Polska przystąpiła do wojny z Chinami po stronie Ameryki

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Antoni Macierewicz „Antoni Macierewicz o wystąpieniu Donalda Trumpa: "To jedno z najwspanialszych przemówień w obronie cywilizacji Zachodu"....”
Stany Zjednoczone udzieliły aprobaty i wsparcia dla długofalowych planów Polski w utrzymaniu niepodległości. Mowa tu o koncepcji Międzymorza, czy Trójmorza. Ta inicjatywa uzyskała dziś wielkiego sojusznika w postaci Stanów Zjednoczonych. To zostało jasno podkreślone. Tak, słowa, które dziś padły były głęboko poruszające. „...” To jedno z najwspanialszych przemówień w obronie cywilizacji Zachodu i podnoszące niezwykłą wartość polskiego wkładu w tę cywilizację oraz faktu, że jesteśmy nie tylko źródłem, ale także obrońcą tej cywilizacji. To właśnie z Polski, z Warszawy, przez stulecia, płynie ten wielki duch, który ożywia i sprawia, że cywilizacja zachodu może się podnieść,zwyciężyć i być inspiracją dla całego świata. „..(źródło )(link is external)

Krzysztof Szczerski: Przemówienie Trumpa było manifestem konserwatywnego odrodzenia Zachodu. "W tym świecie Polska ma olbrzymią rolę"....”Nie jesteśmy pięknoduchami, tylko realistami. Chcemy bezpieczeństwa i dobrych interesów, ale możemy o to zadbać tylko wtedy, gdy będziemy mieli wspólne wartości „...”Proszę zwrócić uwagę na to, co podkreślał prezydent Donald Trump - to nasze, polskie wartości i zasady mają być odpowiedzią na współczesne problemy - to daje nam prestiżową pozycję w relacjach międzynarodowych. Oczywiście wszystko to wywoła zapewne także negatywne reakcje… „...”Polska jawi się w tej układance jako najważniejszy partner w Europie do odbudowy cywilizacyjnej Zachodu. Słowa Trumpa to również docenienie tego, co dzieje się dziś w Polsce, docenienie rządów, które mają podobne podstawy ideowe. Ale to również sygnał dla reszty Europy - nasz kontynent może przetrwać tylko wtedy, gdy będzie oparty o wartości: Boga, rodzinę, wolność, tradycję… To język i myślenie, którymi wielu w Europie gardzi, a dziś w Warszawie zostału niezwykle docenione i pokazane jako wzorzec. „...”Ależ wiemy o tym i sami prowadzimy te rozmowy twardo negocjując warunki. W takim świecie Polska ogromnie zyskuje na znaczeniu - w świecie, który szanuje wiarę, tradycję i rodzinę. „...(źródło )(link is external)

Władimir Putin chce ustalić z Xi Jinpingiem wspólną strategię na rozmowy z Donaldem Trumpem. „...”W drodze do Hamburga na szczyt G20 przywódca Chin Xi Jinping gości przez dwa dni w Moskwie. Jest to okazja do podpisania kolejnego pakietu porozumień gospodarczych, a także aby z prezydentem Putinem ponarzekać na USA. „...”Putin i Xi Jinping spotykają się w tym roku już trzeci raz. Niedawno prezydent Rosji był szczególnym gościem w Pekinie na majowym szczycie z udziałem kilkudziesięciu szefów państw i rządów w ramach inicjatywy Pasa i Szlaku, czyli ambitnych handlowych projektów ułatwiających połączenie krajów Azji i Europy. „...”Przy tym Chiny mają swoje powody, aby nie ufać nowej amerykańskiej administracji. W wywiadzie dla agencji TASS przed obecną wizytą w Moskwie Xi Jinping nie omieszkał wspomnieć o rozmieszczeniu przez USA systemów obrony rakietowej THAAD w Korei Płd. stanowiących odpowiedź na całą serię prowokacyjnych testów rakietowych Korei Płn. Chiny mają z tym problem, wychodząc z założenia, że takie systemy mogą stanowić przygotowanie do prewencyjnego ataku USA na Koreę Płn., co grozi destabilizacją regionu. Pekin śle też regularne protesty pod adresem Waszyngtonu w związku z obecnością amerykańskich okrętów w pobliżu wysp na na Morzu Południowochińskim, który to akwen Chiny traktują niemal jak morze wewnętrzne. W minioną niedzielę amerykański niszczyciel naruszył nawet 12-milową strefę wokół jednej z wysp. „...”Obecna moskiewska wizyta Xi Jinpinga nie oznacza przełomu w relacjach wzajemnych, ale jest jednym z elementów wypełniania treścią strategicznego partnerstwa obu krajów. Przejawia się ono nie tylko w sferze gospodarki, ale i współpracy politycznej na arenie międzynarodowej, jak np. w sprawie Syrii na forum ONZ – mówi „Rzeczpospolitej" Sergiej Markow, były doradca Putina. „...”Wartość kontraktów gospodarczych, które zostaną podpisane w Moskwie ocenia się na 10 mld dol. O to Pekinowi zasadniczo chodzi. Jednak Chiny podchodzą z wielką ostrożnością do współpracy z Rosją. Mimo ocenianego w tym roku przez MFW wzrostu gospodarczego Rosji na 1,5 proc. skutki zachodnich sankcji mocno osłabiły rosyjską gospodarkę. Wprawdzie rosyjski eksport do Chin rośnie i kraj ten jest po UE na drugim miejscu wśród odbiorców rosyjskich surowców i produktów. Rosja nie jest jednak nawet w pierwszej dziesiątce partnerów handlowych Chin. „...(źródło )(link is external)

