SENSACJA! Putin zgodził się na rozmowy pokojowe z Lechem Wałęsą!

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Rosyjskie media informują, że Władymir Putin przystał na ultimatum Lecha Wałęsy, które nasz bohater narodowy wyraził w rozmowie z serwisem Wirtualna Polska. Przypomnę, że Lech Wałęsa wyraził gotowość do włączenia się w rozwiązanie sporu pomiędzy Federacją Rosyjską a Ukrainą i oświadczył, że chciałby się w tej sprawie spotkać z prezydentem Rosji Władimirem Putinem:

– Muszę pogadać z naczelnikiem Rosji, Władimirem. Na pewno bym go przekonał do dobrych ruchów w sprawie Ukrainy, tak jak kiedyś przekonałem Jelcyna – powiedział nasz bohater narodowy. Lech Wałęsa poinformował, iż zasugerował taką możliwość w wywiadzie, którego chwilę wcześniej udzielił rosyjskiej telewizji: 

– Do tanga trzeba jednak dwojga i teraz czekam na ruch Putina – dodał bohater, który własnymi rękami obalił komunizm….

Można sobie wyobrazić przerażenie jakie zapadło na Kremlu, po wysłuchaniu wywiadu z Wałęsą w rosyjskiej telewizji - skoro już dziś w nocy Naczelnik Rosji Władymir Putin zgodził się na spotkanie z Wałęsą, w celu zakończenia wojny Rosji z Ukrainą!

Nikt nie ma wątpliwości, że stary agent KGB doskonale zna wielkie zwycięstwa Lecha Wałęsy na polu obalania komuny- Nie tylko w Magdalence, ale i w Arłamowie. Władymir Putin wie, że Lech Wałęsa nie tylko przekonał Jelcyna, ale dogadał się z Kiszczakiem a także z kapitanem Gralczykiem, który Wałęsę zwerbował – jak wyznał sam agent Bolek….

Ze skąpych (co zrozumiałe) informacji wynika, że do rozmów pokojowych Wałęsa-Putin dojdzie już w najbliższą sobotę na krążowniku rakietowym „KIROW”, stacjonującym na morzu Barentsa. W organizację spotkania dwóch wybitnych mężów stanu zaangażował się bowiem jeden z sojuszniczych krajów, któremu bardzo zależy na poprawie stosunków z Rosją, zwłaszcza w dziedzinie gazownictwa. Lech Wałęsa ma być dostarczony samolotem transportowym w rejon stacjonowania krążownika rakietowego, a następnie zrzucony na spadochronie - wprost na pokład okrętu! Mówi się, że wraz z Lechem Wałęsą zostanie zrzucony także kapitan Wachowski, który biegle włada językiem rosyjskim…

Informacja o planowanych rozmowach pokojowych w sprawie zakończenia wojny Rosji z Ukrainą, spotkała się z entuzjazmem mas pracujących Rosji. Na okoliczność planowanych rozmów Wałęsa-Putin w wielu zakładach pracy (także w okolicach Doniecka) zaciągnięto warty produkcyjne. Odnotowano też niespotykany wzrost spustu surówki…

Niestety – są też siły wrogie, którym w niesmak jest historyczna inicjatywa Lecha Wałęsy. Są to siły faszyzmu i rewanżyzmu, chodzące nadal na wiadomym pasku Jarosława Kaczyńskiego. Obawa, że trakcie pokojowych rozmów z Wałęsą Władymir Putin przyzna się, że Lech Wałęsa nie był Bolkiem, a teczki agenta Bolka podrzucił generałowej Kiszczakowej osobiście prezes PIS-u, zaćmiewa umysły fałszywych obrońców pokoju.

Bo dla każdego obywatela RP miłującego demokrację i Konstytucję jest oczywiste, że tylko laureat Pokojowej Nagrody Nobla jest zdolny dokonać tego, czego dotąd nie byli w stanie dokonać przywódcy Europy i Ameryki!  Dokładnie tak samo jak wtedy, gdy Lech Wałęsa własnymi ręcami obalił komunę - po dogadaniu się z Jelcynem, Kiszczakiem i kapitanem Gralczykiem!

