Bardzo wielu z was ciągle żyje w fałszywym matryksie

Obrazek użytkownika Quasar
Idee

Wielki rabin Francji Jo Sitruk, zawarł w deklaracji France-lnter z 21 grudnia 1988 r.:Judaizm przenika cały świat współczesny, zwłaszcza poprzez Rewolucję i Deklarację Praw Człowieka'Ideologia Praw Człowieka, to jest we współczesnym świecie ideologia totalitarna.W imię tej ideologii buduję się tzw. Nowy Światowy Ład. Obala niewygodne rządy suwerennych państw; doprowadza do krachów finansowych; powołuje posłuszne światowym centrom polityczno-ckonomiczym marionetki; przeprowadza policyjno-wojskowe akcje pacylikacyjne; niszczy tradycyjne formy kulturowe i religijne. Dla tzw. globalnego bezpieczeństwa zabija miliony nienarodzonych i przygotowuje wprowadzenie eutanazji ludzi starych.To wszystko, to dalece niepełna lista zbrodni popełnianych w imię Praw Człowieka.

Deklaracja Praw Człowieka i Obywatela uchwalona 26 sierpnia 1789 r. przez Kontytuantę. Stworzona przez żydomasońską rewolucję francuską, wywodziła się z filozoficznych i politycznych nurtów Oświecenia (masoni, gnostycy i ateusze Rousseau, Wolter, Diderot).Prawda jest taka... tak zwane "prawa człowieka", wcale nie są po to by kogokolwiek chronić, ale głównie po to by wszystkich rozbroić, pozbawić podstawowego prawa do obrony i walki, dlatego w tych czasach tak często "tolerancja" i" liberalizm" łączone są z "prawami człowieka"...

Europa już od dawna pozbawiona jest woli io umiejętności obrony i walki... dlatego wszelkie siły zła... żydomasonerii, syjonizmu żydowskiego, globalistów skrzętnie wykorzystują to... nasyłając na Europę rządne krwi i gwałtów hordy BARBARZYŃCÓW - które oni CELOWO i z premedytacją nazywają fałszywie "uchodźcami" i "imigrantami"... a wszędzie dookoła słychać skomlenia "prawa człowieka i obywatela"...

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Bo w nich naiwność się odradza

Zbudzą się tak jak było z Bolkiem

Przeżyją znów bolesną kolkę

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1509232

"Bardzo wielu z was ciągle żyje w fałszywym matryksie"

 

Matrix jest fałszem w postrzeganiu rzeczywiatości, narracją, ale jest jak najbardziej prawdziwy. To śmiertelna pułapka na ludzi. 

O matrix-ie i o tzw. "prawach człowieka" często pisuję, choćby:

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/alians-lewactwa-i-syjonistow-z-islamem

mso-ascii-theme-font:minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;mso-bidi-font-family:
"Times New Roman";mso-bidi-theme-font:minor-bidi">http://niepoprawni.pl/blog/miarka/patologie-prawa-miec-prawo-a-moc-3

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/uwaga-oszustwo-w-narracji-cz-1

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/uwaga-oszustwo-w-narracji-cz2

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/dlaczego-izrael-przetrwa-a-polska-upadnie-inne-spojrzenie

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/jedna-prawda-matrix-a-syjonisci

 

"Narracja przez prawo"  to jedna z najgoźniejszym manipulacji. Z "prawami człowieka" fałsz jest w tym, że to wszystko co w nich prawdziwe to żadne prawa, tylko powołania człowieka przez Boga, z powołaniami do życia i wolności na czele. Nikt nie ma prawa ich ani dawać, ani zabierać.

Natomiast to co robi lewactwo z faszystowską ONZ na czele zmierza do nadawania ludziom tzw. "praw", a zwykle faktycznych, ideologicznie demoralizatorsko, i w celach aspołecznych nadawanych przywilejów robione jest dla robienia krzywdy - czy to przez zniewolenie, czy wręcz ich zabieranie (zaraz idą "antyprawa" w randze praw: aborcja, eutanacja, odbieranie dzieci rodzicom, by je dać na "wychowanie" homoseksualistom...). 

Pozdrawiam

miarka

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1509256