Niezwykłe wydarzenie z udziałem Borysa Budki

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

W dniu wczorajszym TVN24 nagrywało wywiad posła Borysa Budki na temat najważniejszej dla Polaków sprawy – czyli Trybunału Konstytucyjnego. Podczas nagrywanej rozmowy z posłem Platformy Obywatelskiej, doszło do niezwykłego wydarzenia, które przyrównać można do przypadkowego spotkania towarzysza Bieruta z przyszłą reżyserką Agnieszką Holland – lub też do transmitowanych przez telewizję Korei Północnej – przypadkowych odwiedzin towarzysza Kim Dzong Una u rodziny, która od partii otrzymała mieszkanie....

Gdy więc Borys Budka udzielał stacji TVN24 wywiadu, przypadkowo przechodząca obok kobieta zawołała do polityka Koalicji Europejskiej "dzień dobry, panie pośle". To, co się stało później, zapisze się złotymi zgłoskami w annałach Platformy Obywatelskiej, a kto wie – może całej Polski? Otóż poseł Budka przerwał wywiad, odpowiedział przypadkowej kobiecie "dzień dobry" i…. uścisnął jej dłoń! Nie koniec na tym! Borys Budka zachęcił też kobietę, aby razem pomachali do kamery, co oczywiście skrzętnie nagrali kamerzyści TVN24… .

Ta niesamowita historia przyćmiła wszystkie wiadomości TVN24 z tego dnia, a więc nie tylko niespodziewane zwycięstwo polskich skoczków w Seefeld oraz uroczystości z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych.... Wiadomość TVN-u o uścisku dłoni przez posła Budkę przypomniała niedowiarkom, że poseł Platformy Obywatelskiej stał się godnym następcą – i to bynajmniej nie Władysława Gomułki – lecz samego Józefa Wissarionowicza Stalina! To przecież towarzysza Stalina przypadkowy przechodzień pozdrowił słowami: „Zdrastwujcie tawariszcz Stalin”, zaś Stalin - choć mógł go zastrzelić jak psa - odpowiedział: „zdrastwujcie tawariszcz”!  

W Korei Północnej stoją wszędzie wielkie, betonowe tablice na których namalowany jest jak żywy wódz północno-koreańskiej rewolucji towarzysz Kim Ir Sen. Na tych tablicach odzwierciedlone są cudy dokonane przez towarzysza Kim Ir Sena w tym właśnie miejscu. Obraz Kima w gronie rozradowanych wieśniaków na tle bujnego zboża przypomina, że towarzysz Kim spowodował opady deszczu, dzięki którym zboże tak pięknie porosło. W innym zaś miejscu – podobny obraz przypomina, że Kim Ir Sen wstrzymał uporczywe ulewy, dzięki czemu udało się z pola coś zebrać….

Gdy więc Naród wybierze takich orędowników postępu jak poseł Borys Budka – na miejscu jego wywiadu dla TVN24 pojawi się z pewnością tablica, upamiętniająca to niezwykłe wydarzenie. Wydarzenie niespotykane, gdy to poseł Platformy Obywatelskiej powiedział komuś "dzień dobry" i jeszcze podał komuś rękę. A przecież poseł Budka mógł zabrać kobiecie torebkę, jak to robiła Platforma Obywatelska przez 8 lat swoich rządów w sojuszu z PSL...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Wiesław pomimo miłości do Lenina czuł się Polakiem; a już na pewno nigdy nie zostałby volksdojczem.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5
#1582301

Gomułka był internacjonalistą, nie mógł być patriotą i jednocześnie miłować człowieka, który nienawidził Polaków i napadł na Polskę. On służył sowieckiej Rosji całe swoje życie, nie Polsce. W 1970 roku wydał rozkaz strzelania do strajkujących Polaków, był zdrajcą.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1582307

Lecz pamietajmy, ze spedzil lata w wiezieniu komunistycznym za "odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne".

Wspolczesni mu stalinowcy uwazali go za nacjonaliste - a do sowieckiej Rosji nie palal w latach 50-tych tala miloscia - jak wczesniej.  Chyba byl wiekszym nacjonalista niz tow. Budka...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-5

mikolaj

#1582333

w tyle z wypranymi czachami ze was musza uczyc Polonusy ?

Gomulka to byl zdrajca i morderca Polakow wiekszy od Bieruta ma na sumieniu tysiace niewinnych patryjotow polskich.

Ten bandyta PPRowski ozenoiny z zydowka waczyl razem z innymi zydami o uczynienie z Polski komunistycznego raju.

W czasie okupacji jako szef warszawskiej powolanej prezez kacapwo PPR wspolpracowal z Niemcami donoszac na AK i innych polskich patryjowtow.Zreszta PPR to byla badycka organzacja, ktora dokonywala napadow i grabiezy na Polakach .

Prosze posluchac np.Zebrowskiego na temat Gomulki bo mi szkoda czasu zeby udawdniac ze Gomulka oprawca Polakow byl kacapskim scierewem na uslugach zydokomuny.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1582340

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kefas z giathalassy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po pierwsze primo blog Pytona jest z gatunku karykaturalno-satyrycznego.
Po drugie primo - jak pasuje bardziej Budka niż Gomułka to twoja sprawa, ale mógłbyś wytężyć trochę wyobraźnię i spróbować ulokować tego folksdojcza w realiach okupowanej Warszawy skoro się uparłeś błyszczeć znajomością rzeczy.
I primo primissimo: raczej nie wytykaj innym nikłej niewiedzy.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1582375

 Kogo próbuje się tu nobilitować? Gomułka, to druga twarz Stalina! Bohater szarańczy przywiezionej na tankach sowieckich.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1582344