"CHORZY Z NIENAWIŚCI"

Obrazek użytkownika tango
Kraj

Minęły trzy dni od ogłoszenia oficjalnych wyników wyborów i zastanawiam się czy cokolwiek zmieniło to w mentalności i oglądzie Polski w oczach lemingów i "wykształconych z wielkich miast". Takie pytanie wydaje się być retoryczne gdyż prawie wszyscy oglądaliśmy powyborcze programy gdzie mogliśmy zobaczyć że 10% byłych wyborców PO głosowało na PiS następne parę procent na Petru i Kukiza. Pozornie może to świadzcyć o tym że spora liczba powyżej przywołanych przejrzała na oczy i zrozumiała swój błąd z poprzednich wyborów. Uważam jednak że taki pogląd ma niewiele wspólnego z rzeczywistością, Bardziej przemawia do mnie pogląd że większość z tych którzy zmienili tak  gruntownie swoje preferencje de facto wcale ich nie zmieniło. Są to bowiem zatwardziali zwolennicy tych którzy dają więcej i nie ma znaczenia czy te obietnice płyną z lewa czy z prawa.

Chcę jednak zająć się rasowymi lemingami wychowanymi przez ostatnie 8 lat sprawowania rzadu dusz przez partię miłości i nieustannego rozwojuczyli PO-PSL. To już całkiem inna bajka. Tutaj nie zuważam żadnych zmian, rzekłbym wręcz odwrotnie, pogłębiająca się niemoc intelektualna i brak jakiejkolwiek zdolności do refleksji spotęgowane przez strach i wściekłość. Czym to się wyraża można zaobserwować czytając na przykład komentarze pod internetowymi publikacjami.Niektóre z nich tylko z wczorajszego dnia przytaczam w całości poniżej (zwróćcie uwagę na język  tych wpisów)

:Niejaka Pani A. Wróblewska, nota bene absolwentka UW napisała. Czy zna pan taki kraj, który w kilkanaście lat nadrobił wiekowe różnice w rozwoju w stosunku do tych najbogatszych, których rzekomo moglismy dogonić? Przecież to czysta demagogia! W ciągu ostatnich 15 lat o 40 proc. wzrosły dochody społeczeństwa, ludzie żyją dłużej, lepiej jedzą, lepiej mieszkają, lepiej jeżdżą, podróżują itp. Korupcja, afery itp są wszędzie. Trzeba mieć oczy zalane nienawiścią czy może zazdrością, żeby tak naginać rzeczywistość.                                                                                                                          W pełni się zgadzam Pani Agnieszko, nie chciałbym zaglądać w pani oczęta.

]]>Eleonore Kopczynski]]>]]>I Liceum Ogolnoksztalcace im. M.Kopernika ,Gdans]]>ku

Tego co piszecie nie da sie czytac. Przeciez Wy jestescie chorzy z nienawisci. Podejrzewam ,ze macie ogromne komplesy i stad te frustracje.Polska dla Waszej wiadomosci nigdy od ponad 1.000 lat nie byla tak zamozna ,rozwinieta,wyedukowana,piekna jak obecnie.Ludzie PIS-u wyscie poszaleli z tej nienawisci i zachlannosci wladzy.Chcecie rzadzic a czego sie dotniecie to zepsujecie a jak nie zepsujecie to szukacie winnychwymyslacie winnych,zamykacie do wiezien tylko po to zeby pokazac ,mowiac klasykiem "ciemnemu ludowi" ,ze walczycie z korupcja. Opamietajcie sie NIEMOTY !!!!.

 Inny światły zwolennik który także nie ma żadnych zahamowań aby podpisać się imieniem i nazwiskiem pod tym samym artykułem w "Do Rzeczy"

Marian Leśniak

Pospieszalski powinien dawno wylecieć z telewizji. Tak jednostronnie działających dziennikarzy - na bruk!                                                                                                              
I dalej w odpowiedzi na nieprzychylny komentarz jakiejś Pani Gosi.                                                              
 
 Gosia Ciupinska pani szanowna raczy dupę lizać rydzykowi i dlatego od gówna porobiło się coś w głowie. 
 
Pisownia cytatów autentyczna więc proszę nie obciążać autora tej notki odpowiedzialnością za to co tam napisano.
 
Jestem  pewien że takich a nawet bardziej drastycznych przykładów chamstwa i głupoty można znaleść w internecie każdego dnia o wiele więcej. To dostateczny dowód na to że czeka nas wiele lat ciężkiej harówki zanim takie osobniki będą marginesem nie mającym żadnego znaczenia dla tego jak myśli i działa polskie społeczeństwo. To co dzisiaj jest codziennością a czego przykłady podałem powyżej zawdzięczamy ustępującej ekipie bezczelnych szalbierzy którzy do tej pory mają czelność mówić o sobie jako o tych którzy zmodernizowali kraj i pchnęli go w XXI wiek. Jak tego słucham w TVP i czytam w prasie to zaraz cisną mi się na usta "wyrazy miłości"  Pana Leśniaka i Pań - Kopaczyński ( z kąd my znamy tę  formę pisania nazwiska) i Wróblewskiej którzy, mam nadzieję, nie mają niczego współnego z tym jaka będzie Polska XXI wieku. a pozostaną tylko niesławnymi przykladami co może zrobić ze społeczeństwa zdegenerowana władza.
 
Chory z nienawiści.  

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)