Komisarze z PO i PSL

Obrazek użytkownika tango
Kraj

Wszędzie z ust waszych kochanych mocodawców a głównie tych cudotwórców  wyborczych z PSL słyszymy że jeszcze nic nie wiadomo i może się różnie zdarzyć !!!

Otóż spieszę z informacją specjalnie skierowaną do Was. Żaden "cud" nad urną już Wam nie pomoże i zabraknie wszystkich tych którzy te cuda z wyborów samorządowych w ubiegłym roku usankcjonowali. Teraz wszystkie takie próby będą wychwycone a ich twórcy otrzymają sowitą zapłatę. Będzie tylko jedna różnica - nie będą to stanowiska w samorządach i intratne kontrakty a samodzielne pokoje z całodobowym wyżywieniem w najbliższym kryminale. 

Dlatego dobrze się zastanówcie zanim zaginą Wam karty do głosowania i  10% do 50% głosów będzie nieważnych a pozostaną tylko te jedynie słuszne. Nie będzie już oddalania protestów wyborczych na podstawie przesłanki że nie "zaważyło to na wyniku wyborów" bo partiom miłości i rozsądku zabraknie nagle olbrzymiej liczby niezależnych lecz przychylnych ich argumentacji sędziów.

Nadchodzi Prawo a za nim nierychliwa ale bardzo skuteczna Sprawiedliwość !!! To jest nieodwołalne jak koniec tego skorumpowanego systemu rozkładającego Polskę jak rak od środka. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)

Komentarze

mam taka nadzieje.ze naprawde tak sie stanie.poczatek chyba zrobiony dzieki tym wszystkim zaangazowanym w ruch kontroli wyborow.bravo

Vote up!
2
Vote down!
0

marekpolo

#1496979