Treści z tagiem: piłkarzyki

Obrazek użytkownika TLMaxwell
Humor i satyra

„Tournee wykaże, że jesteśmy najsilniejszą drużyną w IV lidze” – tymi słowami trener Bondaryk skomentował pytania dziennikarzy, dlaczego drużyna z Pruszcza Gdańskiego udała się w podróż po całym kraju, kontraktując mecze w małych miejscowościach z drużynami b i c-klasowymi.
„Gra na tle tych zespołów uwidoczni naszym przeciwnikom i wrogom...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Humor i satyra

Dziś zamieszczamy wywiad, jaki wybitny dziennikarz sportowy Tomasz Lis przeprowadził z największą gwiazdą i kapitanem drużyny „Tornado” Pruszcz Gdański Donaldem Tuskiem.

Tomasz Lis: Panie kapitanie, jak pan ocenia szanse „Tornada” Pruszcz Gdański w decydującej kolejce spotkań o zdobycie mistrzostwa IV ligi?

Donald Tusk: Oceniam...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Humor i satyra

„Przepraszamy za wszystkie faule, które popełniła drużyna Huraganu Włoszczowa. Odcinamy się od wszelkich tego typu zagrań. Jeśli nadal drużyna z Włoszczowej będzie popełniała faule, zwrócimy się do okręgowego Związku Piłki Nożnej, o wykluczenie TEJ drużyny z udziału w rozgrywkach IV ligi”. Powyższe oświadczenie wydała drużyna Belwedere Buda...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kles
Kraj

Gdy bywam w Warszawie zawsze widzę to miejsce, na rogu ulicy Chałubińskiego - na pewno jeszcze kilka tygodni temu płonęły tam dwa znicze - jak za każdym razem, cały czas, podczas kilkudniowego pobytu.

0
Brak głosów