Popularne treści blogera

Obrazek użytkownika TLMaxwell
Historia

Tak mogło być, czyli odpowiadając zwolennikom sojuszu II RP – III Rzesza
(hipotetyczna sytuacja Polski po zawarciu takiego paktu).
Wpis polemiczny

Nie ukrywam, że do napisania tej notki skłonił mnie wpis Wilre: http://www.niepoprawni.pl/blog/132/ii-rzplita-fantasmagoria, w którym to wpisie Autor zaprezentował punkt widzenia śp. Prof. Pawła Wieczorkiewicza, dot. sojuszu Polski i III Rzeszy w 1939...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Sport

Gdy dziś reprezentacja Polski awansowała do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Piłce nożnej, które zostaną rozegrane na boiskach Rosji, a wszyscy kibice zachwycają się grą Roberta Lewandowskiego, który w swojej karierze reprezentacyjnej zdobył najwięcej bramek ze wszystkich polskich piłkarzy, przypomniano sobie o Włodzimierzu Lubańskim.

Tak. Włodzimierz Lubański był piłkarzem, który talentem...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Blog

Z najnowszego "Biuletynu sołtysa" publikujemy przemówienie jakie wygłosił na zjeździe sołtysów Gość Honorowy czyli prezydent.

Kochane wójtówki i szanowni wójci! Kochane sołtyski i szanowni sołtysi!

Ja bardzo dziękuję za zaproszenie na wasz zjazd, który jest wyrazem zaufania do obecnej władzy i Urzędu Prezydenta.
Urząd wójta i urząd sołtysa, to bardzo odpowiedzialne urzędy, bo są one najniższymi...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Humor i satyra

jak PiS wygra wybory to:
- Rydzyk przejmie TVN, "Szkło kontaktowe" poprowadzi ks. Isakowicz-Zaleski, a Beata Kempa i Beata Szydło wystąpią w "Tańcu z gwiazdami"!
Jak PiS wygra wybory to:
- zbuduje Berezę Kartuską w okolicy Kartuz i wsadzi do niej Donalda Tuska i Radosława Sikorskiego!
Jak PiS wygra wybory to:
- Cezary Grabarczyk wraz z jego "spółdzielnią", będą musieli ciągnąć pociągi spółki PKP...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Kraj

Z blogu Seawolfa

(http://niepoprawni.pl/blog/1489/brudzinski-zniewaza-narod-moze-i-matke-boska) i nie tylko (http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8847037,Brudzinski_zniewazyl_narod__Jest_doniesienie.html) dowiedziałem się, że młodzieżówka PO chce złożyć wniosek do sądu o ukaranie posła Joachima Brudzińskiego o znieważanie Narodu Polskiego za to, że rzeczony poseł nazwał Donalda Tuska...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Świat

Hillary Clinton odwołała nowojorski pokaz ogni sztucznych, który miał uatrakcyjnić ogłoszenie jej zwycięstwa w wyborach na stanowisko Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Angela Merkel zaprasza do Niemiec: Beyonice, Jay’a Z, Bruce’a Springsteena, Madonnę, Meryl Streep, George’a Clooneya, Johna BonJovi, Lady Gagę i Roberta De Niro. Wszyscy oni mają otrzymać status uchodźców.

Martin Scorsese wycofał...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Kraj

Poseł Janusz Palikot miał tę właściwość, że pojawiał się w mediach akurat wówczas, gdy do opinii publicznej docierały fakty, które były niewygodne dla rządu Donalda Tuska lub jego partii. Wówczas zadaniem Palikota było tak odwócić uwagę publiki, by zainteresowała się ona występami posła z Lublina i zapomniała o niewygodnych z punktu widzenia rządu i PO problemach.
Trwało to około roku, gdy rząd...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Kraj

Z byłym funkcjonariuszem SB Witoldem Sz. rozmawia Karol Jełtuszewski

Jesteśmy na demonstracji Komitetu Obrony Demokracji, zorganizowanej w dniu 13 grudnia w 35 rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Dlaczego pan protestuje?

Po pierwsze to małe sprostowanie, bo o ile wiem, to stan wojenny został wprowadzony na terytorium Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, więc proszę abyście wy z reżimowej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Blog

„Gen. Florian Siwicki stwierdził, że „historycy cywile plączą pomoc militarną z wojskową” i w rzeczywistości Jaruzelskiemu chodziło w rozmowie z dowódcą wojsk Układu Warszawskiego „o specjalne paliwo czy części zamienne”.”
Antoni Dudek – SALON24
United Nations Relief and Rehabilitation Administration (UNRRA z ang. - Administracja Narodów Zjednoczonych do Spraw Pomocy i Odbudowy) - organizacja...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Kraj

Klub parlamentarny Platformy Obywatelskiej złożył wniosek o odwołanie z pełnionej funkcji ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza. Powodem takiej decyzji ww. gremium jest fakt, że Antoni Macierewicz zna niejakiego Roberta Luśnię, człowieka uznanego przez sąd za kłamcę lustracyjnego i płatnego agenta SB (TW "Nonparel").

Jak ustaliła niezawodna "Gazeta Wyborcza" minister Macierewicz...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Strony