Prezydent Francji pozwolił gejowi poślubić.... trupa

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Idee

Ślub policjanta-geja z państwowymi honorami”...”Partner zabitego w kwietniu w Paryżu policjanta... poślubił go pośmiertnie - podaje fakt.pl. Jak podaje portal, w podniosłej uroczystości uczestniczył m.in. były prezydent Francji, p. Franciszek Hollande. Jak podkreśla portal, francuskie prawo dopuszcza możliwość poślubienia osoby zmarłej. Na takie małżeństwo musi jednak wyrazić zgodę prezydent”..(źródło )(link is external)

Władze kanadyjskiego Ontario przyjęły totalitarną ustawę, która umożliwia rządowi odbierać dzieci rodzicom, którzy zostaną uznani za "homofobów".Ustawa dodaje "tożsamość płciową" oraz "ekspresję płciową" do czynników, które muszą być brane pod uwagę przy określaniu "najlepszego interesu dziecka". Jednocześnie usunięto czynnik religijny, który niejako chronił religijne rodziny. Oznacza to, że rząd będzie mógł odbierać dzieci rodzicom, którzy sprzeciwiają się ideologii gender oraz agendzie LGBT!”...(źródło )(link is external)

Marzena Nykiel „.”W krótkim czasie zręczna i bystra kampania medialna może przemienić wspólnotę gejowską w matkę chrzestną cywilizacji zachodniejpisał Marshall Kirk w 1987 r. na łamach gejowskiego pisma „Guide Magazine”. Swoje abecadło homopropagandy rozwinął w wydanej dwa lata później książce „Po balu. Jak w latach 90. Ameryka pokona swój strach i nienawiść wobec gejów”. ...”Aby skutecznie przebić się z przekazem, trzeba dotrzeć do najbardziej konserwatywnych struktur za pomocą mediów i „pożytecznych idiotów”. Jak to zrobić? Bardzo prosto:„wykorzystać film i telewizję, atakować Kościoły”.Przepisy szczegółowe mówią o tym, by wplatać wszędzie wątki homoseksualne, zwłaszcza w filmach, reklamach, literaturze, programach telewizyjnych, pismach kolorowych. Przy rozmiękczaniu przekazu medialnego, należy budować front walki z Kościołem – ośmieszać, pomawiać, kompromitować, lekceważyć, mówić o zacofaniu i zaściankowości. Gdy już uda się osłabić jego autorytet, oddawać głos pseudo-katolikom, którzy będą mówić o tolerancji, zgodności też tu nieustanną walkę z Kościołem katolickim. Lobby homoseksualne podkopuje jego autorytet, wyciąga na wierzch bolesne, ale jednostkowe skandale i rozdmuchuje je do monstrualnych rozmiarów, przedstawia Kościół jako średniowieczny zaścianek, który nie nadąża za nowoczesną psychologią. ( http://naszeblogi.pl/62447-soros-i-lewactwo-wysylaja-homoseksualistow-na-rzez )

wynika, że 9 na 10 wolnych wakatów w polskich firmach to dziś propozycje dla osób bez wyższego wykształcenia.”...”- Umasowienie największą skazą polskiego szkolnictwa wyższego - taką tezę stawia Jarosław Gowin, wicepremier, a zarazem minister nauki i szkolnictwa wyższego. Wskazuje, że w Polsce studia kończy ponad 30 proc. młodych ludzi, choć w Stanach Zjednoczonych gospodarka jest w stanie wchłonąć nie więcej niż 12 proc. magistrów. Co z tego wynika? Ano tyle, że kształcimy ponad potrzeby rynku. Stąd rosnące szeregi sfrustrowanych, a przy tym nie zawsze dobrze wykształconych absolwentów uczelni wyższych, którzy nie potrafią znaleźć dla siebie zatrudnienia „...”Ten algorytm już działa. Brutalnie, ale skutecznie. Uczelnie zaczęły się przystosowywać do nowych warunków. Zaczęto skreślać wiecznych i pozornych studentów, zaostrzono też wymagania egzaminacyjne - twierdzi Gowin. Równocześnie zachwala kształcenie dualne i zapowiada, że ten profil kształcenia będzie w kolejnych latach wspierany przez rząd.„...”- Nie każdy musi mieć wykształcenie wyższe. Wpadliśmy w pułapkę wynikającą z doświadczeń poprzedniego systemu, kiedy ukończone studia poprawiały status społeczny - zgadza się z diagnozą wicepremiera siedzący obecnie w łamach sejmowej opozycji Władysław Kosiniak-Kamysz, były minister pracy i polityki społecznej.”...”Zmianom w systemie kształcenia przyklaskują pracodawcy. Preston McAfee, główny ekonomista Microsoft Corporation, podpowiada, że ważniejsze od nauczenia się konkretnych umiejętności jest uczenie się… samej umiejętności uczenia. Adam Krzanowski, prezes, współwłaściciel, Grupa Nowy Styl, przyznaje, że na 300 pracowników tej firmy w Niemczech nie ma nikogo (łącznie z dyrektorem zakładu) mogącego wykazać się wykształceniem wyższym. Zaś Maciej Witucki, prezes zarządu Work Service, wskazuje na dane, z których wynika, że 9 na 10 wolnych wakatów w polskich firmach to dziś propozycje dla osób bez wyższego wykształcenia. Jak stwierdza, w dobie IV rewolucji przemysłowej z rynku pracy mogą zniknąć doradcy bankowi i ubezpieczeniowi czy agenci call center, lecz pracownicy z wykształceniem zawodowym takiej wizji obawiać się nie muszą. Martwić powinni się raczej pracodawcy, bo bez rąk do pracy ambitne programy inwestycyjne nie doczekają się realizacji. „..(źródło )(link is external)
------
Ważne
Marzena Nykiel „.”W krótkim czasie zręczna i bystra kampania medialna może przemienić wspólnotę gejowską w matkę chrzestną cywilizacji zachodniejpisał Marshall Kirk w 1987 r. na łamach gejowskiego pisma „Guide Magazine”
--------
Mój komentarz

