Kto zaczyna tego wina

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Trochę się ostatnio wyjaśniło. Wyszedł na jaw zamiar wieszania przed kościołami gejowskiego porno i różne inne takie. Doszły mnie słuchy, że agresywny na Tłiterze prof Kochanowski coś takiego nawywijał. Mamy tu do czynienia z nieuchronnymi procesami, które teraz zarysuję:

Niejaki Calhoun przeprowadził myszaty eksperyment: zapewnił myszom bezstresowe warunki życia i odwaliło im totalnie, z dobrobytu wyginęły doszczętnie. Nie przesądzam tu poprawności wniosków wysuwanych przy tej okazji ale historia wskazuje na dekadencje okresów schyłkowych. Pismo Święte zaś nas nieomylnie poucza, że Żydzi gdy im się powodziło popadali w bałwochwalstwo i ogólną szajbę. Coś jest tu na rzeczy i nie chcę was martwić, ale obserwowane zjawiska społeczne jak rezygnacja z dzieci z powodu klimatu, aborcjonizm, feminizm, LGBT tu mają swoją genezę. W odróżnieniu od myszy nie jesteśmy społecznością zamkniętą i zanim wyginiemy zaleją nas inne populacje, co widzimy własnoocznie. Niczyja wina w sumie. Taki dobór naturalny jakiś:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Calhouna

Zwracam uwagę, że ostatnie pokolenie które zaznało jakiejś namiastki wojny to urodzeni w latach siedemdziesiątych ostatniego wieku ubiegłego tysiąclecia. Pamiętają oni Stan Wojenny i czołgi na ulicach. Okazuje się, że społeczeństwo nie daje rady bez wojny. Z punktu widzenia ewolucjonizmu wojna jest korzystna, bo jakby była niekorzystna to by zanikła. Co poradzisz jak nic nie poradzisz? Widać wyraźnie obecnie zanik instynktu samozachowawczego, co jest skutkiem braku wojny. Dokładniej braku pokoleniowego doświadczenia wojny. W ramach wspomnianego doboru naturalnego osoby mające problem z instynktem samozachowawczym eliminują się z grona żywych. Albo nabywają stosownych nawyków. Zachowania feministyczne są na tej zasadzie eliminowane. A co z LGBT?

 

Przypominam, że aktywistami LGBT często nie są osoby LGBT. Same nie powiedzą, a konstytucja zabrania pytać. Wielce Czcigodna Posła Scheuring-Wielgus np. I ci aktywiści swoja chcą ugrać kosztem.

II

Są pewne zasady społeczne jak "kto zaczyna tego wina". Nie tylko LGBT tego nie kuma, ale opozycja parlamentarna też. Nie pojmują, ze są obarczani odpowiedzialnością za różne ekscesy, jak wojna o trybunał, ciamajdan, itp. bo zaczęli rozróbę. Nasze zasady cywilizacyjne są im obce. LGBT zaś obecnie prezentuje sobą fatalny sposób zachowań społecznych: najpierw zaczyna, a potem płacze i leci na skargę. Najbardziej zdegenerowani kibole stoją tu moralnie o niebo wyżej, bo jak szukają dymu to otwarcie. Tu mamy zaś profanatorkę Podleśną, profanacje i agresję, którą kierują się elgiebeteciści. Jest to grono pozbawione tolerancji i akceptacji, kieruje się nienawiścią. Ponoć PiS chce przeprowadzić ustawę karającą za przestępstwa wynikłe z nienawiści do Kościoła. W ten sposób daliby podstawę do zapuszkowania całego tego towarzycha. Ktoś może potwierdzić taki zamiar kaczystów? Ochrona społeczeństwa przed nienawiścią jest czymś chwalebnym i zapunktowaliby w elektoracie.

 

Niestety coraz większa sfera działalności ludzkiej musi być regulowana prawnie. Inaczej będą mieli wytrąbione. Weźmy taką cisze nocną: ludzie chcą spać więc coś tam trzeba wprowadzić żeby nie wyło. Z obrazą uczyć religijnych jest problem taki, że jedni mają uczucia a inni nie mają więc mają gdzieś. To jest taka sytuacja jak z obiadem: jedni kulturalnie chcą spożyć a inni se plują od zupy jeden drugiemu. Aby chronić normalsów trzeba tamtych spacyfikować. Nie ma też uzasadnienia, że przy swoim stoliku se plują a normalsi mają swój. Temat do rozwinięcia.

III

 

https://youtu.be/_I8Fp2x7szU

Jeśli mamy konflikt wartości taki, że z jednej strony profanacja kościoła a z drugiej paru aktywistów może zarobić w comber to oczywiste jest, że niedopuszczenie do profanacji jest wartością wyższą. I uzasadnia comber. Powinno być to oczywiste. I likwidacja katofobii jest ważniejsza niż likwidacja owej mitycznej homofobii. Aby się tu rozpisać najpierw trza by poczytać wynurzenia owego prof Kochanowskiego. Ma ktoś jakieś namiary? 

PS: A ta akcja na Tłiterze #jestemlgbt? Jakaś agencja pijarowa musiała to odpalić. czemu jak groźby to brzmi?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

ale w ten sposób nie da się niestety rozmawiać z tymi "nowoczesnymi" ani nawet z lemingami, bo ci z kolei jak coś jest przeciw kaczystom, to popierają bez chwili namysłu.

Moja koleżanka leming podróżuje służbowo po całym kraju więc zapytałem się, gdzie ostatnio byłaś "w Poznaniu, Krakowie czy w Białymstoku (Tęczowymstoku)?".

Obraziła się i zerwała kontakt. Sic!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1600017

cyt: "Ponoć PiS chce przeprowadzić ustawę karającą za przestępstwa wynikłe z nienawiści do Kościoła." to mamy veto lub interwencję RPO. Odbieram bowiem, że przywołana "nienawiść do Kościoła" dotyczy Kościoła Katolickiego. Dyskryminuje to inne wyznania i wspólnoty religijne. Jeśli jednak to był skrót myślowy, a przygotowywana ustawa będzie dotyczyła wszystkich wyznań, to myślę, że przejdzie i będzie dość dobrym antidotum na głupotę POmerdańców.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

...

#1600043

Wszystko to dzieje się w związku z Globalnym Zażydzeniem Klimatu.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1600066

 I likwidacja katofobii jest ważniejsza niż likwidacja owej mitycznej homofobii. Aby się tu rozpisać najpierw trza by poczytać wynurzenia owego prof Kochanowskiego. Ma ktoś jakieś namiary?

Są namiary, specjalnie poszukałem - https://twitter.com/KochanowskiJacq 

Niestety są tam wyzywające objawy katofobii oraz zabawnej polonofobii. Piszę o zabawnej polonofobii mając w oczach taką scenkę:

  • Mały piesek, pudelek albo coś takiego co szczeka jak obłąkane, rzuca się na człowieka, nawet kolan nie sięga i wbija ząbki w łydkę i za moment, cały rozradowany macha ogonkiem i z psią radosną dumą, skomląc domaga się pochwały.

Taki Szczerba na przykład: https://twitter.com/MichalSzczerba/status/1162043157170860032?s=20
albo Hartman: https://twitter.com/JanHartman1/status/1161907719709831168?s=20
albo sam Kochanowski: https://twitter.com/KochanowskiJacq/status/1162088926921801729?s=20 

Wszyscy trzej oczywiście znalezieni na stronie https://twitter.com/KochanowskiJacq. W sumie pełen pychy arogancki kundlizm, grający na polityczna hossę.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600081