Prusacy uruchamiają Schetynę przeciw Kaczyńskiemu

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

Schetyna „Jeśli będziemy działać tak jak w tej chwili, to znajdziemy się na drodze do porażki. Kaczyński może wygrać konstytucyjną większością, co da mu ogromną władzę „.....”Musimy też doprowadzić do zakończenia finansowania partii politycznych z budżetu państwa. To też był nasz sztandarowy pomysł. Nie możemy sobie pozwolić się z niego wycofać.'.......”Elektorat Platformy zostanie w domu.”...”Tak wieszczy prof. Janusz Czapiński w swej najnowszej „Diagnozie społecznej". Przewiduje, że w efekcie PiS może rządzić samodzielnie. „...”Znam te badania, trudno nie zgodzić się z ich wynikami. Brak akceptacji dla rządu i Platformy może otworzyć drogę do władzy dla PiS. Jeśli frekwencja będzie niska - poniżej 35-40 proc. - to, co przewiduje Czapiński, może się zmaterializować. Jeśli Platforma nie wygra tych wyborów, to wygra je PiS. Kaczyński może wygrać konstytucyjną większością, co da mu ogromną władzę”....”Wierzy pan jeszcze, że wygracie? Oczywiście, że tak. Jeśli nastąpi zmiana w PO, jeśli będzie mobilizacja i nowe otwarcie jesienią, to możemy wygrać kolejne wybory. Mamy jeszcze dwa lata.”...”Jakie będzie pana miejsce w PO, jeśli nie zdecyduje się pan kandydować na przewodniczącego partii? Bo my takiego miejsca nie widzimy. Nie?Nie. Reprezentuje pan dobrze zorganizowaną grupę w partii, pańscy ludzie tego od pana oczekują. Chcą pokazania swej zwartości i siły. „...” Nie chcę ogłaszać decyzji niemal rok przed wyborami, bo wtedy wszystko, co zrobię lub powiem, będzie uznawane za element kampanii wyborczej. „...”Mówi pan sporo o jedności i spoistości Platformy. Czy jedności partii coś grozi? Dzisiaj nie, ale trzeba pielęgnować ten stan. Choć gdyby kampania trwała przez rok, różnie mogłoby się stać.A konflikt między liberałami takimi jak pan a konserwatystami takimi jak Gowin? Może dziś jest nam trudniej współpracować, ale przecież konserwatyści i liberałowie są w Platformie od samego początku. Elektorat konserwatywny w dużej części jest wierny Platformie przy urnach wyborczych.
To po co wracacie do związków partnerskich? To nie do przyjęcia dla konserwatystów. Ja wolę z konserwatystami szukać tego, co łączy. Wolę z Jarosławem Gowinem współdziałać przy deregulacji czy reformie sądów, niż spierać się o związki partnerskie.Premier zapowiedział jeden projekt w sprawie związków partnerskich. I to będzie projekt liberałów. Wygląda to na prowokowanie konserwatystów. Generowanie konfliktu z konserwatystami byłoby szkodzeniem Platformie. Wierzę, że jesteśmy na dobrej drodze do tego, by powstał jeden projekt możliwy do zaakceptowania przez wszystkich. Tylko oba środowiska muszą naprawdę chcieć porozumienia.Ale to pan był często oskarżany o forsowanie pomysłów, których konserwatyści nie mogli zaakceptować. Byłem i jestem zwolennikiem ważnej obecności Jarosława Gowina i konserwatystów w Platformie. To jest bogactwo Platformy, że możemy współdziałać, różniąc się światopoglądowo.”...wywiad Andrzeja Stankiewicza, Michała Szułdrzyńskiego z Grzegorzem Schetyną „.....(źródło)
----
Lewacka Menażeria Palikota, cudowna broń socjalistów politycznej poprawności , która miała pomóc w terroryzowaniu Polaków spadła w sondażach poniżej progu wyborczego . Obiektywnym powodem jest przyspieszenie budowy IV Rzeszy przez Niemcy , ci wiąże się z forsowanym wymuszaniem ustanowienia politycznej poprawności „religią państwowa „ , która ma wyznawać całe chłopstwo pańszczyźniane w Europie. Dokończenie przewrotu ideologicznego, religijnego jest tak ważne ,że Tusk wbrew swoim interesom forsuje homoseksualizację małżeństwa . Skutkiem tego jest przesuniecie Platformy na ledwo i marginalizacja Menażerii Palikota . Przesunięcie Platformy na lewo oznacza ustąpienie pola w prawej , konserwatywnej przestrzeni Kaczyńskiemu i jego Obozowi Patriotycznemu . Polska scena polityczna składa się realnie z dwóch podmiotów. Jednym jest Obóz Patriotyczny , którego rdzeniem jest PiS . Drugim podmiotem jest Monopartia Pruska , która dzieli się na potrzeby przygłupów na Platformę . Ruch Palikota i SLD . Obóz Pruski może przegrać z Kaczyńskim. Może , co jest jednak mało prawdopodobne dojść w Polsce do wariantu Orbana, czyli patriotycznego zrywu wyborczego Polaków i zdobycia większości konstytucyjnej przez Kaczyńskiego.
 
Prusacy próbowali wykorzystać zgniłego konserwatystę Gowina do utworzenia nowej partii , tak zwanej Zbieraniny Gowina do uderzenia na Kaczyńskiego z prawej strony . PJN, Giertych, Kowal, Migalski . Prusacy przerwali realizację projektu politycznego Zbieraniny Gowina , kiedy sondaż dał jej ...3 procent .
 
