BLADY STRACH

Obrazek użytkownika tango
Kraj

Zgodnie z zapowiedziami Pani Beata Szydło ogłosiła dzisiaj propozycje składu rządu PiS na następne lata. Najbardziej oczekiwane były nazwiska nowych ministrów w ministerstwach obrony i sprawiedliwości oraz koordynatora służb specjalnych. Powołanie na te funkcje opowiednio; Panów Macierewicza, Ziobry i Kamińskiego rozwiało wszelkie nadzieje że presja wywierana na PiS przez ostatnie dni, odniosła jakikolwiek skutek. Wszyscy wyżej wymienieni są spełnieniem najbardziej koszmarnych snów jakie prześladowały przez ostatnie tygodnie polityczno-gospodarczą mafię rządzącą do tej pory Polską. Wszelkie kalkulacje że uda się w jakiś sposób zmiękczyć Kaczyńskiego i Szydło, spaliły na panewce i cale to "towarzestwo" dostało jasny sygnał że nadszedł czas rozliczenia ich ciemnych interesów i antypolskiej polityki. Bezcenne było obserwowanie jak ciska się w swojej bezsile młodociany rzecznik pogrążającej się partii miłości. Ta "konsyliacyjna" mowa o osądzonym zbrodniarzu Kamińskim, nieomal osądzonym Ziobrze i obsesjoniście Macierewiczu, mogła przyprawić jedynie o uśmiech politowania ale jednocześnie wszystkim  raz jeszcze  dobitnie pokazywała jakie w tym środowisku panuje przerażenie. 

Blady strach i świadomść nieuchronnie nadchodzących konsekwencji to stan ducha jaki dzisiaj i przez następne miesiące będzie udziałem dotychczasowych władców PRL-bis. A wydawało się że ten "biznes" będzie trwał wiecznie a tu taka obsuwa jak  mawiają w mateczniku - na Rakowieckiej. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

a tu wypowiedz obszczymurka zwanego dumnie niedorzecznikiem nierzadu:

" Mieliśmy mieć nowy, świeży rząd. Mamy Antoniego Macierewicza, Zbigniewa Ziobro i Mariusza Kamińskiego. Macierewicz pokieruje 18. armią świata. Ziobro prawie stanął przed Trybunałem Stanu lub wkrótce stanie przed prokuraturą, którą sam będzie nadzorował. Kamiński ma nieprawomocny wyrok więzienia - mówił Tomczyk. - Wiedzieliśmy, że będzie ciekawie, ale nie przerażająco. Wszystkie deklaracje okazały się nieprawdziwe. To wielkie oszustwo polityczne."

 

Typowa gnida przeistaczajaca sie w wesz , polecilbym mu ten art:

 

Walka z wszami – bez użycia chemii!

http://www.yaacool-eko.pl/index.php?article=2331

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1498126

Miejmy litość jak już gdzieś napisałem. Kto przy zdrowych zmysłach i szacunku dla siebie samego, zgodziłby się zostać rzecznikiem tego czegoś.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Tango

#1498129

Witam! Wreszcie odetchnalem! Mafia przerazona! Koniec lodow! Ten rzad ,to pozytywna przyszlosc Polski! Pozdrawiam ,dziekujac za rzeczowy artykul!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1498128

Mafia przerażona lecz aby ją skutecznie wyplenić to jeszcze długa droga i ciężka praca dla nas wszystkich a nie tylko rządu. Rząd sam wszystkiego nie załatwi!!!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Tango

#1498132

:-)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1498131

Dobre - proszę o więcej :-))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tango

#1498141

Ten rząd Beaty Szydlo  daje nadzieje . Taką jak  daje Prezydent Duda. Teraz tylko ciezka i długa praca. Niestety czasu potrzeba bardzo duzo , bo trzeba z ruiny zbudować dom . To nie bedzie : pstryk i zrobi sie światło. Ale dobrze poinformowane społeczeństwo poczeka , ale musi mieć pewność , że na końcu dzialań Prezydenta i Rzadu  czeka Polska, nasza, silna, sprawiedliwa , dumna , zdrowsza  i coraz bogatsza.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1498138

To rzeczywiście nie będzie pstryk i wszystko załatwione. Dlatego my wszyscy z  rodziny niepodległościowców musimy wspierać działania rządu i przekonywać ze wszystkich sił innych o takiej konieczności. Żeby nie było podobnych sytuacji jak w roku 2007. Wtedy większość społeczeństwa oczekiwała cudów od rządu bez żadnego "wkładu" własnego a jak się tego cudu nie doczekała to zagłosowała na ciepłą wodę !   Przez 8 lat zbieraliśmy tego owoce i obawiam się że jeszcze długo będziemy za to płacić.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Tango

#1498139

ustępującego rządu wpada w przerażenie i sygnalizuje, że wszyscy powinni być przerażeni. No cóż, jak ktoś lubi się przerażać, to niech się przeraża. Jego sprawa. Gdyby nie mieli niczego zdrożnego na sumieniu, to nawet nie pomyśleliby o żadnym przerażaniu się. A może to wpływ niedawnego Halloween? W każdym razie tekiego steku bzdur jakie wypowiadał ten pan niedorzecznik, dawno nie słyszałam ale on widocznie miał płacone za to, że zawse plótł co mu slina na język przyniosła nie bacząc na to, jak bardzo się kompromituje.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#1498180

Chyba pomylił Pan adresata- kto jest tą wszą, ale to się zdarza, gdy nie czyta się powyższej notki ze zrozumieniem. Tą wszą jest dla każdego racjonalnie myślącego Polaka Wybiórcze Gówno Aarona Szechtera, które rości sobie do decydowania o składzie rządu i celów jego polityki- zgodnej z proroctwami "mędrców syjonu".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antybolszewik

#1498324

 

 Prokurator Generalny wiedział doskonale , że balansowali na pograniczu prawa, a w zasadzie w znacznej mierze działali bezprawnie- Pis nas powsadza ! NAS - czyli on Prokurator  wie, że nie jest niewinny!

Na co liczyli ?

Na poklepanie po pleckach?

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1498328