Schetyna straszy majdanem, a Stępień mówi o "rozlewie krwi"! Czy oni totalnie zgłupieli? Czy naprawdę chcą, aby Polak Polakowi był wilkiem?!

Obrazek użytkownika piotrplominski
Kraj

Totalnie nie rozumiem liderów okrągłostołowego establishmentu. Oderwani w wyniku demokratycznych wyborów od steru władzy, tracący wpływy i kontrolę nad tym, co jest uchwalane przez Sejm (podatek bankowy, 500+, TK, dekomunizacja, media) zaczęli straszyć Polaków majdanem i rozlewem krwi. Czy oni naprawdę chcą śmierci i totalnej destabilizacji? W imię czego? Utraconych wpływów? Władzy? Przywilejów? Kiedy to się w końcu skończy

- "Jeżeli nie znajdziemy rozwiązania tego konfliktu, to wszystko będzie nas prowadzić na ulice. A jeśli przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę, to będziemy mogli powiedzieć o Majdanie w Warszawie, ale to ostatni etap. Może to prowadzić do tego, czego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy" - powiedział wczoraj na antenie radia RMF FM Grzegorz Schetyna - lider Platformy Obywatelskiej. Majdan w Warszawie, którego konsekwencje doprowadzą do tego, czego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy? Czyli czego? Krwawych zamieszek, w których sympatycy KOD będą walczyć ze zwolennikami sanacji? No bo jak inaczej interpretować słowa byłego szefa MSZ?Inny przedstawiciel establishmentu III RP - Jerzy Stępień - podczas przemowy do sympatyków Platformy Obywatelskiej również postanowił ostro podjudzić. Stwierdził, że "oni" - czyli ci, którzy w wyniku demokratycznych wyborów odebrali okrągłostołowej ekipie władzę nad Polską - że "oni" chcą dzisiaj "rozlewu krwi". "Oni", zdaniem Stępnia, nie są zadowoleni "zgniłym kompromisem okrągłego stołu" (tak, tak - sam Stępnień przyznał, że był zgniły) i z tego właśnie powodu chcą teraz krwi... Jak dla mnie jest to jątrzenie level HARD. Podburzanie Polaków przeciwko Polakom, wywoływanie lęku, którego celem jest totalna destabilizacja. Czy o tym myśli Jerzy Stępień mówiąc, że "oni" chcą rozlewu krwi? Dlaczego w ten sposób straszy sympatyków PO? Jaki jest cel takich wypowiedzi!? 

 

Ludzie, opanujcie się!

 

Źródło: Schetyna: Majdan w Warszawie. Brak rozwiązania sporu o TK wyprowadzi nas na ulice (Rmf24.pl)

Źródło: Wypowiedz Jerzego Stępnia (Twitter.com)

Zródło: Niewiarygodne.info.pl

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Czy rzeczywiście jest to wojna polsko-polska?

Jeden z naukowców i publicystów Leszek Żebrowski przecież stwierdził o tych wrogach polskości sterowanych m.in. przez postbolszewickie "GWno": "Oni to wynieśli z domów - trzecie pokolenie UB walczy z trzecim pokoleniem AK".

I ci postbolszewiccy i mafijni zdrajcy, a więc tym samym zbrodniarze oraz rabusie Polski z PO, "GWna", KOD i okolic - wręcz marzą o ponownej okazji do mordowania Polaków...
* * * * *

Tak wyglądają spotkania Klubów Obywatelskich PO. Straszenie stanem wojennym i rozlewem krwi

Co to za państwo zbudowane bez ofiary krwi? Przecież oni by chcieli, żeby się krew polała, żeby w ten sposób stworzyć jakąś nową rzeczywistość. Mówią: „Bo co to za państwo, które powstało na zgniłym kompromisie okrągłego stołu? To trzeba wyrzucić.

Potrzebna jest nam nowa konstytucja, na miarę Konstytucji 3 Maja”. Więc my nie możemy do tego dopuścić - mówił dziś Jerzy Stępień, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, podczas premierowego posiedzenia Klubu Obywatelskiego firmowanego przez PO.

Spotkanie Klubu Obywatelskiego odbyło się w Warszawie. W pierwszym rzędzie zasiedli obok siebie działacze partii pod przewodnictwem Grzegorza Schetyny i aktywiści Komitetu Obrony Demokracji. Dyskutowano oczywiście o sprawie Trybunału Konstytucyjnego.