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Nigdy dość dobrych wiadomości szczególnie w polityce. ;D LOL

Jest też inna dobra wiadomość.

Ukraiński Prezydent Poroszenko na wieść że zaaresztowano 3 ukraińskie okręty wojenne w cieśninie kerczeńskiej ogłosił stan wojenny ale tylko na części Ukrainy. Spowodowane jest to tym że ma długoterminowe kontrakty na produkcje i sprzedaż wyrobów czekoladowych i zbrojeniowych z Rosją. Ukraina nie może sobie pozwolić na utratę tych wpływów. Z powodu jednak rosyjskiego aresztowania ukraińskich okrętów zadeklarował zakończenie protestu właścicieli samochodów na zagranicznych numerach rejestracyjnych odbywającego się blisko granicy Polski. Blokady te uniemożliwiały transport drogowy towarów z Polski ponieważ produkcja tego kraju zagraża bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy.

Mało tego, nie tylko embargo na polskie produkty spożywcze jest zgodna z ukraińską racją stanu ale i bezzwrotna pomoc finansowa polskiego rządu. Oczywiście polskie władze robią to w dobrze pojętym ... interesie narodowym. Wynika to z zapewnień władz Ukrainy że niebawem zwolnią polskich studentów którzy dopuścili się przestępstwa na Cmentarzu Orląt Lwowskich. HAHAHA

Nasz sojuszniczy rząd zapewnił że kult bandery zostanie zlikwidowany jego apologeci aresztowani i sprawiedliwie osądzeni za propagowanie systemu totalitarnego i ludobójstwa Polaków i Żydów. Ponadto w związku ze stanem wojennym kijowski Parlament rozważa zmianę alfabetu na łaciński. Jest to podyktowane antyukraińską polityką naczelnika Putina i narodową świadomością Ukraińców że co najlepsze w swojej historii zawdzięczali Królestwu Polskiemu.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

norwid

#1576117

Pustak Bolek znów"nadaje".

Piątka i do góry.

:-) Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1576145

Jak zapodaje sama najgłówniejsza korespondentka Korei Północnej Kim Renata Ir, władze z Phenianu też ustawiły się w kolejce o mediacje pokojowe do szacownego L. Wałęsy TW Bolka.
Jednakże jest pat w rozmowach, gdyż z braku dewiz przywódca Korei płn. zaproponował L. Wałęsie hurtowo cztery doctoraty honoris jako gratyfikacje za mediacje.
Zdaniem Renaty Kim Ir Boluś domaga się twardej waluty, ewentualnie usługi szyfro-kryptologów, którzy zakwestionowaliby jego donosy z teczki IPN.

p.s. nieoficjalnie mówi się, że dyktator Wenezueli oraz tłum migrantów w Tijuanie też proszą go o pomoc.

pzdr

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1576146

Już nie tylko własnymi rękami obalił komunę, to teraz jedzie ocalić świat od wojny.

Cały świat i nawet kosmici, w trzymali oddech za powodzenie misji Bolka.

Drugiego Nobla, ma już w kieszeni, jak w banku Amber Gold.

Nie na daremno ma dwa profesorskie tytuły i 40 tytułów honoris causa, a medali i orderów więcej jak Breżniew.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576148

No to wreszcie będzie spokój w Europie. I znowu dzięki Bolusiowi. Brawo

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1576160

A już myślałem, że Bolek to Cenckiewicz!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1576179

jak to tłumaczył ten obwieś Boluś L.Wałęsa

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1576241

...przed salą spotkania z naczelnikiem Putinem specjalnie dla Bolka mają zainstalować 4-ro metrowy płot, który „noblysta“ na pewno przeskoczy, bo samo „pomyślenie”, że nie dałby rady przeskoczyć, byłoby „zbrodniom”. Płot ma wyglądem przypominać mur berliński, który Bolek również swego czasu w świetle fleszów i trzasku kamer dziarsko „obalył”.

Boże, co ten pajac jeszcze wymyśli? :-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1576312