Po całkowitej klęsce politycznej Zbieraniny Gowina jedynym wyjściem , które może powstrzymać marsz Polaków po władze jest manewr z medialnym przesunięciem Platformy na prawo w stronę konserwatyzmu .
 
Tusk , który chyba sam uwierzył ,że jest „ Dotknięty Geniuszem przez Boga „ jak go określił naczelny dupowłaz Platformy Nowak zostanie zmiękczony przez właścicieli mediów , Merkel da mu jakąś synekurę przy dworze w Berlinie, przepraszam w Brukseli . Rosjanie już raz to wypraktykowali . Najpierw osadzili na tronie zdrajcę , a kiedy już dokonał Anschlussu Rzeczpospolitej do Rosji i Niemiec dostał żołd w Petersburgu .
 
Przesunięcie Platformy na prawo da przestrzeń lewakom z Menażerii Palikota , , która przekroczy próg wyborczy . Cała operacja ma odbyć się kosztem PiS , ma ograniczyć poparcie wyborcze dla Kaczyńskiego .
 
Aby Platformie ogłupienie konserwatywnych wyborców się udało Gowin musi dać twarz , dać d…. Schetynie .
 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 
Brak głosów

Komentarze

Grzesio "no mercy"?
To przecież taki mały stalinek, hardcorowa wersja rudego?
Oj stopnieją szeregi platfusów pod takim "zarządem"...
A głodny jest, to i kość się znacznie przykróci dla
pomniejszych buldogów...

My nie milczymy, my rośniemy, zmieniamy w siłę gorzki gniew - i płynie w żyłach moc tej ziemi jak sok w konarach starych drzew. Autor-Yuhma

Vote up!
1
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#358614

Wszystko robią by lemingi zawrócić,na POprzedni kurs i ścieżkę,POprawnego POpierania,i wymyślają roszady,psu na budę się nie nadające,ale ma to wyglądać na POważne zmiany POlityczne w PO,a tu POprostu bigos,co się nawinie to do kotła,a mięso w lesie sobie biega.

Vote up!
1
Vote down!
0
#358636

Tylko po co PiSowi?

Wygra i tak Platforma i będzie rządzić.

Może nie samodzielnie ale z komuchami którzy jak zawodowa kurwa mizdrzą się do Tuska i pokazują mu gotowość do stosunku.

Jezeli nie obsadzimy Komisji Wyborczych swoimi męzami zaufania [chłopy i baby z jajami] to mozemy zapomnieć o zwycięstwie i o Polsce w ogóle.Niezbędny jest tez niezalezny system zliczania głosów.Jest to do wykonania.Jeśli prześpimy to rzutem na taśmę [podobnie jak w wyborach prezydenckich] zwycięzy PO.PO [po przejściu danych przez sowieckie serwery] będzie miała tyle głosów co potrzeba aby z komuchami grabić te resztki co jeszcze z Polski zostały.

Mając pewność ze zwycięzyliśmy mozna poprzez masowe protesty odkręcić oszustwo.

Na taką ewentualność [masowe protesty] przygotowuje się tez testując brutalne działania Policji.

Vote up!
0
Vote down!
0

kazikh

#358655

Serwer w Rosji, Czurow w Polsce... jednak nie o tym myślałam wpisując nagłówek.

Schetyna (śpioch, agent i mafiozo) mówi: "”Musimy też doprowadzić do zakończenia finansowania partii politycznych z budżetu państwa. To też był nasz sztandarowy pomysł. Nie możemy sobie pozwolić się z niego wycofać.'......."

A w ostatnim czasie na falach RM Solidarna (z kim?) Polska nawoływała do zaniechania finansowania partii politycznych z budżetu państwa.
Powstaje pytanie - kim jest Zbigniew Ziobro i Jego partia?
A to nie pierwsza wpadka SP.

***********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#358714

Ale PSL,SLD,się nie zgodzą, bo to równało by się z ich unicestwieniem,do tego dojdzie PIS,i część palikociarni,mimo że paligup mówi o dyscyplinie głosowania,

Nawet PSL wie że jak nawet nie wejdzie,a będzie miał po wyżej 3% to kasę dostanie,a jak zagłosuje za,i nie wejdzie,to będzie figa.

Piechocińscy ludowcy aż tak to nie wierzą platfusom,by im zaufać gdy chodzi o kasę,pazerność tych ludowych pijawek,dobrze jest znana.

I tak samo jest z towarzyszem Milerem i jego SLD,Miler stary ubek,nie da się złapać na lep,a towarzysze z Moskwy już raczej nie pożyczą,bo skąd by miał oddać.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358733

jednak Zbysiu odsłonił przyłbicę po raz wtóry :-).
Ja Mu nie wierzę od czasu jak zatrudnił Kryże i wprowadził do rządu PiS Kaczmarka.
A teraz też bywa w Belwederze, bez honoru? a może w innym celu. Te "drobiqazgi" składają się na brzydkie posunięcia.

***********************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#358741

Całe szczęście że Jarosław to wódz który szybko wyłapuje takich pętaków karierowiczów i desantowców,od Marcinkiewicza PO Kluzik,aż PO Żiobro i Kurskiego,gdzie u Kurskiego widać braterstwo z bratem z gównianej gazety.

Tylko nie wzieli POd uwagę,że rozumem nie dorastają do pięt mistrzowi Jarosławowi,jeśli chodzi o politykę,kindersztuby mogą u Jarka brać odpłatnie,tylko nie wiem czy prezes Jarosław,chciałby takich tępaków uczyć.

pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#358746

istotnie, Jarek ma ponadprzeciętny umysł, ale - I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa! A Jarka obsiedli ze wszech stron, ciekawe kto jeszcze pojawi się.

******************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Vote up!
0
Vote down!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#358753