Bardzo wielu z was ciągle żyje w fałszywym matryksie

Obrazek użytkownika Quasar
Idee

Wielki rabin Francji Jo Sitruk, zawarł w deklaracji France-lnter z 21 grudnia 1988 r.:

Judaizm przenika cały świat współczesny, zwłaszcza poprzez Rewolucję i Deklarację Praw Człowieka'

Ideologia Praw Człowieka, to jest we współczesnym świecie ideologia totalitarna.

W imię tej ideologii buduję się tzw. Nowy Światowy Ład. Obala niewygodne rządy suwerennych państw; doprowadza do krachów finansowych; powołuje posłuszne światowym centrom polityczno-ckonomiczym marionetki; przeprowadza policyjno-wojskowe akcje pacylikacyjne; niszczy tradycyjne formy kulturowe i religijne. Dla tzw. globalnego bezpieczeństwa zabija miliony nienarodzonych i przygotowuje wprowadzenie eutanazji ludzi starych.

To wszystko, to dalece niepełna lista zbrodni popełnianych w imię Praw Człowieka.


Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela uchwalona 26 sierpnia 1789 r. przez Kontytuantę. Stworzona przez żydomasońską rewolucję francuską, wywodziła się z filozoficznych i politycznych nurtów Oświecenia (masoni, gnostycy i ateusze Rousseau, Wolter, Diderot).

Prawda jest taka... tak zwane "prawa człowieka", wcale nie są po to by kogokolwiek chronić, ale głównie po to by wszystkich rozbroić, pozbawić podstawowego prawa do obrony i walki, dlatego w tych czasach tak często "tolerancja" i" liberalizm" łączone są z "prawami człowieka"...

Europa już od dawna pozbawiona jest woli io umiejętności obrony i walki... dlatego wszelkie siły zła... żydomasonerii, syjonizmu żydowskiego, globalistów skrzętnie wykorzystują to... nasyłając na Europę rządne krwi i gwałtów hordy BARBARZYŃCÓW - które oni CELOWO i z premedytacją nazywają fałszywie "uchodźcami" i "imigrantami"... a wszędzie dookoła słychać skomlenia "prawa człowieka i obywatela"...
 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Bo w nich naiwność się odradza

Zbudzą się tak jak było z Bolkiem

Przeżyją znów bolesną kolkę

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1509232

"Bardzo wielu z was ciągle żyje w fałszywym matryksie"

 

Matrix jest fałszem w postrzeganiu rzeczywiatości, narracją, ale jest jak najbardziej prawdziwy. To śmiertelna pułapka na ludzi. 

O matrix-ie i o tzw. "prawach człowieka" często pisuję, choćby:

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/alians-lewactwa-i-syjonistow-z-islamem

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/patologie-prawa-miec-prawo-a-moc-3

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/uwaga-oszustwo-w-narracji-cz-1

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/uwaga-oszustwo-w-narracji-cz2

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/dlaczego-izrael-przetrwa-a-polska-upadnie-inne-spojrzenie

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/jedna-prawda-matrix-a-syjonisci

 

"Narracja przez prawo"  to jedna z najgoźniejszym manipulacji. Z "prawami człowieka" fałsz jest w tym, że to wszystko co w nich prawdziwe to żadne prawa, tylko powołania człowieka przez Boga, z powołaniami do życia i wolności na czele. Nikt nie ma prawa ich ani dawać, ani zabierać.

Natomiast to co robi lewactwo z faszystowską ONZ na czele zmierza do nadawania ludziom tzw. "praw", a zwykle faktycznych, ideologicznie demoralizatorsko, i w celach aspołecznych nadawanych przywilejów robione jest dla robienia krzywdy - czy to przez zniewolenie, czy wręcz ich zabieranie (zaraz idą "antyprawa" w randze praw: aborcja, eutanacja, odbieranie dzieci rodzicom, by je dać na "wychowanie" homoseksualistom...). 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
0
#1509256