KOD ObywateleRP i reszta skur...li - czy powinniśmy teraz robić jak oni?

Obrazek użytkownika SolidarnyX
Blog
KODziarskie UBectwo

Wczoraj pierwszy raz od nie wiem jak dawna obejrzałem "fakty TVN", gdyż chciałem zobaczyć jak ujadają tym razem totalni w antypolskich mediach. Telewizor o mało mi się nie popsuł (bo ma alergie na manipulacje) ale jakoś wytrzymał ;)

 

Od razu zwróciłem uwagę na materiał, w którym wypowiadał się ksiądz z Bazyliki Mariackiej w Gdańsku, sugerując, że Paweł Adamowicz chciałby zostać pochowanym w tym miejscu. Pomyślałem: założę się, że zaraz będą ględzić aby go tam pochować. I co dziś rano widzę? Najnowsza wiadomość, że Adamowicz zostanie pochowany w Bazylice Mariackiej w Gdańsku.

W Bazylice Mariackiej w Gdańsku jest wiele osób pochowanych, które były zasłużone dla Polski, które broniły ją przed najeźdźcami - osoby dla których polskość to nie była nienormalność. Paweł Adamowicz kompletnie mi do nich nie pasuje. Chciał Gdańsk oderwać od Polski, zrobił z Gdańska miasto europejskie ale kompletnie nie polskie, uważał, że mają tam mieszkać europejczycy (mający stolicę w Brukseli) a nie Polacy (mający stolicę w Warszawie). Nie chcę się teraz pastwić nad Adamowiczem dlatego, to tylko mała część tego dlaczego Adamowicz nie jest godzien spoczęcia w Bazylice Mariackiej obok wielkich Polaków.

 

I teraz samo nasuwa się porównanie z pogrzebem śp. Lecha Kaczyńskiego na Wawelu, który to robił wszystko dla Polski (a nie Europy), choć nie zawsze mu to wychodziło dobrze. Jednak w tym przypadku ważne są ogólne jego zamiary i dążenia (skuteczność pozostawmy historii). Co nam z tego, że Adamowicz może był skuteczniejszy, skoro ta skuteczność prowadziła do antypolskości.

 

Pamiętamy jak komoruski na podstawie wyskakującego paska w TV orzekł, śmierć Lecha Kaczyńskiego i wkroczył do Pałacu Prezydenckiego aby robić szybko swoje porządki - teraz w przypadku Adamowicza, urzędnicy (mimo stwierdzenia zgonu przez lekarza a nie paska w TV) ciągle oficjalnie mówią, że jest dalej Prezydentem, bo nie dostali aktu zgonu i nikogo nie wpuszczają do jego gabinetu - czy powinniśmy mimo to szybko wprowadzić Komisarza do Gdańska w imię tego jak oni robili? NIE - Jarosław Kaczyński zrobił nawet coś odwrotnego i zapowiedział, że w nadchodzących z tego tytułu wyborach nie wystawi kandydata na Prezydenta Gdańska - to jest klasa! Czy powinniśmy też teraz manifestować jak zaprzańcy z KOD, UBywateli RP i im podobnych palikociarni, kiedy chciano pochować śp. Lecha Kaczyńskiego na Wawelu? Czy powinniśmy teraz w każdą rocznicę (a nawet częściej, jak to oni robili przed Wawelem) protestować przed Bazyliką w Gdańsku nie dając nawet rodzinie pójść spokojnie na grób swojego tragicznie zmarłego? Czy powinniśmy w necie protestować i wyszydzać (jak to oni robili i robią nadal z pochówkiem Lecha Kaczyńskiego), Adamowicza chowanego w Bazylice Mariackiej? Czy powinniśmy (jak oni), przyjść teraz na ten pogrzeb z krzyżem zrobionym z puszek - tylko tym razem nie "zimny lech", a "zimny paweł"? (swoją drogą, od tamtego czasu bojkotuje piwo lech i kompanię piwowarską). Czy powinniśmy (jak oni) gasić teraz znicze, zapalone w Gdańsku na starym mieście ku czci Adamowicza? Czy powinniśmy teraz (jak oni wcześniej) iść na ich marsze, na ich zbiorowiska ku czci Adamowicza i pluć na nich, kopać, wyzywać, sikać na nich?

NIE - nie zniżajmy się do ich poziomu! Jednak pamiętajmy o tym co oni robili (i robią nadal) i pokazujmy innym, że my jesteśmy inni, pokazujmy co oni robili w podobnej sytuacji, a jak my się zachowujemy. POKAZUJMY TO, bo jeśli cicho przez to przejdziemy, to oni mimo swojego zaprzaństwa będą triumfowali - wystarczy nic nie robić aby zło zatriumfowało. I nie bądźmy obłudni, pokazujmy, że się z nim kompletnie nie zgadzaliśmy, że nie jest godzien tego zaszczytu pochówku w Bazylice Mariackiej, jednak nie będziemy jak UBywatele zaprzańcami! Nie będziemy tańczyli (jak oni w przypadku Lecha Kaczyńskiego), na jego "grobie".

 

Dlatego też m.in. pierwszy z brzegu materiał, ]]>Wiadomości TVP]]> poniedziałkowe, na które już antypolacy szczują i donoszą do KRRiTV. Oglądałem je i nie mówią tam nic innego, niż to co było faktycznie na prawdę. To ich boli, oni nie chcą aby ktoś pokazywał jak oni robią, bo wiedzą, że robili i robią ohydztwa. Jednak my się nie dajmy i głośno mówmy i pokazujmy jak oni robią, z pytaniem do innych/reszty - czy mamy robić tak samo, czy tego chcecie? Jeśli nie, to nie dajcie wygrać tym zaprzańcom i antypolakom i przyłączcie się do nas Polaków, którzy chcą wielkiej Polski przede wszystkim dla Polaków ale i nie tylko!

Twoja ocena: Brak Średnia: 4 (8 głosów)

Komentarze

ale aż mnie korci założyć koszulkę "nie płaczę po Adamowiczu"

Vote up!
4
Vote down!
0

ess

#1578590

wierz mi, że mnie też strasznie korci i co najlepsze, to obecna obłuda naszego rządu wybielającego Adamowicza, mnie do tego najbardziej zachęca... - w sumie sama koszulka, to jeszcze nie sikanie na modlących się ludzi (jak to robili zaKODowani palikotowcyz UBekistanu)

Vote up!
4
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1578611