grabieże

Obrazek użytkownika Anonymous
Historia

Media coraz częściej informują o możliwym scenariuszu wystąpienia Polskiego Rządu do Niemiec i Rosji o reparacje wojenne. Co do Niemiec kwota reparacji wojennych została dokładnie obliczona. A Rosja ile Polsce jest winna za grabież majątku narodowego, postaram się na to pytanie odpowiedzieć.

Tysiące sztuk bydła, maszyny z urządzeniami przemysłowymi, setki składów kolejowych pędzących w głąb ZSRR....

4.6
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Polski rząd, jak donosiła prasa, od paru lat mówi o konieczności uregulowania przeszłości. W 80. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej temat reparacji wojennych znów został przywołany. - Trzeba domagać się zadośćuczynienia – podkreślił Mateusz Morawiecki podczas przemówienia na Westerplatte. O jakie pieniądze chodzi? Czy reparacje wojenne Polska zamierza dochodzić tylko od Niemiec czy od kolejnego...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)
Obrazek użytkownika Quasar
KrajJudeopolonia – program grabieży

1. Grabież srebra i złota FON plus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara. Strata FON – 4 miliony złotych.

2. „Urwanie łba” 195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydo-komuny (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych.

Strata 12 bilionów złotych.

3. Grabież dobytku 300 rodzin tzw., wrogów ludu z...

2.35
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.4 (9 głosów)
Obrazek użytkownika Kowalsky
Kraj

  

Na 162 miliardów euro wyceniają Grecy swoje roszczenia za II wojnę wobec Niemców. Wartość polskich strat to 1 bilion dolarów. Litwini straty z powodu okupacji sowieckiej oszacowali na 20 miliardów dolarów. Łotysze starty oszacowali 10 milionów osobolat (dochód narodowy jaki może wypracować milion ludzi przez 10 lat). A to nie wszystko.

II wojna światowa miała być już zamkniętym rozdziałem w...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)