zdRadzieccy UBywatele pod TVP, czyli Brudziński do dymisji

Obrazek użytkownika SolidarnyX
Blog

No i mamy kolejny atak fizyczny i psychiczny tych co najgłośniej krzyczą "stop mowie nienawiści" i "tolerancja". Tym razem padło na Magdalenę Ogórek. Przypomnę, że wcześniej już było wiele ataków tego środowiska na dziennikarzy i nie tylko, jak choćby na ]]>Michała Rachonia]]> , na dziennikarkę "W tyle wizji" ]]>Annę Machińską]]> , czy przez POsła Niesiołowskiego (tak, tego "jurnego") na dziennikarkę ]]>Ewę Stankiewicz]]> w 2012 roku - a więc ataki totalnych na dziennikarzy (i nie tylko), którzy w czambuł nie popierali ich POstulatów, były jeszcze za poprzedniej władzy.

 

Jednak jak wtedy nic nie mogliśmy z tym zrobić, bo totalni mieli pełną władzę, wszystkie media, POlicję, prokuraturę i sądy. Tak dziś podobno nastąpiła "dobra zmiana" ale na tym polu kompletnie jej nie widać. Nadal totalne oszołomy biją, wyzywają naszych (w imię "stop mowie nienawiści"), a policja (choć dla mnie bardziej nadal milicja) pałuje Patriotów, a UBywateli grzecznie przenosi za ręce i ewentualnie prosi o przesunięcie się na manifestacjach. Co gorsza, temu wszystkiemu wtóruje i popiera oficjalnie minister Brudziński z PiS (sic!). Pamiętamy jak głośno gratulował milicji pałowania Patriotów/Narodowców, kiedy protestowali przeciwko lewactwu i dewiacji, a kiedy to lewactwo bije i atakuje naszych, to Brudziński ewentualnie jedynie ... ubolewa i certoli się z nimi dalej - za to jak ktoś napisał (tylko napisał, nie atakował fizycznie jak totalni) po śmierci Adamowicza, że dobrze się stało, to od razu miał milicję i prokuraturę na sobie o 6 rano. Mam już dawno dość tego pobłażania przez PiS, bo nadal we własnym kraju nie czujemy się jak w naszej Ojczyźnie, nadal jesteśmy (mimo po wygranych wyborach) szkalowani, podczas gdy ci co najwięcej atakują, wyzywają, mordują (jak choćby Marka Rosiaka w Łodzi) nie są pociągani do odpowiedzialności i co najwyżej są grzecznie przesuwani z miejsca na miejsce.

 

Czy ta wczorajsza manifestacja była wcześniej zgłoszona i czy była legalna? Jeśli tak, to dlaczego nie została rozwiązana za to co robiono. Jeśli nie to dlaczego milicja nic nie robiła, jeszcze nim zaatakowali dziennikarkę? Jak my protestowaliśmy za czasów PO, to POlicja przychodziła i liczyła osoby i liczyli nawet tych co po prostu przechodzili obok jako uczestników protestu - w ten sposób naliczyli ponad 14 osób, a wiec "nielegalne zgromadzenie" i sypały się mandaty! My byliśmy szkalowani na każdym kroku, a mimo to nie byliśmy agresywni jak teraz totalni, którzy są ... głaskani!

 

Ten wczorajszy incydent przypomniał mi naszą pikietę chyba pod tym samym budynkiem TVP za POprzedniej władzy. Kiedy to środowisko ]]>Solidarnych2010 protestowało przeciwko maniPOlacjom TVP i żądało usunięcia Kraśki z TVP]]> (ups, no i się wygadałem skąd moje pseudo - jeśli ktoś wcześniej jeszcze się nie kapnął ;) Różnica wtedy a wczoraj była diametralna. Przede wszystkim totalni nadal mają swoje media (Tusk Vision Network, POlsat i ich POchodne), my wtedy nie mieliśmy nawet TVP - oni mieli całość (no prawie całość, bo mieliśmy i mamy TVTrwam, jednak o nieporównywalnie mniejszym zasięgu, a i tak chcieli nawet to zniszczyć, czego efektem była też wtedy wielka manifestacja w obronie TVTrwam). My wtedy przez 2 dni protestowaliśmy pokojowo, nikt nie został zaatakowany fizycznie, a nawet drugiego dnia jeden z dziennikarzy TVP przyszedł do nas porozmawiać przy kamerze i nie otrzymał żadnych szykan. Przypomina mi się też to, jak wtedy kiedy przechodziliśmy przez tą ulicę pod budynek TVP, nagle z dużą prędkością wjechał w nas samochód służbowy TVP o mało nie potrącając ludzi, POlicja tylko patrzyła (jak teraz) - tyle, że teraz dziennikarka TVP nie wjeżdża w tłum ludzi z dużą prędkością, a nie może się z tego tłumu wydostać. Oni od zawsze byli agresorami i chwilę potem kreowali się na ofiary i gderali o "mowie nienawiści".

 

Widać jasno, ze POlicja wtedy nie różni się praktycznie niczym od tej dziś, a zachowanie Brudzińskiego jak się cieszył i gratulował z pałowania Patriotów, tylko pieczętuje to, że POWINIEN PODAĆ SIĘ DO DYMISJI - napisałem to dziś na niezalezna.pl i ... mój post został ocenzurowany... - eh...

Mam dość życia w państwie "teoretycznym" w "teoretycznej Polsce" - chcemy w końcu prawdziwej Polski, dbającej o Polaków, tak jak Polacy/Patrioci dbają o nią!

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 2 (8 głosów)

Komentarze

Nudzą mnie już te komentarze do naszej rzeczywistości w wykonaniu dmorosłych mędrkow.

Otóż za utrzymanie porżadku odpowiedzialni są obywatele, policja tylko działa  w nadzwyczajnych sytuacjach. W obronie Mady Ogórek powinni stanąć normalni obywatele nie czekając na przycycie policji.

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1579827

zetjot - a gdzie ty tam przy Magdalenie Ogórek widziałeś "normalnych obywateli"? Zejdź na ziemię, bo widać, że bujasz gdzieś... odleciałeś strasznie.

Ps. milicja jest tylko wg ciebie do wbijania mandatów za złe parkowanie - brawo, toś mądrości wymodził - pewnie tak samo nie powinniśmy mieć pretensji do złej postawy polityków, bo to przecież obywatele powinni trzymać porządek w państwie - żenua.

Ps. często sam sobie przyznajesz oceny?

Vote up!
3
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1579853