Bardzo ciekawe... o Polsce, ZSRR, USA masonerii i "papieżu polaku"

Obrazek użytkownika Quasar
Historia

Generał Wojciech Jaruzelski wiernym sługusem Moskwy? To mit.ZSRR i USA już od 1917 roku współpracowały z sobą, powstał nawet specjalny kartel żydo-amerykański American IG (w III Rzeszy IG Farben), który finansował od 1925 roku zarówno ZSRR jak i III Rzeszę (najpierw NSDAP a później państwo hitlerowskie od 1933 roku), kiedy Lenin, a później Stalin wyzyskiwał aż do ludobójczego zagłodzenia kilkanaście milionów gojów słowańskich i kaukazkich aby sprzedawać masowo zboże do USA, w zamian dostając gigantyczne kredyty na zbrojenia.Polskie dzieci w państwowych ośrodkach indoktrynacji goebbelsowskiej zwanej dla niepoznaki "szkołami", a dorosłych Polaków w niezależnych mediach na koncesji rządowej (KRRiTV) stręczy się mitologią o zwycięstwie Polaków i papieża "Polaka" nad złą komuną poprzez strajki i inne akcje uliczne w latach 1980-tych (mit Solidarności i KOR), tymczasem już w 1980 roku PZPR w Polsce nie rządziła, a jej władze najwyższe internowała nowa władza, wywiadu i kontrwywiadu wojskowego (razwiedka wojskowa), która rządzi do dzisiaj.W 1985 roku po rozprawieniu się z PZPR-owcami wygrała ostateczne starcie z bezpieką cywilną (SB). W tym samym roku jednak ZSRR wystąpił samodzielnie z własnej inicjatywy do USA z propozycją oddania Europy Środkowej pod panowanie Imperium Dobra z siedzibą w masońskim mieście Waszyngtonie.W związku z czym przezornie gen. Jaruzelski w imieniu nowej władzy nad Polakami (WSI) olał całą swoją wiernopoddańczość wobec Moskwy, która odpuściła wojnę o jałtański porządek geopolityczny w Europie i pojechał do USA dogadać oddanie się do dyspozycji... Stanom Zjednoczonym. Stany Zjednoczone przyjęły jego ofertę, jak również ofertę ZSRR i pozwoliły rządzić WSI do dzisiaj.Pośrednikami w kontaktach Departamentu Stanu USA a Jaruzelskim byli promujący go na stanowisko pierwszego Prezydenta Judeopolonii III RP żydomason 33 st. Zbigniew Brzeziński oraz jego bliski przyjaciel, ekumenista i papież Vaticanum II (zwany dla zmylenia przeciwnika, czyli mniej wartościowego narodu polskiego "papieżem Polakiem"), Karol Wojtyła. Na pozoranta polskiego lidera "opozycji" USA i WSI wybrały agenta (TW) SB o krypt. "Bolek", Lejbę Kohne, znanego szerzej jako Lech Wałęsa.Przykładowe źródła:

- Notatka Z. Brzezińskiego ze spotkania z Jaruzelskim, Rockefellerem, Olszowskim i Czyrkiem z 1985

- Archiwum NSA, depesze ambasadora USA w PRL, Davisa, w okresie kwiecień - sierpień 1989: http://nsarchive.gwu.edu/NSAEBB/NSAEBB42/Doc4.pdf

Ocena wpisu: 
2
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.5 (głosów:14)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1509508

Jak to napisał kiedyś George Orwell

"Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą.

Prawda jest nową mową nienawiści.

Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym aktem."

 

a w Polsce... gdzie praktycznie od czasów powojennych nie ma prawdziwie polskich elit, są tylko pojedyńcze jednostki, i pospólstwo... społeczeństwo ochlokracji pokomunistycznej zindoktrynowanej... jak nie syjonistyczną "gazetą wyborczą" to masonerią kościelną... poza pluciem i niemożliwością pogodzenia prawdy i słuszności ze swoimi racjami... cóż można oczekiwać... będą kopać, negatywnie oceniać, podburzać innych ochlokratów... przecież mają "demokrację" - która jest tylko miękkszą odmianą komunizmu...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-4
#1510164

"bliski przyjaciel, ekumenista i papież Vaticanum II (zwany dla zmylenia przeciwnika, czyli mniej wartościowego narodu polskiego "papieżem Polakiem"), Karol Wojtyła."

A ty generalnie to już po leczeniu, zmień lekarze ,bo ten co cię leczy oszukuje cię.
 
I zamykaj natychmiast lodówkę, natychmiast.
Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1
#1509511

O tym że "krokodyl", najpopularniejszy drag w WNP urywa kończyny - słyszałem.

Ale że tak rozwala mózg - nie miałem pojęcia.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1509512

O taką samodzielność i odwagę Jaruzelskiego nie podejrzewałem! Wszystko wskazuje jednak na to, że był on raczej tylko marionetką w polskim mundurze, dosłownie  ślepym wykonawcą poleceń płynących z Kremla.Także, gdy chodzi o zmianę "inwestycyjnego frontu" na amerykański od połowy lat 80.

Gdy chodzi zaś o Solidarność (oczywiście pierwszą przez Duże S), to stanowiła Ona śmiertelne zgrożenie nie tylko dla ZSRR, lecz także (na dłuższą metę) dla USA! Stąd też zamach na polskiego papieża (słowiańskiego już w wierszu Słowackiego), w którym mogły maczać palce różne służby.   

O tym, jak to USA pomagały budować potęgę militarną Sowietów, można się choćby dowiedzieć z książek Suworowa. Nie pisze on jednak wprost o tym, że jedną z przyczyn Wielkiego Kryzysu w USA w latach 30., było zalewanie rynku amerykańskiego przez tanie zboże, wyrywane dosłownie przez Stalina i jego siepczy, z ust umierajacych z głodu głównie ukraińskich chłopów.

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1509518