego, mamy ubabranych w niemieckie związki Tuska czy Schetynę...to rzeczywiście bezczelność Gregora i Tomka Czereś...Siemoniaka oczywiście...

Vote up!
8
Vote down!
-1

Yagon 12

#1515232

Już idą na dno POtuskie ciemniaki 

i każdy z głupoli brzytwy się chwyta.
No ale brzytwa jest ostra - jak wszyscy wią. 
Więc te ciemniaki brzytwą się POtną !
POzostanie im d...pa zbita. 
A po obiciu paskudny swąd............................
Vote up!
4
Vote down!
0
#1515236

Jak zostać potwarcą? Powtarzać kłamstwa opublikowane przez szmatławiec NIE* w celach kompromitacji przeciwników Nowego Oświecenia*.

Andrzej Halicki (PO), kawaler mołdawskiego Orderu Honoru, minister w rządzie Ewy /na metr głęboko/ Kopacz, wziął udział w operacji Pospolitego Ruszenia* wymierzonej w ministra Antoniego Macierewicza. Za szmatławcem Ubrana powtórzył on kłamstwo, że żona min. Macierewicza, Hanna, była jakoby szpiclem SB. Tymczasem w przeciwieństwie do np. Lecha Wałęsy (TW Bolek)

Hanna Macierewicz

nigdy nie była zarejestrowana jako TW. Istnieje natomiast zapis w dzienniku rejestracyjnym Komendy Stołecznej MO, według którego Hanna Macierewicz została zarejestrowana 27 lutego 1976 r. pod numerem 14735 przez Wydział III KS MO w charakterze kandydata na tajnego współpracownika. A to nie jest powodem do hańby: kandydatów na tajnego współpracownika rejestrowano poza wiedzą

osoby do pozyskania

przez SB: jeśli nie nastąpiła zmiana kategorii, to taki milicyjny zapis może być powodem do dumy. Oznacza bowiem, że wytypowanej osoby nie udało się pozyskać rodzicom resortowych dzieci. Spotkałem się z podobny przypadkiem: Waldemar Kuczyński zwrócił uwagę, że na liście Wildsteina znajduje się nazwisko mojej ówczesnej narzeczonej, Katarzyny Gozdawa – Giżyckiej. Wśród

ubowców

w których zasięgu zainteresowania znaleźliśmy się obaj, rzeczywiście znajdowała się agentka, która wiedziała o nas niemal wszystko. KGG mieszkała w Niemczech, była już wówczas bardzo chora (zmarła niedługo potem); oburzona zarzutem wystąpiła do IPN i wówczas dowiedziała się, że była „kandydatem na TW” ale SB zrezygnowała z jej pozyskania. „Kandydat” na TW to jednak nie to samo,

co „kandydat

do PZPR”. Uważam za sprawę pierwszorzędnej wagi, by Sejm wprowadził do KK przepis o karaniu za potwarz, jestem za dotkliwymi karami finansowymi dla potwarców na scenie politycznej, z zawieszeniem czynnego i biernego prawa wyborczego włącznie. Nie można pozwolić na to, by z niskich pobudek obrażano ofiary reżimu łaskawego dla jednych a jakże okrutnego dla drugich.

*organ szefa propagandy PZPR, Jerzego Urbana, dziś demokraty i liberała.

*Nowe Oświecenie: sprywatyzowani właściciele PRL, dziś demokraci i liberałowie.

*Pospolite ruszenie – operacja, do jakiej wezwał przeciwko nowemu prezydentowi, dr. Dudzie, obalony przez wyborców prezydent Komorowski, który jako jedyny poseł PO głosował przeciwko rozwiązaniu WSI.

Post scriptum: cel propagandy szmatławca NIE był jasny: dezawuować przeciwników wszelkimi metodami zgodnie z zasadą „wszyscy byliśmy TW”. To właśnie dlatego przestępcy sprzeciwiali się lustracji, to właśnie dlatego ubowcy mieli wysokie emerytury – teraz generałowa Kiszczakowa zauważa, że za 2000 nie da się wyżyć, bo opłaty za wysokie. A poziom przecież utrzymać trzeba!

Zasada propagandy Nowego Oświecenia jest prosta: Lech Wałęsa był zarejestrowany jako TW Bolek – nie był szpiclem; Hanna Macierewicz nie była zarejestrowana – była szpiclem. To logika elit II PRL!

http://kurzastopa.blog.onet.pl/2016/06/20/potwarca-andrzej-halicki/

Vote up!
7
Vote down!
0
#1515238

A co z tymi co znaja bylego (p)rezydenta Walese ???  TW ""Bolek""

Zajmowanie sie podlymi osobnikami daje im powod do czynienia wiekszych podlosci i utwierdza ich ze czynienie podlosci daje ""slawe"".

Przeciez owi osobnicy nic dobrego dla Polski i Polakow nie zrobili oprocz siania nienawisci i nie zgody wsrod ludzi.

Nie pisze ich nazwisk aby nie zapaskudzic monitora gdyz juz sama mysl o tych osobnikach doprowadza do mdlosci a napisynie ich nazwisk byloby  nie przyjemna reakcja zoladka . 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1515257