Wojciech Jakóbik Xi w Moskwie: Dodatkowa umowa dla Siły Syberii i Nowy Jedwabny Szlak przez Arktykę”...”Prezes Gazpromu Aleksiej Miller poinformował dziennikarzy, że dostawy gazociągiem Siła Syberii ruszą 20 grudnia 2019 roku. To projekt dostarczenia gazu ze złóż Wschodniej Syberii do Chin o przepustowości do 38 mld m3 rocznie. Podkreślił, że według szacunków jego firmy zużycie gazu w Państwie Środka sięgnie niebawem 300 mld m3 rocznie.
W obecności prezydentów Chin i Rosji prezesi Gazpromu i chińskiego CNPC podpisali dodatkowe porozumienie do umowy o sprzedaży gazu ziemnego wschodnim szlakiem z maja 2014 roku. Chodzi o ramową umowę na dostawy podpisaną na poczet projektu Siła Syberii.”..(źródło) (link is external)
-------------
Ważne

NASA wskrzesza program sprzed 50 lat, aby móc założyć bazę na Księżycu.Reaktory jądrowe na MarsieNASA wykorzysta reaktory jądrowe do zasilania baz na Księżycu oraz na Marsie. We wrześniu rozpoczną się testy reaktorów jądrowych, a w 2020 roku ma powstać stała placówka na Księżycu.”....(więcej )

http://naszeblogi.pl/47044-oligarchowie-wykreowali-trumpa-wywolal-wojne-z-chinami
http://naszeblogi.pl/46889-sojusz-trumpa-i-kaczynskiego-przeciw-politycznej-poprawnosci
http://naszeblogi.pl/46864-oligarchowie-zarzadzili-nep-odwilz-w-lewackich-usa
http://naszeblogi.pl/46926-friedman-celem-usa-jest-zniszczenie-niemiec-i-rosji
http://naszeblogi.pl/46926-friedman-celem-usa-jest-zniszczenie-niemiec-i-rosji
--------
Mój komentarz

„ Nasza cywilizacja zwycięży” Powiedział Trump na zakończenie przemówienia. To faktyczna deklaracja wojny całych cywilizacji .Z jednej strony Chiny, z drugiej USA wraz z sojusznikami. USA w Polsce rozpoczęły tworzenie takiego antychińskiego bloku

Oligarchia amerykańska przestawiła wajchę. Mamy do czynienia z NEP em w USA , czego Trump najlepszym dowodem. Wojna z Chinami przybiera postać hybrydowej. USA chcą sprowokować Chiny do sojuszu z Rosją, co dałoby USA i jego sojusznikom moralne prawo do nałożenia sankcji na Chiny. USA chcą wmanewrować Chiny niszcząc ekonomicznie Rosję i zmuszając Chiny do wydatnej pomocy Rosji. Chiny są w ten sposób uwikłane, bo nie będą przecież bezczynnie patrzyły jak USA przy pomocy Międzymorza przejmuje kontrole nad Rosją. Sojusz Międzymorza z USA powoduje ,że chiński port w Grecji, Pireus, który miał być hubem przeładunkowym staje się bezwartościowy. Koniec z planami jedwabnego szlaku do Europy Polska i reszta Międzymorza go zbojkotuje.
W szachu jest Turcja,

