Moje nawrócenie ?!

Obrazek użytkownika majan
Idee

Wróciłem po raz kolejny , po 30-sto dniowej banicji z facebooka !!! Wreszcie zrozumiałem ,że źle czyniłem wyśmiewając i brzydząc się naszymi "tęczowymi" braćmi i siostrami.....O jakże byłem ślepy , odsądzając lud Warszawy ,Łodzi ,Gdańska czy Częstochowy od czci i wiary za promowanie homoseksualizmu w ich miastach....Jakże małostkowym okazałem się człowiekiem , nie wierząc w możliwość prokreacji wśród par jednopłciowych !!! Od dzisiaj pan Rabiej z e swoją przyjacielą i pan Biedroń będą dla mnie wzorem rodziny i troskliwości nad swoim potomstwem . A pan Trzaskowski -prezydent Warszawy , i pani Zdanowska (mimo swojej kryminalnej przeszłości) pozostaną wzorem cnót obywatelskich i praworządności .....A obrazy z defilad równości będą wzorem do stosowania w codziennym życiu .... wiosenna jutrzenko..... witaj !!!!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:4)

Komentarze

Ja z takiej banicji nie wróciłem i nie wrócę. I powiem ci więcej, po jakimśczasie zaczęli przysyłać mi maile z pytaniem czemu nie wracam i propozycją powrotu. Wysłałem im wtedy tylko jednego maila, że za ich banicję żądam usunięcia swoich danych osobowych i kolejny ich mail bedę uważał jako spam - maile ustały.

Jakby tak robili inni, to szajsbook może by się czegos nauczył ale jak robicie odwrotnie - na Niepoprawnych żaląc się, ze była banicja i grzecznie wracacie do szajsbooka... - to lepiej nie będzie, bo im w to graj i widza, że mają was w garści, jesteście wręcz zniewoleni przez nich i najgorsze, że sami się w to zniewolenie pchacie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1596103