McDonald’s i Zestaw Ćpuna

Obrazek użytkownika M.PYTON
Blog

Zatrzymanie przez policję syna prof. Marcina Matczaka, który posiadał przy sobie 1,5 grama marihuany wygląda na wyrafinowaną akcję promocyjną McDonald’sa. Wraz z zatrzymaniem rapera Maty, jego ojciec Marcin Matczak następnego dnia poinformował, że o godzinie 21.00 poprzedniego dnia otrzymał telefon z CBA, że jego syn nie żyje...

Co zatem sprawiło, że raper Mata następnego dnia ożył? Czyżby był to Zestaw Maty, który wymagał natychmiastowego lansu w związku z tym, że okazał się kompletną klapą?

Na portalu NOIZZ przeczytamy, że „Burger, który wygląda jak rozdeptany przez stado bawołów, klasyczne frytki i waniliowy napój w smaku przypominający wodę z akwarium - tak mógłbym podsumować swój test nowego zestawu Maty, który trafił właśnie do restauracji McDonald's w całej Polsce”

]]>https://noizz.pl/jedzenie/mata-w-mcdonalds-sprobowalismy-nowego-zestawu/...]]>

Wyrafinowana akcja promocyjna McDonalds’a ma drugie dno: przy okazji zatrzymania syna Matczaka udało się wylansować nie tylko rapera Matę, ale i jego ojca prof. Matczaka, napój Matchak a także Zestaw Maty - dla biorących marihuanę. Natychmiast po ujawnieniu zatrzymania Maty przez policję i po informacji Matczaka (zapewne także zaangażowanego w promocję Matchaka) o telefonie z CBA -  o zmianę ustawy, w celu posiadania takiej ilości marychy, jaką przy sobie posiadał raper Mata wystąpili liczni, postępowi politycy – w tym niezawodny obrońca wolności poseł Bandzior. A może nawet sam Dziambor?

Wyrafinowana akcja promocyjna wymaga wszakże ofiar. Czyli ofiary CBA, które poinformowało Matczaka (nie mylić z Matchakiem!) o śmierci jego syna. Jest niewątpliwe, że dalsza promocja Matchaków, czyli wody z akwarium oraz całego Zestawu Maty wymagają natychmiastowej likwidacji CBA, które działa wbrew postępowi, utrzymując polskie społeczeństwo w ciemnocie. 

Bo jaki prawdziwy raper nie ćpa? W jakim kraju postępowej Europy nie można posiadać marihuany? Jaki to postępowy profesor nie ma syna-ćpuna? Kto wreszcie z prawdziwych europejczyków jeszcze nie spróbował w McDonaldsie burgera, który wygląda jak rozdeptany przez stado bawołów, klasycznych frytek i waniliowego napoju w smaku przypominającym wodę z akwarium? No kto?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

że reklama niezdrowego, śmieciowego jedzenia, to jeszcze żenujące próby obrony chłopaka przez potężnych ''adwokatów". Bo najważniejszy jest hedonizm, bez względu na konsekwencje.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1640681

Cała ta "akcja" wcale nie miała na celu wypromowanie Zestawu Maty, bo nie jest już sprzedawany od listopada. Na przyszłość polecam zrobić dobry research.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1640692

Wszystko wskazuje na to, że błyskotliwa  i zapewne kosztowna akcja promocji Maty, jego Taty i Matchaka pozwoli znów  McDonaldsowi opanować rynek Zestawem Maty... A to spryciule...

Vote up!
3
Vote down!
0

M.Pyton

#1640707

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Fiona został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Fajnie, że promuje się polskiego rapera Matę na niepoprawnych. Trochę powiewu świeżości na tym portalu. Dlatego daję 5/5 choć nie lubię tendencyjnych i prostackich wpisów.

Mata ma fajne kawałki i elokwentnego ojca. 

Zestaw rzeczywiście nie wypalił.

https://polskatimes.pl/kim-jest-michal-matczak-raper-mata-to-syn-profesora-marcina-matczaka-patointeligencja-otworzyla-mu-drzwi-do-wielkiej-kariery/ar/c13-14665187

Vote up!
1
Vote down!
-5

Fiona

#1640698

Próba ponownego wylansowania Zestawu Maty przy pomocy marihuany pobieranej przez postępowego rapera Maty i jeszcze bardziej postępowego taty Maty - represjonowanego przez CBA, wynika z totalnej Klapy akcji promocyjnej pt. MATCHAK. Mc Donald's, który wywalił kupę forsy na promocję totalnej Klapy pt. Zestaw Maty - nie może pogodzić się z myślą, że postępowy Zestaw rapera Maty przegrał z ciemnogrodem!  

Zestaw Maty - choć postępowy jak Mata i jego Tata - został wycofany ze sprzedaży, gdyż zdecydowanie przegrał z Zestawem Drwala! I to mimo tego, że McDonlad's nie wydał 1/100 kosztów wydanych na reklamę  Matchaka!  Podobnie jest ze "swojskim" zestawem pt. WieśMac! 

Stąd się bierze desperacka próba wylansowania w Polsce zestawu ćpuna...

Vote up!
4
Vote down!
0

M.Pyton

#1640708

Gdzieś czytałem, że zatrzymanie Maty wyglądało tak, że nagle dwaj młodzi ludzie zaczęli sie dziwnie zachowywać i podjęli próbę ucieczki przed policjantami, a kiedy juz się zatrzymali sami bez wezwania wyciągnęli obaj po torebce suszu. Wcale nie wiadomo, czy Policja by ich w ogóle przeszukiwała, 0,5 gr to chyba bardzo mała paczuszka, łatwa do ukrycia np w paczce papierosów. Moim zdaniem prowokacja z poczuciem bezkarnosci a z checi zwiekszenia swojej popularnosci.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1640827