USA reaktywuje TTIP, tyle, że w globalnej nastawionej na konfrontację z Chinami formie, tak aby wciągnąć w tej blok jak najwięcej państw z Ameryki Łacińskiej , Azji i Europy , tak aby prowadzić wojnę ekonomiczną z Chinami.

USA chcą music Chiny do wyniszczającego finansowo wyścigu kosmicznego dążąc do aneksji razem z sojusznikami Księżyca. Udział w wyjściu w Kosmos i w tanich dostawach kosmicznych surowców będzie zapłatą za antychiński sojusz. Niemcy z resztkami Zachodniej Europy muszą wejść do bloku, , bo w innym wypadku sojusz USA Międzymorze udusi jej ekonomicznie.
Europa i Niemcy nie przystąpią do wspólnej z Chinom ekspansji na Księżyc

Chiny muszą podjąć morderczy wyścig z USA o Księżyc , bo inaczej wyłączny dostęp USA do tanich surowców z kosmosu załamie ich gospodarkę (http://naszeblogi.pl/46805-usa-planuja-zaanektowac-psyche-warta-10-000-bilionow-usd )

Wojna cywilizacji. Polska na tym zyska, bo USA w zamian za wsparcie uzbroją Polskę i wzmocnią ekonomicznie. Być może oddadzą Polsce Ukrainę i Białoruś i pozwolą zbudować słowiańską konfederację, a może i federację roboczo teraz nazywaną Międzymorze.
Oczywiście w tle istniej możliwość wybuchu wojny nuklearnej chińsko amerykańskiej. Niestety nie wiemy co siedzi w głowach szefów rodzin oligarchów amerykańskich i jak bardzo są zdeterminowani w budowie Nowego Porządku Światowego.

Sojusz Polskiego Międzymorza i USA jest początkiem nowego rozdania geopolitycznego, w którym Polska ma historyczna szansę na odbudowę swojej potęgi

http://naszeblogi.pl/47233-geniusz-kaczynskiego-os-polska-usa-rozsadzi-cala-europe

Powoli czas możliwości przedpłaty się kończy Wciąż można kupić ebooka „Pas Kuipera” w cenie 29 złotych. W tym wypadku też proszę wysłanie na adres emailowy ksiazka(link sends e-mail)(link sends e-mail)(link sends e-mail)@paskuipera.pl nazwy skrzynki na którą ma zostać wysłana powieść. Osoby te otrzymają książkę w pierwszej kolejności.
Wpłaty proszę kierować na konto Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 87 7999 9995 0651 6233 3004 0001 . Więcej na http://paskuipera.pl(link is external)
Marek Mojsiewicz
film Trump w Polsce, Xi w Moskwie - dyplomacja mocarstw
film Trump w Polsce! Koniec Jałty. Kowalski & Chojecki NA ŻYWO w IPP TV 06.07.2017
osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie Facebooka ( link tutaj(link is external)Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału nowej powieści Pas Kuipera”
Rozdział drugi . Rozdział trzeci
Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
rozdziały 1
Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o boginiKali3 Nienależynerwosolu pić na oko 4 O rzeźbie NiosącegoŚwiatło 5 Impreza u Starskiego „ 6 Tych filmów już się oglądać nie da 7.Mutant 8 Anne Vanderbilt „ 9 Fenotyp rozszerzony.lamborghini„ 10. Spisek w służbach specjalnych „11. Marzenia ministra ołapówkach „ 12. Niemierz i kontakt z cybernetyką „ 13„ Piękna kobieta zawsze należy do silniejszego „ 14 ” Z ogoloną głowa, przykuty do Jej rydwanu „
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska((link is external)(link is external)(link is external)
Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe
Nazwa banku Kasa Stefczyka , Marek Mojsiewicz , numer konta 39 7999 9995 0651 6233 3003 000
1

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:7)

Komentarze