Schetyna, jako lider opozycyjnej partii powiedział, że PO będzie wspierała KOD w demonstracjach.
(...)

Cytat za: http://m.niezalezna.pl/77534-tak-wygladaja-spotkania-klubow-obywatelskich-po-straszenie-stanem-wojennym-i-rozlewem-krwi

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1509024

majdan w Warszawie

 

w lichwiarskim tańcu

Soros piruety wycina

a majdan w Warszawie

organizuje Schetyna

 

PS Przygotowania do majdanu są najpewniej ćwiczone na którymś z cementarzy!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1509025

1. Polak Polakowi!? Chyba raczej tubylec Polakowi. Zakładamy, że sprawdzamy korzenie tych tzw "polaków", napewno okaże się, że ok 90% ma bardzo poważne problemy z polskimi korzeniami. Wygląda na to, że obcy chcą urządzić krwawą łaźnię Polakom, jak to już nieraz w przeszłości czynili.

2. Szetyna chce wyprowadzać ludzi na ulicę? Hm...?  Kogo? Gejów? Lesbijki?Maneli spod kiosku? Młódki i młodzieniaszków po sześćdzisiątce? Na co liczy? Na wojsko? Na policję? Moim zdaniem blefuje do potęgi entej, ale rząd PiS najwidoczniej pęka. Boi się postawić sprawy na ostrzu noża! Czas najwyższy to zrobić i pogonić te tałatajstwo. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1509026

Albo PiS zrobi co trzeba albo zrobią to ludzie oddolnie. Żadne spory na prawicy nie mają w tej chwili już znaczenia, bo ewentualne zwycięstwo ruskich kodziarzy zaboli nas wszystkich - utracimy Ojczyzne na zawsze.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1509140

Jerzy Stępień był sędzią, a nawet prezesem Trybunału Konstytucyjnego, mam prawo oczekiwać wysokiego poziomu etycznego jak i odpowiedzialności w jego wypowiedzi. W związku z przeczytanym tekstem oraz wiedzą na temat wystąpień obecnego prezesa pojawia mi się pytanie: czym był i czym jest naprawdę Trybunał Konstytucyjny, począwszy od 1982 roku kiedy go powołano do istnienia?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1509038

postawiło w sytuacji patowej lobby żydowskie związane z Sorosem. Soros inwestował w Polsce od 1989 roku. Przejął większość mediów papierowych i elektronicznych. Większość portali internetowych wykupił, tak jak telewizje TVN i Polsat, na podstawione słupy. Z Ameryki i Niemiec. Przyzwyczaił się, do desygnowania premierów i prezydentów. Im większy cymbał tym lepiej!. Zapowiedzi nieposłuszeństwa PiS wobec Unii i opodatkowanie banków, wywołało popłoch i złe emocje!. Do kontrataku powołał Nowoczesną i KOD, wydając na ich założenie, 27 milionow dolarów. Teraz dotacje tych dziwolągów wynoszą po 20 milionów miesięcznie. Postawił na baczność opłacanych przez siebie bonzów Unii i Komisję Wenecką. On dąży razem z opozycją, do interwencji wojskowej w Polsce. Musimy trąbić na wszystkich forach, o unieważnienie przez Dudę i Sejm, odtrąbionej przez Kopach zdradzieckiej uchwały!. Uchwały zezwalającej na obcą interwencję!. Niemcy już przebierają nogami!. Gaulaiter Schulz gotowy do pracy!. Sorosa demaskuje Max Kolonko i wielu innych mądrych ludzi na YT. Wystarczy tam pobuszować!. To ostatnia, nieocenzurowana przez żydostwo społeczność. Głośno się żali ten parchaty gudłaj, że Polacy dokonali złego wyboru stawiając na PiS!. Niewielu wie, że Soros dostał od Tuska, potężny pakiet kontrolny akcji na polski gaz łupkowy. Podobno ponad 30% udziałów. Umierają ze strachu, przed upaństwowieniem przez PiS, polskich zasobów kopalnych.....

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1509039

W kazdym narodzie jest cholota, zdrajcy itp itd. W narodzie polskim zdrajcow niestety od kilku stuleci byly cale rzesze, inaczej rozbiory nigdy by sie nie zdarzyly. To zafundowali polscy zdrajcy Polsce a sasiedzi tylko skorzystali z okazji.

Kazdy narod musi sie rozprawic z wlasnymi zdrajcami bo inaczej zginie. Tylko trzeba to zrobic madrze.

 

pozdrawiam,

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1509121