Lewactwo to całkowity idiotyzm . Najpierw mówią ,że małżeństwo to przeżytek i anachronizm po czym homoseksualista zawiera związek małżeński z … trupem

To jest chore , głupie, pozbawione sensu , obrzydliwe . Jednym słowem lewackie. Jak mają się czuć rodzice zmarłego dziecka, , kiedy na ich oczach ktoś je bezcześci. Ohyda

Nie ma co porównywać katolickiej cywilizacji polskiej z prymitywną lewacką Francją. Lewacy francuscy nadają się do psychiatrycznego leczeni zamkniętego.

Nie mam za dużo czasu na bloga , bo muszę wydać Pas Kipera. Grafika okładki już jest, za chwilę będzie strona www , numer ISBN itp. jakoś się przez to wszystko przebijam. Książka powinna wyjść za parę dni. Tym ,którzy chcą coś wydać służę radą.

film Plany lobby homoseksualnego
film Czy naprawdę chcemy takiej edukacji dla naszych dzieci?
Marek Mojsiewicz

Drodzy Czytelnicy,
Nadszedł moment w którym po 1,5 roku skończyłem książkę. Jej pierwszą cześć . Zostanie ona wydana w ciągu 3 tygodni, ale już można składać zamówienia preorder, aby dostać ją w pierwszej kolejności. Opublikowałem 3 pierwsze rozdziały w formie nie redagowanej, żeby każdy miał możliwość zobaczenia zarysu całej powieści. Rozdziały te przebudowałem pogłębiając ich warstwę psychologiczną. Powieść należy do gatunku science fiction, a dokładnie political fiction, czy tez fantastyki socjologicznej.
Opowiada historie romansu osadzoną w społeczeństwie przyszłości.Jeśli mógłbym ja do czegokolwiek przypisać jako do gatunku literackiego to byłyby to powieści Zajdla - "Cała prawda o planecie Ksi" i "Paradyzja". .
Postanowiłem wydać książkę w wersji elektronicznej, ponieważ daje mi to między innymi możliwość stworzenie mecenatu nad powieścią. Proponuję Państwu kwoty w wysokości 300 złotych w wypadku osób fizycznych i 500 złotych w wypadku firm i organizacji. W zamian nazwiska i nazwy firm mecenasów zostaną umieszczone na pierwszej stronie. Po wpłaceniu pieniędzy proszę o wysłanie na adres emailowy paskuipera@onet.pl(link sends e-mail) imienia i nazwiska lub nazwy firmy jakie mają być umieszczone w wśród mecenasów w książce . Oczywiście wszyscy ,którzy obejmą patronat nad powieścią otrzymają książkę bezpłatnie.
Cena za pierwsza część powieści będzie wynosiła 35 złotych. Dla tych, którzy zdecydują się na jej zakup teraz , przed premierą cena wynosi 29 złotych. W tym wypadku też proszę wysłanie na adres emailowy paskuipera@onet.pl(link sends e-mail) nazwy skrzynki na którą ma zostać wysłana powieść. Osoby te otrzymają książkę w pierwszej kolejności.
Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001
Lub paypal na konto paskuipera@onet.pl(link sends e-mail)
Mam nadzieję ,że lektura sprawi Państwu przyjemność, a jednocześnie skłoni do przemyśleń
Przy okazji dziękuje tym , którzy już kupili moja powieść
Pozdrawiam serdecznie
Marek Mojsiewicz
osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj((link is external)(link is external)(link is external) Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska((link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:4)

Komentarze

Pomyślałem, że mógłbym zostać mężem Joanny D'Arc. Bo czemu nie? Kto mi może zabronić??? Przecież Aśka się nie sprzeciwia! :D

Swoją drogą, nie przypuszczałem, że rozwój debilizmu w Europie Zachodniej będzie tak szybki. Jest gorzej niż myślimy. 

Nawiasem mówiąc, proponowałbym traktowanie wpisów jako formułę "1 temat = 1 wpis". Obecna formuła "torby z pomysłami" nie jest dobra. Tego się dobrze nie czyta i jest to sprzeczne z regułami poprawnej konstrukcji wypowiedzi (wstęp-rozwinięcie-zakończenie). Nie wiem jak inni, ale ja nie jestem w stanie przebrnąć przez ten konglomerat tematów, skrótów i odniesień. Dla mnie to jest błąd w sztuce.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1541427