Głupota nie boli

Obrazek użytkownika tango
Kraj

Na kanwie ostatnich wpisów na temat apelu o pojednanie z Rosjanami, mam nieodparte wrażenie że ktoś przy pomocy tkzw. pożytecznych idiotów i prowokatorów znowu robi przysługę Rosji. Posunięcie jest o tyle niebezpieczne o ile jest wstanie zpowodowac jeszcze jeden rozłam w środowiskach opozycyjnych i potwierdzic kreowaną wizję rusofobicznej Polski. Głupota tych którzy nawołują do bojkotu kościoła jest tak oczywista że aż porażająca. Putin jest zachwycony czytając doniesienia z Polski. Kto tego nie rozumie ten jest politycznym durniem. Każdy myślący Polak powinien sobie zdawac sprawę z pokrętnej polityki Kremla. W tej sytuacji należy umiejętnie wykorzystac nadarzającą się okazję do przeciwstawienia się kreowanej przez Moskwę wizji Polski a także szukac możliwości odebrania inicjatywy politycznej, jaką do tej pory ma Kreml.
Przy pomocy kościoła katolickiego na całym świecie, wbrew temu co się u nas sądzi, można wiele uzyskac, zarówno wizerunkowo jak i w sferze realnej polityki. Doskonale o tym wie Putin i między innymi dlatego zdecydował się na ten ruch, mając zapewne także nadzieję na wsadzenie kija w polskie mrowisko.
Z przerażeniem spostrzegam że ta polityka zaczyna przynosic pożądane przez Moskwę owoce.

Brak głosów

Komentarze

Podobni idioci torpedowali pojednanie z księżmi patriotami za komuny i walczyli z władzą ludową opluwając największych polskich mężów stanu , Bieruta , Gomułkę i Jaruzelskiego

i jeszcze popierali tego wichrzyciela Wyszyńskiego

Vote up!
0
Vote down!
0
#285807