RIPOSTA

Obrazek użytkownika tango
Kraj

Wczoraj - 13 grudnia Plac Trzech Krzyży i Aleje Ujazdowskie w Warszawie unaoczniły całej Polsce z jakim przekazem mamy i od początku mieliśmy do czynienia ze strony obozu który nazwał się KOD i  jest reprezentowany przez polityków i członków Nowoczesnej, PO i PSL. To towarzystwo które powinno nazwać się  KOT ( Komitet Obrony Tyłka)  zgodnie jednak ze swoim poczuciem przyzwoitości i rozumieniem kultury osobistej swojego przedstawiciela Petru - woli D od T.  Stek kłamstw, pomówień, czarnej propagandy i manipulacja rzeczywistością to ich ulubione narzędzia od zawsze lecz przedwczoraj 12 grudnia dali popis który zadziwił nawet tych którzy z obowiązku czy potrzeby, do tej pory byli ich propagandową tubą.  Oto bowiem na polecenie HGW pseudonim "Bufetowa", policzono liczbę demonstrantów uczestniczących w tym marszu i ponad wszelką wątpliwość wyszło im że było 50 tyś. obrońców  własnych tyłków. Skrupulatnie odnotowały ten "fakt" wieczorne wiadomości półtowarzysza Kraśki ( od dziś będę tak nazywał członków i sympatyków KOD) i TVP Info. W TVP Info troszeczkę się wahano czy było to 20 tyś. czy 45 do 50 tyś czy może 200 tyś jak twierdzili niektórzy. Jak było naprawdę i jak się ośmieszyli pokazała wczorajsza demonstracja w rcznicę stanu wojennego z 13 grudnia 1981 roku, zorganizowana przez PiS i organizacje patriotyczne. 

Byłem, widziałem więc opowiem. Było nas wielu pomimo deszczu, wiatru i zimna. Było nas bardzo wielu i bez przesady mogliśmy "czapkami nakryć" tych póltowarzyszy którzy demonstrowali poprzedniego dnia. Policja i vice prezydent Warszawy podali że było nas ponad 50 tyś i tego będę się trzymał choć niekiedy padały liczby mówiące o 80 tysiącach.

Po odśpiewaniu hymnu narodowego na placu Trzech Krzyży i apelu poległych za wolną Polskę z którego njamłodsi uczestnicy marszu, niekiedy po raz pierwszy mogli się dowiedzieć nazwisk oraz liczby  ofiar hunty Jaruzelskiego i Kiszczaka, nastąpiły przemówienia red. Sakiewicza, Andrzeja Gwiazdy i Jarosława Kaczyńskiego. Tłum przerywał je okrzykami i brawami na koniec wielokrotnie skandując " Jarosław, Jarosław, Andrzej, Andrzej, Antoni. Antoni, Beata, Beata. Atmosfera była podniosła lecz w momencie kiedy uformował się pochód zaczęły się okrzyki typu :    " nowoczesna targowica", "wolne media",  "Lis do nory Petru do obory" "Bronek oddaj meble, sztućce i czajnik", "raz sierpem raz młotem czrwoną hołotę" i atmosfera się rozluźniła żeby nie powiedzieć że stała się prześmiewcza. Rozmawialiśmy między sobą i komentowaliśmy to co się obecnie dzieje w kraju i ile to czeka nas jeszcze pracy aby odspawać od stołków te przyrośnięte do nich dupska póltowarzyszy z KOD. Panowała też powszechna opinia że to bardzo dobrze iż powstała taka organizacja bo nie będzie najmniejszego kłopotu z rozeznaniem kto jest kim, czego nawet IPN nie zrobił do tej pory. Kolumna marszu zajmowała całe Aleje Ujazdowskie od PL. Trzech Krzyży aż do AL. Szucha gdzie mieści się siedziba trybunału który miał czelność nazywać się Konstytucyjnym. Tam po powtórnym przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego i odśpiewaniu hymnu, biało -czerwona demonstracja zaczęła się rozchodzić. Dyplomaci oraz korespondenci ze wszystkich krajów których ambasady znajdują się przy Alejach Ujazdowskich mogli na wlasne oczy zobaczyć kogo popierają Polacy a kto łrze, łgał i będzie to robił nadal za wszelką cenę. 

Klęska propagandowa tego towarzystwa wzajemnej pomocy, zorganizowanego w KOD polega na tym że pomimo usilnych starań ze strony Gazety Wyborczej, TVP które biły szczyty fałszu i hipokryzji w swoich relacjach, komentarzach oraz spreparowanych filmikach z naszej demonstracji i demonstracji KOD-u, koniec końców przebiła się prawda. Prawda o tym kogo popiera większość narodu i jak niewiarygodni okazali się ci którzy są aż tak bezczelni by mówić o sobie że są obrońcami wolności i demokracji. Ich przekaz okazał się tyle wart co podana przez nich liczba uczestników tej hucpy z 12 grudnia. Głoszone tam hasła są książkowym przykładem manipulacji mającym na celu zdyskredytowanie nowego rządu, zakłamania rzeczywistości i spowodowania tego że społeczeństwo odwróci się od poparcia reform w państwie i w efekcie powtórzy się rok 2007. Wasze rachuby okazały się płonne bo jedynie ośmieszyliście i skompromitowaliście się. Chłopiec na posyłki Balcerowicza - Petru, wspierany podrygującym Giertychem okazali się niewystarczający aby zastąpić hochsztaplera Tuska. Społeczeństwo nie da się nabrać po raz drugi, zwłaszcza jak przeżyło te setki afer, upokożeń i wstydu które zafundowały mu wasze  8 letnie rządy i wasz prezydent . Popierają was tyko ci którzy panicznie boją sie że wyjdą na jaw przekręty, nadużycia i zwykłe złodziejstwo których dopuścili się za waszej kadencji i że teraz trzeba będzie za to odpowiedzieć. Wy sami boicie się nie mniej czego wyrazicielem swego czasu był Seremet mówiąc - "potem PiS przyjdzie do władzy i pozamyka nas wszystkich" -sic!  

Na nic także się zda, na dluższą metę, odwoływanie się do mocodawców poza granicami kraju. Oni szybko zorientują się że jesteście niewiarygodnymi i ośmieszonymi w społeczństwie marionetkami a z takimi nikt nie chce mieć nic do czynienia. Tak więc rezultat tych histerycznych działań w efekcie może zdać się tylko na jedno - przyśpieszy wasz nieuchronny upadek co będzie miało zbawienny skutek dla Polski i Polaków.

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (7 głosów)