Bardzo ciekawe... o Polsce, ZSRR, USA masonerii i "papieżu polaku"

Obrazek użytkownika Quasar
Historia

Generał Wojciech Jaruzelski wiernym sługusem Moskwy? To mit.

ZSRR i USA już od 1917 roku współpracowały z sobą, powstał nawet specjalny kartel żydo-amerykański American IG (w III Rzeszy IG Farben), który finansował od 1925 roku zarówno ZSRR jak i III Rzeszę (najpierw NSDAP a później państwo hitlerowskie od 1933 roku), kiedy Lenin, a później Stalin wyzyskiwał aż do ludobójczego zagłodzenia kilkanaście milionów gojów słowańskich i kaukazkich aby sprzedawać masowo zboże do USA, w zamian dostając gigantyczne kredyty na zbrojenia.

Polskie dzieci w państwowych ośrodkach indoktrynacji goebbelsowskiej zwanej dla niepoznaki "szkołami", a dorosłych Polaków w niezależnych mediach na koncesji rządowej (KRRiTV) stręczy się mitologią o zwycięstwie Polaków i papieża "Polaka" nad złą komuną poprzez strajki i inne akcje uliczne w latach 1980-tych (mit Solidarności i KOR), tymczasem już w 1980 roku PZPR w Polsce nie rządziła, a jej władze najwyższe internowała nowa władza, wywiadu i kontrwywiadu wojskowego (razwiedka wojskowa), która rządzi do dzisiaj.

W 1985 roku po rozprawieniu się z PZPR-owcami wygrała ostateczne starcie z bezpieką cywilną (SB). W tym samym roku jednak ZSRR wystąpił samodzielnie z własnej inicjatywy do USA z propozycją oddania Europy Środkowej pod panowanie Imperium Dobra z siedzibą w masońskim mieście Waszyngtonie.

W związku z czym przezornie gen. Jaruzelski w imieniu nowej władzy nad Polakami (WSI) olał całą swoją wiernopoddańczość wobec Moskwy, która odpuściła wojnę o jałtański porządek geopolityczny w Europie i pojechał do USA dogadać oddanie się do dyspozycji... Stanom Zjednoczonym. Stany Zjednoczone przyjęły jego ofertę, jak również ofertę ZSRR i pozwoliły rządzić WSI do dzisiaj.

Pośrednikami w kontaktach Departamentu Stanu USA a Jaruzelskim byli promujący go na stanowisko pierwszego Prezydenta Judeopolonii III RP żydomason 33 st. Zbigniew Brzeziński oraz jego bliski przyjaciel, ekumenista i papież Vaticanum II (zwany dla zmylenia przeciwnika, czyli mniej wartościowego narodu polskiego "papieżem Polakiem"), Karol Wojtyła. Na pozoranta polskiego lidera "opozycji" USA i WSI wybrały agenta (TW) SB o krypt. "Bolek", Lejbę Kohne, znanego szerzej jako Lech Wałęsa.

Przykładowe źródła:
- Notatka Z. Brzezińskiego ze spotkania z Jaruzelskim, Rockefellerem, Olszowskim i Czyrkiem z 1985
- Archiwum NSA, depesze ambasadora USA w PRL, Davisa, w okresie kwiecień - sierpień 1989: ]]>http://nsarchive.gwu.edu/NSAEBB/NSAEBB42/Doc4.pdf]]>

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.5 (14 głosów)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1509508

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Quasar został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak to napisał kiedyś George Orwell

"Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, co ją głoszą.

Prawda jest nową mową nienawiści.

Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym aktem."

 

a w Polsce... gdzie praktycznie od czasów powojennych nie ma prawdziwie polskich elit, są tylko pojedyńcze jednostki, i pospólstwo... społeczeństwo ochlokracji pokomunistycznej zindoktrynowanej... jak nie syjonistyczną "gazetą wyborczą" to masonerią kościelną... poza pluciem i niemożliwością pogodzenia prawdy i słuszności ze swoimi racjami... cóż można oczekiwać... będą kopać, negatywnie oceniać, podburzać innych ochlokratów... przecież mają "demokrację" - która jest tylko miękkszą odmianą komunizmu...

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1510164

"bliski przyjaciel, ekumenista i papież Vaticanum II (zwany dla zmylenia przeciwnika, czyli mniej wartościowego narodu polskiego "papieżem Polakiem"), Karol Wojtyła."

A ty generalnie to już po leczeniu, zmień lekarze ,bo ten co cię leczy oszukuje cię.
 
I zamykaj natychmiast lodówkę, natychmiast.
Vote up!
8
Vote down!
-1
#1509511

O tym że "krokodyl", najpopularniejszy drag w WNP urywa kończyny - słyszałem.

Ale że tak rozwala mózg - nie miałem pojęcia.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1509512

O taką samodzielność i odwagę Jaruzelskiego nie podejrzewałem! Wszystko wskazuje jednak na to, że był on raczej tylko marionetką w polskim mundurze, dosłownie  ślepym wykonawcą poleceń płynących z Kremla.Także, gdy chodzi o zmianę "inwestycyjnego frontu" na amerykański od połowy lat 80.

Gdy chodzi zaś o Solidarność (oczywiście pierwszą przez Duże S), to stanowiła Ona śmiertelne zgrożenie nie tylko dla ZSRR, lecz także (na dłuższą metę) dla USA! Stąd też zamach na polskiego papieża (słowiańskiego już w wierszu Słowackiego), w którym mogły maczać palce różne służby.   

O tym, jak to USA pomagały budować potęgę militarną Sowietów, można się choćby dowiedzieć z książek Suworowa. Nie pisze on jednak wprost o tym, że jedną z przyczyn Wielkiego Kryzysu w USA w latach 30., było zalewanie rynku amerykańskiego przez tanie zboże, wyrywane dosłownie przez Stalina i jego siepczy, z ust umierajacych z głodu głównie ukraińskich chłopów.

Pozdrawiam 

Vote up!
6
Vote down!
0

jan patmo

#1509518